Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

barusmackova
25. zář 2012

A odkud jste nastavajiciii maminky

martinka87
25. zář 2012

@barusmackova ja pochazim z Prahy, pracuji v Praze, ale bydlim Praha-vychod! 🙂 🙂

barusmackova
25. zář 2012

Ja jsem kralovehradecky kraj u nachoda

barusmackova
25. zář 2012

Take vas to bricho porad pobolova dokonce se mo dnes udelalo zle od zalidlu ale zvikacka to trochu zachranila.jinak co na to vasi chlapy ja uz doma o mimcu mluvim jako o hotove veci a ten muj je na vazkach a rikal ze to prehanim ze jeste neni nic jisty chlap no ale ja citim ze bude vsechno urcite v poradku jsem objednana na pristi ctvrtek na utz to bude pomlu utikat testovat jeste budu pro jistotu mam jeste 2 pak si aso stejne dalsi koupim dokud nebude carka jak dalnice

tera87
25. zář 2012

holky bolí vás někoho v kříži??

@martinka87 Martinko odkud přesně? Já jsem Praha Uhříněves a kde chceš rodit?

martinka87
25. zář 2012

@barusmackova ja jsem dneska delala dvacitkovy testik a carka je jiz silnejsi nez kontrolni 😉 😉 juchuuuu....
A o miminku se muj manzel dozvedel z pranicka k narozeninam, ktere mu prave miminko napsalo 😉
@tera87 ja z Postrizina, to je smerem na Teplice 😉

martinka87
25. zář 2012

@tera87 jo a rodit nejspis u Apolinare....

tera87
25. zář 2012

@martinka87 škoda to jsi na opačném konci.

martinka87
25. zář 2012

@tera87 jj, bohuzel ano.... Porad Praha-vychod, ale kilometry daleko....

barusmackova
26. zář 2012

http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ copak vam vyslo za pohlavi v cinskem kalendari? Nam holcicka a jinak dnes jsem tedy 4+1

martinka87
26. zář 2012

@barusmackova podle cina u a i kamaradky ("carodejnice") je to chlapecek.... 😉 ja jsem dneska 4+5 😉

alisek
26. zář 2012

ahoj holky, vypadá to, že se k vám přidám, ofiko to budu mít potvrzené až 8.10. tak jsem zvědavá kolikátý tt to bude, podle ms jsem 5tt.

martinka87
26. zář 2012

@alisek to je krasne, gratuluji!!!! 😉 ja dneska budu volat k Dr., abych se objednala na prvni UTZ 😉

barusmackova
26. zář 2012

Ja 4.10.doufam ze nam to vsem dobre dopadne preci jen je jeste na vsechno brzo

martinka87
26. zář 2012

@barusmackova jj, taky v to moc doufam!!! 😉

matysikovad
26. zář 2012

Ahoj,jsme potvrzení (rovnou za dva 🙂, dnes je to rovných 6 týdnů od MS 🙂 četla jsem si vaše příspěvky, všechny jste z hrozné dálky. někdo od Uherského Hradiště, že bychom mohli spolu chodit třeba na cvičení pro těhulky 🙂

martinka87
26. zář 2012

@matysikovad rovnou za dva jakoze dvojcatka??? 😉 😉

Tak nakonec na jdu na KO 4.10. 😉

amandab
26. zář 2012

Ahoj holky, mohu se k Vám přidat ? Poslední MS jsem měla 26.8.,takže pokud vše dobře dopadne, tak bych měla mít taky termín v červnu. Ještě se bojím o tom moc mluvit, mám strach, aby jsem to všechno ještě nezakřikla, ale strašně se těším a ráda bych se o průběh těhulkování s někým dělila, kdo na tom bude stejně jako já 🙂

martinka87
27. zář 2012

@amandab jasnacka!!! Vitej mezi nami a gratuluji k tehu! 😉

barusmackova
27. zář 2012

Jeeee dalsi prichozi parada holky jeste presne tyden a pojedu si pro obrazek 🙂

barusmackova
27. zář 2012

Jinak jsem pekne nastydla kaslu a cejtim ze me to sedi na pruduskach vcera jsem pekne cajickovala zazvorovej s citronem a medem a nasadila jsem podle rady babicky cibuli s medem na kasej a snad bud brzo lip doufam ze to nebude mit na miminko vliv teda kdyz je to takhle z kraje

amandab
27. zář 2012

@martinka87 Děkuji za přivítání 😉

amandab
27. zář 2012

@barusmackova Ahoj, to už jdeš příští týden na ultrazvuk, tak to ti moc závidím, já jsem objednaná až na 16.10. a to je ještě hrozná doba 😠

martinka87
27. zář 2012

@amandab ja jdu take presne za tyden na prvni kontrolu 😉 juchuuuu....
@barusmackova ja jsem minuly tyden byla take pekne nastydla ☹ a ted mam nejaky problem s okem ☹ Ach jo....

petramarie
27. zář 2012

Ahoj holky, tak já jsem podle prvního dne poslední MS mám termín začátkem června. Zkusila jsem si najít kalkulačku na netu a vypočítat to. Dnes mám třetí den zpoždění a na testík pozitivní. Myslím, že na návštěvu gyndaře mám ještě tak 14 dní čas. Co myslíte? 🙂

barusmackova
27. zář 2012

@petramarie čas je ale jestli to vydržíš 🙂 jinak gratuluji @maqrtinka87 tak to jsme na tom stejně já už jsem strašně zvědavá jestli je vše jak má být a doufám že jooo dneska jsem si v lékárně koupila lízátka na nevolnosti 😀 co mě poradily a ten kašel bude snad brzo lepší jen ta únava pociťujete ji taky ?

martinka87
27. zář 2012

@barusmackova tak mne co se tyce nejakych nevolnosti zatim vubec nic neni 😉 takto tehotenstvi vubec nepocituji, ale stale mam pobolivani v podbrisku a jsem nafoukla, jak kdybych nebyla 14. dni na WC 😉 bricho zatahnout opravdu nejde...
Unavena jsem siiiiilene a porad 😀 dokonce mam uz popraskane oba koutky od toho vecneho zivani 😀

hayete
27. zář 2012

Holky, já zatím kromě pozitivního testu, slábnoucím bolestem v bříšku a prsou, vůbec žádné příznaky. Snad se mi ten kulihrášek neztratí :(

matysikovad
27. zář 2012

Tak po dnešku už jsme jenom jedno ! ale jsme tam 🙂 příznaky mi taky slábnou, pouze prsa a občas nevolnost. jo unavenost, ta je hrozná - ráno vstanu a už mám pocit, že bych šla znovu spat.

hayete
27. zář 2012

Já jsem unavená odpo a večer, ale ráno se vzbudím i ve 4 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru