Tak a konečně jsou tam dvě čárky

ivana21m
19. bře 2012

Ahoj holky, tak se vracím, zase mezi vás 🙂 teda vracíme. Dnešním testem se mi ukázalo, že zřejmě v sobě nosím malého človíčka, ve středu nám to potvrdí paní doktorka 🙂

kamculenka
21. bře 2013

Děkuji holky, snad se udrží. Pořád ještě je možnost dostat MS, mám dneska bolení břicha a zad, jako kdyby to mělo přijít, ale třeba je to už jen těhotenstvím...🙂 po víkendu bude jasněji, to už bude MS bez šance, byla vždy celkem pravidelná +- 1 den...🙂 moc děkuji.

Na gynekologii se chodí kdy, 5. týden, jakože týden po vynechání MS. A nebo to počítat jako 3. týden, když vím, kdy se počalo...a jít až skoro před druhou MS?? Děkuji

bibianca
19. dub 2013

Ahoj holky taky jsem mela dnes rano pozitivni test, ale uz tyden spinim mam z toho strach.

bibianca
19. dub 2013

Ahoj holky taky jsem mela dnes rano pozitivni test, ale uz tyden spinim mam z toho strach.

mmarket
28. kvě 2013

Ahoj holky jsem tu nová mám takový dotaz 🙂 Pm byla 30.4.2013 vcera jsem si udela test (pro jistotu hnedka tri ) a vsechny pozitivni jednoho lumpika uz doma máme skoro trileteho a mimi jsme chteli ,jen si nedokazu spocitat v jakem jsme tydnu za tento mesic jsem mohla otehotnet pouze na tri datumy a to (5.5.-11.5.-13-5) 😀 děkuju za rady

salomee
28. kvě 2013

@mmarket Podle všeho (teda podle mens.) je to dnes 4+1? Tzn. začátek pátého týdne a obvykle to bývá i doba, kdy by měla přijít MS, ale nepřijde.. přesněji stanoví ultrazvuk, ale na to je týden, dva, tři čas, aby už byla vidět akce srdeční.🙂

mmarket
28. kvě 2013

Děkuji za odpoved me dnes volal doktor kvuli vysledkum z cytologie .vse jsem mu rekla a pry se mam behem pristiho tydne zastavit tak uvidime co mi rekne 🙂

j4nulink4_89
28. kvě 2013

Tak po dvou měsíčním snažení se dnes objevili na testu // neskutěčná radost a překvapení, jak se nám rychle zadařilo 🙂 A zároveň šílený strach, minulý týden jsem měla úraz s břichem. Myslíte, že by doktor už poznal kdyby bylo něco v nepořádku?

katka_mel
30. kvě 2013

I já jsem předevčírem našla //. Podle počítadel na netu a podle poslední MS bych měla mít termín 3.2. K dr půjdu nejdřív za 14 dní,aby už bylo vidět srdíčko. Taky máme doma jednu cácorku, která bude mít 2,5roku, tak nám to krásně vyšlo. 🙂

j4nulink4_89
30. kvě 2013

@katka_mel Gratuluju 🙂 já podle poslední MS budu mít termín 1.2. a k doktrovi jdu už v pondělí kvůli tomu úrazu 😒

katka_mel
30. kvě 2013

@j4nulink4_89 No to je jasné. Lepší zajít, co kdyby náhodou. I když já bych asi nešla, pokud bych nezačla špinit nebo tak něco. Ale jistota je jistota. 🙂 A aspoň Ti to potvrdí. A jestli půjdeš o týden dřív nebo později, to už na tom nesejde. Aspoň už budeš mít termín další kontroly. 🙂

j4nulink4_89
30. kvě 2013

@katka_mel no já jsem dostala kopanec od koně do břicha, původně jsem chtěla jít na kontrolu kvůli tomu, vůbec mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná, a ted jen doufám, že bude všechno v pořádku 😖

megy
30. kvě 2013

@j4nulink4_89 tak toho bych se nebála, že by bylo něco v nepořádku, miminko je zatím shluk buněk, které se zavrtává do sliznice.

j4nulink4_89
30. kvě 2013

no to jo, spíše se bojím, aby bylo tam kde má být :/ no musím si počkat na pondělí, ale už se těším až ho uvidím 🙂

evelp
30. kvě 2013

@j4nulink4_89 já jdu zítra na sono znovu, v úterý tam mudr. viděla, že něco, ale neviděla to na utz, tka taky doufáme, že je to tam kde to má být...

sice to přišlo trošku v nečekanou a krapet nevhodnou dobu, bude to asi nárročný, ale už to začínám v sobě zpracovávat a možná se trošku těšit..

evelp
30. kvě 2013

a koukám, že jestli se to potvrdí, tak budeme mít všichni podobný termín 🙂 těšíte se rodit v zimě? 😀

evelp
30. kvě 2013

@bibianca jak to vypadá? pořád špinění?

j4nulink4_89
30. kvě 2013

@evelp no já mám pořád v sobě takový to, že dokud jí neuvidím tak tomu nevěřím (pracovní název fazolka)

evelp
30. kvě 2013

@j4nulink4_89 my jsme nějak podědili od minula koblížek a fazolka 😀

j4nulink4_89
30. kvě 2013

@evelp fazolka je dobrá, už se těším, až mi to dr. potvrdí je strašný to nikomu neříct :D

evelp
30. kvě 2013

@j4nulink4_89 to mi povidej, já to řekla tatínkovi a kamarádce, která mě vezla v úterý k té mudr., ale včera jsme se nějak bavili s mámou a ona, jak už brzo u malýho odložíme plíny a pod..měla jsem sto chutí jí říct, že je možná brzo vyměním zase za menší 😀---

j4nulink4_89
31. kvě 2013

no jako mlcet je fakt strasny! Nejradeji bych to rekla uz vsem, ale s pritelem jsme se domlovali,ze pockame na srdicko.

katka_mel
31. kvě 2013

@evelp No jasně že se těším, že budu rodit v zimě. V létě bych s břuchem fakt netěla být. 🙂 Ale kdyby to vyšlo jinak, tak by to nevadilo. Kokám, že máš syna celkem malého. To budeš mít dítka hezky po sobě. Asi celkem šok, že? Ale neboj. Určitě to zvládneš. Nic jiného ti nezbyde 😉
@j4nulink4_89 neboj. určitě bude. Jinak obdivuju, žes to nikomu neřekla. Já jsem to měla v plánu taky, ale segra čeká mimčo a byla v nemocnici a dr si s ní nevěděli moc rady, protože mimčo nepřibíralo a bylo mnohem menší (o5tt), tak jsem jí to řekla, aby se jí trošku spravila nálada a měla jiné myšlenky. A samozřejmě partnerovi jsem to řekla. Jinak ostatním až jak budu mít potvrzeno od dr a budu vědět, že je vše v pořádku. Možná vydržím do těhu průkazky. Uvidím. 🙂

j4nulink4_89
31. kvě 2013

@katka_mel tak ty me obdivujes, ze jsem to nikomu nerekla a sama chces vydrzet az do prukazky. U me bude maximum potvrzeni srdicka. Dyl to nevydrzim

katka_mel
31. kvě 2013

@j4nulink4_89 No jo. Jenže já už to vykecala segře. 🙂 Takže jsem nevydržela vůbec. A ona stačí jedna duše, se kterou si můžeš pokecat a pak už ti ani nepříjde, že to ostatní neví. Už to v sobě prostě nedusím, tak jsem už v klidu. Už to nutkání nemám. 🙂

evelp
31. kvě 2013

@katka_mel je to šok, to víš, že jo, ale stalo se, plánot jsme si mohli, jak jsmě chtěli 😀
dneska mi dr. potvrdila 5tt, je to taký hrášeček malinký zatím 🙂

katka_mel
31. kvě 2013

@evelp No tak gratuluju. Na tu myšlenku si určitě brzo zvykneš. 😉

zuzamik
31. kvě 2013

@evelp Gratuluji, my jsme o dva týdny starší 🙂 10.6. mám jít na kontrolu, tak už se docela těším a doufám, že to bude v pořádku 🙂

j4nulink4_89
31. kvě 2013

@katka_mel No já mám největší nutkání to říct mamce, už se těším až budeme vybírat věci pro fazolku a chodit nakupovat...no už zase na mě jde ta touha to někomu říct 😀

katka_mel
31. kvě 2013

@j4nulink4_89 No, mě se líbila naše Danielka. Skákala mi po břichu a říkám jí, aby mi na něj neskákala, že tam mám miminko. A ona se zamyslela a říká: Ty taky? Jako teta Peťa? Tak jsem to říkala segře a ona mi říká, že to možná Danka vykecá dřív, než její syn Vítek, protože jsem jí říkala, aby to neříkala před ním, protože co neví, to nepoví. Tak jsem zvědavá. 🙂 Jinak segra dnes porodila a měla super rychlý porod. V nemocnici byla zavřená sice asi 3 týdny, ale porodila za 1,5hodiny. Takže jsem opět teta. 🙂

j4nulink4_89
31. kvě 2013

@katka_mel tak to moc gratuluju teto 🙂 taky bych chtěla tak rychlej porod, to moje mamka rodila 4 dny, tak se mám na co těšit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru