"Těhotenství ve tváři"- poznal to na vás někdo?

zuzamik
30. kvě 2013

Ahojky, mám dotaz: máte někdo zkušenosti s tím, že by na vás těhu někdo poznal dřív, než to oznámíte? Pokud ano, podle čeho to bylo? Něco konkrétního, prosím 😉 Tchyně na mě pobaveně vybalila, že to věděla i bez toho, abych jí to říkala, že jsem v obličeji úplně jiná- ale už mi nebyla schopná říct, v jakém směru jiná... 😀

zuza01
30. kvě 2013

Náš děda říkal, že to pozná podle očí - jsou prý víc lesklé. A zdůvodnil to tak, že to pozná, protože u lidí je to stejné jako u krav 😀 . Byl veterinář 🙂

cerven84
30. kvě 2013

moje mamka to na mě poznala taky podle očí

andulka86
30. kvě 2013

všechno je možné, já spíš věřím na non-verbální komunikaci a věřím tomu, že i když to těhotná jakože zatím říct nechce, tak to svým chováním svému okolí v podstatě naznačuje a SENZITIVNĚJŠÍ JEDINCI TO VYCÍTÍ 🙂

kasparci
30. kvě 2013

Moje mamka to vždycky poznala. Teď u druhýho dokonce dřív než jsem si udělala test🙂 Její vysvětlení:"Máma to prostě pozná"😀

mukyna
30. kvě 2013

moje máma to pozná podle očí. Odhalí to dřív než to potvrdí doktor

sona_sv
30. kvě 2013

Moje kamarádka mi říkala, že to poznala, že prý mám jiný pohled....tak nevím...

lvicek2000
30. kvě 2013

U mě to poznala kolegyně, která je mi hodně blízká. Ono to je asi nejen obličejem, ale i takovou tou spokojeností, která ve vás pak najednou je. Najednou mě přestaly štvát věci, které jsem do té doby řešila. Prostě si to člověk najednou hodí jinak a jak bylo řečeno blízcí a citlivější osoby to poznají...

bonavoxa
30. kvě 2013

Také mi ríkali, že vypadám jinak, že zárím. A to jsem ješte nemela o tehotenství sama ani potuchy. Ale to jen na začátku, v druhém trimestru mi vyskákalo akné, kruhy pod očima, padaly vlasy..typické pro holku a nakonec to i holka byla 😀

luciana43
30. kvě 2013

U prvního to na mě poznal kamarád a to i dřív než sem to věděla já - ještě ten den co se mě zeptal proč sem mu ještě neřekla, že budeme mít miminko, jsem si udělala odpoledne test a fakt že měl pravdu a u druhého dítěte to na mě poznal manžel,prý podle očí. A také ještě před prvním testem... 🙂

kalo
30. kvě 2013

@zuzamik tak to počítej s holčičkou....když je na cestě holka, změní se těhotné oči...

milmic
30. kvě 2013

Věděla jsem 2 dny, že jsem těhotná a moje babička se mě zeptala: Tak kdy to čekáte vy? 😅 Nikdo jiný než já a muž to nevěděl a vědět nemohl.
A náš jáhen to na mě poznal taky. Přišla jsem k němu a on už z dálky volal: Tak pojď, maminko! A fakt to nemohl vědět. 😅 Pám: Jak to víte? Prý: Já to poznám tady - a ukázal mi na oči.

zuzamik
autor
30. kvě 2013

@kalo Jee, to by se mi líbilo 😀 I když přítel touží po chlapečkovi 😉

milmic
30. kvě 2013

@kalo Na tom možná něco bude. Já poprvé čekala holčičku a poznali to na mě podle očí. Podruhé chlapečka a tentýž člověk se mnou normálně hovořil, nic neříkal, až najednou sundám bundu a on kouká jak spadlej z višně, že jsem těhotná. 😅

kalo
30. kvě 2013

@zuzamik
@milmic holky, u mě to takto bylo...u první holky to moje máma poznala podle jiných očí, u kluka nic a u další holky zase podle změny....Takže spíš z vlastní praxe 😀

zoyka
30. kvě 2013

Čekáme holku a skoro do 5. měsíce nikdo nic nepoznal, dokud jsem to sama neřekla. Tak že by se doktoři pletli? 😀

key25
30. kvě 2013

Na mě to poznala teta a to jsem jěště nevěděla že jsem těhotná 🙂 ten den mi to potvrdil doktor a já skákala radostí.Poznala to podle očí že se mi leskly.

maximka33
30. kvě 2013

@zuzamik na mě to poznali dva kolegové v práci, asi v 8tt, jeden zkušený taťka a druhý, nevím, jak... asi jiný výraz tváře. teď mi teta říká, že vypadám jinak než u prvního, ale čekám zase kluka, tak v tom ten rozdíl nebude 🙂

marhulinka
30. kvě 2013

u nás poznal všechna má těhotenství - kromě posledního můj taťka a pes, poslední poznal můj manžel 😀 Ještě upozorňuji,že to poznali všichni dřív než jsem to já vůbec věděla.-)

vetyver
30. kvě 2013

taky kolegyně v práci... říkala že celá zářím (a já se tak snažila to skrývat, protože to bylo v začátcích) 🙂 a nevíme co čekáme, pleť mám dobrou, vlasy spíš houstnou než padají, tak uvidíme 😉

cerven84
30. kvě 2013

@kalo jojo souhlas, taky mám holčičku

consti
30. kvě 2013

K nám do práce jezdí jeden řidič a ten to poznal na všech, co tam byly těhotné. A to i před tím, než to samy zjistily. Jak, to nevím. On je hodně na ženský a tak nějak mi říkal, že to jsou léta zkušeností... 😎 Posledně to poznal na mně, ptal se mě, jestli nejsem těhotná, že to na mně vidí. Já byla těhotná sotva pár dní a po x letech snažení mi to přišlo jako dobrý vtip. Tvrdila jsme mu, že ne a on pořád: a fakt ne, určitě? Já bych řekl, že jo. Tak jsem se tomu zasmála s tím, že pokud to tak bude, tak má u mě flašku 😀 . Trochu mi to hlavou vrtalo, zvlášť když jsem věděla, že to předtím poznal na mých dvou kolegyních...No a za pár dní jsem zjistila, že měl pravdu. 😵

zimka
30. kvě 2013

@consti A flašku dostal? 🙂

consti
30. kvě 2013

@zimka jelikož jsme na neschopence, tak jsem se k tomu zatím nedostala. Musím od kolegů zjistit, kdy tam bude a flašku donést 😉 .

cajomilka
30. kvě 2013

Mně to teda zatím nikdo neřekl, ale dělají se mi beďary v obličeji a víc se mastí vlasy.

terezakub
30. kvě 2013

Na mě to poznala kamarádka, prý jsem vypadala jinak, když jsem vešla do místnosti, pak se podívala na moje zvětšená prsa a bylo ji to hned jasný :D

palomitacheca
30. kvě 2013

@zuzamik na mně to poznala teta prý podle očí, byla jsem asi v 5.týdnu a nikdo kromě mě a přítele to nevěděl 🙂 její brácha a synovec jsou gynekologové, tak kdo ví, jestli od nich něco nepochytila 😀

@kalo tak o změně očí při holčičce jsem ještě neslyšela, ale je fakt, že nám to vyšlo 🙂

jancip
30. kvě 2013

Na mně to údajně poznali dva lidé..že prý podle obličeje. Při tom to nebyli lidé, kteří by mě vídali často...sama nevím, co si o tom myslet.

marecek4
31. kvě 2013

no na mě to poznala známá a ještě jsem to nevěděla ani já sama-jak se asi musela tenkrát smát,když to bylo u kafe a já jí vykládala jak si další pořídíme tak za tři za pět let a na dotaz jestli nejsem jsem ji poslala k šípku 😀

evcounek
31. kvě 2013

u mě to poznala, manželová babička i teta a moje mamka, prý jsem měla jiné oči a byla unavenější (co že prava, když jsem přijela z práce tak jsem šla rovnou do postele) a taky kolegyně. Te jsem se jen zeptal kdy se má vrátit naše šéfová z nemocenké (byla na operaci myslím kyčí) a její odpověď ty jsi těhotná? no vyrazilo mě to dech

misska1
9. črc 2013

Na mě to poznali hned podle očí....byly neuvěřitelně lesklé 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru