Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

jenniffer
27. lis 2009

Kall: Mak to vážně vystihla moc pěkně. 😵 Náš Danýsek taky hodně plakal, ač byl napapaný, přebalený a dokonce se nosil i v náručí, tak stejně plakal. Zkoušeli jsme ledacos a stejně pořádně nezabíralo nic. Přes den se to dalo nějak vydržet, ale noci byly vážně příšerné, zvlášť když jsem nebyla ještě pořádně ve formě. Hodně mi pomohl manžel. Chvíli jsem uklidňovala a uspávala já, chvíli on. 😉 Takhle malé mimčo bych rozhodně vybrečet nenechávala, existuje speciální "vybrečovací " metoda, ale tu bych použila až v případě nouze a hlavně až u o dost staršího dítka. Abych tě povzbudila, tak si můžeš být jistá, že se to určitě brzo upraví. 😵 Týden po týdnu se to bude zlepšovat, u nás to bylo stejné. Už si přesně nepamatuji, kdy nastal zlom a Danýsek začal krásně usínat, ale tuším někdy po třetím měsíci už to bylo v pohodě. 😉 🙂 Nedokážu říct přesně, co bylo přičinou, že se pláč zlepšil, ale asi to bylo prostě věkem. Už byl starší a pochopil určité každodenní rituály, které se spinkáním pojí (u nás např. v 18-19h vykoupat, kojení a šup do postýlky). Přes den už se začal víc zajímat o věci a lidi kolem sebe, začal poznávat svoje rodiče a prostředí, ve kterém se pohybuje, čímž se asi začal cítit bezpečněji a o to byl klidnější. 🙂 Buď trpělivá, bude to den ode dne lepší. 🙂

andreasek82
27. lis 2009

jenn, ted vidim, ze mas nove fotecky v albicku 🙂
mame stejny fusak, akorat kombinace cerna - lila.. at zije emitex! 😀
dobrou noc 😉

kallimer
28. lis 2009

ahojky holky

moc děkuju za rady 🙂

makoush: taky sem si řikala, jestli na tom nemá podíl ten těžkej porod 🙂 každopádně vydržim a doufám, že mě brzo ta moje prďolka odmění usměvem 🙂 bohužel zabírá opravdu jenom hopsaní na balonu, takže hopsám a hopsám 🙂 (občas je to fakt na budku, ale musim vydržet).

Mějte se a pzd mimísky 🙂

k.

jenniffer
1. pro 2009

Andrej, kde jste sehnali ten krásný červený vánoční obleček pro Sabinku? Vypadá na fotečkám moc hezky. 😵

Kall, na úsměvy se těš. Uvidíš, že až se na tebe Terezka usměje, budeš naprosto šťastná. 🙂

andreasek82
1. pro 2009

ahojky jenn, ja ho zahlidla tady v inzerci vis u jedne holciny, je znackovy - morris mouse a i s postovnym me vysel na krasnych necelych 180 kacek, jinak maji pekne oblecky na http://www.mimidekor.cz/katalog.php?kategorie=2... 😵
kall, tak at se ti terezka brzy zacne vic usmivat nez plakat! 🙂
dobrou noc holky!

makoush
autor
2. pro 2009

ahodja..
tak uz mame za sebou 6.mesic 🙂 a musim rict, ze ty pokroky jsou videt kazdy den..je to legrace, ted mame nejvetsi zabavu vyplazovani jazyka a delani "bbmm". Jeste jsem se neodhodlala vyzkouset nejakou zeleninku..asi pockam do posledni hexy a tak 14tého to zkusime..no, jsem zvedava, jak se na to bude tvarit. Původne jsem chtela kojit jeste 7mý měsíc, ale pry bych mohla prosvihnout tu senzitivni chvili, kdy deti rady ochutnaji neco jinyho...tak uvidime..

kall..jak je? uz je to trosicku lepsi? doufam, ze jo..

jenniffer
3. pro 2009

Andreo, díky za odkaz. 😵

Mak, Danýsek taky rád vyplazoval jazyk (asi si pořád ošahával zoubečky 🙂), jen to nedoprovázel žádnými zvuky, což je škoda. ☹ Od "bbmm" je už jen kousek k "baba" a "mama". 😉 Plazení jazyka teď u něj nahradilo vtahování dolního rtu do pusy. 😀 Jak jste na tom pohybově? Holky v diskuzích píšou, jak jim děcka válejí sudy po zemi a to u nás fakt zatím nehrozí. Zatím ani to otáčení z bříška na záda se nekoná. ☹ A já se tak těším na další pokrok. 😵 V těhotenství jsem si zakázala, že nikdy nebudu srovnávat svoje dítko s ostatními a už je to tady. 😠
Tu zeleninku klidně zkus až později. Znám mamču, co plně kojila celý 7.měsíc. 😉 Je to nejlepší prevence všech alergií, ekzémů a podobných svinstev. 🙂

Před pár dny jsme byli na průplachu slzného kanálku na levém očičku. Nás, rodiče, nechali po celou dobu zákroku (ca. 5 minut) čekat na chodbě. V životě jsem neslyšela Daníka tak strašně křičet. Měla jsem co dělat, abych udržela slzy. 😢 Doufala jsem, že mu to pomůže, ale bohužel to nezabralo, takže ho pravděpodobně v lednu čeká operace. V narkóze mu do kanálku vsunou hadičku a tu tam ponechají asi půl roku. A aby toho nebylo málo k trápení, tak se ještě znovu objevil ekzém. Na tvářičkách a pod kolínky. ☹

Abych nepsala samé špatné zprávy, tak snad jen postřeh na závěr. Když mám smutnou náladu z toho, co nás všechno na zákroky čeká, kouknu se na toho svého broučka, on se na mě zasměje tím nejkouzelnějším úsměvem, ukáže své dva zoubečky a mě je hned líp. 😵

makoush
autor
3. pro 2009

jenn..jak se projevuje, ten problem se slznym kanalkem? A nepidila ses po pripadne nejake alternativni lecbe? trebas by mu to pomohlo. Jinak ja uz jsem ze srovnavani "nejak vyrostla"🙂 driv mi dost vadilo, kdyz mala nepasla kone a vsechny deti okolo uz davno a vesele pasly, tak jsem to tenkrat moc resila a byla na ten jeji vykon hodne upnuta. No, a pak jsem se na to vyprdla s tim,ze holt budeme votovat a sup, najednou zacala past..Ted pase sama a dobrovolne, utoci se, jeste minuly tyden se bravurne otacela na zada (nevim proc,ale tenhle tyden dela,jakoby to nikdy nedelala a rve dokud ji neotocim), zveda zadek a kdyz ji dam ruku na nozicky tak ma snahu se plazit..ale ja to fakt nejak neprozivam, proste az na to bude zrala, tak to zacne delat sama..vsak neni kam spechat.

btw. pres jednu diskuzi jsem koupila puzzliky (maly genius 25kostek za 300.-) a je to super plocha na dovadeni, fakt můzu jen doporucit

a k tem depresim ohledne trapeni..no, ted jsem resila, ze asi opravdu mame tu intoleranci na bilk.kr.mlika..trochu me to rozhodilo, ale pak jsem narazila na tohle: http://www.klarcinblog.cz/2009/11/25/uz-nikdy/ (blog jedne holcicky co je hoodne nemocna a ted prisla o tatu) a pak na tohle: http://www.honziksana.estranky.cz/ -- tomu se rika problemy, takze jsem fakt rada za nase pidi-nevyznamne-tezkosti..

jenniffer
4. pro 2009

Mak, bohužel alternativní léčba neexistuje. Několikrát denně mu to očičko musím masírovat. Chudák malej, jen vidí, jak se mu k oku blížím prstem, už preventivně ucukává. ☹ Ale máš pravdu, v porovnání s těmi příběhy z odkazů jsou moje starosti zanedbatelné. Kéž mě nikdy nic takového nepotká.
Když jsi u té intolerance na b.k.mlíka - sháněla jsem pro Daníka nemléčnou rýžovou kaši, netušila jsem, že je to v našem městě takový problém koupit. Všude mají jen ty mléčné. 😠 A ty mu zatím nechci dávat, když mu hrozí alergie. Mléko chci zařadit do jídelníčku až mnohem později.
Jak jste oslavili půlroční výročí a dnešní svátek? Vše nejlepší. 😵

kallimer
5. pro 2009

Ahoj holky,

jenn: ach jo, hlavně aby Daníkovi ta operace pomohla - budu držet pěste.

Jinak u nás žádná změna - spíš k horšímu ☹. Včera sme spali dopoledne půl hodiny u mě v náručí a odpoledne hodinu a pořádně sme usnuli až v půl 11 večer. Celej den chodim chovám a chovám, když jí konečně uspim a položiim do postýlky tak se hned vzbudí. Domácnost mi stojí a na nic nemám čas. Věděla sem, že to bude náročný,ale myslela sem, že miminka taky spinkaj 🙂. Musim vydržet snad po novym roce bude líp 🙂.

milin
5. pro 2009

Ahoj Holky
dlouho jsem tu nebyla, ale taky popravdě na MK moc nechodím.Jsem tam něco napíši, ale nějak mi to zabírá moc času.
Mám se zatím dobře.Mám teda křeče v nohách a trnutí což není moc příjemný.V noci s toho nemůžu spávat.Magnézko a calcium mi moc nepomáhá.Koupila jsem si dýňový olej a to jen jdu lžičkou k puse tak se začínám dávit.Prostě uvalený prachy a já to nedám ani do pusy.Bříško už mi pěkně narostlo.Ale představovala jsem si ho hezčí.Mám ho takový do široka.Tak vypadám jako kdybych přibrala hodně kil.Už mám za sebou i předporodní kurz.Bylo to pro mě hodně naučné a spoustu věcí jsem se dozvěděla.Tak snad to zůstalo v hlavě a já to pak nezapomenu.Holky a taky začínám mít strach s porodu.Už se to pěkně blíží.Nesnáším bolest.Tak jsem zvědavá jak tohle zvládnu.Sice možná půjdu na císaře pač mi na alergologii řekl že se můj dech zhoršil a lepší to nebude takže bych prý ten porod nemohla udýchat.Tak uvidíme.Za 14dní jdu po dlouhé době na UTZ tak uvidím malou a takz budu vědět jak je velká.Tak snad nenosím žádnýho obříka.Ale pěkně malou princeznu 😉
Výbavu skoro ještě vůbec nemám.Teda oblečky jo ale ten zbytek budu muset dokoupit.A hlavně nemám kočárek.Respektive ani vybranej mám v tom strašný dilema.Vůbec nevím jakej.Chjo kdyby byl jeden byl by klid.Za nás byli liberty a nazdar.Teď je toho tolik že vůbec nevím.

Jen chudáček malej.Toho teda čeká překvapení s operací.Já to měla taky.Ale mě tenkrát pomohlo jen to protažení slz. kanálků.Mama tenkrát taky čekala venku na chodbě.Tak snad doufám že malá to nebude mít po mě.Hlavně ať Vám to dobře dopadne.

Vám ostatním holkám přeji zdravá miminka a ať Vám dělají jen radost. 😉

jenniffer
5. pro 2009

Kall, tak přesně stejný pocity jsem měla v šestinedělí i já. 😉 Neboj časem se to upraví. 🙂 Alespoň u Daníka to tak bylo. Jednu dobu spal ca. 2h dopoledne, a ca. 2-3 odpoledne. Teď už se doba spánku zase postupně zkracuje.

Milin, jukla jsem ti do albíčka a máš krásný těhu bříško. 😵
Porod prý sice pekelně bolí, ale každá mamina ti potvrdí, že se na ni rychle zapomíná. 😉 Navíc dneska existují možnosti jako epidurál, o tom se dřív ženským ani nesnilo. 😉 Já rodila císařem kvůli špatné poloze mimča, dávali mi na bolest léky a pak se dala celkem dobře zvládnout. 😉
Užij si utz a určitě dej vědět, jak mimčo povyrostlo. 😵

jenniffer
9. pro 2009

Holky, kde jste všechny? Zanechte nákupů, dopečte cukroví, přerušte úklid a honem na koně. 😀 😀

andreasek82
9. pro 2009

jenn, presne jak pises, koukam po darcich a myju okna 😀 ale cukrovi zatim nemam, no musim to napravit..
jinak holky vsem vam preju, at cokoli vas nebo mimisky trapi, aby brzy preslo a bylo zase fajn 😉
musim totiz uz zase letet, tak nestiham psat konkretne.. 😅 tak papaa..

makoush
autor
9. pro 2009

hahaha,tak ja ani jedno..darky letos fakt nevim, jak sehnat. S Barousem po kramech nechci courat..vlastne za cely jeji zivot byla 2x v albertu, 1x v CA a 1x v tescu, jinak zna jen les, chudacek nas vesnickej buranek 😀 Jinak jsme uz zacaly mrkvickou a normalne vam ji basti s chuti a nadsena, lzicka jako hracka ji nadchnula..jsem docela rada,ze jsme vyhmatli tu spravnou chvili..snad ji to vydrzi. Jinak uz vyrostla z miminkovsky decky, dneska spi poprvne pod vetsi perinkou a uz chodime ven i v satku..cim dal vic vidim,ze uz je to velka holka🙂)

andreasek82
9. pro 2009

mak, ja letos nakupuje zasadne v e-shopech 😉 taky nechci malou tahat do tech bacilu..
jj, mas pravdu, uz to nejsou ani snad miminka, jsou to velky holciny! 😀 vidis, tak mrkvicka si zamilovala 🙂
sabca zas mela od vikendu asi 3x mlecnou ryzovou kasicku a taky ji chutna 🙂
jinak jsem zatim nic nedavala..
jdu asi spat, s tomem nic nebude jak tak koukam 😀, cuci na zivej prenos o schvalovani rozpoctu..
tak dobrou noc 😉

makoush
autor
10. pro 2009

andrej..ty jsi zacla prikrmovat? můzu vedet proc? a tu kasicku, kdyz je mlecna, jak snasi? zes vybrala rovnou mlecnou..

ja planuju ted chvili mrkev, pak bramboru, pak bramboru s mrkvi a mrkev s bramborou 😀 a pak asi koupim kasi sinlac a budu ji zadelavat mm..

jenniffer
10. pro 2009

Mak, bezva, že jí mrkvička chutná. 😵 My dneska testovali skleničkový květák, moc mu nešmáknul, aby taky jo - děsně to totiž smrdí. 😀 😀 Teda alespoň mě jo. 😉 Mrkvička mu taky chutná, jen já ji nerada dávám, protože pak máme všude fleky, který nejdou vyprat 😠 (Lovela je na fleky k ničemu.). Máme proto vyhrazené speciální oblečení pro papání mrkvičky. 🙂 Nejvíc mu chutná rýžová kaše s Bebou. 😵 Zatím jí jen tak pro radost a papání lžičkou vydrží jen chvilku, pak už nechce. Zatím se mi ještě nepodařilo dostat do něj najednou celou tu nejmenší skleničku (tuším 125g). Kolik by toho vlastně měl teď sbaštit?

Andrej, já letos nepeču vůbec, s Daníkem by to vážně nešlo. Peče hlavně mamka, já jí byla asi 2x pomáhat a Daník přitom spal. 😉

andreasek82
11. pro 2009

mak, ja sla o vikendu do skoly vis, v domneni, ze sabca bude bastit moje mliko z lahvicky jako na prelomu zari/rijna.. jenze to jsem se ohromne spletla.. tak dal tomas sunarku, co jsme meli doma.. no mlecnou z toho duvodu, ze moje mliko nechtela, tak aby mela nejaky, um z lahvicky taky odmitla, tak proste prisla rada na kasi pekne ze lzicky 🙂 moc ji chutna a snasi ji dobre, ale mela ji jen parkrat, normalne plne kojim, dva dny uz jsme kasi nedali.. jo a je to jen ta ryzova s kukurici od sunaru..
jinak k dr. jdem ted v utery, jsem zvedava na miry 🙂 podle me uz mi rekne, abych zacala davat mrkvicku, bramburky apod.. ale mlika je dost, mala basti hezky, krome male rymicky zadna nemoc, to musim zatukat.. budu v kojeni pokracovat co to pujde..
zitra jedem do berouna za mamkou, tak se tesim.. vanoce uz jsou za dvermi co.. no fakt letos jeste ze existuji ty eshopy, jinak bych asi byla bez darku..
holky hezky den! papa..

makoush
autor
16. pro 2009

tak mame za sebou prvni mrkvovy tyden🙂 dneska jsem zkusila misto mrkve braborove pyre s mm a teda, zadny uspech. Mala byla tak natesena na mrkvicku,sama nadsene otevrela pusu a kdyz zjistila,ze to je neco uplne jinyho tak se zatvarile pekne nastvane a dalsich par lzicek vylozene s odporem prijala.. ☹ ☹ jinak se z ni vyvinula pekna tryskomys..normalne holky, ona vali sudy a je schopna urazit 3m..proste kamkoliv si zamane. No a dneska do toho zacala na parketach couvat jako rak..no, je to legrace. Jen me stve, ze mame pekne studenou podlahu a kdyz se dostane za puzzliky, tak je na studenym, no...

a co u vas? koukam, ze nase tema pomalu ale jiste zmira..fůůůůůůj

jenniffer
17. pro 2009

Teda holky, Daník je proti těm vašim princeznám totální lenoch. 😅 Sudy neválí, jen se plazí do kolečka a dopředu za hračkami. ☹. Když jsem viděla Sabinčinu fotku, jak klečí na čtyřech, tak jsem nevěřila vlastním očím. Panečku to je šikulka. 😵 U nás není se studenou podlahou problém, máme podlahové topení, takže všude pěkně teploučko a nemusím se bát, že mi na zemi nastydne. 😉

Mak, Daník se na brambory taky netvářil. Vlastně se netváří na žádnou novou chuť. Ale časem si zvykne. Já to většinou dělám tak, že začnu několika lžičkami nového příkrmu a když se na to netváří, tak dokrmím něčím známým. 😉 Snad jediná potravina, která mu zachutnala na první ochutnání, bylo jablko. Nakrájela jsem si jablko pro sebe k večeři a Daník se na něj začal sápat. Tak jsem mu kousek dala do pusinky, aby si ho pocumlal a oslintal jako všechno, co se mu dostane do rukou. No, příště už to neudělám. Netušila jsem, že mu to tolik zachutná, okamžitě začal do jablka hryzat svými dvěma zoubky a chtěl ho jíst. Hrozně se vztekal, když jsem mu ho sebrala. (Ani se nedivím, že se vztekal.) Musela jsem okamžitě vymyslet jinou zajímavou činnost, aby na jablíčko zapomněl. Od té doby už mu jablko nedávám ochutnat, musí počkat až bude ještě o kousíček starší.. 😉

jenniffer
21. pro 2009

Tak jsme včera ozdobili stromeček, večer ho rozsvítili a plni očekávání ho představili Danýskovi. Bohužel k našemu zklamání ho téměř vůbec nezajímal. Jsme se těšili, jak bude koukat na světýlka a natahovat po nich ručičky a ono nic. 😅 Stromeček ho mnohem víc zajímal, když jsme ho přinesli do obýváku ještě zabalený v síťovině. 🙂 Holt náš synáček má specifický vkus. 😀

Letím odhrabovat sníh. Vůbec se mi nechce, je pekelná zima. 😠

andreasek82
23. pro 2009

ahoj holky, chci vam poprat krasne vanoce plne radosti a pohody, moc tu ted nebudu, 27. odjizdime do jeseniku, tak se mejte krasne a at vam deticky delaji samou radost 😉

makoush
autor
25. pro 2009

Přejeme krásne vánoce🙂)))
Barouš nám dneska dala vánoční dárek - budíček v pět a od té doby jucha.. 😎

jenniffer
27. pro 2009

Ahoj holky, jak si děťátka užila Štědrý den? Daník se dostatečně vyřádil, hodně ho zajímaly hromady papírů zbylé po rozbalených dárcích. Dárky samotné si užívá postupně až teď. 😉
Do konce roku nás čeká ještě několik návštěv a s tím spojené hory sladkostí a tučných jídel, takže od 1.1. hubnu! Vážně! Fakt! 😀 😀 Jsem zvědavá, jestli mi tenhle plán vydrží alespoň týden. 😅

Mak, u nás se teď pravidelně vstává kolem 6h a ca. 20 minut předtím se Danýsek pokajdí. 😀 Konečně jsem trošku vyspalá; usíná kolem 19h, pak vstává až kolem 4, kdy kojím. Občas se vzbudí ještě kolem půlnoci, ale to už nekojím, jen ho pohladím, dám dudlíčka a spinká dál. 🙂

andreasek82
30. pro 2009

ahoj holky, zdravi vas horalka andrea z jeseniku 🙂
mame tu krasne, snih napadl, uzivame si to, jen to strasne leti, sabca se budi jen jednou v noci, spi krasne, to je asi tim vzduchem, uzijte si zitrejsi silvestr a preji vam vsem stastny vstup do noveho roku 2010! papaaa 😵

jenniffer
30. pro 2009

Ahojky holky, jsem tu jen na skok, čekáme návštěvu. Chci vám jen popřát hodně zdravíčka a radosti z miminek v novém roce 2010. 🙂
U nás se silvestrovské oslavy opět letos nekonají. Loni jsem si užívala poslední těhu nevolnosti a letos máme v plánu se pořádně vyspat, abysme toho našeho prcka zvládli. Jak teď hodně absolvujeme návštěvy, tak se brouček pěkně rozmazlil. Zvyknul si, že ho pořád někdo chová a dožaduje se toho pak i když je jenom s námi. 😒 Přes Vánoce se navíc pěkně rozlezl 😵 , takže ho máme co hlídat. Naposledy se během pár vteřin doplazil ke kytce (ca. 2m) a začal šmátrat ručičkou po hlíně v květináči a vyhazovat ji ven. 😀 Jsem se pokusila výchovně zasáhnout a velmi lehounce ho plácla přes ručičku se slovy "kyti ne!". Místo toho aby ucuknul a nechal hlínu na pokoji, začal se neskutečně řehtat. 😀 😵 Měl radost, že mamka vymyslela novou hru. 😀 Každopádně jsem pochopila, že na výchovu tohohle typu je holt ještě brzo a kytku odnesla do pokoje, do kterého si s Daníkem nechodíme hrát. 😀

andreasek82
3. led 2010

ahoj holky, jsme zpet z jeseniku 🙂
jenn, mala se predevcirem taky sapala po kytce, rucickou vyndala trosku hliny, vic uz nestihla, jelikoz jsem ji vcas zastavila, jsou to sidla, sabca uz se dost rychle lezoplazi nebo jak to mam napsat 😀 dnes nebo zitra uz zprovoznime ohradku po tomovi 😉 🙂 hezky zbytek vikendu! papaa 🙂

makoush
autor
4. led 2010

Ahoj v novem roce🙂

andrej..teda, koukla jsem ti do albicka a ona sabinka uz sedi?? To ziram jaka je to sikula.

To nas barous teda ani nahodou, pocitam,ze si sedne tak nejdriv za mesic a to jsem moc velky optimista. S lezenim taky extra nic moc, jen vali sudy a nozky pod zadek strka ale pohyb to jeste neni..Tak uvidim, ale jsem celkem vpohode a verim, ze az nadejde cas, tak zacne..

jinak je to potvora, ted zase silene hryze pri kojeni a jeste ji to prijde vtipny..ona se mi normalne vysmiva!! A nepomaha nic, ani zakriceni, ani spinuti...vůbec nic, je to pro ni vsechno desna legrace..

a co Milin a co Kall???? holky, jak se mate vy?

jenniffer
5. led 2010

Andreo, téééééda, ta vaše Sabinka je velikánská šikulka. 😵 Už krásně sedí a stojí. 😵 Koukám, že si naše mimča budou hrát se stejným včelím medvídkem, Danýskovi ho Ježíšek (babička) nadělil také. 😵

Mak, buď ráda, že Barča si s lezením a seděním dává na čas. Až to příjde, už ji neuhlídáte. 😀 Nebo prostě lezení vynechá a začne rovnou chodit. 😉 Já se pořád těšila, kdy se ten náš brouček začne přetáčet na záda a válet sudy. Ostatní mimča červnovek už to bravurně dělala a u nás pořád nic. Pak se naučil "lezoplazit" a sudy už asi ani válet nezačne. Myslím, že tuhle fázi prostě vynechal. 🙂
U nás hryzání při kojení skončilo. Naštěstí. Už ani moc nekojím, jen tak ca. 3x denně. Mlíčko už mu nestačí, tak už jde spíš jen o kontakt s maminkou než o papání.

Holky, jak pokračujete s příkrmy? Já už začala dávat i maso a po trošičkách ovoce. Dělali jsme o Vánocích křížaly, dala jsem kousek čerstvého jablíčka i Danýskovi a hrozně se u toho šklebil. Asi mu přišlo příliš kyselé (i když nebylo) nebo příliš chuťově výrazné, nevím. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru