Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

andreasek82
27. říj 2009

ahoj holky, dnes to zatim vypada na krasny slunecny den, no vsak ono se to parkrat zmeni.. je to jak v dubnu..
kall, ja rodila az v 41+3 tt, takze zadny stres, ju? 😉 ale zase kdyz mas bolesti, tak chapu, ze uz bys byla rada, kdyby to bylo za tebou a mimisek s tebou, vsak ono to bude co nevidet, uvidis 😉
sabinka chrni, pujdu do sprchy a pak se vydame ven..
mak, co ruce?
jenn, co reakce po hexa? snad zadna nebyla..
mejte se pekne, zatim a piste 🙂

jenniffer
27. říj 2009

andreo, kdes vzala ten slunečný den? Tady je zataženo, mlha a prší. 😠

Kall, to mě moc mrzí, že máš takové trápení. ☹ Chápu, že už to chceš mít brzo na sebou. Zkoušela jsi nějaké "babské" rady na vyvolání porodu, př. sex, mytí oken a tuším, že někde na netu tu byl jakýsi nápoj? 😅 Zkus na tom najít třeba něco pozitivního, třeba mysli na to, co by za to některé maminy daly, kdyby dokázaly nosit mimčo v bříšku až do 40tt... 😉 Chabá útěcha, já vím, ale těch posledních pár dnů už uteče.. 🙂

jenniffer
27. říj 2009

andreo, reakce na hexu v podstatě nebyla, jen byl Daník spavější a trošku se mu zhoršil ekzém. 😠 Teď už je to zase O.K. 🙂

Mak, už se Barunka otáčí na bříško? Ten náš brouček se vždycky překulí, chvilku pase a kouká kolem a pak se rozeřve, že mu to nejde zpátky na záda, trouba malinkej. 😵

andreasek82
27. říj 2009

jenn, posilam vam do semil par slunecnich paprsku 😉
kall, taky me jeste k radam jenn napada hopsani na balonu, napoj se skorici, horka vana, dve decky cerveneho vina, dej se do uklidu.. ja v den, kdy mi prdla voda, vysurovala cely byt 🙂

makoush
autor
27. říj 2009

ahojda...tak ani u nas slunecny den nehrozi, fuj,je tu pekne seredne

ruce porad nic moc☹ kdybych ji nemusela vůbec nosit tak by se to podle me zlepsovalo docela dobre, ale takhle to bude jeste trvat. Nejhorsi je, ze s nima nemůzu ridit kocar, ten pohyb,jak se clovek do nej opre je asi nejhorsi..no a vcera jsem nevydrzela a byly jsme venku..takze asi tak..

jen..no, ma tu tendenci hned po jidle, coz je blby☹ takze po jidle ji v tom branim a mezi jidlem uz ji to nenapadne. Ona ta poloha na brisku neni nase oblibena, vzdycky se na ni silene rozkrka a rozskyta. Kdyz vystihnu chvilku, tak uz na brisku natahuje ruce a uchopuje hracky, ale je to vzdycky s tim rizikem, ze ji pak bude blbe..

jinak mam pocit,ze se pomalu snazi posadit..kdyz ji mam na brise v pololehu, tak se predkloni skoro az do sedu, to same dela, kdyz ji nosime..opice jedna. Na hexu jdeme ve ct plus ji dame sinflorex,tak snad to zvladne.

andrej..btw. stale ocekavam tvůj popis porodu😉 a ono porad nic..s tebe to leze jak z chlupaty deky..ze ti prdla voda pri surovani..takovy novinky a ty je zatajujes 😉 😉

kallimer
27. říj 2009

Ahoj holky,

děkuju za podporu 🙂. No včera sem měla pocit, že mi uniká voda, tak sme radši jeli do porodnice (všichni moc milý a příjemný) - bohužel asi už neudržim moč ☹. Ale aspoň mi Dr. udělala Hamiltonův hmat, tak snad se to rozjede. Jinak ty bolesti sou fakt hrozný, ale co bych pro malou nevydržela 🙂. Jinak piju maliník, baštim homeopatika, hopsám na balónu, okna, dveře umytý a stále nic. Na sexík nemám ani pomyšlení a ani manža se na to necejtí - mám fakt břicho 🙂. Prostě malá si sama řekne, kdy bude chtít ven 🙂.

makoush: to je nepříjemný ten exem - přeju ať se to brzo zlepší a ty můžeš hezky kočárkovat 🙂.

Jo a víte co mě hrozně štve - jak mi všichni volaj, píšou a ptaj se jestli už rodim - dneska už sem to nervově nevydržela a všem napsala, ať sem mě na to neptaj, že až to přijde, že jim dám určitě vědět, ale že fakt nevim jak to se mnou vypadá. Měli jste to taky tak?

Mějte se a doufám, že už se ozvu už ve stavu 1+1 😉

jenniffer
27. říj 2009

Kall, u mě to bylo naštěstí jiné, nikdo mi nevolal, kdy to už bude, protože to všichni věděli - šla jsem na plánovaného císaře 4 dny před TP. 😉 Moc ti přeju, aby se tomu vašemu miminku zachtělo ven co nejdříve. Pořádně mu domluvte, vysvětlete mu, že venku na světě je to taky fajn... 😉 😀

Mak, u nás je to obdobný. Když ho neuhlídám a přetočí se na bříško po jídle, tak se většinou poblinká. 😉 Myslím, že mu to ale vůbec nevadí, za to já pak peru jako divá. 😀

Andreo, ta fotečka Sabinky na zemi je jako okopírovaná z našeho obýváku. 😉 (Jen tu deku máme modrou. 😀) Danýsek se taky poslední dobou pokuluje na dece na zemi. Má tam víc prostoru než v postýlce. Když je v postýlce, tak se mu stává, že si zaklíní nožičku mezi šprušle a pak ji neumí vyndat ven, brečí a dožaduje se, abych ho zachránila. 🙂

Holky, jak to máte s MS? Teda ne že by mi nějak scházela, ale u mě pořád nic.

andreasek82
28. říj 2009

mak, normalne mi to nebudes verit, ale ja ten porod jeste nesepsala a ani nevim, jestli si to jeste vubec pamatuju 😅 jako v kostce jo, ale chtela jsem napsat pekne podrobne vsechno, ale to fakt uz nevim..
a at uz jsou ty ruce brzy uplne fit! je to otrava, co? to je jak ten muj ekzem.. koukam, ze kall si to asi popletla s nama 😀
jinak sabinka se dnes prvne uplne pretocila na brisko, tak mam radost 🙂
kall, na bulovce je personal opravdu v poho, nemohla jsem si stezovat, ale to je vzdycky o stesti, zalezi, na koho zrovna narazis.. moc ti drzim palecky, at uz je to co nevidet.. jinak me taky docela stvalo, jak se me ke konci uz kazdy ptal, ale ja pak uz rikala, ze jdu na to vyvolani 1/7 a bylo.. nakonec mi praskla voda posledniho cervna 😉
hamiltona mi taky dr. delala, ale mne to nejspis nijak nepomohlo, jelikoz mi ho delala v patek a az v utery mi ta voda prdla.. tak nevim..
jenn, mala pokud nespinka, tak v postylce neni vubec, mam ji porad u sebe, bud je na normalni dece, nebo na mne, nebo na hraci dece, na gauci, v lehatku, v postylce spinka a nekdy chvili pobrukuje, ale jinak ji mam u sebe..
s tou ms.. mne asi prisla hned mesic na den po porodu, coz se mi zdalo dost brzy na to, ze plne kojim, i kdyz tedy s vetsimi pauzami v noci (ted uz se ale zacina budit v noci casteji) no ale od te doby jako kdyz utne.. prijde mi, ze mam normalne premenstruacni syndrom, boli me podbrisek, jsem vic citliva atd., ale ms jako takova neprijde.. tak nevim.. 😨
holky, uzijte si dnesek, mala se probudila, tak jdem na kojo 🙂

makoush
autor
28. říj 2009

zdravim pri svatku..reknu vam, ze co jsem na md mi volne dny uplne utikaji😉

jinak mam super typ a to - BAZEN. Nafukovaci bazen do obyvaku a do nej deku a hracky. Tak to mame my uz asi 2mesice a je to super. Mala si tam hraje, toci se, nefouka na ni od zeme a ma svůj "pelisek". Okopirovala jsem to od kamaradky, co to okopirovala zase od jine holciny a funguje to skvele. Az se bude vic pohybovat, aspon se nebudu bat, ze mi nekam zdrhne a ty nafukovaci burtiky jsou fajn,ze se neprasi o nejakou spruslicku jako v ohratce. Tesim se, ze ji pak do nej poridim takovy ty barevny kulicky..no a v lete to bude mit na koupacku...Takze tento system doporucuju!!! Taky mame postylku jenom na spani, na hrani je bazen a kolibka u jidelniho stolu, abysme na ni videli.

andreasek82
28. říj 2009

mak, fakt super tip, diky moc! 😉

jenniffer
29. říj 2009

Mak, fakt dobrý nápad. 😉 Asi ten nafukovák zkusíme koupit, teď se v něm bude pokulovat doma a v létě ho šupnem na zahradu. 🙂 Jen nevím, jestli takhle na zimu se dají vůbec bazénky sehnat. 😅

Andreo, gratuluji k přetočení na bříško. 😵 Jestli bude Sabča jako Daník tak se už bude točit na bříško pořád, když na to jednou přišla, že to jde, bude to chtít zkoušet znova. 😉

Dneska jdu malého ukázat do práce, je tu pěkně hnusně, tak snad nezmoknem. 😒 A jestli Andrea zase napíše, že je u nich hezky, tak se okamžitě stěhuju do Prahy! 😀 😀 😀

andreasek82
29. říj 2009

ahojky jenn, muzes byt klidna a zustat v semilech, jelikoz v praze chcije a chcije 😀
pojedem asi nakoupit do globusu, v tomhle pocasi se stejne moc prochazet neda..
zitra mi prijede mamka (berounska babicka 🙂), ma zitra dovcu, tak se tesim, je to z berouna asi 40 kilasku, takze tak akorat 🙂 driv jsem denne jezdila do prace z berouna do prahy, da se to, je to fakt kousek..
jenn, co kojeni? pokracujete s danikem v pohode dal? pribira ti hezky?
mne se sabca posledni dobou zacala tak kroutit a prohybat, tak jsme zmenily polohu pri kojeni z sedave na lezici a vysaje co jde, takze jsem rada.. chci kojit do tech pul roku bez prikrmu, snad se podari a pak pomalu najet na nejakou zeleninku.. jinak jsem sabikovi zkousela dat 3x cajik, jednou fenyklovy a dvakrat nejakou bylinnou smes vhodnou od 4. mesice a proste to vubec nechce.. moje mlicko z flasky krasne vypije, ale u caje dela sileny ksichty 😅 😀, no tak ji to nutit nebudu..
tak holky pekny ctvrtek, mejte se pekne.. 😉

jenniffer
30. říj 2009

Andrej, bohužel jsem musela začít přikrmovat - máme Bebu 1 HA. (Dostane tak 200ml UM a zbytek ode mě.) V mimulé poradně mi dr. říkal, že mám zkusit už i příkrmy (brambory, mrkev aj.), ale zatím jsem se k tomu neodhodlala. Chci počkat až bude malému alespoň 5 měsíců. Zatím jen studuju na netu, co se může dávat a jak na to, když má mimčo sklon k alergiím. Jsme na návštěvě u našich a právě mě mamka láká na bábovku, neodolala jsem, tak se zatím mějte a přeju hezký víkend. 🙂

makoush
autor
2. lis 2009

ahodja..tak koukam,ze kall se neozvala, tak bych to typovala na miminko 😉 😉 😉

jen..tkze bebujete? a chutna mu to? ale je fajn, ze jeste do toho kojis, aspon tak dostane nejaky obrany latky, ted v zime je to fakt potreba.. kdybys nasla nejaky dobry souhr k prikrmům, tak sup sem s nim..taky se chystam,ze zacnu studovat😉

andrej...koukam,ze vas postihl kojici bojkot..neboj,to se zpravi, u nas to trvalo a byl to chvilema boj, ale ted je ok, dokonce uz trha rekordy a saje trebas jen 5minut..

jinak jsme byly ve ct u dr a mame 6135, dl=65cm a 43cm hlavu a tim jsme se posunuly na 20percentil 😵 hexu a pneumokoka zvladla celkem dobre, teploty sice trvaly 2dny, ale jinak dobry..uf

andreasek82
3. lis 2009

jenn, tak hlavne ze maly krasne prospiva a je fajn, ze vam tahle kombinace vyhovuje 😉
sabca v noci pije krasne (budi se ted tak 2x), ale pres den nic moc, dela blbiny, prohyba se.. tak zkusim vetsi pauzy mezi kojenima, aby mela poradny hlad a pak to treba bude lepsi.. na kojeni.net jsem si precetla nejake prispevky, tak snad to bude zas lepsi, mlika mam az az..
docela se bojim ted te chripky, snad se nam vyhne obloukem.. budete se nejak specialne chranit?
jinak mak, mate hezkou vahu a miru 😉
jinak se chci jeste zeptat, jakou mate holky manducu, ja si zatim k zapujceni vzala jednu hnedou a chci se zeptat, pouzivate ji ted v zime? a jakym zpusobem? nejak pod bundu, nebo na bundu s nejakou kapsou? zatim jsem z toho cela vukulena 😀
hezky den!

makoush
autor
4. lis 2009

andrej..no, manduca ted u nas nefrci 😠 vzteklina se v ni vzteka az do ruda, potvora jedna. Takze ji v ni nosime tak vzdycky max.30minut,nez zacne...takze nejaky zimni zatepleni neresim. Ted jsem zase oprasila satek a na noseni doma trenujeme aspon satkovat, coz se ji ted libi vic a ja si aspon trochu setrim ruce..ale na nejaky venkovni randeni to taky moc nevidim a kdyz uz tak na vychazku s kosem😉, tak ji strcim pod bundu... jinak koukni na www.nosenideti.cz tam je ohromna diskuze a resi tem i zimni obleceni...

jenniffer
4. lis 2009

Mak, beba mu zatím chutná. Je to sice příšerně hořké, ale když nezná jinou chuť, bumbá bez problémů i tohle. 😉 O víkendu asi testnem poprvé něco na lžičku, nejspíš začneme bramborami. U nich snad nehrozí žádná alergická reakce. Zkusím je dávat týden v době oběda, pak teprve přidáme další potravinu. Už se těším, jak budeme mít bramborovou kašičku všude po bytě. 😀

Andreo, před chřipkou se nijak speciálně chránit nebudeme. Jen přes zimu, pokud to bude jen trochu možné, nebudu brát Danýska do obchodů. Dřív jsme ho šupli i s autosedačkou na nákupní vozík, nebo do manducy a vyrazili po obchodech. Teď tam každý druhý prská, kýchá a já nevím, co ještě, tak se bojím, aby tam něco nechytil. ☹
Manducu máme v přírodní barvě (skoro bílá). Daník dostane čepičku na hlavu a silnější kalhoty a manžel si ho dá s manducou pod bundu, kterou si zapne zipem až kam do jde (ca. pod Danýskovu hlavičku.) V manduce se mu líbí, většinou tam usne nebo se jen tak kouká kolem. Náš prďolka se nosí rád, takže v manduce je ve svém živlu. 😉 Používáme ji jen na nošení venku. Nejdřív jsem myslela, že ji budu používat i doma, třeba při luxování apod., ale nakonec na to nedošlo. 🙂

kallimer
4. lis 2009

ahoj holky,

jen v rychlosti - nedočítám. Včera nám pustili z porodnice domu - v pátek 30.10. se nám narodila krásná holčička 3600 g 50 cm. Porod rychlej, ale trošku komplikace (brali na malou pumpu - ale teď už je všechno ok). Kojim - akorát malá v noci moc nechce spát. Časem písnu podrobnější info 🙂. mějte se krásně.

milin
4. lis 2009

Ahoj holky

Kall moc gratuluji k holčičce 🙂 Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. A ať Vás holka moc nezlobí. 😉

andreasek82
4. lis 2009

kall, moc gratulujem k terezce! to je skvela zpravicka! 😵
urcite pak pisni a at vam mala spinka cim dal tim lepe 😉
milin, holka, co ty? vsechno v poradku? 🙂 pisni..
mak a jenn, nakonec jsem objednala nositko liliputi a zaroven kapsu deluxe do zimy 😉 tak se moc tesim, az mi prijde..jenn, je fajn, ze danikovi beba chutna a pak podej zpravu, co delal na bramburky..
ja dnes nechala sabinku oliznout jahodovou presnidavku, ja ji snidala a ta se sklebila jako blazen.. 😀 ale zatim budu porad jen kojit, az tak v tom pul roce zacnu s mrkvickou asi nebo bramburkama, bojkot asi prestal, tuk tuk, at se uz nevraci 😀 hezky vecer vsem, papa andrea

makoush
autor
5. lis 2009

😵 😵 😵 Kall gratulujuuuuuuuuuuuuuu....a vítám Terezku mezi nás 😵 😵 😵

andrej..takze jdes do liliputu? tak pak pisni referenci. A super,ze kojeni dobry..jsou to mrsky, obcas jim neco prelitne pres nosik..😉

my taky pocitame, ze prikrmy zacneme az po půl roce a kojit jsem si rekla, ze budu tak dlouho, dokud me to nezacne stvat😉 ale aspon do unora bych rada vydrzela, preci jen se kojenim ty decka imunizujou, tak abysme aspon tuhle zimu zvladly..

milin..koukam,ze se ti to taky blizi a co? uz vite, co to bude???

jenniffer
5. lis 2009

Kall, gratuluji k holčičce........ 😵 😵 😵 Ať vám hezky roste a dělá jen samou radost. 😉 Určitě přidej do albíčka fotečku, jsem moc zvědavá, jak to Terezce sluší. 🙂

Milin, necháte si říct pohlaví mimča? Ve 20tt na utz to nebylo vidět? Jsem zvědavá, jestli budeš mít taky holčičku. Tady v tématu se to holčinama jen hemží. Poté, co mezi nás přestala chodit Vov/Nikieda, tak tu Danýsek zůstal na ty ženské sám. 😢 😀

Mak, Andreo, děláte jen dobře, když budete kojit co nejdéle. 😉 Nebýt té Beby, tak bych s příkrmy čekala až po 6.měsíci. 😉

Andreo, Sabinka už krásně zvedá prdelku, je to holka šikovná, za chvíli vám poleze. 😵

Dneska jsem se konečně po stráááááááášně dlouhé době pořádně vyspala. Daník totiž v 19h usnul a vzbudil se až ráno v 5h. 😵 Proběhlo kojení a pak ještě spinkal do 7.15h. 😉 Kéž by mu to už zůstalo na pořád. 🙂

makoush
autor
9. lis 2009

čtěte tohle: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f... --hruza des..

ALE MILIN!!!! TY to radsi necti, prosim te..

jenniffer
9. lis 2009

Uff, Mak, to je naprostá hrůza. 😢 😢 Proč se takové věci na světě dějí?! 😢 Je mi z toho do breku. Dívám se na našeho synka a říkám si, proč nemůžou mít i ostatní takové štěstí jako my a mít zdravá miminka. ☹

Milin, fakt to nečti!

jenniffer
10. lis 2009

Andreo, jéééé, krásné nové fotečky. 😵 😵 Jak jsi to udělala, že je celá fotka černobílá a jen jedna část př. dudlík je barevná?
Jo a mimochodem, ten dort vypadá taky bezvadně, písni recept. 😉

Dneska jsem konečně zkušila první příkrm, rozmixované brambory. Dostal asi 5 lžiček, z čehož odhaduji tak 95% vyplival. 😀 Holt se musí ještě učit jíst lžičkou. Do pusy mu to dám bez problémů, neprotestuje ani proti nové chuti. Jídlo chvilku poválí v puse a pak místo toho, aby ho spolknul, tak ho plive. 😀 Andreo, ta první mléčná kaše od Nutrilonu nám přišla taky, ale bojím se mu ji kvůlí té jeho dispozici k alergiím dát. 😒

makoush
autor
10. lis 2009

KALL NEDOCKAVE CEKAM NA FOTKY!!!!!!! jsem totiz straaaasne zvedava 😉 😉

jen..zacala jsi bramborama? můzu vedet,proc ne mrkvickou. A jeste, budes suroviny kupovat a prikrm patlat a nebo ze zacatku zkusis sklenicky? ja teda koupila dve bio-sklenicky mrkve a cekam do konce mesice..resp. chceme to dat az 8.12. to ma muzskej narozeniny 😉

jenniffer
11. lis 2009

Mak, mrkví jsme nezačínali, protože já někdy pozoruji u sebe, že mě dráždí. ☹ Zatím patlám, protože kupovat lahvičky by se mi nevyplatilo, když téměř všechno vyplive a navíc i ta nejmenší sklenička je teď pro něj porce jako hrom. Kupování lahviček se ale rozhodně nebráním. 😉 Během pár dnů to může být jinak. Zatím dostal jen jednou brambory a ty jsem vařila společně s těmi pro nás. Dneska to udělám stejně. 🙂
Mimochodem já mám narozky o 2 dny dřív než tvůj muž. 😉 Zdravím Střelce. 😀

milin
11. lis 2009

Ahoj holky
moc se omlouvám že jsem nechodím, ale u nás v domě se začalo pomalu bourat rekonstruovat a tak je všude nějakej chlápek či přijde nějakej chlápek že chce něco zaměřit vyměřit apod.Teď mám dilema jak nám navrhnou kuchyň.Snad bude velká prostorná a aspoň dle našich představ.Nu musím se nechat překvapit co nám páni montéři vymyslí 😀
A já se mám výborně.Konečně si užívám těhu.Ze začátku mi bylo hodně špatně, pak jsem měla hodně křeče a bolesti a nakonec zjistily že mám sníženou placentu.Na což mi řekla dr že se s rostoucím břichem zvedne a bude to ok.Byli jsme na genetice ve 12tt a ve 20tt a vše máme v pořádku.A taky vím co čekám 😀 No nebudu dělat tajnosti čekáme holčičku.Můj to sice musel chvilku rozdýchat, ale už se s tím smířil.Hodně jsme si přáli chlapečka, ale příroda to zařídila jinak.Naštěstí žádný velký problémy nemám.A ty malý se snad nezhorší.Netvrdne mi břicho, ale za to mám trnutí nohou až křeče.A za to moje alergie je na obrovském ústupu.Ale nejhorší je že se mi opravdu špatně dýchá.Dokonce sebou nosím Ventolin takový sprej do pusy, pro astmatiky.Tak jsem zvědavá jestli mě nechají rodit normálně nebo císařem.Pač alergolog řek že bych to nemusela udýchat.To se dozvím až někdy v prosinci.Tak nevím co bude lepší.Jinak jsem byla na testu na cukrovku.Na tu už v životě nepůjdu.Bohužel v těhu nesnesu když jsem hladová.Takže jsem tam dvě hodiny proležela na sesterně.Prostě v čekárně jsem tam omdlela.Byl tam vydýchaný vzduch a můj hlad do toho no hrůza to nikomu nepřeji.Ale výsledky dopadly respektive dobře.V posledním odběru jsem měla cukr o 0,1 vyšší hodnotu a tak musím chodit do Dia poradny.Sice nemám žádnou dietu, ale chodit tam pro kontrolu musím.Jinak už mám pěkně narostlý bříško takže už jsem k nepřehlédnutí 😀 Nemám žádný chutě jen občas mě přepadne chuť na něco sladkého.Ale snažím se odolávat abych tělo prostě nezahltila cukrama.

Mak na tvůj příkaz jsem si článek nepřečetla. 😀 Netuším co tam je, ale někdy se stávají hold špatný věci.A bohužel jim někdy nejde zabránit.

Holky až budu mít více času tak zase napíši.Papa a mějte se krásně a ať Vám dětičky rostou do krásy a virózy se jim obloukem vyhýbají 🙂

andreasek82
11. lis 2009

ahoj holky 🙂

mak, clanek jsem radeji take necetla, jen tak prolitla ocima a stacilo mi to.. osud je nekdy bohuzel dost zlej.. ☹ 😢

jenn, diky moc za pochvalu fotek, trosku jsem si s nima pohrala, muzes treba v gimpu nebo photoshopu 😉
recept na dortik je tady: http://www.sarka-david.net/index.php?clanek=388

milin, to je fajn, ze si tehu konecne uzivas.. 🙂
a ver mi, mit holcicku je moc fajn 😵 a chlapecek se vam treba povede na podruhe 😉
jinak souhlasim, ze ten test na cukrovku neni moc prijemnej, hladoveni + piti toho sladidla, no fuj 😝 a tys jeste omdlela, no tak hlavne ze jste v poradku!

holky a co je s vov/nikiedou? proc uz mezi nas nechodi?
😕

hezky zbytek dne! papaa..

makoush
autor
11. lis 2009

milin..to je dobre,ze jsi v poradku🙂 a holcicka je moc fajn navic vsak on jeji tatka bude fakt rad,ze ji ma..ony ty holcicky s tema tatinkama mavaji hned od narozeni.

jinak se vam musim pochlubit 😵 1. dneska v noci se nam proziznul prvni žub, je hezky videt a i cítit. 2. byly jsme v manduce v lese celou hodinu a barous spala jako spalek 3. plavaly jsme spolu ve velke vane 😵 😵 takze den plny velkych poprve

btw. jestli se ji v ty manduce venku bude libit, budu muset vyresit to zatepleni. Mela jsem ji pod bundou - ja polartekovou fleesku, malou na ty flisce a prekrytou neprofukovaci bundou ale stejne, kdyz jsme prisly domu, mela ruce a nohy uplne ledovy..a to jsem ji nozky zateplila jak se dalo... andrej, jakou mate tu kapsu?

jenn..no, ja planuju,ze az sklenicku ted otevreme, tak to, co zbude, nandam do ledovatka a zamrazim a pak na ty prikrmove pokusy vzdycky vyndam jen jednu/dve kosticky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru