Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

martinka87
21. zář 2012

@luckamb Luci, ja jeste nikam nevolala 😀

lendyn
22. zář 2012

Ahojky ženy 🙂 - tak se přidávám k Vám do party 😀 - po "včerejší vyzvracené večeři v práci" - páč chodím na noční a dnešních // čárkách na testu je to jasnačka. Sice mám obavy - protože jsem po prvním synovi prodělala během dvou let 2potraty a následné revize - teď na doporučení musím užívat utrogestan - tak si v úterý musím zavolat k Dr. a uvidí se - ale mám velkýýýýý strach děvčata 😨

martinka87
22. zář 2012

@lendyn drzim palce, aby bylo vse tentokrat v poradku!!! 😉 a kolikaty den cyklu dnes jsi ze jiz zvracis??? 😉 ja kdybych nemela pozitivni testy, tak nic nevim....

lendyn
22. zář 2012

tak Marti jsem 24den cyklu - "mrška" by měla dorazit ve středu, ale asi už nedorazí 😀 !!! Ale tohle přesně jsem měla při prvním synovi - hned takto na začátku jsem pociťovala "kovovou" pachuť v ústech - to je první signál - a toto brzké zvracení - sice trvalo asi týden - pak už jsem měla pouze "nutkání" na zvracení, ale kéž by to signalizovalo jenom to dobré - to se holt uvidí...............

martinka87
23. zář 2012

@lendyn tak super, drzim palce!!! Ja jsem dneska 32DC, tak doufam, ze uz to mrcha taky nevybojuje!!!! 😉

tera87
23. zář 2012

ahojky jdu teprve ve čtvrtek na potvrzení ale podle poslední MS bych měla mít termín 29.5.2013 😉

lubinkova
23. zář 2012

Ahoj holky, docela jste se tu rozrostly, na to, že je ještě docela "brzo" 🙂 .... já našla 18.9.2012 poprvé slabé //, ted sílí... posledné MS jsem měla 27.8.2012.... hodila jsem si to sem ( http://www.miminko.com/modules.php?name=Useful&... ) a termín porodu mi vyšel 2.6.2013... k doktorovi jdu 2.10., ale přemýšlím, že se přehlásím na později, protože toho 2. asi ještě nebude nic vidět.....

martinka87
24. zář 2012

@lubinkova ja jeste k Dr. ani nevolala, asi pujdu az v 6tt, aby tam uz neco bylo videt 😉 😉

lenasss
24. zář 2012

ahoj holky tak jsem našlA tuto diskuzi a chtěla bych se pomaloučku polehoučku přidat zatím jen graf ale možná to vypadá nadějně ikdyž kdo ví že http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenas27/grafy

lupmice88
24. zář 2012

@luckamb ahojky včera jsem si dělala testík a hrozně moc slabý a dneska uz o neco silnejsí bylo to i znatelné ty || a kdyz sem se koukala tak termin mam 28.5 2013 🙂

lupmice88
24. zář 2012

chtěla sem se zeptat máte některá z vás někdy bolesti v podbřišku,jako kyby ste to mela dostat? :(

tera87
24. zář 2012

@lupmice88 ahojky je to úplně normální 🙂 je to jak se tam všechno roztahuje a tak. Taky to mám.

karabla
24. zář 2012

@lupmice88 já mám termín 27.5.2013 a podbřišek mě pořádně bolí... hlavně večer a v noci :( ale prý je to normální, takže hlavu vzhůru 🙂

lupmice88
24. zář 2012

jé děkuji holky tak to ste mě uklidnili,no zitra jdu na gyndu sice sem nejaky 4 tyden ale sestricka rikala at prijdu,no a dneska vecer ho hodlam oznamit priteli 🙂 doufam tedy ze sem tehotna ze nedelam jen plany poplach ale carka se tam objevila sice slabaale je viditelna 🙂 tak holky preji hodne stestí 🙂 a gratuluji a vy ste uz byli u doktora

karabla
24. zář 2012

@lupmice88 já jdu k doktorovi až 2.10. tak uvidíme... ale byly dvě čárky a další a další příznaky, jako je pálení žáhy, častější chození na WC 🙂 bolí mě i prsa a břicho je nafouknutý jako kdybych byla ve 4. měsíci 😀 ale to k tomu prý taky patří 😀

hayete
24. zář 2012

Dobré ráno všem 🙂 zrovna o těch bolestech břicha přemýšlím, že snad to není nic vážného. Kromě břicha a bradavek nemám žadné jiné potíže, zatím. Termín dle netu 31.5.2013 🙂

lupmice88
24. zář 2012

jejda tak to ja am si jedine priznaky 2 carky a boleni v podbrisku a vetsi citlivost bradavek vic ni :(

hayete
24. zář 2012

@lupmice88 já mám to samé 🙂

lupmice88
24. zář 2012

tak aspon tak 🙂 postupem si rikam jestli to neni jenom vsugerace a nejhorsi je ze se bojim j´jit na zachod aby me tam neco nemileho neprekvapilo :(

lubinkova
24. zář 2012

@martinka87 já právě taky přemýšlím, že půjdu ža v šestém (teď tam mám jít tak v 5+3...), ale nakonec tam asi půjdu, měním totiž gynekologa, tak to půjdu aspon okouknout 🙂
@lupmice88 já mám taky akorát tu bolest v podbříšku- a ta dokonce už ted moc není, min. týden byla víc(častěji..), ale testíky mám pozitivní už posledních 7 dní a sílí- tak snad to bude dobrý 🙂

martinka87
24. zář 2012

@lubinkova jj, ja jsem dneska 4+4...., takze mam jeste casu dost jit k Dr. 😉

Taky mam zatim jen priznaky boleni v podbrisku, nafoukla jsem vetsinou az odpoledne a dost citlive bradavky, ale to take prisuzuji Utrogestanu.... 😉

Ja jsem vcera a dnes testy nedelala, tak az zitra 😉

lupmice88
24. zář 2012

já mela po 7 mesicich vcera vecer nepatrne pozitivni test a od dnesniho rana je to krasne videt,tak si ho delam temer porad :D chci se zeptat mate nekdo nejake zkusenosti s cajem pro tehulky?? koupila sem si od teekanne

martinka87
24. zář 2012

@lupmice88 ja to mam po 15.mesicich a po dvou IVF, takze kraaaasny zazrak!! 😉

hayete
24. zář 2012

První test v den kdy měla přijít menstuace, druhý den už byl o dost silnější...tak snad se kulihrášek udrží. Přišel po dvou měsicích necíleného snažení 🙂 Začalo mě docela hodně bolet břicho, tak jsem šla k lékaři, prý možná srůsty po slepáku...objednal mě na sono, ale na to už nepůjdu...

barusmackova
24. zář 2012

Ja k vam chci takyyyy dnes jsem si delala test a mam tam slabyho dusika a vim presne kdy se zadarilo 11.9. Takze zitra to bude teprve 14 dni doufam ze bude carka silit a za tyden buch sla k dr teprve

barusmackova
24. zář 2012

Jinak podle ms termin 2.6.2013

martinka87
24. zář 2012

@barusmackova @hayete gratuluji!!! 😉
Ja jsem zvedava jaky termin mi da doktor... 😉

barusmackova
25. zář 2012

U nad jsme se snazily od ledna a porad nic tenhle mesic jsem na to nejak ani nemyslela ja byla marod dcerka taky (Barunka v prosinci ji budou tri) a dokonce jsme s chlapem spolu spaly jen jednou tak jsem z toho byla vykulena docela 🙂 jen doufm ze carka bude silit

barusmackova
25. zář 2012

Muj posledni termin ms je 28.8. 🙂 chtela jsem jit k dr uz ted ve ctvrtek ale pockam jeste do dalsiho protoze moje doktorka je tam jen ctvrtku ted je asi opavdu jeste brzy kdyz carka je slaba

martinka87
25. zář 2012

@barusmackova tak to je opravdu taky zazrak, ze to klaplo!!!! 😉 ja jsem si dneska delala radej tesik, tak sice je to nejaky no name, ale uz tam jsou poradne tluste //, tak jsem moc rada a uklidnilo me to!!!! 😉
Jeste jsem si tady sehnala dalsi Utrogestany a budu je brat minimalne do 12tt .... U nas v CARu daji jen tri baleni, ktere jsem ale vcera dobrala....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru