Termín porodu. Aký je v tom rozdíl?

kaci.k
23. led 2007

Ahoj holky.Chtela jsem se zeptat.Nevite jestli je nejaky rozdil mezi urceni terminu z menstruace a urceni terminu z ultrazvuku?? 😉 Slysela jsem ze to je az o nekolik dni. 🙂

vikvik
14. lis 2007

ja mam terminu! podle posledni MS 30.3. a podle uzv ruzne od 17.4. az do 26.4. 🙂 takze ne rozdil nekolika dni ale i TYDNU! 🙂

monaberuska1
14. lis 2007

jojo vendy taky jsem zvedava jak to zvladneme ty Vanoce mame podobny termin, ted mam klidovy rezim do porodu, takze stejne darky na vanoce musim koupit az po porodu🙂snad to vsecko stihnem🙂

anico
14. lis 2007

tak to mate super ze uz budete 3 na vanoce.je tom pekny darecek pod stromecek.ja myslim ze budu take rodit driv kdyz za 14 dnu se mame stehovat

denousek
15. lis 2007

ja myslim ze taky budu rodit driv kdyz mam mrnouse hoodne nizko a budu pit malinik a sexovat 😅 😕

nonames
15. lis 2007

mě taky vycházejí dva termíny podle UZ později, podle PM o 14dní dříve

třeba se Vám to bude hodit
http://www.ffa.vutbr.cz/~lukasb/zakazka/poc-gra...

nonames
15. lis 2007

musíte okopírovat celou tu adresu,je to výpočet data porodu

denousek
15. lis 2007

no names tak ja to mam jako ty podle ms mam termin 24.12 a dle uzv 7.1...ale ja uz chci byt na vanoce s mimim doma bee ☹ ale 24.12 jsem 38+0 no ale stat se muze cokoliv ze...hlavne st je to letos...

denousek
15. lis 2007

nonames nevim na co v tom odkaze jako kliknout 😕 je to nejaka fakulta vytvarnich umeni to mi asi porod nespocita..

monaberuska1
15. lis 2007

Ahojky 🙂
no Peťo jasný v 38tt klidně můžeš taky🙂a třeba budete s prcíkem už na vánoce doma🙂já mám teda furt stejný termín🙂a to 13.12.2007tak uvidíme🙂
nonames.🙂jdu mrknout na tu adresu🙂a počítat tedy🙂

denousek
15. lis 2007

ale 38+0 je stedry den ...takze radsi jeste driv..ty jo to sou spekulace ---doufam ze mi to klapne...a k tomu mi dopomahej buh 😀

nonames
15. lis 2007

denousek,musíš celý odkaz zkopírovat, néjen na to kliknout

denousek
15. lis 2007

jo aha .... zkusim ..dik 😉

vendy01
15. lis 2007

Denousku,jen at ti tam ten tvuj prcek jeste vydrzi..At je pekne dopecenej 😀 I kdyz 14 dni by nemelo vadit.. Ja jsem dnes byla na monitoru a krivka se panu doktorovi nejak nepozdavala, tak jdu zitra znova a snad si me tam nenechaji a bude to v poradku 😒 😒

denousek
15. lis 2007

no prave jenze co je to tech 14 dni vis....kdyz prvni termin mam 24.12 a to budu v 38+0 tzn prvni den 39tydne...a druhy termin je dle uzv 7.1.tak muzu porodit treba 10.12:??:.. 😒

vendy01
15. lis 2007

No jo, to máš pravdu, je to fakt velky rozmezí. A navíc když máš prcka nízko,tak tam snad tak dlouho nevydrží. Já mám obavu, že pokud bude všechno v pořádku, tak budu spíš přenášet..

denousek
15. lis 2007

no ja bych klidne uz porodila hned 😀 ale to je jeste moc brzo ale myslim ze od 35tt je to uplne v pohode ne??...snad bude velikej a silnej ... no a kdyz je nizko tak i rychlejc porodim ne??

vendy01
15. lis 2007

Já bych taky rodila, ale už se vidim, že až to nastane, tak budu zase chtít počkat 😀 😀 Po 35tt už by to snad mělo bejt dobrý, ale každý miminko je jiný..a s tou rychlostí, to nevim jak to je 😉

denousek
15. lis 2007

no ja jsem prave myslela ze kdyz ho mam niz tak snad treba poleze rychlejc 😅 no uvidime...ale ty to mas dobry ze mas aspon termin na toho 10.12 to i kdybys prenasela tak ti to vyvolaji 10dnu nejpozdeji od 10.takze 20 a na stedry den by te pustili...ale treba by ti to vyvolali uz driv abys byla na vanoce doma...no uvidis kazdopadne drzim pesti at to dopadne dobre...a jste na vanoce i s filipkem doma 🙂 nic valim delat veceri tak zatim paaa 😉

vendy01
15. lis 2007

No jo, my to asi na Vánoce domu stihnem. Tobě budu taky držet pěsti, ať ti to dopadne tak, jak si přeješ 🙂 a dobrou chuť 😀

denousek
16. lis 2007

vendy ale di...co by jste to nestihli i kdyby si mela prenaset tak 20teho ti to vyvolaji mozna kvuli vanocum i driv vis...abys byla na vanoce doma...no a vubec kde mas psany ze budes prenaset si vem me ja mam 2 terminy 24.12 a 7.1 a proste verim ze budu na vanoce doma kdyz ne tak proste ne ale ty to mas dobry..10.prosince bud v klidu .... 😉

paolin
16. lis 2007

holky, rychlost porodu nesouvisi s velikosti mimi. jde o to, jak dlouho se budou rozsirovat porodni cesty.

denousek
16. lis 2007

no a kdyz budem pit malinik tak se nam snad cesty otevrou diky nemu rychleji...myslite ze kdyz mam mimi nizko ze to ma taky vliv na poprod??ze pujde kvuli tomu rychlaji na svet??

monaberuska1
16. lis 2007

joo🙂tak to nevím Peťo, ale teď co si píši ještě s jednou těhu, tak ta píše že jí doktor řekl že je mimí už nízko a je otevřená na jeden cm a měsíc ubyl a nic🙂tak kdoví🙂a Dr ses ptala??

denousek
16. lis 2007

to je jedno to zas tak nutne nepotrebuju kdyby na to nekdy prislo tak se zeptam no.... no segre taky dr rekl ze do tydne rodi a mesic ubehl a nic a pak sla na vyvolani..takze je to individualni..

monaberuska1
17. lis 2007

jojo taky si myslím že je to individuální.-)někdy DR řekne "maminko vy máte ještě času vy jen tak rodit nebudete"a hups ten večer třeba ještě jede do nemocnice🙂to je podobný případ moji švagrový🙂

denousek
18. lis 2007

ja uz chci rodit ☹(

paolin
18. lis 2007

holky neblbnete?! Denousku, proc chces rodit v 35.tt? je to akorat na skodu. mela by jsi spis myslet na to, ze pak mimco nemusi byt v poradku a budes mit akorat tak starosti na vic - litani po doktorech kvuli nedonoseni.
hlavne se neupinejte na to, ze budete rodit driv. zbytecne se budete treba mesic stresovat. mimco si rekne samo a to je jen dobre! kdyz to zenska vydrzi 8 mesicu, tak nejaky 14 dni uz snad taky.
to, ze mas dite dole neznamena, ze budes rodit driv nebo rychleji. nekdo nema potrenovane svaly a tak mu brisko poklesne, protoze svaly tu tihu neudrzi.

denousek
18. lis 2007

ne ale me to rekl dr vis......ja bych chtela rodit tak v ukoncenym 36tt tak ten 37tt abych byla s mimim na vanoce doma vis...

paolin
18. lis 2007

nakonec budes rada, ze si budes moct vanoce uzit! protoze s malym miminem a jeste cerstvym si neuzijes vubec nic. budes z toho mit akorat tak hlavu, jak patraci balon. muzes porad kojit nebo ti mimco bude cely dny rvat...

no nic. promin, ale tohle uvazovani mi fakt prijde krapet zcestny.
kolik holek bojuje, mesice jen lezi, aby mely deti v terminu a byly
v poradku. taky ti mrne muzou na tyden supnout do inkubatoru a budes na vanoce akorat tak v nemocnici 😒
v tomto obdobi maji deti zloutenku - zvlast ty nedonosene a budes pak ob den litat do porodnice na krev a kontrolu. a ke vsemu je propousteci vaha 2,4kg.
byla bych fakt rada, ze se muzu uzit svatky, ikdyz s briskem.

denousek
18. lis 2007

no tak jo tak teda asponmezi svatkama no....aspon at je na svete jeste letos...termin mam 24,12 ale to budu 38+0 tak uvidime no... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru