Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

jenniffer
8. říj 2009

Mak, jsem si jistá, že ti háčkování půjde stejně jako výroba dek - jsou moc povedené. 😵 Jsi holka šikovná. 😵

Kdybyste některá měla pocit, že jste u doktorů nějak moc často, tak si přečtěte následující plán návštěv lékaře našeho Danýska na přístí dny: sobota - kyčle, pondělí - dětská chirurgie, úterý - oční ambulance, pátek - neurologie. 😅 ☹ Zatím se mu doktoři vždycky dost líbili a smál se na ně. Jsem zvědavá, jestli mu to vydrží i nadále. Chudák, tak malej a už tolik trápení. 😢
Jdu si dát na depresi pořádnou porci čokolády. 😉

kallimer
11. říj 2009

Ahoj holky,

hlásím stav 2v1 🙂 a dle Dr. to na porod vůbec nevypadá - potvrdil mi, že pokud budu rodit v termínu bude malá větší - tak sem zvědavá co mě čeká 🙂. Jinak začínám docela fest otýkat - nohy, ruce. Ruce sou hrozný, protože se ráno nemůžu ani učesat jak mě to bolí.

Mak: tak snad to sousedi brzo rekonstrukci dokončej ať máte klid
Jenn: ty jooo - to je fakt docela mazec to lítání po doktorech - no hlavně, že to Daník dobře snáží, tak hlavně ať všechny návštěvy u Dr. dopadnou na 1 🙂.

Mějte se krásně a zase napíšu 🙂

jenniffer
11. říj 2009

Hezkou neděli holky, kyčle dopadly dobře. Už tam nemusíme, takže mám zase o starost méně. 😵

Kall, vydrž, už to budeš mít za kratinko za sebou. Mnohem lepší je mít větší mimčo, než třeba jen dvoukilové. 😉 Mně naštěstí otékaly jen kotníky a to jen lehce. Za to jsem ale pořádně přibrala, snubní prstýnek natáhnu jen horko těžko. ☹ Už se těším, že až přestanu kojit, tak se pustím pořádně do hubnutí.

andreasek82
12. říj 2009

ahoj holky, my se v nedeli vratili z jeseniku, bylo to moc fajn, pocasi vyslo krasne, za to ted.. no podzim uz je holt tady..
ve ctvrtek jdem k dr. na hexa a jsem zvedava, jak mala povyrostla.. uz sebou silene mele, otaci se na bok, uz to neni jen to lezici miminko 🙂
dlouho tu nebyla vov, co tak koukam a milin taky ne.. snad jsou holky v poradku.. 🙂
jinak u nas nic noveho, pridala jsem par fotek, mame se dobre, za chvili uz vypukne vanocni blazinec, ale vite, ze uz se tesim? 😀 predtim ma jeste tomas narozeniny, darek uz pro nej mam a taky muj bracha bude mit narozky za par dnu.. sabinka svatek 22/10 a jdem i rovnou na vitani obcanku, tak se tesim.. jen doufam, ze letos nevypukne nejak moc ta chripka, jak o tom porad mluvi, to aby byl pak clovek zavreny doma.. jenze stejne.. tomas jezdi metrem pres pulku prahy do prace a a tech bacilu tam 😠 snad to bude v pohode..
jenn, at danik vladne vsechny ty doktory a at je to zdravoucky klucina 😉 jinak jsem prisla na to, ze ekzem mi zhorsuje nejspis cokolada, asi ji budu muset omezit, vzdat se ji plne nehodlam 😀
mak, ta rekonstrukce u sousedu by mi taky pila nervy, ale co clovek zmuze.. snad uz to budou mit brzy hotove..
kall, drzim palecky k porodu! 😉
tak holky pekny i kdyz destivy den.. papa andrea

jenniffer
12. říj 2009

Andreo, jukla jsem ti do alba. Fíííha, tam přibilo nových foteček 😵 a všechny jsou moc pěkný. 😉
Jak jste zvládli cestu?
Já se na Vánoce těším hlavně kvůli Daníkovi, i když z toho ještě asi moc mít nebude. Letos budeme muset asi trochu omezit nákupy dárků. Byla jsem zvyklá vždycky prochodit hodně obchodů než jsem něco koupila, teď to s tím naším uplakánkem nepůjde, budu muset chodit nakupovat víc "na jisto", prostě doma vymyslet, co koupím a pak rovnou do obchodu jen pro konkrétní věc. 😉 O víkendu jsem si objednala nový vánoční svícen, už se těším až dorazí a až si s ním 1.12. vyzdobím okno. 😵
Z příchodu podzimu taky nejsem zrovna nadšená. Doufám, že nemoci se nám vyhnou. Trochu spoléhám na to, že má Danýsek protilátky ode mně z mlíčka.
Hezky si užijte dnešní deštivý den. 🙂

makoush
autor
12. říj 2009

ahodja holky..
dneska jsem byla na ortopedii a mam zanet slach na obou rukach ☹ ☹ a protoze kojim, nic mi na to dat nemůzou, max. si mam mazat ibalginem a ve st si vyzvednout ortezu. Chjo..takze ja vas ted budu jenom cist, psani je pro me ted zapovezene. No, mam to z toho, jak jsem minuly tyden malou porad nekam vlacela (v jedny ruce decko,v druhy batoh,taska,kocar, do auta,z auta..) a ruce to nejak nezvladly..ted vsechno lezi jen na mem muzskem,ja jsem uplny chabrus. Kazdy zvednuti maly je za trest..nu coz. Jinak mala je celkem dobra,trochu kycha, ale jinak to jde..jen ji ted chuderu moc nenosim a jeji brisko tim dost trpi, musi si s krkacema poradit sama...tak zatim papapa

andreasek82
12. říj 2009

jenn, diky za pochvalu fotek 🙂
cesta byla uplne super, je to z prahy do krnova 4 hodky autem, mala spala dve, pak jsme daly kojo a zase spala dve hodky, ona to cestovani ma rada..
ja dnes uklizim, venku je fakt skarede, za chvili pujdem neco koupit na vecu, az se mala probudi..
jinak take doufam, ze to kojeni je pro sabinku to nej a nemoci se nam vyhnou obloukem, doufejme..
mak, to mi je lito, musi to byt bolest, asi si to nedovedu predstavit.. at te to brzy prejde a setri se jak muzes, jde to ale asi tezko s mimiskem..

jenniffer
13. říj 2009

Mak, chjo, problémů holt nením nikdy dost. ☹ Věřím, že budeš zase brzo fit. 😵

Andreo, tééééééda, vy se máte. Ta vaše Sabinka je fakt zlatíčko. 😵 Včera jsme jeli na dětskou chirurgii do Hořic. Od nás je to necelá hodina cesty. Daník vydržel spát asi půl hoďky a pak už nechtěl ani za nic. Takže přišly na řadu hračky a písničky (v mém podání fakt hrůza 😀, manžel má hudební sluch a můj falešný zpěv ho dost pobavil 😀 ).
S Danýskem to vypadá tak, že máme přijít znova v prosinci. Když se hydrokéla do té doby nevstřebá, tak musí na operaci. ☹ Už se zase budí, jdu ho pochovat. 😉

jenniffer
14. říj 2009

Holky, hlásím nový pokrok toho našeho mimíse. 🙂 Dneska v noci se poprvé sám přetočil na bříško a během dne pak ještě několikrát. 😵 Má to jen háček v tom, že se zatím neumí otočit zase zpátky. Většinou si chvíli lebedí na bříšku a pak se hodně unaví, chce se otočit na záda, ale nejde mu to, tak spustí řev. 😀

andreasek82
14. říj 2009

jenn tak to moc gratuluji 😉
nase sabca se zatim pretaci na bok, na brisko jeste ne, tak jsem zvedava, kdy to prijde 🙂
byly jsme na prochajde i s bellinkou a fuci teda peknej ledovec brrr.. uz jsem rada, ze jsme doma.. mam zapalene svicky, povidam si se sabinkou 🙂 a jdu si dat kaficko s necim sladkym 😵

jenniffer
15. říj 2009

Andrej, přijde to určitě brzo, do 14 dnů bude Sabča taky na bříšku. 😵 U nás to taky začalo otáčením na bok a najednou šup a bylo to. 🙂 Má to háček jen v tom, že už nebudu moct nechat broučka samotného ani chvilku. Někdy ráno sám dospával u nás ve velké posteli, teď už mám strach, aby se neprobudil a nežuchnul na zem. 😉

andreasek82
16. říj 2009

ahoj holky,
tak vcera jsme byli na kontrole.. vazime 5500 g a merime 62 centacku.. 🙂
male pichli hexu, snad se to obejde bez reakce, pro sichr mame doma panadol sirup jahodovy s paracetamolem..
pristi ctvrtek mame v jeden den nastreleni nausnicek a vitani obcanku, pry to nastreleni se neda srovnat s pichanim, tak jsem zvedava, ani to pry nezalepuji, tak na vitani se muze vesele fotit, ale aby nebyla moc rozmrzela.. no snad ne..
venku je osklive, ale musime jit nakoupit a stejne chodime ven kazdy den, at je jak je..
tak se mejte hezky holky 😉

kallimer
16. říj 2009

Ahoj holky,

tak sem dneska byla poprvé v porodnici. Všichni hodný, ale strašná masovka a šrumec - vůbec sem se doktorky nestihla zeptat na co sem chtěla. Jinak vše ok, na porod to nevypadá, ale prej se to může během několika hodin změnit 🙂. Doma mám všechno přichystaný, tak snad malá přijde brzo 🙂. Holky jakej jste měli tlak v těhu - já mám 130/85 - neni to hodně?

Jenn: Teda Daník je ale šikula 🙂.
Andreasku: Sabinka je asi fakt zlatíčko - tak držim palečky na vítání občánku 🙂.

Mějte se a zase se ozvu 🙂.

jenniffer
18. říj 2009

Andreo, jéé, tak Sabinka bude mít náušničky. 😵 Už je máte koupené? Venku je fakt hnusně, ale mělo by se to prý ještě zlepšit, tak snad... 🙂 Mimochodem Sabča bude asi vážně hodňoučké miminko, když zvládáš péct. Holčina se vám fakt povedla - je pěkňoučká, zdravá a hodná. 🙂 😵 Já jsem ráda, že ukuchtím rychlý oběd. 😅

Kall, fíha, už se ti to vážně blíží. 😵 Doufám, že dáš přes někoho vědět, že je mimi na světě. 😉 Já měla tlak celé těhu tuším kolem 110/70. Vůbec netuším kolik má tlak v těhu být. 😅 Co ti k tomu řekl dr.? Jestli to nechal bez povšimnutí, tak to bude O.K., neboj. 😉 🙂

andreasek82
18. říj 2009

ahojky 🙂
jenn, nausnicky uz mame koupene, vybrali jsme je v klenoty aurum, jsou to kyticky z bileho zlata s ruzovymi kaminky 🙂
ale jelikoz jdem na nastreleni, dr. nastreli nejdriv svoje z chirurgicke oceli nebo titanu a tak za mesic - dva, az to bude zahojene, se vymeni za ty nase, co mame doma 🙂 zvolila jsem nastreleni, je to pry setrnejsi forma.. i tak se ale desim, co nas ceka, nastesti jede tomas s nama 🙂

jinak nemysli si, sabca se taky dokaze vztekat, nekdy nema svuj den, ale je fakt spis hodnejsi, mamka rika, ze je po mne, ja pri do puberty byla jako andilek 😀 no a zdrava zatim je, hodne tukam, abych to nezakrikla.. je pravda, ze ani jeden z nas s tomem jsme nikdy nebyvali casto nemocni, tak snad to zdelila.. no a pises do tretice peknoucka.. to vis, je pro nas nejkrasnejsi jako kazde miminko pro sve rodice 😀 😵

kall, jaka dr. te vysetrovala? ne takova mlada blondynka erika? ta byla moc mila.. je ale pravda, ze se tam doktori v ordinaci pomerne stridali, pak je taky moc fajn pan dr. vojtech 🙂 u porodu jsem pak sice mela nekoho jineho, ale stezovat si take nemuzu.. 🙂 ja mela cele tehu tlak 120/80, mam ho tak porad, jiny jsem snad nikdy nemela, ale 130/85 se mi zda taky v pohode bych rekla.. kdyby nebyl, snad by ti to sestricka rekla.. vzdycky mi ho v poradne merily..
drzim palecky, aby to bylo uz rychle za tebou a mimisek v naruci s tebou 😉
holky krasnou nedeli, pocasi sice stoji za prd, ale clovek se nad to musi povznest 😅

jenniffer
20. říj 2009

Mak, jak to vypadá se zánětem? Doufám, že je to už alespoň o trošku lepší. 😉 Musíš mezi nás brzo přijít, jinak si tady budeme povídat s Andreou jen samy dvě a občas mezi nás zaskočí Kall. 😉

Za chvíli odjíždíme s Daníkem k mým rodičům. Jsme pozvaní na oběd a pak mamka bude hlídat. Jdu po dlouhé době ke kadeřnici, už se těším, že budu zase vypadat jako člověk. 😀

andreasek82
20. říj 2009

jenn, tak pak prihod fotecku, jak ti to sekne 😉
jinak ja po porodu byla u kadernice uz 2x.. ale chtela bych nejakou zmenu, kdyz ja nevim jakou 😅 porad! 🙂

makoush
autor
20. říj 2009

vsak ja k vam zaskakuju,jen nepisu a ctu jen potichu😉

no,ruce nic moc☹ zitra dostanu ortezu i na levou. Ted je můj muz uplna matka na md, v noci se mnou vstava, aby malou vyndal do postylky a odkrkal a pak zase do postylky polozil...docela zahul,chudak,uz je uplne vyflusanej. Do toho uz je semestr tak uci 3x tydne...obavam se,ze to dlouho nevydrzi. Min.tyden tady byla moje mamka,tak pomohla - poklidila,ponosila.. bohuzel muzskej leti za mesic do LA tak tu budu 14dni sama...☹
ve čt jdeme na 2.hexu,tak snad to bude ok. Mala si ted zamilovala palce na nohou,je to kouzelny. Tak se mejte a piste piste,at mam co cist🙂

andreasek82
21. říj 2009

mak, tak to me mrzi, neumim si to predstavit, i kdyz vlastne tak trosku jo, ekzem se mi v min. tydnu hodne zlepsil a dnes v noci zase hruza, svedilo to, takze mam pravou dlan rozdrapanou, pali to a i docela boli, takze nic moc teda v domacnosti taky neudelam a tomas me zase bude muset zastat, to se neda nic delat.. jeste ze ty chlapy mame 😉 mne dela problemy spis myti nadobi, veseni pradla, ruzne cisteni, protoze ani latex. rukavice moc nesnesu..
manzel ti odjizdi do LA ju? ten se ma, asi pracovne, vid? ale urcite vam s barunkou priveze neco pekneho 🙂
my mame zitra ty nausnicky + vitani, tak jsem zvedava, jak to mala zvladne..
drzim palce, at mate v poho ockovani a at neni zadna reakce na nej, my to prvni mely bez reakce.. 🙂
ted se mi ale zda, ze ma sabinka trosku rymu, asi zajdu koupit nejake kapicky nebo sprejik do lekarny..
mejte se krasne, drzim palce, at ses brzy fit 😉

jenniffer
21. říj 2009

Holky, koukám, že jsme si všechny uměly ty naše mužské vybrat. 😉 Já si toho mého taky nemůžu vynachválit, snaží se pomáhat, jak jen může. 😵

Mak, cestu do LA mu teda závidím. Já tam byla jednou a hrozně jsme si to užili. Bydleli jsme v San Diegu a odtud vyjížděli na výlety - LA, Vegas, Mexiko,....hned bych si to zopakovala. Už se těším až bude Daník větší a vyrazíme tam. Jejich zábavní parky fakt stojí za návštěvu, naprostý ráj pro děti. 😉 Co ti ale nezávidím ani trochu je těch 14 dní samoty. Manžel byl před měsícem služebně pryč na 4 dny a úplně mi to stačilo. ☹ Jsem si uvědomila, že bych nechtěla být na mimčo úplně sama.

Andreo, ekzém se mi poslední dobou taky pěkně rozjel. 😠 U mě to ale není nic neobvyklého, mám to vždycky na podzim. ☹ Hezky si užijte vítání. 😵 U nás se to dělá jako půlhodinový obřad. Starostka pronesla řeč, školáci zahráli na piáno.....Mimčo se položí do kolébky (Danýsek při tom překvapivě ani nebrečel 😀) a pak dostane dárečky (pamětní medaile, bačkůrky, bryndáček se jménem aj. Každá maminka dostala růži. 🙂

Odpoledne jdeme k dětskému dr. Pravděpodobně Daníka čeká druhá hexa. Doufám, že se mu po ní nezhorší ekzém tak jako posledně. 😠 Zatím se rozloučím, brouček spinká a já ještě nesklidila zmrzlé muškáty z balkonu, tak jdu na to. 🙂

andreasek82
21. říj 2009

jenn, to je fajn, ze chcete vzit danika do ameeeriky, kde jste byli, az bude vetsi.. 🙂
tomas chce to same, mezi semestrama na cvutu pracoval v zion parku v utahu a nasledne cestoval a taky rikal, ze by si pral, aby nam to misto jednou jako rodince ukazal.. 🙂 ja bych ho zasejc na oplatku chtela vzit do cardiffu ve walesu a tak po okoli, kde jsem byla necele dva roky jako aupairka 🙂 je to fajn, vydat se na stara mista a trochu zavzpominat 😵
mak je sikulka, to odlouceni zvladne a manza bude zpet co nevidet, vzdyt to vsechno tak leti..
s tim ekzemem musime zatocit, ale jak? mazes kortikoidem obcas? ja obcas namazu tim belodermem, kozarka mi rikala, ze se bat nemusim, ze do mlika pri kojeni se dostane pry minimum a rikala, ze co kdyby ten ekzem mela mala, ze bych musela mazat primo ji kortikoidama, ze at se nebojim.. cim ty mazes danika? ze ta kritika kortikoidu je prehnana, je to lek a pry je to pro nas organismus prirozene.. no tak nevim, obcas proste mazu no..
diky za popis vitani, takhle nejak si to predstavuju.. a fotil vas nejaky profi fotograf a vy jste fotky delali?
drzim danikovi palecky pri ockovani a hlavne tak jak jsem psala mak, at neni zadna reakce..
jdem na kojo a pak ven.. papaaa 🙂

kallimer
21. říj 2009

Ahoj holky,

jen nakukuju a hlásim stále stav 2v1 🙂. kromě otoků, brnění rukou, bolestech zad a tlaků na konečník všechno ok, ale už aby byla malá venku - ten konec těhu je fakt náročnej. V pátek jdu na kontrolu, tak mi třeba udělá hamiltona - no uvidíme. Ozvu se a pozdravujte mimísky 🙂

andreasek82
21. říj 2009

kall, vsak ono to prijde co nevidet 😉
pak musis dat vedet, jak jsi byla spokojena s bulovkou.. chces nadstandart? ja byla na tom dvouluzaku, coz je taky na bulovce brane jako nadstandart a bylo to fajnovy.. sama jsem nakonec byt nechtela, clovek by si nepokecal, takhle jsem poznala dve maminky stejne stare jako ja a bydli pobliz 😵
odkud ses vlastne ty, kdyz rodis taky na bulovce?

kallimer
22. říj 2009

andreasku: bydlim asi 20 km severně za Prahou, takže pro mě připadali v úvahu Neratovice, Mělník, Brandýs nebo Bulovka a vyhrála Bulovka (maj tam dětskou JIP, kdyby se náhodou něco dělo). Jinak s tim nadstandardem mám podobnej názor - sama být nechci a ten dvoulůžák je akorát 🙂, ale uvidíme jestli budou mít volno 🙂. Pak určitě napíšu jak sem byla spokojená 🙂.

jenniffer
22. říj 2009

Andreo, já taky občas mažu kortikoidama, sebe i Daníka. Sebe Loicodem a Daník má Imacort, ten je hodně slaboulinký a malému dobře zabírá.
Na vítání nás fotil profi fotograf, máme i video. Obojí se docela povedlo, až mě to překvapilo. My jsme nefotili, to jsme nechali až na doma a tam nás vyblejsknul můj táta. 😉
Ve Walasu ses určitě naučila dobře anglicky. Taky bych to potřebovala. Já mám slušnou němčinu, ale angličtinu by to chtělo dopilovat. 😒 Jsem si naivně myslela, že se k tomu na MD dostanu, ale zatím to nepadá v úvahu. 😅

Kall, u nás v porodnici jsou jen dvoulůžáky nebo možnost nadstandardu, kdy si zaplatíš, že seš na dvoulůžáku sama. Já nejdřív myslela, že si ten nadstandard zaplatím, ale nakonec jsem byla moc ráda, že se mnou byla na pokoji další mamina. Byla to už druhorodička, takže mi v lecčems poradila a vzájemně jsme si hlídaly mimča, když jsme šly na WC nebo do sprch. 😉

makoush
autor
23. říj 2009

ahojda..tak jsem nevydrzela a dala si posledni dve noci brufac..no a je to lepsi. Sice to na kojeni neni nic moc, ale je to protizanetlivy. Jinak muzskej jede do LA na dovcu😉 ze svy prace jsem mela nalitano pres 70tisic mil. na stribrne karte a vybrala jsem je jako bonusovou letenku, jinak by mi probadli. A protoze v la pracuje jeho svedek, tak mi to prislo jako super darek k narozeninam..😉 letet zadarmo do ameriky se jen tak nepostesti..

kall..ja teda mela nadstandard a byla jsem na pokojiku sama. V HB na tom nadstandardu můze spat i tatka (dostane rozkladaci postel a periny) a bylo to moc fajn, ze jsme byli vsichni spolu. Me se zas libilo,ze se tam jsem sama - jen ja a miminko🙂

jen..taky jsem planovala,jak budu opakovat jazyky, a ani nahodou..jediny,ze ted kazdy vecer sjizdime StartTrek voyager v anglictine. Coz je dobry, ale slovni zasoba je takova nepouzitelna..kde se mi budou hodit slovicka jako plazma injectors, dismissed, shields are holding..to fakt nevim 😀 😀

andreasek82
23. říj 2009

ahojky holky 🙂
kall, presne - dvouluzak je tak akorat, ten triluzkovy uz jsem nechtela, to je zase srumec az moc.. Je to tam pekne nove cele zrekonstruovane, coz jsi asi videla na obhlidce s pa simankovou 😉 ta je vazne suprova, moc hodna, dozvedely jsme se toho u ni spoustu 🙂
jenn, anglicky jsem mela pocit, ze umim dobre kdyz jsem ve walesu byla a pak kdyz jsem prijela, ted uz je to zase horsi, aspon jsem si udelala FCE.. nemecky jsem se ucila 4 roky na ekonomce (stredni), ale to je fakticky bida s nouzi.. castecne rozumim, ale mluvit po mne nikdo chtit nemuze 😅 take bych s tema jazykama ale chtela neco udelat a v obou se zlepsit.. plany jsou to hezky.. pro ted mi bude stacit, kdyz se konecne dokopu do psani bakalarky 😝
jinak s tema kortikoidama si fakt myslim, ze pokud se pouzivaji rozumne, je to spravne a v pohode.. 😉
jinak holky, vcera to byl narocny den, nastreleni nausnicek, pak jsme si zasli do pekne pizzerky na obed, pak domu a v pul pate jsme meli vitani obcanku 🙂 bylo to vsechno moc fajn, nausnicky sabca zvladla ukazkove a na vitani dostala zlaty privesek se znamenim racka.. 🙂 byl to uplnej dojak 😀 pak jsme si jeste zasli na dortik a kaficko do mistni cukrarny, no proste skvele straveny den
😵
o vikendu ma byt pry pomerne hezky, tak se tesim, ze pujdem nekam na prochazky, na zahrade uz je to ted o nicem..
pekny den a jeste hezci vikend, papa andrea 😉

jenniffer
25. říj 2009

Mak, jó to nikdy nevíš, kdy ty starttrekový slovíčka využiješ. 😀 😀

Andreo, to jste měli vážně prímový den.... 😉 🙂 Na dortík a kafíčko bych si zašla taky, nejlépe teď hned, honí mě mlsná. 😀

Holky, musím se rozloučit, za chvíli jdeme koupat a uspávat. Brouček už je značně nervózní, je zvyklý na koupání po 18h a jak se posunul čas, tak máme co dělat ho udržet v pohodě. 😅

kallimer
26. říj 2009

Ahoj holky,

hlásim stále stav 2v1 a asi ještě nějakou chvilí potrvá - na porod to stále nevypadá. Snad to přijde brzo, protože mi vůbec neni dobře a ty otoky a bolesti sou fakt hrozný a doktoři na to vůbec neslyšej ☹. Mám takový bolesti zad, že nemůžu třeba vstát z postele a Dr. mi řek, že je to normální - mě to moc normální nepřijde. Nechápu, že mě nechávaj bejt, když měla malá před měsícem 3200 g.
Kdybych neměla takový bolesti tak budu přenášet třeba 3 tejdny, ale takhle. Držte mi palce ať už to přijde 🙂.

Mějte se krásně 😎

makoush
autor
26. říj 2009

Ahojda Kall..vsak neboj, ona si terinka ceka na nejaky hezky datum 😉 A bastis trebas ty lneny semena, pijes malinik, nebo homeo Caulophilis apod.? Nevim,do jaky miry to ma vliv, ale aspon takova psychicka berlicka to je. Ty bolesti jsou blby, me bolela noha v nartu, takze jsem pak chodila vypuzovat malou do lesa s hůlkou😉 Budu drzet palce, at uz to brzo vypukne a at se uz tesis z toho malyho bobanka v naruci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru