Stal se zázrak. Jsem těhotná

kacenka.p
4. bře 2007

Moc vsechny zdravim. Chtela jsem se se vsemi podelit o muj pribeh. Jiz jsem pred casem zalozila tema "umele oplodneni", kde popisuji cely muj pribeh do detailu. Ted jen shrnu fakta. Od ledna 2004 se snazime s manzelem o miminko. Bohuzel neuspesne. V cervnu 2004, jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi - nasledovali dve operace. O rok pozdeji - kveten 2005 dalsi neuspesne tehotenstvi - potrat (embryo nebylo ve vacku). Srpen 2005 opet mimodelozni tehotenstvi - operace - odstraneni praveho vejcovodu, levy uzavreny, nepruchozi, zdeformovany- nefunkcni. Konecny verdikt od lekaru - prirozene tehotenstvi - extremne vyloucene - nemozne. No a pak uz prislo zari 2006 a me umele oplodneni. Cely prubeh si muzete precist - v pripade zajmu. Neuspesne!!! A tak musim smutne rict, ze jsem se s manzelem shodli na tom, ze pro miminko jsme udelali jiz naprosto vse a uz nemame silu pokracovat dal. Proste budeme statny par i bez deti. A to jsme a byli bychom i dal. Jen kdyby nam ve ctvrtek nevericny lekar nesdelil fakt, ze jsem tehotna - cca 6tt. Opravdu jsem meli vsichni sok - ja, manzel, lekar a cela jeho praxe, rodina, pratele, kompletne vsichni. Doktor rika, ze dle nej jde o naprosto normalni 6tt tehotenstvi, ale kvuli me minulosti je velmi opatrny a bude nas velmi dukladne sledovat. Zitra jdu na dalsi ultrazvuk.
Holky proc to cele pisu. Chci vam vsem dodat nadeji, ubezpecit o tom, ze zazraky se deji, dodat vam silu a odvahu. To co se nam stalo je opravdu 8 div sveta a ted neberu v uvahu to, zda vse dopadne uzasne a za 9 mesicu budeme mit v naruci miminko, a nebo bude neco spatne. Je to nadeje pro tento okamzik, ale i pro priste. Proste opet jsem se utvrdila v tom, ze nic neni nemozne. Preji vam vsem strasne moc stesti. Prejte ho i vy me. Drzim nam vsem pesticky.

soffik
30. zář 2007

Ahojte babulky,

ďakujem Vám všwtkým za gratulácie. Písšem len tak narýchlo, aspoň pár slov. Ani sa mi neche veriť, že sme to potiahli až tak ďaleko. Rodila som v 38 TT, plánovanou sekciou -epidurálom pri vedomí a manžel bol pri pôrode. Bolo to super...vrelo odporúčam. Bambulky sa majú dobre.... papáme..kakáme...priberáme...

BLahoželám všetkým budúcim mamičkám k výtúženým //, tehulinkám nech vydržia do konca a snažilkám nech nevzdávajú boj..... Tie malé zázraky (malý zázrak) stojí ZA VŠETKO NA SVETE !!!!!!!!!!!

Držte sa !!!

PS: ďakujem mimušiačikovi za infošky o mne

sovrm
2. říj 2007

mimusiacik - diky za skvele nazorne pomocky 😀

mimusiacik
5. říj 2007

🙂 soffik - mate carovne princeznicky!!!
Nech su Vam zdrave a robia cely zivot nekonecnu radost!
Vela stastia!Tesime sa na novinky v albumiku...

Blanuleplus,Kacenkap,Jolanka,Altea...ako sa Vam dariiii???
Vase aktualne info a foto nas tesiiii...

Lucka,sonkaj...ako sa ma maly princ?

Cauenko!

😉

petule24
6. říj 2007

ahoj kacenka.p 😀 (opravdu jsem tvůj text četla jedním dechem, je to až neuvěřitelné a fakt po všech těch strastech krásný, však ty dvě čátky na testu jsou pak odměnou za všechno co jsi musela podstoupit)
a petul.a 😉 a všechny ostatní, přečetla jsem si vaši "zprávičky" a trochu mě to psychicky poposunulo výš, protože i já čekám na "zázrak" a čekám na něj zrovna tento víkend, tak budu doufat, že to vyjde, tak mi držte pěstičky a kdyby to náhodou vyšlo, tak vám to písnu.
Moc vám všem držím pěstičky a těm co to vyšlo to moc přeji. P

petul.a
9. říj 2007

Ahojte, kočky 🙂 Tak vám musím oznámit, že jsem včera viděla opravdový zázrak - tlukoucí srdíčko našeho malého Palečka (pracovní název pro zatím půlcentimetrové velikánské štěstí). Těhulkám a maminkám, obzvlášť v tomto tématu, nemusím říkat, jaký je to pocit. Něco naprosto neuvěřitelného, nádherného, s ničím se to nedá srovnat 🙂 Snažilky, všem vám přeju, abyste to taky brzo viděly 😲

miriamka
9. říj 2007

Petul...to je krasne!Dufam,ze ja v pondelok budem vidiet podobny zazrak 😉

luuciee83
11. říj 2007

ahojky holky! hrozně moc se omlouvám, že jsem se tu tak dlouho neukázala, ale na koníka jsem v poslední době skoro nechodila a když tak jen nakouknout a zase jsem běžela... jinak my se máme moc dobře - Matýsek roste jako z vody - už má něco kolem 7 a půl kilo a ca 65cm!! už to rozhodně není to malé miminko, které jsme si přivezli z porodnice domů... 🙂 ale je to naše sluníčko - už se zkouší obracet na bok, nádherně pase koníky, umí se už krásně smát nahlas 😵 😵 je to náš malý velký zázrak!

Soffik, ještě dodateně obrovská gratulace k dvojčátkům holčičkám!! 😵 😵

mimusiaciku a jak se máš Ty, doufám, že je všechno v nejlepším pořádku? 😉 🙂

moncika15
12. říj 2007

🙂 hned mam krajsi den ked vidim ze niekto je tak strasne moc stastny ako ty 🙂. musi to byt nadherny pocit po tak dlhej strastiplnej ceste a stratenyx nadeji zistit ze cakas babo.vas pribeh ma dojal k slzam... 🙂 drzim velmi palce aby vsetko dobre dopadlo... prajem vela vela stasticka ...budem dalej sledovat tvoj pribeh... 😉 majte sa vsetci traja pekne

mimusiacik
14. říj 2007

🙂Ahojte bambulky!Vsetky si Vas zdravim...tesim sa z Vasich radosti!!! 😉
lucka...v praci dost frmol...tak nestihacky...riesim chodenie malej po spickach...ale inak sme zdravi,tak vsetko OK...
Pohodovy den! 😉
Altea,blanuleplus,jolanka,petul.a....+ dalsie obdarene a nadej nestracajuce bojujuce snazilky...drzme sa! 😉

mini odbocka = obdoba Superstar na SK - talent UK

https://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA

prevzate z temy Superstar vo Volnej diskusii od ikke...

Věříte na pohádky?
Pokud ano, tak následující video budete považovat za jasný důkaz toho, že
zázraky se dějí.
Pokud ne, tak po shlédnutí věřit možná začnete...
Před čtyřmi týdny poprvé zazpíval neznámý prodejce mobilů Paul Potts v
televizní soutěži Britain´s Gots Talent (něco jako Británie hledá talenty).
Sedmnáctého června v soutěži zvítězil, když mu svůj hlas poslalo přes dva
milióny televizních diváků. Video se záznamem jeho prvního vystoupení si
následně na serveru YouTube prohlédlo přes deset miliónů lidí z celého
světa a klip se tak zařadil mezi nejsledovanější videa v historii webu.
Paul se stal doslova miláčkem Británie a těžko byste hledali anglofonní
videoblog,
kde by chyběl odkaz na jeho vystoupení. A co že tak zázračného udělal?
Představte si čtyřicátníka s křivými zuby, vizáží svobodného mládence z
hodně zapadlého venkova a sebevědomím zakřiknutého dítěte. Tenhle chlapík
nakráčel před dvoutisícové publikum, tříčlennou porotu v čele s obávaným
Simonem Cowellem (šéf nahrávací společnosti Sony BMG pro Velkou Británii,
člen poroty American Idol apod.) a všem sdělil, že bude zpívat operu.
Na to, jak slavnou árii Nessun dorma z Pucciniho opery Turandot zvládl, se
podívejte sami.

mimusiacik
14. říj 2007

🙂 kacenkap - pri nicku mas 39tt - ale asi plus 1tyzden tusim MK pridava...tak velmi na Vas myslime a drzime palceky...ptuj,ptuj,ptuj - pre stastie!!! 😀 😉

pejty
16. říj 2007

Ahoj holky,moc ráda napíši do této diskuze a musím napsat,že zázraky se opravdu dějí!!!!Sama dr. opakovala snad 3x,že příroda je mocná🙂
My jsme měli diagnózu takovou:manžel měl tak špatný spermiogram,že nám dr.řekla,že přirozeně nikdy nepočnem!!Já jsem měla problém takový,že jsem měla nízkou děložní sliznici a údajně anovulační cykly..No a necelé tři měsíce po těchto sděleních jsem těhotná a přirozeně!!Byl to zázrak,v pátek jsem viděla i tlukoucí srdíčko,byl to ten nejúžasnější pocit.Přeji vám ho všem a nikdy nepřestávejte věřit v zázraky..

lu777
17. říj 2007

holky, držte se! nám taky řekli, že přirozeně to nikdy nepůjde a já už byla těhotná, jen jsem to nevěděla 😅 😵
asi pomohlo cvičení Mojžíšové a čínská medicína 🙂

pejty
17. říj 2007

jéé...já jsem taky užívala produkty čínské medicíny,tak třeba pomohlo to..A taky jsme byli na akupresuře u jednoho pána na Slovensku a zkoušela jsem i kotrmelec po styku 😀 .Nevím co z toho zabralo,každopádně něco ano.A doktoři nemají vždy pravdu,řeknou takový verdikt a přitom to tak být nemnusí...je to hlavně byznis!!Tak se držte

ingulka
17. říj 2007

co je to ta cinska medicina ?

pejty
17. říj 2007

ingulka..já jsem užívala bylinky z tradiční čínské medicíny na ženskou plodnost a můj na mužskou.Byly to takové tabletky,které obsahovaly bylinky.Užívali jsme to měsíc.Zadej si do vyhledávače tradiční čínská medicína a tam si o těch produktech můžeš přečíst..

mimusiacik
25. říj 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Pejty vitaj,Vas zivotny pribeh by tu mal byt tiez,ako dalsi dodavac nadeje,ze nic nie je nemenne a iba cierne i napriek diagnozam,kategorickym vyjadreniam "kvazi - Dr."...lebo ...
ZAZRAKY SA DEJU...

KacenkaP....velmi nedockavo kazdy den otvarame MK,ci snad uz tentokrat nebudu konecne od VAS tie tuzobne ocakavane bombove spravy ...myslime na VAS!
...+ i na...petul.u,alteu,blanuluplus,jolanku + .....?????
Ako sa mate nase existujuce zive dokazy zazarakov?

Lucka - ako sa prosim dari malickemu?Soffik - dvojickam princeznickam?Jolanka 3v1?

Den plny milych prekvapeniiii.... 😉

mimusiacik
25. říj 2007

🙂 petule24 ...jupiiiii....blahozelame k 5tt!!!...
paradaaaa....opatrujte sa vsetky!

lenkabu
25. říj 2007

Ahoj holky, víte že kacenka.p už má Leontýnku?Narodila se v pondělí nebo úterý, teď nevím přesně.

mimusiacik
25. říj 2007

🙂 lu777...vrucna vdaka za kazde povzbudive pismenko,tych nikdy nie je dost!Vela stastia a zdravia vsetkym! 😉

luuciee83
25. říj 2007

ahojky Mimusiaciku! Moc Tě zdravím! 😉 máme se fajn, akorát malý je teďko nemocný - má rýmu a kašel - takže poslední tři čtyři noci byly hrozný - do jedenácti spinkal krásně a od jedenácti jsme vzhůru každou hodinu 😒 dneska mi holky poradily zase nové možnosti, co vyzkoušet, aby líp spinkal, tak se k nim na dnešní noc upínám...jsem zvědavá, zda spoň něco z toho zabere 😉

a jak píše Lenkabu, tak Kačenka už má svou Leontýnku u sebe a myslím, že od pondělí, takže je možné, že ji zítra pustí domů 😉 🙂

petul.a
25. říj 2007

Jéje tak Leontýnka už je na světě? No supeeeer!!! Přejeme jí do života hodně štěstí, celé rodince hodně zdraví a ať jsou teď už jen spokojení 🙂

pejty
25. říj 2007

Ahoj holky,tak na popud mimusiacika přidám trošku podrobněji náš příběh.. nebudu popisovat všechno jen pár útržků:Chodila jsem k dr.pravidelně na kontroly...všechno vždy o.k...nikam nás neposlala ani po 2 letech snažení.Tak jsme šli na spg sami..výsledek hrozný diagnóza"nikdy nepočnete přirozeně".Před tím jsem ještě stresem ztratila na 2 měsíce menzes,šla jsem k dr.,dala jsem jí výsledky spg,řekla můj problém a ta mi řekla:na to do smrti nezapomenu:"nikdy vlastní děti mít nebudete..budete ráda když v sobě udržíte cizí vajíčko s darovanou spermií nemáte ovulaci"..to je,co?(o té darované spermii to řekla proto,protože jsem jí řekla,že spg dopadl špatně,výsledky neviděla...přitom darování spermií by v žádném případě nebylo potřeba,protože nějaké spermie tam byly!!)Byla jsem jak ve snu.Pak mně dala 3 krabice hormonů(jen proto,že mi nedorazila MS) a řekla,že to je dávka jak pro slona(mám50kg),že když to nezabere,tak už mě nepomůže nikdo a že se nemám divit,když mi v lékárně budou tvrdit,že jsou to hormony na přechod.Jak jsem jela domů,tak jsem přes slzy nemohla ani řídit..vše jsem volala mému a ten kdyby ji měl po ruce,tak ji zabije..Jsem člověk,který jde spíš cestou přírodní,bylinkami a pod.Už jak jsem si ty tablety vyzvedávala,tak jsem věděla,že je vyhodím a vyhodila jsem je,nedala jsem do pusy ani jednu.Začla jsem pít čaje,bylinky TČM,k tomu akupresura a za 7 týdnů jsem otěhotněla..Zázrak!!Po tom sdělení by to nikdo nečekal,ale my jsme prostě jen nepřestali věřit..Každý den jsem prosila andílky o pomoc..
Teď jen doufám,že to všechno dopadne dobře..Holky,nikdy nevěřte na 100% doktorům,opravdu je někdy příroda mocnější..Je ale hrůza,že když má dr. zrovna špatný den,tak vám může svým tvrzením i zničit život...proto jsem ráda,že jsme se nevzdali a šli vlastní cestou.. 😉

poletucha
25. říj 2007

pejty-to je fakt síla, asi bych tý krávě šla ještě ukázat bříško...aby viděla, jak je neomylná 🤐
můžu se zeptat, jaký bylinky, akupresuru atd. jsi užívala?

pejty
25. říj 2007

poletucho..já jsem užívala kontryhel a jeřáb ptačí + bylinky z tradiční čínské medicíny.Můj bral taky bylinky z TČM a klasické selzink a vit.E.Na tu akupresuru jsme jeli za jedním pánem do Dolného Kubína,byli jsme tam 2x a myslím,že on nám hodně pomohl.Stimuloval na ruce takovou kovovou tyčinkou určité body,které měly propojení s orgány a tím je malinko "povzbudil a popohnal" 🙂
Jinak k té dr. jsem šla,když jsem věděla,že jsem už těhu a jen kroutila hlavou a pořád opakovala "příroda je mocná"..kráva,jen jsem chtěla vidět její reakci.Teď chodím jinam 😉

luuciee83
26. říj 2007

Pejty, moc moc Ti blahopřeju!!! je to nádhera!! 😵 mám slzičky v očích - mě tady holky vždycky dojmete 😅 😀 přeji Tobě i miminku moc moc zdravíčka a za rok, ať jsi tady s námi s holčičkou nebo chlapečkem! 😉

pejty
26. říj 2007

luuciee..děkuji moc,jsi zlatíčko...už se na to naše červňátko těšíme...
Máte moc krásného Matýska...já už chci takýýýý 😵

ivankaalenka
27. říj 2007

Gratulujem k babu!!!

eki
29. říj 2007

pejty, gratulujem a teším sa s tebou, viem ako to je, keď človek tak dlho čaká na bábo 😉. Držte sa.

pejty
29. říj 2007

eki,děkuji moc 🙂

kacenka.p
autor
30. říj 2007

Tak - ja drzim nas zazrak v naruci!!!!

Holcicky: 22.10. v 19:50 se nam narodila nase Leontynka. Meri 51cm, vazi 3280g a totalne nas okouzlila. Obe jsme naprosto v poradku a pomalu "silime" s tatinkem Martinem stestim!
Je to neco neuveritelneho - neni na svete nic krasnejsiho! Drzet nase miminko v naruci, radovat se ze je zdrave, tesit se z kazdeho usmevu nebo i treba pokakane plenk, probdele noci...Je to proste ZAZRAK!

Vsem mooooooooooooooc z celeho srdicka dekuji za pranicka, IP, a gratulace. Posilam vam za to mega pusu!
Vase Kacenka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru