Těhotná s ženatým mužem. Mám si mimi nechat nebo ne?

mimo5
25. říj 2009

Zdravím všechny maminky a těhulky. Asi mě spousta z vás odsoudí, ale na mou obranu - nikdy jsem to takhle neplánovala, ani nechtěla. Čekámmiminko. Bohužel náš tatínek je tak trochu ženatý ☹ . Vím, že jsem si s ním neměla nic začínat, ale prostě se stalo. On zatím o ničem neví a já zvažuju, co všechno mám udělat. Jestli miminko mít nebo ne, říct to nebo ne.

fanys
29. říj 2009

ahoj mimo 🙂
moc držím palečky at to dopadne,ty se každopádně snaž být v klidu-já vím že to říká lehce ale drž se holka 😉 mám za sebou podobnou zkušenost a pozitivní 😉

babara
29. říj 2009

mimo, jak dlouho trva vas vztah? A nevis jestli ma deti?

Drzim palce at je dobre a at te nikdo neodsuzuje a tve okoli tvou situaci prijme.

misi78
29. říj 2009

Mimo drzim palecky at jsi v poradku a mimi taky. A at uz se rozhodneś jakkoliv at toho nikdy nelitujes. 🙂

mimo5
autor
29. říj 2009

Přítel má jedno malý dítě. A to je možná problém. Ale stejně ho mám ráda, on mi tak chybí, ale vím, že to vydržím a budu si stát za svým rozhodnutím, ať ho on přijme nebo ne.

pepibubu
6. lis 2009

mimo, musela jsem se usmát "zjistila jsem že se o to miminko bojím," holka ty nemáš co řešit, akorát se těšit na miminko 😀 Je to krásný, a neboj, zvládneš to. Jednoduchý to nebude, to určitě ne, ale zvládneš to.

suzan1511
30. říj 2012

Rada bych se s vami podelila o svuj pribeh a take sdilela vas nazor. Po roce a pul jsem otehotnela se svym partnerem a to planovane a hned na poprve, oba jsme si to moc prali, hned ale jak mi doktorka tehotenstvi potvrdila, on zacal byt zvlastni, prislo mi ze vubec nemel radost, v 7. tydnu mi sdelil, ze je celou tu dobu zenaty a ma desetiletou dceru a tudiz me celou dobu tahal za nos, ale ze se chce rozvest a cosi kdesi. ted jsem v 9.tydnu a vubec nevim, co mam delat. Je mi 24 let a pritel je starsi teda a hlavne cizinec a to je ten duvod, jak vse prede mnou mohl ukryt. Dekuju za radu 😔 😔 😔

veve_zlobidlo
2. lis 2012

@suzan1511 tak to bych ho poslala někam, s prominutím... za pár let by mohl udělat to samé tobě ☹

camelinka
2. lis 2012

@suzan1511 hmm tak to souhlasim s @veve_zlobidlo ,kopla bych ho do nekam a pekne ho zapsala do rodneho listu at hosanek plati 😠 . Jak dlouho ste spolu byli, ze si neprisla na to ze je zenaty? Rozhodne bych s takovym volem nezustavala 😔 😔 😔

ciknori
4. lis 2012

Já bych mu taky asi už nedokázala věřit, ale miminko bych si nechala, však z tvé strany bylo miminko upřímně plánované. Ale tuším jak pro tebe musí být celá situace strašně těžká.

maximka33
13. pro 2012

@mimo5 a jak to s tebou dopadlo? miminko vidím v profilu, ale mladší..

megy
13. pro 2012

@suzan1511 já to písnu asi tak, ono to miminko za to nemůže, takže jsem ráda, aspoň podle tvého pasu, že sis ho nechala, jasně, zklamání ze strany parntera je velké, ale miminko je láska na celý život a to tě zklamat nemůže 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru