Těhotenství na začátku

alulu
3. dub 2012

tak dneska se to potvrdilo jsem začátek 5 tt trochu mě vyděsil,ale je tam malilinkatý váček tak je to dobré.Nasadil mi duphrason na udržení brát ho mám 2 krát denně tak uvidíme snad to bude dobré.

kafka8
3. dub 2012

gratuluji a přeji hodně štěstí v těhulkování 🙂

leonty
4. dub 2012

Jsme taky v pátém týdnu a taky udržujeme. Taky doufáme, že se bude dál dařit 🙂

chiqita2012
5. dub 2012

já jsem v 6 tt a začíná mi být špatně ☹ doufám že se to bude jen přechodné.

slundo
5. dub 2012

Zhruba od 6. týdne mi taky začalo být špatně. Jednou jsem se probudila s nevolnosti a nepustlilo mě to až do začátku druhého trimestru. Pak už se nevolnost objevila jen občas a od 20.týdne byl pokoj uplně. Chce to zatnout zuby a vydržet. 🙂 Moc vám holky přeju, aby bylo vše v pořádku a těhotenství jste si užily 🙂

leonty
6. dub 2012

alulu jak vysoké bylo tvoje hcg? Mám strach, že moje bylo strašně nízké 16, ale taky můžeme být mladší (ovulka mohla být později) 😒

coufii
6. dub 2012

Ahoj
@leonty a
@alulu

Holky...jste teprv na začátku...Hlavně to chce jen být v klidu a bude to vše v pohodě 🙂 já teda nic na udržení nebrala tak nevím 😖 jen akorát že moje teta něco brala celý těhotenství...ale tou už jí taky bylo přes 40...no..Jen vám chci říct že když na sebe budete obě opatrný, zbytečně se nestresovat a budete mít dostatek odpočinku tak to bude fajn 🙂 Držim vám pěstičky 🙂 ať se daří 🙂

antymania666
17. črc 2012

ahjky jsem na tom stejne.vcera mi rek dr.ze jsem v 1 mesici a je tam 10mm vacek...tak nevim asi 4.nebo 5. týden. nasadil mi taky duphaston dvakrat denne tak se modlim aby bylo vse ok, jelikoz jsme se snazili s manzelem skoro 2 roky a jsme po nekolika neuspesnych inseminacich a tohle se nam povedlo samo 🙂

antymania666
17. črc 2012

@alulu ahjky jsem na tom stejne.vcera mi rek dr.ze jsem v 1 mesici a je tam 10mm vacek...tak nevim asi 4.nebo 5. týden. nasadil mi taky duphaston dvakrat denne tak se modlim aby bylo vse ok, jelikoz jsme se snazili s manzelem skoro 2 roky a jsme po nekolika neuspesnych inseminacich a tohle se nam povedlo samo

ivatko0406
19. črc 2012

Holky, po dvou letech snažení jsem ráno našla dvě čárky! MS jsem čekala dnes, ale cosi podivného jsem cítila, tak jsem si udělala test a k mému úžasu byl pozitivní. budu tedy asi tak ve 4 týdnu. kdy se chodí pro potvrzení těhotenství k lékaři? to je asi až nějaký šestý či sedmý týden, je to tak? nechci být zbytečně plašan, ale taky se těším, až mi to potvrdí 🙂. prosím poraďte mi, vy, které jste už o kousek dál 🙂
díky

antymania666
20. črc 2012

@ivatko0406 ahojky, ja jsem byla u dr ve 4tt a uz tam videl váček,mam ho ve fotkach. klidne si zajdi,podle me u kazdeho to je vvidet o trosku jinak,nekdo rika ze ve \\čtt tam neni nic ale u me bylo a to mi nedešlal ani vitrni ultrazvuk. drzim paleckyyyyy 😉

ivatko0406
23. črc 2012

@antymania666 ahojky, tak to já mu dneska zavolám a jak bude mít místo, tak se tam vtírnu!

antymania666
23. črc 2012

ircote zavolej,podle me tam videt bude kdyz ne embrijko tak vacek jako me

antymania666
23. črc 2012

tak co
@ivatko0406 tak co

ivatko0406
24. črc 2012

@antymania666 ahojky, tak si mě objednali na 31.7. v 8. bude to šestý týden u konce a mohlo by být vidět i cvrlikání srdíčka. anebo taky ještě ne 🙂

antymania666
24. črc 2012

ja ymslim ze uz jo, ja jdu na kontrolu 30.7. tak jsem taky zvedava na srdicko jestli uz bude.drzim palecky

romanav
29. črc 2012

romanav Ahojky holky, můžu se přidat. Snažíme se s manželem asi půl roku o mimi a teď nám to snad vyšlo. MS jsem měla dostat v pátek, nedostavilo se a na testíku se ukázaly // (test na 10 HCG)Bolí mě a píchá v podbřišku a bývá mi dosti špatně. Tak doufám, že už to vyšlo, na kontrolu jdu až za 14, myslím, že by to asi nemělo dřív cenu.Dnes jsem si zkoušela test, který je až od 20 HCG a čárka byla trošku slabší, testovala jsem až v 18 h večer, máte někdo skušenost s těmi testy?

vera_vila
29. črc 2012

@romanav U každého testu se doporučuje testovat z ranní moči, protože v ní je největší koncentrace HCG. Zkus tu 20ku test za dva dny a uvidíš. Měla by být silnější...
@ivatko0406 Volala jsem k dr. asi týden po tom, co jsem zjistila // na testu, když jsem to měla ještě jedním testem potvrzené a MS nedorazila... Sestřička mi řekla, že mám dorazít až tak za 4 týdny (zhruba 7tt), že už by mohla být vidět i srdeční činnost, že dřív to nemá cenu... Ale u každého dr. je to trochu jinak... Některému dr. stačí váček, jiný radši počká do srdeční činnosti...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru