Těhotenský deník. Je k něčemu dobrý?

lisounek
17. bře 2008

Ahojte, zajimaji me Vase zkusenosti, zda ho nektera mate a co se do nej da vse zapisovat a jestli ma vubec smysl si ho porizovat. Diky za vyjadrení 🙂

vlnka1
17. bře 2008

Já ho mám, psala jsem si ho od doby, kdy jsme se o mimi začali snažit 😉 , zapisovala jsem vše - pocity, prohlídky u doktora i to, co jsme dělali atd., psala jsem si ho do počítače, takže jsem vkládala i fotky, naskenované zprávy od doktora atd. KOnčí popisem porodu až do té doby, než se malá narodila. Teď pokračuju v psaní nového deníku od narození Julinky 🙂 .. chtěla bych ho Julince darovat, až bude větší, ať ví, jak to všechno mamka prožívala ... pak si s ním může dělat, co chce 😉

andelka
17. bře 2008

Jestli myslíš tu knížku, tak jsem si ji v sobotu prohlížela v knihkupectví a moc se mi nelíbila. Povídání pěkné, ale moc se mi nezamlouvalo, že tam jsou kolonky na to, co tam vpisovat (jako jídelníček před snažením a v těhu, kolik máme peněz a jak si myslíme, že budeme hospodařit po porodu, proč jsme se pro mimi rozhodli a co od toho očekáváme..), takové divné mi to přišlo. Psát deníček si budu, ale podle sebe.

lisounek
autor
17. bře 2008

Pro upresneni ano myslim hlavne tu knizku, ale rada se necham inspirovat i jinymi navrhy....chtela bych si zacit neco psat, jen nevim, jak presne do toho...asi proste napisu kazdy pocit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru