Stal se zázrak. Jsem těhotná

kacenka.p
4. bře 2007

Moc vsechny zdravim. Chtela jsem se se vsemi podelit o muj pribeh. Jiz jsem pred casem zalozila tema "umele oplodneni", kde popisuji cely muj pribeh do detailu. Ted jen shrnu fakta. Od ledna 2004 se snazime s manzelem o miminko. Bohuzel neuspesne. V cervnu 2004, jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi - nasledovali dve operace. O rok pozdeji - kveten 2005 dalsi neuspesne tehotenstvi - potrat (embryo nebylo ve vacku). Srpen 2005 opet mimodelozni tehotenstvi - operace - odstraneni praveho vejcovodu, levy uzavreny, nepruchozi, zdeformovany- nefunkcni. Konecny verdikt od lekaru - prirozene tehotenstvi - extremne vyloucene - nemozne. No a pak uz prislo zari 2006 a me umele oplodneni. Cely prubeh si muzete precist - v pripade zajmu. Neuspesne!!! A tak musim smutne rict, ze jsem se s manzelem shodli na tom, ze pro miminko jsme udelali jiz naprosto vse a uz nemame silu pokracovat dal. Proste budeme statny par i bez deti. A to jsme a byli bychom i dal. Jen kdyby nam ve ctvrtek nevericny lekar nesdelil fakt, ze jsem tehotna - cca 6tt. Opravdu jsem meli vsichni sok - ja, manzel, lekar a cela jeho praxe, rodina, pratele, kompletne vsichni. Doktor rika, ze dle nej jde o naprosto normalni 6tt tehotenstvi, ale kvuli me minulosti je velmi opatrny a bude nas velmi dukladne sledovat. Zitra jdu na dalsi ultrazvuk.
Holky proc to cele pisu. Chci vam vsem dodat nadeji, ubezpecit o tom, ze zazraky se deji, dodat vam silu a odvahu. To co se nam stalo je opravdu 8 div sveta a ted neberu v uvahu to, zda vse dopadne uzasne a za 9 mesicu budeme mit v naruci miminko, a nebo bude neco spatne. Je to nadeje pro tento okamzik, ale i pro priste. Proste opet jsem se utvrdila v tom, ze nic neni nemozne. Preji vam vsem strasne moc stesti. Prejte ho i vy me. Drzim nam vsem pesticky.

consti
30. bře 2013

@maciatko248 Také držím palce a taky chodím k Apolináři 😉 😵 !!

maciatko248
30. bře 2013

@consti 😀 jej pekna nahoda a kedy si zistila tehotenstvo?

consti
30. bře 2013

@maciatko248 Teprve před pár dny, v den kdy jsem měla jet do CARu se domluvit na dalším IVF a že si nechám ještě udělat testy na imuno 😀 .

maciatko248
30. bře 2013

@consti to je proste zazrak 😵 😵 😵

blanka12
4. dub 2013

@kacenka.p gratulujem si ma dost povzbudila bo aj mi sa snazime a nie a nie prist povedaly sme si tiez ked ma prist pride a uvidime este raz dakujem povzbudila si ma 🙂)))

mufyxa
30. dub 2013

dnes jsem 11 den po nativním ivf a mám // 🙂 🙂 🙂 😀 😀 snažíme se s manželem 3 roky neúspěšně 3 krát IUI a jednou IVF vajíčko pouze jedno zaniklo k transferu ani nedošlo ted druhý pokus také jedno oploněné vajíčko a jsou tam dvě čárky nemůžu se z toho vzpamatovat . holky mám radost že se to nedá ani vyslovit nemám slov v pátek ještě na krev tak snad bude vše ok nervíky stejně ještě nekončí ale tohle je prostě super pocit ........všem vám holkám které bojují přeji at to vyjde a nevzdávat to

kacculle
1. kvě 2013

@mufyxa Ahojky, moooc gratuluji. Ja jsem pred tydnem taky objevila //. Jsem po prvnim IVF a stejne jak ty jsme meli jen 1embryo. V patek jdu do CARU na krev a uzv. Presne pocituji co pises. Mame neskutecnou radost, kterou preji poznat vsem snazilkam. Zaroven mam velky strach, aby vse bylo jak ma, ale to budem mit asi uz porad...cele tehu a i kdyz bude mimik na svete. Drzim palecky♥

holanci
1. kvě 2013

Ahoj holky, u nás se zatím zázrak nekoná, ale ráda sem občas nahlédnu a je to úžasné povzbuzení vás tu číst a doufám, že se tu budeme dále rozrůstat, protože je to dnes opravdu zázrak 😵

kacculle
1. kvě 2013

@holanci Ahojky, to mas pravdu. Pro nas to je obrovsky zazrak. Po roce a pul jsem diky IVF otehotnela🙂 jsem za to neskutecne vdecna doktorum, ze nam takhle pomohli k miminku. Dnesni medicina je neskutecna a velke diky za ni. Tobe moc moc drzim palecky, abys taky nasla //😉

kacculle
1. kvě 2013

@consti
@maciatko248 Holky moooc vam grauluju🙂 jinak ja taky chodim k apolinari🙂

mufyxa
1. kvě 2013

@kacculle tak to máme uplně stejně také jdu v pátek na krev moc ti blahopřeji je to krásný pocit strašně se na to těším ještě navíc budu nejdřív babička a za dva měsíce na to i maminka takže se snachou budeme vozit spolu kočárek takže je to dokonalé . Tobě to moc přeji vlastně to přeju všem holkám které se snaží o miminko tak hodně štěstíčka ....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

holanci
1. kvě 2013

@kacculle Děkuju moc. TAky ti moc držím pěstičky, aby vše dobře dopadlo a dotáhla jsi to do zdárného konce 😉 Jé ty chodíš k Apolináři? O to větší mám z toho radost 😵 my také chodíme k Apolináři. Můžu se zeptat, kolikátý pokus vám vyšel? My byli zatím na první konzultaci a teď na genetice. Čeká nás 5 týdnů čekání na výsledky. Kéž bychom stihli ivf do léta, ale uvidíme... Buď se to stihne a když ne, užijeme si léto a v září hurá do toho 😉 Hlavně že budeme mít hotovou imunologii a genetiku a snad bude vše v pořádku 😉

kacculle
1. kvě 2013

@mufyxa Tak to je krasny, nejdriv babicka a pak maminka. Aspon budete mit partaky na kocarkovani🙂 Preju hodne stesticka♥

kacculle
1. kvě 2013

@holanci Dekuji moc, stesticko ted bude potreba, aby vse dobre dopadlo. Nam se zadarilo hned na prvni pokus IVF🙂

doska
1. kvě 2013

Prajem vam aby ste boli stastna a krasna rodinka s babatkom ! nech k vam pride vas vytuzeny anjelik uplne zdravucky, a nech sa z neho dlho dlho predlho tesi maminka a tatinek 🙂

mufyxa
1. kvě 2013

@kacculle to je nádhera ....nemám slov ...ale zasloužíme si to že jo 🙂 🙂 🙂

mufyxa
3. kvě 2013

tak mám odebranou krev a čekám na výsledek je to hrozný nedá se to vydržet .... to jsou nervy 😝 😝 😝 😝

mufyxa
3. kvě 2013

TEST POZITIVNÍ hcg 340 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodvarkova
3. kvě 2013

@mufyxa gratuluju...🙂)) Já jdu na gyndu 9.5. na sono... 2.5, jsem si v práci odebrala krev a mám HcG 146... Menstruace měla přijít někdy okolo 28.4. tak je snad všechni v pořádku... doufám doufám..

mufyxa
3. kvě 2013

@vodvarkova supééééér já to říkala že ten duben je zázračnej měsíc moc ti to přeju zatím potichoučku 😉 😉 😉 😉 🙂

hope222
3. kvě 2013

ahojte dievcata ..ja som bola raz na IUI , potom na IVF,stimulacia zrusena na zaklade toho , ze mi bola diagnostikovane ovarialne zlyhanie ,cize doktorka urcila , ze nemozeme mat deti inak ,ako z darovanych vajicok pri mojich vysledkoch. Hned natoIVF s dar.vajickami ,po mesiaci darkyna nemala ziadne vajicka , v decembri 2.IVF s dar. ,neuspesne , takze rany za ranou . No a dnes som bola u lekara a mam potvrdene tehotenstvo, zatial len na zaklade mocovych testov, krvne testy budu az buduci tyzden. Neuveritelny a uzastny zazitok ..

hope222
3. kvě 2013

zabudla som podotknut, ze sme otehotehotneili bez IVF ,ale prirodzene z vlastnych vajicok,kt. som vraj podla x lekarov uz nemala 🙂))

mufyxa
4. kvě 2013

no to je úžasný .......moc ti to přeju a opatruj se vidíš příroda je nevyspitatelná, 🙂 🙂 🙂

alceola
17. kvě 2013

@hope222 vau som sem zavitala a nedokazem nereagovat...srdecne ti gratulujem a co najviac prajem, nech je vsetko naj naj najlepsie...nech ste stastni, a hlavne zdravi..toto je zazrak..my sa snazime 3r a nic..tak uz ani neviem co dalej, ideme na IVF tak uvidime, kedy ,lebo mm je stale mimo..ale hadam cez leto bude trochu viac doma..ale z teba mam radost...VELKUUUUUU 🙂

kveta
17. kvě 2013

@hope222 Hehe, sikovna si. Velka gratulacia!!!

alceola
23. kvě 2013

minule som tu pisala 17.Maja, ze nic a kuknite na toto🙂 meska mi to sice od soboty cize 5ty den...ale asi sa podarilo prirodzene🙂, v utorok idem k doktorovi na potvrdenie..tak sa este bojim tesit a radovat🙂

kveta
23. kvě 2013

@alceola Drzim palce! 🙂

alceola
24. kvě 2013

@kveta dakuujem velmi pekne..

kocica7
2. zář 2019

To ste tu vsetky otehotneli s manzelovymi spermiami,aj ked Vam lekari hovorili ,ze mate azoospermiu ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru