• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu. Aký je v tom rozdíl?

30. ledna 2013 
uzivej si briska! nikdy nevis, jaky mimco bude a ted si muzes vlastne uzit posledni vanoce a Silvestra v klidu :wink:
ke vsemu porod neovlivnis. az to prijde, tak to prijde. hlavne, kdyz bude mrne zdravy!
18. lis 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas pravdu vsak kdyby nemelo byt zdravi tak at tam radsi zustane ja jsem to myslela tak ze by mohlo byt zdravi a narodit se do vanoc vis.... to jako ne ze bych chtela aby mu neco bylo.......ale aby se narodli tak v 37tt to uz je dobry ne....37tt mi zacina 10.12 to by bylo akorat
18. lis 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra taky porad chtela rodit driv a pak z toho byla na nervy, ze ma akorat problemy navic.
tak at ti to dopadne dle predstav.
18. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo dik uvidime..kzdopadne ja fakt ze cim dyl tam bude tim lip at je zralej paaaaa
18. lis 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to jo:slight_smile:dení.-)
22. lis 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak uz nam nikdo nepise Moňo ze... :angry:
22. lis 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky koukám, je to bída, třeba všichni už rodí:slight_smile:))) :grinning: už bych taky nejradši, Dr. mi dnes na kontrole řekla že za ní za týden ještě určitě přijdu:slight_smile:
22. lis 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
holky, v kolikátým týdnů vám doktor vypočítal termín porodu podle USG? Já byla dneska na kontrole, ultrazvuk mi nedělal, že až příště - to budu v 16.týdnu už. Jde mi o registraci v porodnici, jestli tam můžu jít, když mam zatim jenom ten první termín.. Za ten měsíc už bych ale taky mohla mít smůlu, že :frowning2:
15. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petua: mazej do porodnice, jestli budeš rodit v Pze... Nejdřív jsem měla termín podle poslední MS a cca ve 12tt stanovili termín podle USG (tzv. velký ultrazvuk v rámci NT screeningu).

Já jsem registrovaná už od 8tt. Ríkali mi tenkrát u doktora, že jim tam ten den brečela nějaká holčina v 10tt, že ji v Podolí nevzali, tak ať raději utíkám a na nic nečekám. Stačila jim lékařská zpráva, ani těhu průkazku jsem tenkrát neměla.
15. zář 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já tam hned zítra poběžim.. I když uvidim, no - já chci jít na Bulovku, maj na stránkách, že registraci dělaj od 12tt, což já ještě nejsem - ale přitom tam maj, že do konce února už maj plnou kapacitu, takže kdybych čekala až na 12tt, tak můžu ostrouhat taky. Je to jak u blbejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petua: aha, každá porodnice to má jinak, ale radši dřív než později, vid? Ohledně Bulovky říkala kamarádka, že je tam super porodní oddělení (personál).
15. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi: No já mam Bulovku nejblíž, zatim jsem tam nikdy nebyla :sweat_smile: , ale podle stránek porodnic a stránek různých hodnocení se mi zdá OK, dokonce většinou všude dopadla líp než Podolí a Apolinář - tam je navíc větší riziko, že až to přijde, tak bude plno.. Tak snad jsem nezvlila špatně :wink:
15. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, kdy jste se teda dozvěděly termín podle USG? Tak pro zajímavost :wink:
16. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petua: mne termin rekli v nejakem tom 12 tydnu, jak je ten prvni screening v prvnim trimestru (ten se ale plati ten UTZ), lisil se mi o tyden dopredu od terminu MS.
16. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě termín dle USG vůbec neupravovali.... a to se o pár dní liší, alespoň v těch prvních týdnech...
16. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych věděla, který ultrazvuk je směrodatný pro odchod ze zaměstnání 6-8 týdnů před porodem, mám rozdíl bezmála 15 dní, a MUDr. mi chce dát pozdější termín (podle MS), na genetice mi řekli, že zásadnější je ultrazvukový. V práci už to tak dlouho nedám a nevím jak "donutit" doktora, aby mě nechal doma o těch pár dní dřív... :rolling_eyes: .
Ono se to nezdá, ale je mi bezmála pětatřicet a jsem prvorodička. :confused: . Díky moc.
30. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek