• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu je srpen 2012. Čekám chlapečka

12. května 2012 
:slight_smile: Zdravím všechny nastávající maminky, doufám,že už se na miminko taky tolik těšíte jako já! :slight_smile: Mě se má narodit začátkem srpna a už se nemůžu dočkat,bude se jmenovat Matyášek. A co vy? Jaké jména jste vymysleli a co čekáte? :slight_smile: Bojíte se porodu? Já hrozně :grinning: Připojte se k nám,klidně i ženy,které už mají porod za sebou a můžou se s námi podělit zkušenostmi a zážitky popřípadě mohou poradit těm nastávajícím rodičkám :slight_smile: Tuto diskuzi jsem také založila z důvodu toho,že každé z nás by se určitě hodila nějaká ta rada do života jako kam si zajít po porodu,na co máme nárok a na co ne,co kupovat na mrně a co je naopak zbytečné atd., atd.. Tak prosím,zde máte možnost,směle pište,těším se Nikča :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nikde nikdo zatím,no snad se vás brzy hodně přidá .... :slight_smile:
19. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mi máme termín ke konci srpna a cekame holcicku Claudinku je to moje první tehu a take bych se rada necemu priucila :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 14:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Mam 3 deti a u toho nejmladsiho jsem cerpala a cerpam nejvic tady. Dobre rady i pred porodem! Neboj, vse bude fajn:slight_smile:

http://svethomeopatie.cz/cs/559-porod
12. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek