Tak a konečně jsou tam dvě čárky

ivana21m
19. bře 2012

Ahoj holky, tak se vracím, zase mezi vás 🙂 teda vracíme. Dnešním testem se mi ukázalo, že zřejmě v sobě nosím malého človíčka, ve středu nám to potvrdí paní doktorka 🙂

miatia
20. bře 2012

@ivana21m moc gratuluji 😉

ined77
20. bře 2012

@ivana21m ...také moc gratuluji! 😵

sojca
20. bře 2012

@ivana21m Jeeee to mocinky gratuluji 😉

lenka_11
21. srp 2012

Ahoj, já čerstvě zjistila, že jsem těhotná, vychází to asi na 5tt. Tento týden mě ale začalo píchat v podbřišku, je to normální? teď poslední 2-3 dny mě párkrát ostře píchlo jakoby v pánvi, ale takové ostré bolavé píchnutí, několikrát denně. Doktorovi jsem se už dnes nedovolala, zkusím ráno, bojím se aby nebylo něco špatně. Máme jet příští týden na dovolenou a nerada bych něco zanedbala. Máte s tím někdo zkušenosti? díky za radu.

anulinkak
9. říj 2012

Ahojky, konečně po dlouhém snažení máme 2 čárky... Byla jsem u doktorky a ta mi řekla že sliznice je větší a po odběru krve se potvrdilo HCG... Teď 15 nás čeká ultrazvuk, tak snad bude mimi tam kde má být... ale obavy jsou veliké..
Prodělala jsem operaci děl. čípku, tak si nejsem jistá zda bude vše o.k...
To čekání je nesnesitelné.... Mám sto chutí to vykřičet do světa... ale ještě je moc brzy... taky to tak máte??

mi_chelle
24. říj 2012

@anulinkak Ahojky, tohle přesně znám - minulé pondělí se mi konečně objevily dvě čárky, tento týden v úterý jsem byla u paní doktorky, která mi moje krásný podezření potvrdila, ale musím říct, že to čekání bylo hrozné...Navíc mě bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat, ale dr. říkala, že to je zezačátku normální, jak se to tam uvnitř upravuje😉

andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anulinkak
30. říj 2012

@mi_chelle Tak už víme i termín 😀 7.6.2013 🙂 paráda 🙂

ema1984
3. lis 2012

Ahoj holky, tak já jsem dneska ráno měla dvě čárky, vyšlo nám to hned napoprvé, pořád tomu nemůžu uvěřit🙂 Doufám, že bude všechno v pořádku a mimčo se bude zdárně vyvíjet🙂 Asi budu vypadat blbě, ale chtěla bych se zeptat, co znamená zkratka typu 6+5 tt? tt bude týden těhotenství, ale zajímalo by mě, co znamená to první číslo 😉

mi_chelle
3. lis 2012

@anulinkak Skvělý🙂

blazenkaa
3. lis 2012

Ahojky holčičky všem moc gratuluji co jste našli // moc Vám to přeji .Jen se chci optat vy co jste 10tt jestli máte nevolnosti. Jestli ano co vám na to pomáhá .mě je totiš strašně zle a převážně objímám bílou kamarádku večer .

@ema1984 6+5tt to je jednoduché 6 je týden a 5 den to si snadno zapamatuješ 🙂

joslynka
5. lis 2012

Ahoj holky, přidávám se k vám, v pátek jsem na tetsu našla // 🙂 Kdy jdete k doktorovi na potvrzení těhotenství? Respektive, kdy je vidět miminko na ultrazvuku i se srdíčkem?

ema1984
5. lis 2012

Blazenkaa - díky moc🙂
Já jsem si spočítala, že jsem v 5tt a na srdíčko dle internetu se má jít až tak v osmém týdnu. Ale zítra si zavolám na gyndu a zeptám se, kdy mám přijít a rovnou se objednám, stejně ty čekací doby bývají delší. Ale už se nemůžu dočkat, snad to vydržím 😎

joslynka
5. lis 2012

@ema1984 Ahoj Emi, až budeš vědět, co Ti paní doktorka řekne, kdy máš přijít, dej vědět, prosím. Já jdu na kontrolu už tuto středu, jsem zvědavá, co mi pan doktor řekne. Těšííím se🙂

joslynka
5. lis 2012

@ema1984
@anulinkak
@mi_chelle Gratuluji Holky🙂 Máte některá od lékaře napsáno, kdy na další kontroly?

anulinkak
5. lis 2012

@joslynka Teď 7.11 a pak 28.11 na oskara 😀

joslynka
6. lis 2012

@anulinkak Ok, děkuji moc. Asi mi to tak taky vyjde. A nevíš, který týden těhotenství se dostává těhotenský průkaz?

evly
6. lis 2012

@anulinkak mám to teď stejně od 28.10. jsme našli ducha, pak čárka sílila, 1.11. měla dojít MS, ale nikde nic 🙂 včera jsem se chtěla objednat k doktorovi a sestřička mě zaskočila otázkou, zda je těhotenství chtěné, když jsem řekla, že ano, tak mě objednala až ne 14.11. to do té doby nevydržím ☹ ale snad už bude srdíčko. A nejradši bych to taky všem řekla 🙂 ale s manželem jsme se dohodli, že počkáme, co řekne doktro a že bychom to rodině a přátelům chtěli říct až kolem Vánoc, Silvestra, kdy by měl být 1. trimestr skoro za námi. Ale to počítání týdnů mi tedy pěkně vrtá hlavou. Kor když mám 34 denní cyklus a vím, že jsem měla OVU a tedy zřejmě i mimi vzniklo 21. DC :-/ ale podle nich a poslední MS 28.9. jsem už vlastně v 6. týdnu...

mi_chelle
6. lis 2012

@joslynka Ahoj, já jdu teď 20. listopadu na kontrolu, 7. prosince na krev a 21. prosince na kontrolu (to bude dáreček🙂). Už se na tu kontrolu dost těším, budu vědět, že je vše ok. Jsem hroznej strašpytel, snažili jsme se celkem dlouho :-//

ema1984
6. lis 2012

Tak sestřička mě objednala už na příští týden, byla jsem překvapená, že tak brzo, ale říkala, že už by mohlo být vidět, jestli je všechno v pořádku...asi mimoděložní a tak...No budu do té doby asi trošičku nervózní, ale musím vydržet🙂

joslynka
6. lis 2012

@mi_chelle Ok, budu držet palečky, aby všechno dobře dopadlo. Uvidím, jak objedná pan doktor mě. Jdu zítra na první ultrazvuk. Taky mám strach...

joslynka
6. lis 2012

@evly Ahoj Evly,mám to podobně🙂 Neboj se, vydržíš to. A vykřičet do světa to chce každá z nás🙂 Já bych to taky chtěla nechat zatím v tajnosti, uvidíme, jak se podaří🙂 O počítání mi ani nemluv, mám dnes 68. den cyklu, takže taky nevím, ale zítra jdu k Dr. tak snad se něco dozvím🙂

evulinkab
6. lis 2012

@ema1984
@evly
@joslynka

Holky, počítání týdnu tehotenství ( tt ) je jednoduché.Vubec nezáleží, jak dlouhé máte menstruační cykly, atd...Proste vám doktorka rekne týden tehotenství -bud podle vaší poslední menstruace nebo podle ultrazvuku dle velikosti mimi.Takže...týden má 7 dní, čili vám treba např.: řekne, že jste v 4+6tt.Což znamená, že jste tehotné 4 týdny a 6 dnů.Následující den už pak budete těhotné 5+0, čili presne 5týdnů.

joslynka
7. lis 2012

@evulinkab Díky za radu🙂, už to chápu🙂

dasenecka
10. lis 2012

Ahoj holky.Dnes mám dva dny po plánované MS.Dnes jsem si dělala test a je pozitivní🙂 Krev dnes 219 hcq🙂Po desetiletém snažení to vyšlo, snad!🙂 Co myslíte? 😵

joslynka
10. lis 2012

@dasenecka Gratuluji, ještě si zopakuj testík tak za dv dny a pak hurá k doktorovi🙂

dasenecka
10. lis 2012

děkuji🙂

kamculenka
21. bře 2013

Holky co myslite? Delan dnes rano. Mam poranu zaludek jak na vode spatne spim tlaky v prsou... carka naskocila ihned. Jsem 29dc 15dpo. Menses nikde bt dnes 37 vcera 37.2

elvira
21. bře 2013

@kamculenka - jasně pozitivní. Gratuluji 🙂

tadlen
21. bře 2013

@kamculenka co vic si prat?! JSOU TAM gratuluji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru