Termín porodu je srpen 2012. Čekám chlapečka

nikkkyska
18. dub 2012

🙂 Zdravím všechny nastávající maminky, doufám,že už se na miminko taky tolik těšíte jako já! 🙂 Mě se má narodit začátkem srpna a už se nemůžu dočkat,bude se jmenovat Matyášek. A co vy? Jaké jména jste vymysleli a co čekáte? 🙂 Bojíte se porodu? Já hrozně 😀 Připojte se k nám,klidně i ženy,které už mají porod za sebou a můžou se s námi podělit zkušenostmi a zážitky popřípadě mohou poradit těm nastávajícím rodičkám 🙂 Tuto diskuzi jsem také založila z důvodu toho,že každé z nás by se určitě hodila nějaká ta rada do života jako kam si zajít po porodu,na co máme nárok a na co ne,co kupovat na mrně a co je naopak zbytečné atd., atd.. Tak prosím,zde máte možnost,směle pište,těším se Nikča 🙂

nikkkyska
autor
19. dub 2012

Nikde nikdo zatím,no snad se vás brzy hodně přidá .... 🙂

agneska7
10. kvě 2012

Ahojky mi máme termín ke konci srpna a cekame holcicku Claudinku je to moje první tehu a take bych se rada necemu priucila 🙂

nesluka
12. kvě 2012

Ahojky! Mam 3 deti a u toho nejmladsiho jsem cerpala a cerpam nejvic tady. Dobre rady i pred porodem! Neboj, vse bude fajn🙂

http://svethomeopatie.cz/cs/559-porod

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru