• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v červnu 2013

13. října 2013 
@petramarie Jojo, já vím, že zamknout nejde, ale stále se čeká na další červnovky a pak se to uzamče :wink:
1. říj 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amandab
@lupmice88
@petramarie holky bolest v podbrisku takhle v zacatcich je uplne normalni...je to z toho duvodu, jak se roztahuje deloha a jak se uhnizduje to vajicko...taky se muze objevit slabe krvaceni nebo spineni(pokud to neni neco extremniho) je to taky v poradku...jak se v deloze poskozuji male cevy, tak to musi nekudy ven :wink:
ale samozrejme pro klid duse je vzdy dobre zajit s cimkoli k doktorovi :slight_smile:
ja mela cele minule tehotenstvi vytok a taky to bylo v poradku...ale taky jsem kvuli tomu byla nervni...

jj myslela jsem, ze si pak zalozime novou sokromou diskuzi
1. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako Zatím ani nemám představu kolik nás tady je :wink:
1. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalena2 ja myslim, ze je to jen znamka toho, ze jsi opravdu tehotna :slight_smile: pry to muzou byt dvojcata, ale tak to jsou jen takove babske reci :wink: zkusila bych test zase treba za dva dny :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda uvidime na konci rijna ..doufam, ze nas bude hodne!:slight_smile:
1. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako Noo to jo, hodně miminek je potřeba, ale abychom se mezi sebou pak vyznaly :wink:
1. říj 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda behem tech 9 mesicu budeme rady, ze si nezacneme lezt na nervy :grinning: :wink:
1. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud neznate, tak ja mam rada tenhle web
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s54-Vyvoj-plodu.aspx
je tu mimojine super napsano tyden po tydnu, co se deje v brisku :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zako Tak já jsem ještě v jedné diskuzi už od ledna a v jedné od května a na nervy si nelezeme :wink: Takže v pohodě :wink:
1. říj 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, ráda bych se přidala, dneska jsem si udělala test a je to tam jsem těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečně!! Je mi jako bych právě vyhrála v loterii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posl.m. byla 27.8.2012 a t.p. mi vychází na 3.6.2013. už jedno dítko 5 let máme. Takže pádím do lékárny pro kyselinu listovou a nějaké vitamíny pro těhulky. Také bych přivítala, kdyby se diskuze uzamkla, popřípadě založit novou uzamčenou.
1. říj 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petikx Tak moc gratuluju a vítej mezi námi :wink:
1. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ja jsem v jedne diskuzi uz od roku 2008 :grinning:
@petikx gratuluji! :slight_smile:
taky jsem si hned valila pro listovku :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako Ty to, tak to už je teda doba :wink: a lezete si na nervy?
1. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuji! Mohu se zeptat, které CAR navštěvuješ nebo alespoň město? Pokud nechceš tak nepiš,třeba až to uzamkem :wink: Jinak taky se cítím, jak nafouknutý balon - břicho i prsa, bolest v podbříšku - na tu si holky zvykněte, přesně, jak to tady píšeš:slight_smile: děloha se roztahuje a to trochu bolí..co bychom nevytrpěly pro naše děti :wink:
1. říj 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to vis ..zensky :grinning: obcas nejaka to roztrzka, ale umime se udobrit :slight_smile:
presly jsme na konika z Beremese...hodnekrat jsme se uz i sesly :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petikx Chodím do Brna do Unicy a nevadí mi o tom psát, jsem i ve veřejné skupině o IVF takže nemám rpoblém :wink:
1. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako Tak to je fajn, my jsme od ledna měla zatím jen jeden sraz teď na začátku léta, ale sešlo se nás z 25 jen devět, ale stačilo to :wink: Jsou to fajn holky, ale jsou mnohem dál než já, jedna už má i miminko. Začali jsme v lednu jako snažilky a já pořád ještě s pár dalšíma zůstavala netěhu :wink:
1. říj 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budu muset na gyndu, při prvním těhu můj doktor starý pan se starým vybavením ordinace- ultrazvukem nic nepoznal, ani v 6 t.t. tak jsem si zašla do laboratoře a nechala si vzít krev, po této zkušenosti se k němu tedy tak neženu :wink: ale napsal mi tehdy Ultrogestan na udržení jako prevenci, tak nevím, jestli ho nedostanu teď taky, moc mi po něm dobře nebylo.. :wink:
1. říj 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nas bylo zezacatku taky vic, ted je nas asi 10, co tak jeste aktivne piseme...jsme kazda z jineho koutu republiky, takze jsou srazy slozitejsi
koukam, ze jsi z Brna..tak to tam zdravim..moje rodne mesto :slight_smile:
hlavne ze jsi se taky dockala toho vytouzeneho tehotenstvi :dizzy_face:

ja budu volat na gyndu zitra
1. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petikx Tak já budu zavádět Utroš až do 12. týdne 2-2-2 fakt je to zábava. Zavádím pátej den a jsem z toho na nervy :confounded: do toho beru ještě další hormony a jsem jak tank. Od odběru vajíček jsem už přibrala 2,5 kg :frowning2:
1. říj 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako No jo, z Brna :wink: A odkud jsi přesně byla? My už tady s chlapem asi zůstaneme. On je sice z Opavy, ale Brno se mu líbí :wink:. Nás zatím stále aktivně přispívá tak kolem 20 holek, takže super, ale je to přesně tak jak píšeš, jsme z celé republiky a srazy jsou pak složitější ...
1. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No mě se nedařilo počít přes dva roky(ale s pauzama), ale jedno dítko mám, nějak mi nešlo vypátrat plodné dny či co? Tak jsme se rozhodli, zajít do caru, to jsme byli teď v září a měla jsem naplánovanou ins, ale nešla jsem tam, měli v ten den sobotu- zavřeno a poslali nás do jiné pobočky jiného města. My se na to vykašlali a snažili se po domácku a povedlo se!! Takže mám fakt kliku! Tak se těším, až jim tam zavolám, že na jejich plánovaný genetický pohovor za 1600,- kč pro osobu se nedostavím :wink:
1. říj 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petramarie a odkud jsi?
1. říj 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda z Lesne...ve 24 letech jsem se prestahovala za manzelem do Prahy a loni jsme se prestahovali do domecku u Berouna..ja doufam, ze dal na zapad uz se stehovat nebudeme :grinning:
1. říj 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petikx :slight_smile: no vidíš, to je fajn, že se zadařilo doma :wink: To my bohužel smolík pacholík, chlap má blbé spermio a tak jsme museli na IVF ...
1. říj 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Chudáčku, je to trápení, ale vydrž, uvidíš, to se určitě vyplatí. Za rok na to budeš vzpomínat :wink: :wink: :wink: kilča pak dáš dolů ani nebudeš vědět, jak :slight_smile: držím nám všem palce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako No jo, stal se z tebe čecháček :grinning: ale co láska i hory přenáší :wink: Já bych bývala za tím mým šla taky až do Opavy, ale naštěstí šel on za mnou :wink:
1. říj 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petikx No jo, je to trápení :confounded: budu jak buřtík :grinning: ( už teda jsem ) ale tak když se nedá nic dělar. Prý to všechno budu muset brát až do 12 týdne :frowning2:
1. říj 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To nevadí, hlavně, že se povedlo a zaplať panbůh, že to jde touhle cestou :wink: teď jen vydržaj pijanier! ( pelíšky) Já to zjistila dneska, tak jsem v plné euforii :slight_smile: tak trochu bych se měla uklidnit :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petikx Tak já to zjistila už 5.den po ET, ale moc jsem tomu pořád nevěřila a ani teď mi nepřijde, že jsem těhotná, ic mi není :wink: ale občas si ještě počůrám jen tak pro jistotu testík, jestli ty dvě // nezmizely a to už jsem dneska 19 den po ET :wink:
1. říj 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek