"Těhotenství ve tváři"- poznal to na vás někdo?

zuzamik
30. kvě 2013

Ahojky, mám dotaz: máte někdo zkušenosti s tím, že by na vás těhu někdo poznal dřív, než to oznámíte? Pokud ano, podle čeho to bylo? Něco konkrétního, prosím 😉 Tchyně na mě pobaveně vybalila, že to věděla i bez toho, abych jí to říkala, že jsem v obličeji úplně jiná- ale už mi nebyla schopná říct, v jakém směru jiná... 😀

kajovaevicka
9. črc 2013

Na mě to poznal táta ještě dřív, než jsem to věděla já😀 Jeden den se mě zeptal, jestli jim nechci něco říct a píchnul mě do břicha, druhý den jsem si udělala test a bylo to😀

karnabel
7. srp 2013

Manžel to také poznal sám, prý podle pleti a navíc jsem první týdny byla hodně nafouknutá (teda břicho)....

pejsanek
26. srp 2013

Pár lidí to na mě poznalo, mám jiný výraz ve tváři a pak samozřejmě podle hrudníku, tam se to nedá přehlídnout (a to jsem ani předtím nebyla prkno) 😀 😀

elastiq
6. zář 2013

Já jsem si zpočátku sama připadala jiná ve tváři, když jsem se podívala do zrcadla, bohužel nemůžu říct, že hezčí, ale tak po čtrnácti dnech "se vše vrátilo do normálu"

lucinka1502
11. zář 2013

U nás to bylo docela vtipné, když jsme oznamovali, že budeme mít mimčo rodině. Tak skoro tchýně řekla, že to říkala už před měsícem, že to na mě poznala. Docela vtipné hlavně proto, že jsem ještě ani těhotná nebyla nebo zrovna v blízkých dnech probíhalo oplodnění:D...

kamilka007
25. zář 2013

Nafouknutého břicha si u mě - naštěstí 🙂 - nikdo ještě nevšiml, ale bezkonkurenčně první to zase věděl náš pes. Už tehdy u dcerky mě všude pronásledoval, mazlil se jako blázen a čumákem mi oňufával pupík (a spodnější části 🙂 ), ale ani tentokrát mi to nedošlo.

eliskav
10. kvě 2014

Ahoj Zuzamiku, přesně tohle se mi také stalo. Poznali to 2 dny po mém prvním pozitivním testu - 15 dní po ovulaci... Prý jsem byla, přesně jak říkáš, jniná v obličeji - ale taky nebyli schopni říct, jak jiná, lesklé oči to nebyly, ačkoli se to často píše...🙂 Dle jednoho jsem měla i jiný hlas. Osobně to nechápu - já na sobě nepozorovala nic a ten test nebyl ani ještě kdovíjak průkazný - spíš jen duch.
Je neuvěřitelné, jak už se to tělo ale asi mění i takhle brzo, i když mi to nejde do hlavy....! 😉

cetvik
10. kvě 2014

u prvni dcery to na me poznal svagr driv, nez sem to zjistila sama 😀 a mamka to taky poznala 🙂 u druhe dcerky zase priteluv kamarad.... 😀 zaryte sem mu tvrdila, ze ne (mela sem na zacatku problemy, tak sem nechtela, aby to nekdo vedel).... tenkrat mi rekl...mozna to sama nevis, ale ses tehotna 😉 nikdo mi nedokazal rict JAK to pozna, ale pozna 🙂 jako moje mamka ma cuch na pohlavi, od zacatku u obou dcer mi tvrdila, ze to bude holcicka - jako jedina se trefila 🙂 ja si taky myslela u obou, ze to bude kluk 😝

ja707
26. kvě 2014

Moje maminka to taky poznala podle očí.. něco na tom asi bude.

maia74
31. kvě 2014

Mám kamarádku "čarodějku", ta to na mně poznala ještě dřív, než jsem to věděla sama. Teď to na mně taky poznali některé kamarádky, prý jsem byla v obličeji úplně jiná, tak nevím. Vím že se hodně říká, že se to pozná podle očí, prý se víc lesknou a někdo říká že máš víc rozšířené zorničky...

ee.liska
31. kvě 2014

na mě to poznala teta ještě v začátku, čekala jsem kluka. A já to poznám u kamarádek 😀 nevím jak prostě se podívám a vím, že je těhotná 🙂 Už jsem to tak poznala hodněkrát

prapodivna
1. čer 2014

To s tím poznání podle očí asi nebude úplná blbost, protože těhotenství prý krátkodobě mění tvar očí(ale myslím přímo bulvy) a je fakt, že když jsem byla čerstvě těhotná, tak se mi i krátkodobě zhoršil zrak-myslela jsem, že se mi vrátil zánět duhovky a jela jsem kvůli tomu k očařce-ta mi řekla, že zánět tam není ale že se třeba teprve rozjíždí tak ať to hlídám, kdyby se mi to horšilo-nakonec to bylo tak dva týdny pořád stejné a jednoho dne mi došlo, že už zase vidím perfektně jako před tím.

suzief
15. čer 2014

Moje šéfová to taky poznala podle tváře ale taky nebyla schopná říct, jak přesně, možná podle očí, prej bývají více lesklé ale podle mě je to i v psychice a možná jsem se tvářila spokojeně víc než předtím i přes ty denní nevolnosti, no překvapila mě tím😀

lenixka
15. čer 2014

Poznal to jeden známý, ve chvíli, kdy já sama to ještě nevěděla. 🙂

veverka1111
16. čer 2014

Na mě to poznala kamarádka.... ještě než jsem jí to stihla říct a kolegyně v práci tam měsíc nebyla a jak mě uviděla, tak řekla, že nějak zářím, jestli mám nové vlasy, že jsem úplně jiná.... mlžila jsem.... takže neví, ale překvapilo mě to.... asi na tom něco je ... no a můj taťka pozná co to bude za pohlaví.... nevím, asi nějaký šestý smysl 🙂

maia74
16. čer 2014

Mně taky kamarádka pořádříkala, že jsem jiná, že jen zářím. Ale to jsem připisovala radosti z nového bytu, sama jsem to že jsem těhule ani netušila 😅

loafeer
16. čer 2014

Můjtaťka říkal, že to pozná holce na očích:o)

ululul
16. čer 2014

Když jsem byla ve 4. týdnu s dcerkou, tchýně mi furt říkala, že mi to dneska nějak hrozně sluší, že jsem taková úplně jiná. Že neví jestli mám jako nový vlasy, nebo co je jiné, ale že mi to hrozně sluší. Já už věděla, co je jiné 🙂

vkkc
16. čer 2014

Na mně to poznala kamarádka ve 3.týdnu, když to ještě z okolí nikdo nevěděl, prý to pozná podle očí...

luckag2
16. čer 2014

Na mě to poznala manželova babička-že prý podle očí 😀 Ale nevím co na nich je jiného 🙂

vkkc
16. čer 2014

jo ale ještě před tím to na mně ve druhém týdnu poznal pán v metru, to jsem to ještě nevěděla ani já, pouštěl mě sedout s tím, že se omlouvá, že si TOHO hned nevšiml... a to nechápu dodnes, jak to poznal 🙂

veverka1111
17. čer 2014

@vkkc tak pokud ses tehdy neurazila, tak pohoda, teď se tomu zasměješ :D 😎

sladkatalaska
25. čer 2014

Ano, známý poznamenal, že jsem se poslední dobou strašně moc změnila ve tváři, jestli náhodou nejsem těhotná. Ale dalo se to po svatbě čekat, tak to mohl být jen taktický tah, jak to ze mě vymámit :D :D .

kajovaevicka
25. čer 2014

Prý švagrová... ještě než jsem to věděla já. No mohla mi říct, abych si udělala test, nemusela bych se předtím tak zbourat na kamarádově rozlučce se svobodou 😀 😀 😀

ali34
25. čer 2014

@kajovaevicka ...já teda nevím, ale sousedka mi taky řekla, že jsem úplně jiná v obličeji a nemohla jinak tušit nic, protože jsem to nevěděla ani já sama 😀 😀 😀

kajovaevicka
25. čer 2014

@ali34 ona je to pravda, já to na sobě pozorovala taky, jen jsem si to nechtěla přiznat😀 Měla jsem lesklé vlasy, krásnou pleť, jiskřivé oči... poslední dva týdny už to není žádná sláva, vypadám jak chlap😀 Ale věřím tomu, že nezaujatý pozorovatel to prostě vidí🙂 I první těhotenství na mě táta poznal dřív než já.

ali34
25. čer 2014

@kajovaevicka ...a já tomu nemohla věřit. Já sama jsem nic nepozorovala, okolí kolikrát vidí víc 😀 Jo a taky prý lesklé oči 😉

kajovaevicka
25. čer 2014

@ali34 já kdybych se měla spoléhat na svoje příznaky, tak jsem v háji, vůbec nic mi nebylo a není😀

kammka
25. čer 2014

když jsem byla těhotná prvně, moje máma to poznala.. byla jsem totiž nad její svíčkovou ve tváři úplně zelená 😀 😀 😀 😀 😀

ali34
25. čer 2014

@kajovaevicka tý jo tak to já měla jen u kluka, že jsem jen omdlévala a u holek to bylo u obou fakt hnus, to jsem si vyžrala se vším 😀 Akorát jsem ty příznaky měla vždycky opožděně než mají být 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru