Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

jenniffer
9. únor 2009

Andreo, kočárek vypadá fajnově. 😉 Která barva se vám líbí nejvíc? Jak je ta korbička velká (délka, šířka)? Jak to pak budete řešit se sporťákem? Do těch aaakočárků (na Černý most) se taky chystáme. Zatím jsme byli jen v liberecké Puntanele omrknout prozatímního favorita Casualplay S4 a nezklamal. Měli tam i Patrona a Chico, ale ty nás nijak neoslovily. Chci se ale ještě naživo mrknout na další značky kočárků, takže výběr ještě není zdaleka definitivní.
Ten seznam výbavičky určitě pošli. 🙂

andreasek82
9. únor 2009

jenn mas to v ip..
ale asi si to zkopci do wordu, ja ten tvuj take tak zkopirovala..
je to fajn si to takhle preposlat, clovek si doplni veci, se kterymi si treba neni prilis jisty.. 🙂
ja jsem hrozna, varila jsem bolonske spagety, ty jsem snedla a na to jsem si dala pulku bile
studentske pecete..
😕
dobrou noc! 🙂

andreasek82
9. únor 2009

http://www.tomiko.pl/307,mikado-boston-kolor-b1...
zde jsou vsechny mozne fotky kocarku.. barvu bych mozna volila tu cerno-bilou nejsvetlejsi z nich..

andreasek82
9. únor 2009

jee sakra.. mne se nepovedl ten odkaz 😀
chvilicku strpeni.. http://www.tomiko.pl/307,mikado-boston-kolor-b1...

andreasek82
9. únor 2009

no vidis ze pokud na to kliknu, tak to nefunguje, tak to zkopci do radku a dej enter a je to..

makoush
autor
10. únor 2009

ahojda devčata, tak jsem na neschopence. V patek jsem domu dorazila uplne hotova,asi nade mnou bdeli vsichni svati, protoze cestu autem si skoro nepamatuju. Jen to,jak kdyz me predjizdela nejaka audina, tak z ni vylitnul kaminek a krachnul nam predni sklo..je to maly, ale stejne mi to prislo lito,ze jeste tohle. Cely vikend jsem zapasila s teplotama,mela jsem 38 a fakt se bala,aby se to neprehouplo. Pry do 38 do jde,ale kdyz ma tehule vic,alou do nemocnice. No,teploty me opustili az dneska rano..tak tukam a doufam,ze se nevratej.Reknu vam,ze je docela kumst se lecit,kdyz clovek skoro nic nesmi..hrůůza.Zitra jdu ale na planovanou kontrolu s mimcem,nechtela jsem to odvolavat,budu rada,kdyz se na ni dr.koukne jestli jsem ji pri tech teplotach moc neuvarila..jen blby je,ze jsem za 3 dny toho harakiri zhubla 2 kila.. jinak,kdybyste nemely co studovat,tak takhle stranka je fakt dobra: http://www.safebryo.cz/

makoush
autor
10. únor 2009

andrej..koukam,ze uz resis kocarky 😉 jen k tomu tvemu mikadu boston..vis,ma ho kamaradka a dost se ji nevyplatil v doprave. Jeden autobusak ji ho pomahal dostat do busu jenze ho nevzal za tu konstukci ale za korbu a kocar se pri rozjeti vozu slozil a mala ji vypadla a a byla pak na pozorovani v nemocnici. No hruza, kamaradka se od te doby na ten kocar nemuze ani kouknout.Takze kdyztak jeste zkontroluj,jak je to s jeho chytanim zespodu. Co se stane,kdyz ho nekdo capne za korbu a jestli to ustji... Ale nechci te desit,to ne, jen mi prijde blby ti to nerict...

vov
10. únor 2009

Ahojky, tak se mi neodeslal příspěvek, měla jsem ho rozepsaný asi moc dlouho 😒
Makoush, držím palce, ať je Ti co nejdříve lépe!! Jakmile jsi zvládla cestu autem, bude už jen lépe, hlavně hodně spi, to je nejjistější medicína. Já měla teploty 38,9°C, nikam jsem s nimi nešla, ani bych to nezvládla! Ale ze všeho jsem se vyspala. Je dobře, že jdeš na kontrolu, alespoň budeš mít jistotu, že je malá v pořádku. Cítíš pohyby?
Teda, nevěřila bych, že výběr kočárku je tak složitý!!
Holky, musíme na výstavu a vše si osahat 😉

andreasek82
10. únor 2009

makoushi vylez se, odpocin si, je to ted moc dulezite.. uvidis, ze zitra bude na kontrole vse v poradku..
teda s tim kocarem to je neco!! clovek asi musi rikat, chytnete to tady! prave jsme se na to divali a je tam dobra tyc, ze kterou jde kocar snadno chytit, tak si to clovek asi musi fakt urcit kde.. no ale teda s tou malou to mi je moc lito.. to je asi sok, kdyz se tohle stane.. ☹ uz je ale v poradku, ze? diky za info!
vov take se mi uz stalo, ze se mi rozepsany mejlik neodeslal po delsi pauze.. ☹
holky nejak na me padla silena unava.. rano jsem totiz byla na gynde v beroune, mam jeste v beroune trvale bydliste a v 11 jsem dorazila do prahy, jsem v praci a jsem mrtva.. bych si lehla a spala jak mimco..
tak zatiim paaa...

jenniffer
10. únor 2009

Mak, tak ani tobě se to nevyhnulo. 😠 Máš pravdu, těhule toho fakt k léčení moc využít nemůžou. 😒 Takže se pořádně vylež. Ty 2 kila dole tě nemusí trápit, naopak se to může ještě hodit. 😉

Andrea, hned jsem na ten odkaz mrkla. 😉 Ten kočík vypadá na fotce moc fajn. 🙂 Ale ten zážitek od Mak je poučnej, fakt na to raději mrkněte. U mě by třeba nebyl vůbec problém s nastupováním do busu, nepředpokládám totiž, že bych někdy busem s kočárkem jela. Naštěstí se budeme vozit jen autem. 🙂
Z té zblajznuté čokolády si něděj hlavu. Já se příšerně láduji už asi 3 týdny. Mám strašný chutě a pořád hrozný hlad. Taky to začíná být pěkně vidět na váze. Při večerním vážení už mám +5-6 kg oproti původní váze. Za poslední měsíc jsem přibrala skoro 4 kila. 😠 Někde jsem četla, že optimální přírůstek je tak 0,5kg týdně, takže já mám už teď 2 kg navíc. 😅 Holt asi budu patřit k těm těhulím, co do porodu naberou 25-30 kg. 😠 Jak jste na tom vy?

Vov: neodeslání a smazání příspěvku mě už taky potkalo. 😠 Teď si preventivně kopíruju každý odstaveček.
Už cítíš kopanečky?

Mak, co u vás? Máte už nějaký vybraný kočárek?

vov
10. únor 2009

Jenn, tak už také začínáš přibírat? Já jím hrozně moc poslední 2dny, až už se stydím v práci do té kuchyňky chodit a mám zásoby v šuplíku 😅 Teď čekám s véčou na manžílka, slíbil přijít dříve, tak mám teplou véču a on nikde, jen zprávička, že se zdrží... Chápu, že toho má fakt moc, ale já pak jím sama, když příjdu z práce kolem 19h a pak ještě jednou kolem 22h s ním, no a pak se divím, jak ta váha letí. Ještěže se mám na co vymlouvat 😀
"Naštěstí" jsem nemocí také 2kg zhubla, kromě pomela a suché housky jsem do sebe prostě nic nenasoukala, takže teď mám +4kg.
Minulý týden jsem machrovala, jak nosím své staré kalhoty, ale teď už mě džíny tlačí a když sedím, tak jedině s rozepnutým knoflíkem 😅 Ale jak tu byla mamča, tak jsem si koupila těhu džíny za 1.800Kč v jednom spešl obchůdku.
Mimčo pořád necítím ☹ Ale bříško roste, tak snad tam je a je spokojené. Asi mám tak velké břicho, že má kolem sebe spoooooustu místa 😉 Teď čtu knížku Bílá Masajka, ale když čtu o poměrech těhotných v Keni...
Holky, uvažovaly jste někdy o adopci? Já chtěla vždycky moc doma adoptované dítko (měla jsem totiž praxi v kojeňáku a řeknu vám, zážitek na celý život 😢 ) Teď uvažuji alespoň o adopci na dálku, doslechla jsem se, že v Indii je to levnější než v Africe, nevíte o tom něco?

makoush
autor
10. únor 2009

Jo jo, léčím se jak můžu, pomalu se to snad začíná zlepšovat...

jen..no, kočarek neřešime. Ležela jsem v tom skoro cely vanoce, porad vybirala a resila..libil se mi Hartan a nebo Teutonia, ale nakonec jsme si rekli,ze koupime jetej a pak podle vlastnich zkusenosti budeme vedet nejlip, co vyzadujeme a co od kocarku opravdu chceme. Muzskej rekl,ze proste prvnich pul roku budeme vybirat teren podle kocaru a ne kocar podle potencialniho terenu a ze je hloupost uz ted resit i sportak, kdyz jsme oba uplny kocarkovy lamy.. No a z hlubokych kocaru se mi nejvic libil PegPerego a pak jeste Bebecar. (Chtela jsem houpaci a s velkou korbou) Takze nakonec jsme uplne nahodou narazili na jetej PegPerego u nas ve meste, takze jsme nezavahali... Na PegPerego se mi libi,ze ma polohovatelny zadicka, co se ovladaji tak,ze nemusis zvedat matraci a tu desku a vsemozne to stelovat, proste staci jen zvenku korby zatocit nejakym koleckem a ono se to zvedne. Pak ma vetrani zadicek a hodne prostornou korbicku. Takze nam snad nejakou dobu vydrzi.Planuju ho pak jako balkonak. Kdyztak vice o hlubokych pegperego trebas tady: http://www.babydracek.com/zbozi/542-hluboky-koc... Je fakt,ze nove jsou docela drahy,na to,ze slouzi jen cca 6-9mesiců..

andreasek82
11. únor 2009

vov mimisek ti o sobe da vedet co nevidet, vidim ze ses v 19. tydnu, tak to brzy prijde, neboj se 🙂
bilou masajku davali i v kine ze jo? je ta knizka pekna? ja ted ctu ahoj mami, ahoj tati od breinholsta, predtim jsem cetla kuk mami, kuk tati 😀 melo by se to ale cist naopak, nejdriv je to jakoby z briska a pak uz kdyz je na svete, je to vtipne.. 🙂 jinak o adopci jsem nikdy nijak neuvazovala.. 😅 makoushi, trochu jsi mi nasadila brouka do hlavy, ale nebylo by mozne, ze by treba mela tvoje kamaradka jakoby spatne tu korbicku zaklapnutou? nebo ze by to opravdu vzal ten ridic tak nemotorne, ze to jakoby vyhaknul? prave se nam libilo, ze je tam takova tyc, za kterou je mozne kocarek uchopit.. a nebyl to spis mikado oxford? protoze boston je ted novinka 2009, teda aspon si to myslim 🙂 tak bud tak hodna a pisni ju..
jinak zacinam mit docela chute, takze vov bud v pohode, to k tomu proste patri no.. 🙂
vazim ted asi 67 kg.. vyska 173 cm..
tak holky zatim ahoj a pekny zasnezeny den, tady v praze primo chumeli! 😀

jenniffer
11. únor 2009

Vov, tak zásoby v šuplíku v práci mám taky. 😀 Mimčo určitě brzo ucítíš. Je to bezvadný, když kopká, tak se těš. 😵 O adopci jsme se s manželem bavili, když se nám mimi nedařilo asi půl roku. Neproběhla tehdy žádná vážná douhá debata, spíš jsme se jen shodli na tom, že bez dětí být nechceme a když by se nám nepodařilo mít vlastní, tak bychom pravděpodobně šli do adopce. Co se týče adopce na dálku, tak tuším, že jsem se kdysi bavila s kolegou z práce, že má adoptované dítko v Indii. Zítra se ti zeptám na podrobnosti. 😉 Teda pokud nezapomenu, když tak se mi připomínej do IP. 😅
Nečeká tě teď někdy ultrazvuk?

Zítra jdu do poradny, jsem zvědavá kolik mi naváží. 😅 Chci se zeptat na ležení na zádech. V knížce jsem četla, že by se nemělo. Ale nějak si mi to nezdá. 😅

Holky, pijete některá z vás kafčo? Já občas neodolám a slabé s mlékem si dám.

ducky
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že všechny úspěšně těhulkujete a užíváte si 😉
Tak to má být 😀
Zase vám sem lezu, ale nedalo mi to ohledně toho ležení na zádech.

Jenn, skutečně ve 3. trimestru nemáš ležet dlouho na zádech. Ucpeš si tím totiž dutou žílu a skřípneš tím přívod živin miminku. Nejdřív by se udělalo blbě tobě a pak mimískovi.
Pokud si ale lehneš na záda na chviličku, tak to nevadí. Já jsem si třeba na 2 minutky lehla, když mě ty záda hodně bolely a potřebovala jsem si je narovnat. 😉

Jo a ještě jsem si vzpomněla na to věšení prádla. To není tím prádlem, ale neměly byste mít dlouho ruce nahoře, aby se mimi nezamotalo do pupeční šňůry. Takže pokud máte třeba takový ten rozkládací sušák, který je do úrovně pasu, tak určitě prádlo věšet můžete. 😉

Tak ať bříška a mimískové rostou 😀

jenniffer
11. únor 2009

Ducky, díky za odpovědi. Hups, budu muset na sebe začít být víc opatrná. 😉

Holky, právě jsem objevila něco ke kočárkům, tak Vám sem dávám odkaz. Jdu přizvat manžela, ať se taky mrkne.

http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/kocarky-pr...

vov
12. únor 2009

Dobré ránko,
holky, včera dopoledne se Skřítek ozval!!! Bylo to super, seděla jsem u PC a najednou jsem ho ucítila 😵 Střeva to nebyla, tohle bylo více "napovrchu" 😀 Pak jsem ho cítila ještě párkrát, ale když jsem si dala ruku na bříško, abych ho "chytila", tak nic... Ale změnilo mě to, předtím jsem považovala za divné, že mám s mimčem komunikovat a poté, co se ozval, tak už mi to jako bláznovství ani nepřipadá 😀
Jinak na zádech spím, usínám na boku, ale vždycky když se probudím, jsem na zádech, síla zvyku..
Ducky, ale jestli píšeš, že se první udělá špatně mně a až pak mimču, tak to příroda zařídila dobře 🙂
Jenn, já kafe nikdy nepila, jsem čajová a např. zelený čaj si neodepírám ani teď, i když si ho dělám slabý. Ale podle mě slabé kafčo neuškodí, nemůžeme ty zákazy brát moc vážně 😉
Na UTZ jdu "až" 23.2. Ale Makoush měla jít na kontrolu. Makoush, jak jsi dopadla, je mimčo v pořádku a nachlazení ustupuje?!?
Jenn, napíšeš mi, prosím, více info ohledně té adopce? Děkuji.

ducky
12. únor 2009

Vov jj, ale ve spánku tě to nemusí vzbudit. Ve 3. trimestru si tedy podkládej záda, aby jsi byla trochu zvednutá 😉

A jinak holky 1 kafe denně nevadí. Já jsem závislák na Cole a Kofole, v těhu jsem teda pila normální Colu(a jen skleničku), jinak piju light nebo Zero a v pohodě. To spíš teď, když kojím a nemůžu vůbec kofein a bublinky, tak trpím. Ale občas si udělám slabounké kafíčko. 😀

makoush
autor
12. únor 2009

ahodja..

vov..Gratuluju k mrskani 🙂 az to bude vic citit, schvalne nech chlapa, aby si dal ucho na bricho. Muj to tak dela a prijde mu to desne zabavny. Pry to zni jako kdyz das padlo do vody...jo jo, zacina to ustupovat. Včera jsem byla na utz a malá je ok. Opět bylo potvrzeno, že je to ONA 😉 dr. rikal,ze pry pralen pri vyssich teplotach se muze a ze mam pocitat s tim,ze nachalzeni potrva dyl, kvuli zpomaleny imunite.

ducky..naštěstí tady zadná jeste nejsme ve 3.trimestru 😉 Ale musim rict, ze logicky mi prijde dost uhozeny to s tim vesenim pradla. Ale kazdý vidi důlezitosti jinde. Me zase prijde horsi dat si colu light s aspartanem, nez zvednout ruce nad hlavu. Ale to je proste vec nazoru.

jen..s kafem si nelam hlavu. Pokud pijes slaby a nejaky normalni davky, tak ti nemuze uskodit. Ono chemicky obsahuje uplne stejny alkaloidy jako čaj. Takze klííííd 😉

ducky
12. únor 2009

Makoushi teď trochu nerozumím tvému odstavci. Psala jsem, že prádlo se věšet může, že to není o prádle, ale že by neměly být dlouho ruce nahoře.
A Colu jsem psala, že v těhu jsem pila normální, právě kvůli umělým sladidlům bych si light nedala.
😉

andreasek82
12. únor 2009

ahoj holky, tedy vy jste napsaly kazda ale pekne tucny odstavec! 🙂
zasoby mam v praci take a hlavne doma! 😀
jenn kaficko slabe s mlekem piji temer denne.. nekdy i cerny nebo zeleny caj, ale urcite mene nez driv..
vov gratuluji ti ke skritkovi a jeho kopaneckum! 🙂 mne take prijde ted normalni s mimiskem komunikovat nez driv, kdyz jsem tam vlastne jeste nic necitila.. 🙂
jinak ja na zadech nespim, nikdy jsem nespala, ja tuze rada polohu na brise, jenze to ted jaksi uz moc nejde, tak spim asi nejcasteji na boku, ale budim se ted v noci dost kvuli curani a ekzemu ☹
makoushi tak to jsem rada, ze je ti lepe a to se mate, ze uz vam to takhle na dvakrat potvrdili, ze to bude holcicka, nam zatim jen jednou, po druhe dr. nic nevidel..
tak se mejte hezky a zase pisnete, to vzdycky hltam 😀

jenniffer
12. únor 2009

vov: jupíí, už taky citíš mimi. 😵 Jsme ti říkaly, že to musí přijít každým dnem. 😉
Na tu adopci dneska nakonec nedošlo, kolegu jsem vůbec neviděla. Snad zítra. 🙂

Mak, závidím, že máte už podruhé potvrzeno, že je to holčička. My si budeme muset holt ještě počkat. ☹

Holky, v pondělí mě čeká test na těhu cukrovku. Mám dorazit na sedmou na lačno do laboratoře a pak ještě nejméjně 2 hodiny nebudu moct jíst. Jsem fakt zvědavá, jestli se mi neudělá blbě. 😠 Hlavně aby mi žádnou cukrovku nenašli, sladké teď do sebe láduju na kila a jen těžko bych si zvykala na dietu. 😠
Ptala jsem se dr. na to spaní za zádech. Potvrdila mi, že se skutečně pak může objevit tzv. syndrom duté žíly, tedy že se mi může udělat zle, takže ve třetím trimestru bych si na záda raději vědomě moc lehat neměla. 😉

andreasek82
12. únor 2009

jenn budu na tebe v pondeli myslet..
ja byla na gynde tento tyden a na dalsi kontrolu jsem objednana 10/3 a nikdo se o cukrovce ani nezminil.. tak pripominat jim to radeji nebudu.. ja bych se asi po ☹ fujtajksl..
ale oni me tam stejne nakonec poslou..
teda tak na brise se nesmi spat, na zadech se nesmi spat.. takze zbyva jen spanek na boku 😒
jdu na ruzovku 🙂 dobrou noc

vov
13. únor 2009

Dobré ránko holky, děkuji 🙂
Makoush, to je super, že máš opravdu potvrzenou holčičku!!! Jinak také budeme mít kočárek z druhé ruky, až se známí vrátí do Phy, vyzjistím od nich o kočárku více 😉
Jenn, určitě to vyšetření zvládneš!! držím palce!!!
Já tedy snídám doma hned po probuzení a pak za hodinu znova v práci, prostě miluji snídaně i 3x denně 😀
Andreasku, myslím, že nás to všechny čeká 😉 Alespoň máme pocit, že doktoři jsou zodpovědní a nechtěji u nás nic zmeškat 😉
Jinak knížka Bílá Masajka je moc pěkná, čtení asi tak na 2 večery. Ale do kina bych na to nešla, knížka je knížka 😉 Do kina chci jít v blízké době na Che Guevaru a ještě bych ráda viděla Anglické jahody.
Holky, včera jsme měli sraz s projektantem, chtějí po nás ještě toooolik dokumentů.. Byl takový netrpělivý a pak z něj vypadlo, že už pospíchá s klukama na pivo 😖 Řešili jsme to s manžílkem dlouho do noci a já se pak vrhla na mytí koupelny a kuchyně, neboť dnes večer k nám příjdou kamarádi. Tedy až já jednou budu moci spát alespoň 8h, tak si to fakt užiju.

andreasek82
13. únor 2009

ahojky tehulky 🙂
vov ja zase vubec nemohla tuhle noc spat, drbala jsem se na rukou s ekzemem a chodila curat, no des bes..
najednou bylo sest a ja vstavala do prace, jeste jsem si myla vlasy, no proste hruza.. tesim se zitra na sobotu, jak se vyspim a jelikoz je valentyn, tak chci snidani do postele! 😀
tu bilou masajku si tedy pujcim a prectu 🙂
nevim uz, jestli jsem vam to psala, ale mame uz jmeno pro nasi (asi) holcicku - bude to SABINKA 😉

jenniffer
13. únor 2009

Andreo, taky z toho testu nejsem zrovna nadšená, ale co můžu dělat. 😒 Dám v pondělí vědět, jak jsem to přežila. 😅
Ekzém je fakt sviňa. Umí potrápit a v těhu je to ještě nepříjemnější, protože se člověk němůže ničím pořádně hojivým namazat. 😠
Fajn holčičí jméno. 😵 U nás stále probíhá výběr a ještě dlouho bude. 😀

Vov: neblázni, úklid počká. 😀 😀

Můj spánek je jak kdy. Tak 2 (max. 3) noci v týdnu spím asi od 10.30h od večera do 4h do rána a pak už nemůžu usnout. Obvykle vstávám do práce po šesté, takže se tak půl hoďky převaluji v posteli a pak raději vstanu a jdu něco dělat nebo si číst, abych ten čas nějak využila. Zbytek týdne je v pohodě, spím tak od 10h do té šesté. V noci se vzbudím jen ca. 2x, ale hned zase usnu. 😉

vov
14. únor 2009

Ahojky, četla jsem, že ten nápoj na zjištění cukrovky je prý celkem dobrý, nachvíli zažene hlad 😅
Andreasku, pěkné jméno!!! My zatím ohledně mimča moc neřešíme, tedy jenom já tady s vámi 😀
Známí se nakonec omluvili, že jsou nemocní, tak jsme šli na koncík do Vagonu 😎 Bylo to hrozně fajn, sice nakouřeno, ale hráli skvěle a sešli jsme se tam s kamarády. Ten jeden čeká také přírůstek, tak si manžílkovi stěžoval, jak jsou ty ženské hormony děsné, načež mu můj chlap odpověděl, že to on nezná, protože já jsem v pohodě 😀
Holky, to na ten ekzém v těhu nemůžete nic dát? to je kruté ☹ Ani konopná mast se nemůže?
Slavíte Valentýna? My ne, máme rádi 1.Máj 😵
Jenn, to opravdu od 4h nespíš? Uff, a zkoušela sis udělat teplé mléko s medem? To jsem dávala dětem a fakt to pomáhalo. I když oni ho pili z flašky s dudlíkem, tak nevím, zda je uspal dudlík nebo to mléko 😉

jenniffer
15. únor 2009

Ahojky, včera jsme s manželem vyrazili na obhlídku výbavičky pro mimi. 😵 Byli jsme v několika obchodech a zjišťovali, co je k mání a za kolik. Věcí je mraky, člověk neví, co si vybrat dřív. 😅 Omrkli jsme další kočárek - Peg Perego GT3 a dost se nám líbil. Vypadá to, že převálcuje původně vybraného Casualplaye S4. Jdu si načíst osobní zkušenosti holek koníkovek, co ho mají.

Vov: s tím spaním to mám vážně jak kdy. Navíc mě ta nespavost nijak zvlášť neobtěžuje. Holt asi mimčo chce trénovat maminku na probdělé noci po porodu. 😀
Konopná mast se v těhu může. Ale mě moc nezabírá. 😠

Valentýna jsme nikdy moc neslavili, snad možná na začátku vztahu mi dneska už manžel donesl kytku a já mu koupila nějakou kravinku př. polštářek ve tvaru srdíčka. Čím jsme spolu déle, tím víc se nám nechce utrácet za "kravinky", takže si nedáváme nic. Prostě jsme ten den spolu a třeba vyrazíme někam na výlet apod. 🙂

vov
16. únor 2009

Dobré ránko,
Jenn, jak dopadla kontrola na cukrovku?
To je super, že jste koukali na výbavičku, koupili jste něco? Včera přišel manžílek s tím, že musíme sehnat monitor dechu, někde si načetl, jaké je riziko úmrtí dítěte ve spánku. A místo chůviček koupíme vysílačky, které pak užije i na moto 😅
Normálně se mi zdál sen, že jsem odjížděla do porodnice a uvědomila si, že nemáme žádnou výbavu a ani nevím, co si mám do té porodnice sbalit.. No to jsou sny a přitom nejsem žádný plašan!
Dnes jsem byla na běžné kontrole, tlak opět nízký tlak (klasika), ale u doktora vše ok, příští týden jdu na UTZ a krevní testy. Chtěla bych na víkendovou školu tance, cítím se výborně a energie mám na rozdávání, ale doktor mě trochu vrátil do reality, ať si to ještě rozmyslím.. Tak uvidím, ale asi bych do toho šla 😉
Musela jsem se objednat na EKG, prý je to standartní postup po 20tt.
A co vy o víkendu?

andreasek82
16. únor 2009

ahojky holky..
jenn ten peg perego se nam taky libil..
ale asi pujdem do toho mikada..
jinak konopna mast se opravdu muze, je i pro miminka, ale take nejak nezabira..
zkusim jeste aloe vera.. uz fakt nevim..
sice jsou to u me jen ruce, ale je to otravne.. ☹
jo a na ten spanek se opravdu doporucuje teple mlicko s medikem, to ja mooc rada 🙂
ted to jeste jde, ale mam pocit, ze ke konci tehu se nevyspime vubec, to budem uz mit maxi bricha 😀
hlasim, ze jsme take valentyna nijak neprehaneli, byli jsme na obede, ale to bychom sli i tak a ja si mela vybrat zasnubni prstynek, ale zadny jsem si nakonec nevybrala, nakonec byl z valentyna shopping day a prstynek si vyberu jindy..
nevite holky o nejakym ceskym dobrym zlatnictvi? vsude je to samej rusak 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru