Těhotná 2. měsíc po porodu. Je tu ještě někdo takový?

petulka
2. pro 2008

Ahoj holky, nevím jestli tady je tohle téma ale chtěla bych vědět jestli je tady někdo takový jako já. V září se nám narodila holčička Emmička a teď jsem měla dostat druhé měsíčky od porodu ale zjistila jsem, že jsem asi těhotná. Dělala jsem si test a na něm je druhá čárka dost slabá ale je. Miminko jsme další chtěli ale ne takhle brzy. Vůbec nevím jak to všechno zvládnu tak s malými dětmi? A hlavně u našich to asi nebude jednoduché až to budeme říkat, že čekáme další mimčo... 😔

evikk
2. pro 2008

No tak to je docela zahul pro organismu,vzdyt si nemohl ani od tech hormonalnich zmen odpocinout,ale tak stalo se,aspon to budes mit rychle za sebou 😀 A kojis?Podobny tema jsem tady nevidela,ale je mozny,ze tady je.Drzim pesticky at to dobre dopadne a neboj,vasi budou radi,ze bude dalsi vnouce 😉

petulka
autor
2. pro 2008

Moc děkuji. Malou už nekojím, málo papala tak jsme začali dávat Nutrilon. Jsem zvědavá co naši řeknou ale moc radovat se asi nebudou...

majatob
2. pro 2008

ahoj Peti, mam po porodu 7 mesicu a zacali jsme se pomalinku snazit o druhe 🙂 vsechno se zvladne, uvidis, ikdyz ani ja netusim jak to kdyztak doma oznamime 😀 kolik ti je?

petulka
autor
2. pro 2008

Teď mi bude 28. Moc děkuji za podporu holky, nemám to s kým probrat. ☹

majatob
2. pro 2008

vsak od toho tu jsme aby jsme si vzajemne vylily srdicko, ne? 🙂 a v cem je problem, proc by se to vasim nemelo libit?

petulka
autor
2. pro 2008

U nás je to složitý se vším. Přijde mi, že mamka nemá z ničeho moc radost ale malou miluje.

majatob
2. pro 2008

vidis, a bude milovat aj to druhy 🙂 budes kupovat sourozeneckej kocarek? nebo jak to vyresis?

gigi2
2. pro 2008

ahojky,
mám kámošku, co měla kluky 13 měs. po sobě.když byli malincí, byl to docela záhul, netvrdila, že by to byla procházka růžovým sadem, ale od dob školky se to hodně změnilo.hodně si vyhráli spolu, rok po sobě šli do školy,takže i to jim vyhovovalo.dneska už jsou to puberťáci a už si to s nima mamka opět " užívá"... 😀
takže se toho nebojte, určo to zvládnete 🙂

a co tomu řekne rodina, pokud bych proto neměla závažný důvod, bych vůbec neřešila...

bertica.h
2. pro 2008

Ahoj..napadlo ma..či to nemáš ešte zbytky hromonov z porodu..myslím..že nejaké 2mesaice je presne doba..skus za pár dní test zasa..možno čiarka nebude silnieť..neviem čo ti želať..ale ako sa hovorí..všetko je tak,ako má by´t 😵

petulka
autor
2. pro 2008

S manžou jsme se domluvili, že nebudu brát antikoncepci protože jsem nemohla rok otěhotnět a půl roku jsme chodili do Sanusu. Jednou jsem potratila a pak se stal zázrak a otěhotněla jsem a to jsem měla jít za 3 měsíce na umělé oplodnění. Vůbec jsme nepočítali, že by se to podařilo takhle brzy....
Bertica.h- to s těma hormonama může také být možné ale ¨měla jsem to vždy pravidelně a ted nic.

papaya
2. pro 2008

Petulko jistě to zvládnete,bude to trochu jako dvojčata akorát pár měsíců po sobě. Můj táta je se svým bráchou taky necelý rok od sebe a počítám,že plánovaný moc nebyl 😅 A pokud vám jste měli s otěhotněním takový problémy,je to fakt dar a určitě za něj budete časem rádi,jen se vzpamatovat z toho šoku. Přeju ať je všechno dobrý a drž se!

petulka
autor
2. pro 2008

Papaya moc díky, takovou podporu jsem potřebovala. 🙂

papaya
2. pro 2008

Jen si další kolo už dejte fakt bacha 😉 Asi zase tak neplodný pár nebudete 😀

petulka
autor
2. pro 2008

To víš že jo, na nic nemám ani pomyšlení.... 😅

evinka
2. pro 2008

Ahoj,
Moje sestřenice má děti po sobě teď nevím jestli 11 nebo 13 měsíců. Narodila se jí holčička a pak dvojčata!!! a taky to zvládla. Tak to zvládneš i ty.

marinka
2. pro 2008

Petulko, určitě to zvládneš, i když to samozřejmě bude ze zažátku náročné, ale jak se zajedete, tak to půjde 😉 Znám několik takových rodin, kde jsou děti cca rok od sebe a postupně si to ty maminy moc pochvalují a pro sourozence je to úplně super, jsou skoro jako dvojčata 😉
Ale taky si myslím, že to ještě není definitivní, po porodu je MS většinou rozházená, i když jsi ji měla předtím pravidelně a čárka na testu může být ovlivněna hormony po porodu, tak uvidíš.
A s rodičema si nedělej hlavu, je to váš život, ne? Oni si časem zvyknou 😉

petulka
autor
2. pro 2008

Holky moc děkuju, jste super. Jsem fakt klidnější. 🙂 Určitě ještě počkám a pak si udělám ještě test a uvidí seaky jsem si říkala, že si budou spolu moc hrát. My jsme se ségrou o 7 let a teda nic moc.

bertica.h
2. pro 2008

petulka ja si myslím,že niesi..ale to je len moj tip..a odhad..
je jasné,že po porode nebudeš mať menzes ako hodinky(to máva málokto..ja som mala ) 😀 😀
Ja tomu dávam len nejakých 10% že by si bola..
držím palce 😉

petulka
autor
2. pro 2008

Myslíš? A co teda ta slabá čárka na testě? Myslíš, že to je způsobený těma hormonama?! A kdy myslíš, že si mám udělat ten test aby to byla tak nějak jasný..? 😅 To víš, že bych byla radši kdybych těhu nebyla. Mimčo by jsme chtěli tak za rok ale kdyby to bylo už bylo už teď tak se nadá nic dělat. 🙂

petik77
2. pro 2008

petulka : sestřenice měla děti přesně do roka jeden byl 9 unora a za rok byl druhy 16 unora a dalo se to ,asi se to zvladnout musí .přeji ti at se zbytečně nestresuješ ,alespon to budeš mít jedním vrzem
ja mam děti taky o 6,5 roku a zatím si moc nerozumí doufam že se to změní i když píšeš.že si se segrou moc nerozumíte

lenkazdenek
2. pro 2008

petulka, já se sesterou jsme od sebe 13 měsíců,máma nemohla prvně otěhotnět a pak to šlo nják rychle a zvládla to 😉 je teda fakt že občas mě měla na starost babička,ale zas mámě táta moc nepomáhal maxmálně uspat kdyžsme byly starší 😉

murecka
2. pro 2008

Petulka, snad tě trochu uklidním, moje sestra měla pozitivní test ještě 23 týdnů po porodu, což je nějakých pět měsíců, plně kojila a přitom brala antikoncepci. Menses neměla, ale začalo jí být blbě a vadily jí různé pachy, tak si udělala test a byl pozitivní. Zajela si na krev a doktorka jí zrovna udělala ultrazvuk a těhotná nebyla. Prostě měla po porodu pořád zvýšený hcg. Někdy stačí opravdu málo a čárka se ukáže. Třeba je to tvůj případ. A jestli ne, tak věř, že to tak mělo být a uvidíš, že to zvládnete. Tak držím pěsti.

czladybug
25. pro 2015

Dobrý den,čtu tady spoustu diskusi na toto téma a chtela bych se take podělit a poprosit o radu..mám doma 14m holčičku a 2tydenniho chlapečka. Malou jsem si hodně piplala a mely jsme zajety režim na spaní. Všechno ji vzbudí a ráno je problém spát déle než do pěti-šesti hodin. Take jsem absolutně nečekala,ze bude zarlit a to,co poslední 2tydny predvadela,to bylo šílený..nemusím vám vysvětlovat,ze v sestinedeli jsem extrémně litostiva a pořad brečí kvůli malé,jak příchodem malého trpí a tím i ja..malej je úžasnej a miluju ho,jen nevim jak rozdělit tu peci rovným dílem a take jak to udělat s nočním spaním. Přes den mám malého v obýváku v cestovní postylce,kde s nim i spím. Vždycky jsem uspavala malou,teď s ni spí tatínek. Ale absolutně nevim jak to udělat,abysme mohli spát v ložnici,nějak nevěřím,ze si malá zvykne a nebude se budit..takhle se alespoň par hodin s malým prospim..nevim,jak to udělat,aby to fungovalo pro všechny..

lenickakl
25. pro 2015

No můj manžel a švagrová jsou od sebe jedenáct měsíců 😀 já se ségrou rok a devatenáct dní.. A co na to řeknou vaši, to bych neřešila. Je to jen tvoje věc a tvého manžela.

lenickakl
25. pro 2015

@lenkazdenek taky jsme se ségrou blízko od sebe, máma se s tátou rozvedla, když mi byly asi tři roky a taky to zvládla v pohodě 🙂 ono většinou když už se to stane, tak to ňák jde 😀

lenickakl
25. pro 2015

Teď koukám, že reaguju na sedm let starý příspěvky. Ježíš 😀

tomapeta
10. led 2016

Všechno zvládneš! První dcerka se mi narodila když mi bylo čerstvých 19 a druhá o 13 měsícu později... té starší teď byli 3 a té mladší budou v únoru 2. Někdy to bylo trošku náročnější obzvlášť protože jsem úzkoprsá matka a nechtěla jsem děti půjčovat babičkám ani nikomu jinému, takže jsem s dětmi byla nonstop. ale dnes jsou spokojené sestry co si vyhrajou a nejlepší kamarádky co na sebe nedají dopustit i když se někdy provokují.... zrovna nedávno jsem tak uvažovala, že si nedovedu představit že by se mi ta mladší měla narodit až ted když jí byli 3 jako to má většína žen.. děti 3 roky po sobě.... za sebe říkám že čím si jsou děti blíž, tím je to pro ně lepší. stejné zájmy... nikdy jsem nemusela říkat ne ty si mála, nebo ona už může ona je velká.... jsou si rovny a rozumí si ve všem..

tomapeta
10. led 2016

@tomapeta ježiš starej příspěvek :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru