Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

vov
16. únor 2009

Andreasku, takže zásnuby? Gratuluji 😵
Já mám oblíbené zlatnictví Topaz na Andělu (zastávka tram Zborovská). Jsou strašně šikovní a hlavně Ti udělají originál! Když se Ti nebude líbit, co mají ve výloze (tam mají dle mého chudý výběr), určitě si řekni o katalog a zeptej se na možnosti zhotovení na zakázku. Já tam nechávala dělat mamče zlatou sadu k 50ti nám. Tak hodně štěstí a ať tě ten ekzém tolik netrápí!

andreasek82
16. únor 2009

vov diky moc! 🙂 urcite tam zajdu 🙂
jinak my resime, jestli poridit monitor dechu i chuvicku, nebo jen jedno nebo 2 v 1, no jeste nevime, ale je toho vsude tolik od obleceni pres kocarky po elektroniku.. proste clovek vubec nevi co.. ale asi je dobre se neunahlit, vyhledat recenze k danym vyrobkum a vse porizovat s chladnou hlavou..
no svatbu uz nestihneme, takze jsme se chteli alespon zasnoubit a az mimisek povyroste, tak se vzit 🙂
hezky den! 🙂

jenniffer
16. únor 2009

Vov: EKG je vážně standard, taky jsem byla. 😉 Monitor dechu budeme určitě pořizovat. Má to hlavně význam u nedonošených dětí, ale dneska se pořizují i u donošených. Jistota je jistota. Nákup chůviček u nás taky proběhne. Máme velký dům, tak chci mít přehled, co se děje, když bude děťátko spát o patro výš. Pokud ale někdo bydlí př. třeba jen v 2+kk tak je podle mě zbytečné chůvičky kupovat. 😉

Holky, to teplé mléko bych asi nedala. Studené můžu pít po litrech, ale teplé tak jedině s kakaem. 😅

Andrea: jééé, zásnuby. 😵 😵 V našem městě je dobrých zlatníků spousta, ale v Praze nevím. Zásnubní prstýnek mám od místních zlatníka. Snubní prsteny jsme nakonec pořídili ve zlatnictví Primossa (www.primossa.cz). Dodání trvalo víc než měsíc, s čímž jsme nepočítali, takže naše svatba byla málem bez prstýnků. 😀
Kolega v práci plánoval, že se vezmou až bude mimi na světě. Nakonec když začali konečně plánovat svatbu, tak zjistili, že čekají další přírůstek do rodiny a svatba se opět nekonala. 😀 Dneska prohlašuje, že svatba už nebude asi nikdy. Prý je jim spolu fajn i tak. 😉 🙂

Dneska jsem absolvovala testy na cukrovku (O-GTT). Původní plán byl, že si tam posedím 2 hodiny v čekárně a pak půjdu normálně do práce. K tomu ale nedošlo. 😅 Ráno jsem na lačno naběhla do laborky, nejdřív mi vzali krev (z prstu) na kontrolní odběr. Když to bylo v pořádku, tak mi dali vypít asi 2-3 dcl děsně sladkýho roztoku. Holky, není se čeho bát. Chutnalo to jako děsně přeslazenej čaj a dalo se to vypít úplně v pohodě. 😉 Pak jsem si sedla v čekárně a měla hodinu čekat na další odběr krve. První půlhodinu to bylo úplně v pohodě, ale pak se mi udělalo docela blbě od žaludku. Ne snad z toho roztoku, ale asi spíš z hladu. 😝 Měla jsem co dělat, abych se tam nepo.... a nemusela tak na odběry ještě jednou. 😠 Doma jsem si pak dala hovězí polévku a žaludek se zase srovnal. 🙂 Výsledky budou zítra, tak dám vědět. Doufám, že to bude O.K. 🙂

andreasek82
16. únor 2009

jenn my asi nakonec poridime oboji..
jsme sice ve 2+kk, jenze vlastne nejsme, bydlime v baraku tomove babicky, takze jsme nahore v malem, ale mame i zahradku 🙂 takze ty chuvicky pro nas asi budou mit vyznam.. no jeste uvidime..
no ja jsem zvedava, jak to u nas nakonec bude, ale tak asi se jednou vezmeme 😀 jinak v primosse jsme byli v palladiu na namesti republiky a o nich vim, ze je to solidni zlatnictvi, myslim, ze jim dela reklamu monika zidkova..
jinak docela jsi me uklidnila s tou cukrovkou, jestli je to jako hodne sladky caj, tak to se snad bude dat zvladnout.. 🙂
a kdyz jsme u toho cukru, jdu zblajznout, cokoladovy donat a k nemu si uvarim slabounke kaficko s mlickem 🙂
papaaa..

makoush
autor
16. únor 2009

ahojda..tak hlasim,ze od stredy uz jsem zase soucast pracovniho procesu..takze mam dva dny na rekonvalescenci a pak sup.. reknu vam,ze jsem pocitala a do prace pujdu uz jen 5 týdnů..no hrůůza a za 10,5 týdne uz se klidne bude moct narodit..ziram jak to silene leti..

jen..no vidis, mas cukrovku za sebou. Me ji nakonec minuly tyden nedelali kvuli tomu nastydnuti,takze jsem se preobjednala na pristi tyden. Jsem zvedava, jak to pujde ale na ten den si beru volno, abych si pak odpolko stihla zaridit uz konecne neco pro mimco, trebas kouknout po matracich nebo tak nejak..

andrej..chuvicku? pry je lepsi mala kratkovlnna vysilacka, ma pry vetsi dosah 😉 Jinak, prosim prosim, mohla bys mi taky poslat ten seznam na vybavicku?

jinak jsem vcera dokoncila svuj prvni svadlenkovsky vyrobek - detskou deku. Uf dala zabrat ale ten pocit vlastnorucniho vyrobku pekne hreje u srdce. Zkusim ji nafotit a pochlubit se vam v albu.. jeste mam v planu usit veci do postylky a kapsar..jestli to teda stihnu..

andreasek82
16. únor 2009

makoushi, mas ode me ip jak jsi chtela ju.. 🙂
super, ze je ti lip a budes uz uschopnena.. ale porad si davej pozor, lidi v mhd jsou silene nachcipani, tak at neco nechytnes znovu! ale tomu se proste clovek vetsinou neubrani no.. 😠
s tou chuvickou, vysilacku nebo monitorem to musime jeste poradne probrat, jeste se v tom moc neorientuji.. 🙂
jinak s tou dekou jsi sikula, ja bych to nezvladla, my budeme urcite kupovat..
teeda dnes pisem jak divy, to je dobre 😉

makoush
autor
16. únor 2009

andrej..diky diky za seznam.. ja mam jeste tento odkaz: http://www.rodina.cz/clanek6395.htm jen je to pro podzimnaka, a my tady vsechny mame letnaky, takze se to neda moc brat co do poctu kusů. Jinak jsem byla dnes v CA a pozor, maji tam nejaky slevy na tehu obleceni. Sice vyber nic moc, ale i tak, lepsi dat 250,- za svetr nez 600,- Ulovila jsem takhle jeden svetr a jedno tricko.. jen jsem tam idiotka nechala brejle v kabince..ach jo,zjistila jsem to az v aute a pak tam bezela jak silena. Dite jsem asi pekne naklepala jako rizek..ale nastesti tam ty bryle byly,UF

vov
16. únor 2009

Makoush, to je dobře, že je Ti lépe!! Jej, jsi šikovná! Já jsem na ruční práce hrozný nemehlo 😅 Jako malá jsem chtěla uplést šálu a nakonec z toho byla sukně na panenku (nějak jsem přidávala oka) a od té doby jsem ruční práce zavrhla 😉 Těším se na foto v albumu!!!!
Neboj, budeš ráda, že jsi doma a nemusíš se pohybovat, uvidíš, ono si tělo samo řekne. Ale letí to neskutečně!!!
Jsem zvědavá na tu výstavu v Phe, snad se tam dozvíme něco více o výbavě, zatím nechci nic kupovat.
Makoush, prosím Tě, jaké plenky jsi kupovala?
Jenn, a už je Ti lépe? Prázdný žaludek je fakt zrádný 😖
Jinak kakaíčko si také dělám!!! Ale místo mléka mám Ovesmilk..
Jinak ohledně monitoru dechu, já ho nechtěla, až včera manžílek to navrhl. Švagrová ( i když je fakt, že ona je trochu zvláštní 😅 ) monitor měla a snad 5x si volala rychlou, že neteřinka nedýchá. Přijela rychlá, samo bylo vše v pořádku, ale pro jistotu je vzali na pozorování. Takže daňové poplatníky to stálo několikrát výjezd rychlé, ubytování přes noc a snídani, neboť moje švagrová říkala, že když už tam je, tak se i nasnídá 😠
A chůvičky? Vysílačky alespoň manžílek využije a vlastně si jimi udělá radost 😉.
Andreasku, my máme snubáky z Goldexu a jsme spokojení 😉 Svatba je krásná záležitost!!! Určitě počkejte až po porodu, více si to užiješ 😵

makoush
autor
16. únor 2009

Tak to je v albu. Jen doufam,ze holčička je opravdu holčička 😉 jinak bude mit klucik krizi identity

Monitor dechu taky planujeme, koukala jsem na bazarky a daji se koupit skoro nove jeste v zaruce za 3/4 ceny a nebo taky je pry nejaka brnenska firma, co je pronajima cca za 250 Kč na mesic. Ono pro ten klid v dusi je lepsi do toho ty penize vrazit..

andreasek82
17. únor 2009

makoushi tyy jo.. tak to cucim.. je to nadherna deka, fakt ze jo! jsi holka sikovna jen co je pravda 😀
jinak holky, tady v praze zase dnes snezi, ja uz bych radeji jaro 🙂
i kdyz mam zimu rada, ale kdyz je clovek v praze a jeste chodi do prace, tak si to moc neuzije..
dnes me prcek nejak kope.. mozna mu nechutnala snidane nebo ze by naopak? mela jsem kolac tvaroh/mak/marmoska a syrovy rohlik s kapii a maslem.. no tak nevim, co se mu nelibi.. 😀
preji vam vsem hezky den.. mam ted v praci uz nejak volneji, tak muzu psat casteji, za coz jsem rada.. 🙂
tak papaaa..

vov
17. únor 2009

Ahojky, Makoush, tak to je úžasná deka!!!! Fakt jsi ji dělala sama a ručně? Hele, vždyť Ty si tím můžeš přivydělávat! Klidně bych jednu brala - a to myslím vážně. I moc pěkné barvy, přesně takové bychom chtěli ve výbavičce - žlutá, oranžová a ještě zelená.
Andreasku, já si myslím, že je prcek spokojený, ale asi se sám trochu nudí 😉 My máme v práci PC hlídaný, správně nesmím na žádné soukromé stránky, ale moje pracovní morálka trochu upadla 😀
Holky, včera večer byl manžílek na služebce a mně se zdály tak ošklivé sny ☹ Normálně se stávám závislák, že spíme natulený u sebe..
Jenn, už je Ti lépe?

andreasek82
17. únor 2009

vov po pravde receno moje pracovni moralka take castecne upadla, ale co.. 😀 nebudu si s tim delat hlavu.. 🙂
jinak mne se take zdal dnes dost hrozny sen, az jsem se k tomovi pritulila.. normalne totiz prituleni nespime, jako vedle sebe samozrejme jo, ale proste ja pri spani potrebuju prostor, koleno mam vystrceny, pak zase ruku, takze tulit se u me prichazi v uvahu na chvilku a pak si stejne najdu sve mistecko a oddalim se 😀
ja budu sama doma dnes odpoledne a vecer a zitra take tak, tom ma neco v praci.. snad neprijde moc dlouho..
jenn dej vedet co vysledky..

jenniffer
17. únor 2009

Mak, jsi fakt strašně šikovná. Hned jsem jukla do albíčka. 😵 Já byl neušila ani kapesník. 😒 Dík za odkaz na výbavičku, hned jdu studovat. 😉

Holky, mám dobrou zprávu. Jupííííí, všechno je v normě, cukrovku nemám. 😵 😵 Musím se přiznat, že jsem se včera pod vidinou toho, že se třeba už do konce těhu sladkého nenajím, pořádně ládovala - čokoláda, sušenky,.. no prostě samé nezdravé sladkosti v mega množství. 😀 Teď si budu muset dát odcukrovací "dietu". 😀
K tomu spaní. My s manželem většinou chodíme spát každý v jinou dobu, takže nějaké usínací tulení nehrozí. 🙂 A když už se podaří, že usínáme spolu, tak přesně jak píše Andrea - mám ráda svůj prostor, v objetí s manželem nějak neumím usnout. 🙂

jenniffer
17. únor 2009

Teda já se fakt stydím 😔 - ne v objetí, ale v obětí. 😀

makoush
autor
17. únor 2009

ahojda..

diky za dečku 🙂 byl to takovy prvni pokus a nebojte, taky byste to zvladly. Vov..no, privydelavat si tim asi moc nejde. Preci jen, kdyz spocitam naklady plus dva vikendy, tak to zas tak levny neni..nu coz, ale pro ten pocit to taky stoji...

jenn..gratuluju k cukrovce, to je super, ze to tak dobre dopadlo. A s tim zahřešením si hlavu nelam, však pro jednou se nic nestane. Navic v tech testech ani nejde o cukr jako takovy ale o hormon co ho zpracovava a ten ti ocividne funguje 😉

andreasek82
17. únor 2009

makoushi ver mi, ze bych tu deku nezvladla! 😀
jenn super.. zadna cukrovka v dohlednu, to je perfektni.. 🙂 tak muzes dal bastit sladkosti, ty ja ted moc rada.. 🙂
a na pravopis se tu nehraje, ja to po sobe moc nectu, takze me obcasne hrubajzny prosim prehlizejte 😀
jdu pokracovat ve sledovani ruzovky.. dobrou noc a prijemne spani bez prevalovani 🙂

vov
17. únor 2009

Ahojky,
Makoush, to chce ušít pár deček a za chvíli je budeš dělat za 2 noci a můžeš začít s prodejem 😉
Jenn, to je fajn, že testy vyšly v pohodě!!!!! A nedělej si vrásky, s jídlem tady hřešíme všechny 😀 Holky, já mám chuť na borůvky!!! Nejraději bych slaďoučký kompot 😵
Dnes jsem byla na masáži uvolnit šíjové svalstvo, tak jsem se dozvěděla, že mám vystouplou pravou lopatku, špatně prohnutou páteř (na druhou stranu než normálně), pravou stranu mám asi z PC krutě ztuhlou a také mi chybí jeden obratel, no není nevědomost lepší?! 😉
Andreasku, tak ať se Ti Tom nezdrží dlouho!

andreasek82
18. únor 2009

vov ja delala min. patek boruvkovou bublaninu a mooc jsme si na ni pochutnali 🙂
tom prijel taxikem nekdy po pul jedne v noci a dnes maji jeste neco s praci, ale to uz pry prijde driv,
no tak jsem zvedava.. 🙂 ale je fakt, ze ted uz dost dlouho nikde nebyl ani v hospudce, tak mu to protentokrat toleruju! 😀 😀

makoush
autor
18. únor 2009

andrej..koukam,ze nejsem sama slamena vdova. Muj muz je zas na konferenci v Grazu a vraci se az v patek. Uz se na nej zacinam tesit.

jinak dneska jsem pozorovala bricho a kdyz se tam mala mrskne, tak se cely podelne pekne zavlni. Je to docela legrace.

vov
18. únor 2009

Ahojky, přidávám se k slaměným vdovám 🙂 Manžílek šel také pařit, jelikož spal 4h a jde dnes večer s kamarády enduristy, tak se trochu obávám, v jakém stavu dorazí... Já jdu jen tak lehce s kamarádkou.
Makoush, to je pěkné, že už ji i takhle "vidíš" 😵 Já si včera v posteli četla a konečně se mi podařilo Skřítka chytit (mít ruku na místě, kde jsem ho cítila), přišlo mi to jako legrační lochtání.
Dnes jsem chtěla koupit v Tescu kompot borůvek, ale neúspěšně. Ach jo, asi jsem si na takovou chuť vybrala špatnou dobu 😀

jenniffer
18. únor 2009

Holky, vy mi tedy dáváte s těma borůvkama. Já borůvky prostě miluju. Po přečtení vašich příspěvků mám na ně hroznou chuť. 😀 A zrovna nemám žádné v dohledu. 😠 Hned zítra mažu do obchodu. Když mluvíme o tom ovoci, u nás v jedné restauraci dělají úžasné teplé lesní ovoce s vanilkovou zmrzkou. Hned bych si dala. 🙂

Vov: Mě kdyby viděla nějaká masérka, tak by se asi zhrozila. Ty alespoň sportuješ, já jsem pecivál a to se odráží i na svalech. 😅 (Teda v mém případě se o svalech fakt nedá mluvit. 😀 ) Bolívají tě někdy záda? Já čekám, kdy to přijde. Prý to čeká většinu těhulí. Teď mě teda asi 2 dny trochu bolela levá strana, holt jsem to asi nějak přehnala s odhrabáváním sněhu. 😒

To kopkání je vážně super věc. 😵 😵 Naše mimi se pravidelně ozve po větším jídle. Mrskání mu ale dlouho nevydrží, vždycky je to jen chvilička a pak zase třeba několik hodin nic.

vov
18. únor 2009

Jenn, odhrabávání sněhu je mnohem větší makačka, než cvičení pro těhu!!!! A že mám svaly? No ty se za 3 měsíce flákání někam schovaly 😅 Záda mě bolí klasicky, neřekla bych, že výrazně jinak než před těhu, ale chystám se chodit plavat, tak snad z toho nebudu mít opět nějakou mikozu 😠
Prý je dobrý ten stahovací pás přes bříško 😉 Já jsem si jeden objednala z minibazar.cz, tak kdyžtak řeknu, jaký je, i když svou funkci bude plnit asi až ve 3.trimestru.
Přeji hodně štěstí se sháněním borůvek!! 😀 Asi budu muset koupit mražené, když zavařené nejsou... Leda zkusit zavolat babi, jestli doma nějaký fialový poklad nemá a udělat si k ní výlet 😉
Normálně jsem zjistila, že je Skřítek čilý před 22h, dnes zase 😵 Ale když jsem v práci, tak nic, jen večer doma.
Byla jsem s kamarádkou a ta tak básnila o domácí pekárně a chlebu, že jsem zašla do bio prodejny pro špaldový chleba (naštěstí mají do 21h) a pustila jsem se do něj hned za dveřmi obchodu 😅

andreasek82
19. únor 2009

dobre ranko holky!
vov boruvky bys podle me sehnat mela, ja mela domaci od tomove babicky vis.. tak moc neporadim 😒
jenn tys me zas inspirovala a pujdu si koupit nejakou dobrou kvalitni zmrzku a vecir si dam poradny zavalec 😀
no u me by to take chtelo nejaky sport nebo aspon chodit na poradne zimni prochajdy s tim nasim chlupackem..
jinak vcera vecer kdyz jsme s tomem lezeli v posteli (prisel nakonec dost brzy) tak mel polozenou ruku na mem brise a to tedy byly kopance! 😕 jsme se chechtali.. a kdyz se na bricho zamerim, tak jde opravdu videt jakoby takove vlneni, je to super pocit, ze je uvnitr zivot 🙂
tady v praze sviti slunicko, doufam, ze to v praci rychle utece, odpoledne jdeme do nemocnice za babickou, je po operaci prsu.. tak snad bude vse dobre..
preji pekny den.. 😉

jenniffer
19. únor 2009

Domácí borůvky jsou holt domácí borůvky. 😉 My jsme taky měli něco nasbíráno, ale to už je dávno sežrané. 😀 😀

Vov, ten pás mě zajímá. Pošli mi pak víc info. Kupuje se to na míru nebo je to univerzální velikost? Nebude v něm ale v létě horko? Musím si o tom najít něco na netu.

Andreo, u nás je celý den sněhová vánice. O víkendu možná pojedeme do Prahy, tak doufám, že tam to sluníčko vydrží. 🙂 Přeju vám, ať je babička brzo v pořádku. Miminka jsou obrovská životní motivace, tak budoucí prababi pořádně povzbuďte. 🙂

Jinak manžel mi včera oznámil, že mi konečně objednal nové autíčko. Probíhalo dlouhé rozhodování mezi několika značkami a po přeměření kufru a zvážení ceny to nakonec vyhrál C'eed. Jen si na něj budu muset počkat do začátku května. 😠 Kočárek se tam prý vejde úplně krásně i s větším nákupem, tak jsem zvědavá. 😵 Jediné, co mi trošku kazí radost je, že poněkud popustíme žilou našemu rodinnému rozpočtu. 😒 A když k tomu přidám ještě výdaje za výbavičku pro mimi, tak asi budeme žít je o chlebu a vodě. 😀

vov
23. únor 2009

Ahojky, jak jste si užily víkend?
Andreasku, je babi v pořádku? Moje půjde asi za 14dní do Motola na operaci kyčle, s jednou už byla vloni, tak se těším, že tu babi budu mít poblíž 😵
Jinak manžílek se snažil uspokojit mou chuť po borůvkách a koupil mi vynikající borůvkový koláč s tvarohem!! 😵
Jenn, tak to je super, že budete mít nové autíčko! Já ještě plánuji vydržet nějaký čas s mým Polem 😉
Pas mi ještě nepřišel, ale není to nic na nošení 24h denně, jen "pomocník" na doma, tedy dle mého...
A jak bylo v Phe?
Holky, už mám doma první výbavičku plenek 🙂 Měla jsem dost cestovatelský víkend, teď bych chtěla tak den odpočinku 😅
Dnes jsme byli na UTZ, chudák mimčo, je v tom břiše už natěsno, tak jsem chvíli přemýšlela, jak to vydrží do července a pak mi došlo, že se děloha bude zvětšovat a bříško růst 😀
Ale jinak je vše ok. Příště musím říct manžílkovi, aby se pořádně koukal, zda neuvidí, jestli to je kluk 😉

makoush
autor
23. únor 2009

zdarvím po víkendu..
tak jsem to nevydrzela a zacala vyrabet zavinovacku cislo dve. Ale uz se s ni tak neprdim, bude slozena jen ze ctverců a bude s žirafama😉 to aby byla nejaka zmena. Jinak vam reknu,ze me pekne zacinaji chytat zada. Resp. pod pravou lopatkou to vystreluje smer do zeber..uf, kroutim se jak zizala. Muz mi sice zada denne maze, ale moc to uz nepomaha..resp. vydrzim cca do 15hodin a pak se to zas rozjede.. Podle me to mam z vecnyho sezeni..no, jeste 5týdnů to ale musim nejak vydrzet..

vov..vybavicku plenek? ses nakonec rozhodla zkusit latku nebo jsi vyhodne nakoupila nejaky papirovky?

vov
23. únor 2009

Ahojky,

Makoush, vidíš, že nakonec budeš ráda, že půjdeš na MD 😉 Ne, záda jsou prevít, chodíš cvičit? Nejlepší je prý plavání... Manžílek je hodný, že se o Tebe stará!!
Výbavičku mám v albíčku, propadla jsem látkovkám 😀 Mamka mi domluvila s holčinou žijíci v Anglii, že jí mám napsat, jaké plenky přesně chci a že se mi v Anglii podívá, prý mi klidně přiveze i nějaká body a jiné oblečky, které budu chtít, vyjde to tam více než o polovinu levněji než u nás ☹
Tak teď zkoumám, jaké plenky a svrchňáčku budou pro našeho Skřítka fajn, nemáš nějaký tip? 😉

makoush
autor
24. únor 2009

vov.. 😀 😀 😀 je to navykovy, vid? Ja uz po plenkach radsi nekoukam..i kdyz obcas mi to neda a pak si vycitam, kolik bych byla schopna utratit. Kazdopadne, ja planuju pro zacatek: 60normalnich (30ks mam Hybler - to jsem se sice posleze docetla,ze jsou nic moc..ale kdyz uz je mam), (30ks Libštát), no a pak mam vyhlidnuty takovy mix tech lepsich (10ks vysokogramaznich kikko, na zkoušku 3-4 vv asi od popolini nebo od bambino mio), pak testovaci HaipaDaipa (tam mas sponku,svrchni gatky a plenku), a pak jednu bambusovou a jednu bavlnenou od Baby Lucy a jedny svrchnaky od nich, a pak svrchnaky od BambinoMio. Moc se v tech svrchnich tedy taky nevyznam, ale zkusim 3znacky tech "levnejsich lepsich" a pak popr. dokoupim. Co ale resim je, jestli nekoupit nejaky "po nekom" - i kdyz zatim se mi to docela ekluje,tak jen obcas kouknu na mmb co se prodava a v jakym to je stavu.. Kazdopadne je tu obri diskuze v sekci Vybava, jen ja nejak nemam silu ji celou precist a vzdycky se zamotam v tech jejich zkratkach... Mimochodem, jesti jdes na ten veletrh tak tam ma mit presentaci popolini a dalsi, tak je tam muzes okouknout...

vov
24. únor 2009

Dobré ránko, jo, jo, plenky jsou mánie 😀 Když jsem si je přivezla domů, tak se mi manžílek smál, že jsem tomu fakt propadla.. Já už objednala i použité, tady z bazaru, ale ještě je nemám, abych Ti mohla říct, jak vypadají. Ale z použitých budu mít HaipaDaipa, bambusku BabyLucy a Imse Biofroté. Prý je každé mimčo jiné, takže se musí zkoušet, co mu sedne. Já jsem objednala: balíček vv od Popolini (S), Kikko čč a pak i kalhotkové (BumGenius aio), chtěla bych více těch kalhotkových, přeci jen budu možná každý den s mimče na parcele. Dají se za to utratit slušné peníze, ale mimčo bude v bambusu 😉
Máš pravdu, že pochopit diskuzi v sekci Výbava je nemožné, ty jejich zkratky...
Na výstavu se chystám, budou tam mít stánek i z Látkovky.cz 😉

Tak krásný den všem 🙂

andreasek82
24. únor 2009

ahoj holky, koukam, ze tema plenky je na prvnim miste 😉 🙂
ja je jeste vubec neresim 😅, budem kupovat normalne jednorazovky.. ale toho odpadu..
vov - babicka uz je doma, to vis, boli ji to a musi byt v naprostem klidu, ale uz ji je urcite lip nez ten den co byla po operaci, to je videt na prvni pohled..
holky ja se rozhodla, ze asi pujdu na materskou tech 8 tydnu pred terminem porodu, nebudu to hnat az na doraz, tedy tech 6 tydnu pred.. si rikam, bude potreba zaridit spoustu veci, tak si dam jeste pred porodem trosku "voraz", no budu mit zkousky, takze to zas tak pohodove nebude, ale porad lepsi nez mit velike bricho, chodit do skoly a jeste do prace.. to uz bych asi tezko zvladala.. co myslite holky a jak to planujete vy?
dejte vedet ju..
take preji pekny den.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru