Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

mmirunda
1. říj 2012

@petramarie Jojo, já vím, že zamknout nejde, ale stále se čeká na další červnovky a pak se to uzamče 😉

zako
1. říj 2012

@amandab
@lupmice88
@petramarie holky bolest v podbrisku takhle v zacatcich je uplne normalni...je to z toho duvodu, jak se roztahuje deloha a jak se uhnizduje to vajicko...taky se muze objevit slabe krvaceni nebo spineni(pokud to neni neco extremniho) je to taky v poradku...jak se v deloze poskozuji male cevy, tak to musi nekudy ven 😉
ale samozrejme pro klid duse je vzdy dobre zajit s cimkoli k doktorovi 🙂
ja mela cele minule tehotenstvi vytok a taky to bylo v poradku...ale taky jsem kvuli tomu byla nervni...

jj myslela jsem, ze si pak zalozime novou sokromou diskuzi

mmirunda
1. říj 2012

@zako Zatím ani nemám představu kolik nás tady je 😉

zako
1. říj 2012

@magdalena2 ja myslim, ze je to jen znamka toho, ze jsi opravdu tehotna 🙂 pry to muzou byt dvojcata, ale tak to jsou jen takove babske reci 😉 zkusila bych test zase treba za dva dny 🙂

zako
1. říj 2012

@mmirunda uvidime na konci rijna ..doufam, ze nas bude hodne!🙂

mmirunda
1. říj 2012

@zako Noo to jo, hodně miminek je potřeba, ale abychom se mezi sebou pak vyznaly 😉

zako
1. říj 2012

@mmirunda behem tech 9 mesicu budeme rady, ze si nezacneme lezt na nervy 😀 😉

zako
1. říj 2012

pokud neznate, tak ja mam rada tenhle web
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s54-Vyvoj-plodu.aspx
je tu mimojine super napsano tyden po tydnu, co se deje v brisku 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@zako Tak já jsem ještě v jedné diskuzi už od ledna a v jedné od května a na nervy si nelezeme 😉 Takže v pohodě 😉

petikx
1. říj 2012

Ahoj vespolek, ráda bych se přidala, dneska jsem si udělala test a je to tam jsem těhu 🙂 🙂 🙂 Konečně!! Je mi jako bych právě vyhrála v loterii 🙂 🙂 🙂 posl.m. byla 27.8.2012 a t.p. mi vychází na 3.6.2013. už jedno dítko 5 let máme. Takže pádím do lékárny pro kyselinu listovou a nějaké vitamíny pro těhulky. Také bych přivítala, kdyby se diskuze uzamkla, popřípadě založit novou uzamčenou.

mmirunda
1. říj 2012

@petikx Tak moc gratuluju a vítej mezi námi 😉

zako
1. říj 2012

@mmirunda ja jsem v jedne diskuzi uz od roku 2008 😀
@petikx gratuluji! 🙂
taky jsem si hned valila pro listovku 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@zako Ty to, tak to už je teda doba 😉 a lezete si na nervy?

petikx
1. říj 2012

@mmirunda Děkuji! Mohu se zeptat, které CAR navštěvuješ nebo alespoň město? Pokud nechceš tak nepiš,třeba až to uzamkem 😉 Jinak taky se cítím, jak nafouknutý balon - břicho i prsa, bolest v podbříšku - na tu si holky zvykněte, přesně, jak to tady píšeš🙂 děloha se roztahuje a to trochu bolí..co bychom nevytrpěly pro naše děti 😉

zako
1. říj 2012

@mmirunda to vis ..zensky 😀 obcas nejaka to roztrzka, ale umime se udobrit 🙂
presly jsme na konika z Beremese...hodnekrat jsme se uz i sesly 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@petikx Chodím do Brna do Unicy a nevadí mi o tom psát, jsem i ve veřejné skupině o IVF takže nemám rpoblém 😉

mmirunda
1. říj 2012

@zako Tak to je fajn, my jsme od ledna měla zatím jen jeden sraz teď na začátku léta, ale sešlo se nás z 25 jen devět, ale stačilo to 😉 Jsou to fajn holky, ale jsou mnohem dál než já, jedna už má i miminko. Začali jsme v lednu jako snažilky a já pořád ještě s pár dalšíma zůstavala netěhu 😉

petikx
1. říj 2012

Taky budu muset na gyndu, při prvním těhu můj doktor starý pan se starým vybavením ordinace- ultrazvukem nic nepoznal, ani v 6 t.t. tak jsem si zašla do laboratoře a nechala si vzít krev, po této zkušenosti se k němu tedy tak neženu 😉 ale napsal mi tehdy Ultrogestan na udržení jako prevenci, tak nevím, jestli ho nedostanu teď taky, moc mi po něm dobře nebylo.. 😉

zako
1. říj 2012

@mmirunda nas bylo zezacatku taky vic, ted je nas asi 10, co tak jeste aktivne piseme...jsme kazda z jineho koutu republiky, takze jsou srazy slozitejsi
koukam, ze jsi z Brna..tak to tam zdravim..moje rodne mesto 🙂
hlavne ze jsi se taky dockala toho vytouzeneho tehotenstvi 😵

ja budu volat na gyndu zitra

mmirunda
1. říj 2012

@petikx Tak já budu zavádět Utroš až do 12. týdne 2-2-2 fakt je to zábava. Zavádím pátej den a jsem z toho na nervy 😖 do toho beru ještě další hormony a jsem jak tank. Od odběru vajíček jsem už přibrala 2,5 kg ☹

mmirunda
1. říj 2012

@zako No jo, z Brna 😉 A odkud jsi přesně byla? My už tady s chlapem asi zůstaneme. On je sice z Opavy, ale Brno se mu líbí 😉. Nás zatím stále aktivně přispívá tak kolem 20 holek, takže super, ale je to přesně tak jak píšeš, jsme z celé republiky a srazy jsou pak složitější ...

petikx
1. říj 2012

@mmirunda No mě se nedařilo počít přes dva roky(ale s pauzama), ale jedno dítko mám, nějak mi nešlo vypátrat plodné dny či co? Tak jsme se rozhodli, zajít do caru, to jsme byli teď v září a měla jsem naplánovanou ins, ale nešla jsem tam, měli v ten den sobotu- zavřeno a poslali nás do jiné pobočky jiného města. My se na to vykašlali a snažili se po domácku a povedlo se!! Takže mám fakt kliku! Tak se těším, až jim tam zavolám, že na jejich plánovaný genetický pohovor za 1600,- kč pro osobu se nedostavím 😉

lupmice88
1. říj 2012

@petramarie a odkud jsi?

zako
1. říj 2012

@mmirunda z Lesne...ve 24 letech jsem se prestahovala za manzelem do Prahy a loni jsme se prestahovali do domecku u Berouna..ja doufam, ze dal na zapad uz se stehovat nebudeme 😀

mmirunda
1. říj 2012

@petikx 🙂 no vidíš, to je fajn, že se zadařilo doma 😉 To my bohužel smolík pacholík, chlap má blbé spermio a tak jsme museli na IVF ...

petikx
1. říj 2012

@mmirunda Chudáčku, je to trápení, ale vydrž, uvidíš, to se určitě vyplatí. Za rok na to budeš vzpomínat 😉 😉 😉 kilča pak dáš dolů ani nebudeš vědět, jak 🙂 držím nám všem palce! 🙂 🙂 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@zako No jo, stal se z tebe čecháček 😀 ale co láska i hory přenáší 😉 Já bych bývala za tím mým šla taky až do Opavy, ale naštěstí šel on za mnou 😉

mmirunda
1. říj 2012

@petikx No jo, je to trápení 😖 budu jak buřtík 😀 ( už teda jsem ) ale tak když se nedá nic dělar. Prý to všechno budu muset brát až do 12 týdne ☹

petikx
1. říj 2012

@mmirunda To nevadí, hlavně, že se povedlo a zaplať panbůh, že to jde touhle cestou 😉 teď jen vydržaj pijanier! ( pelíšky) Já to zjistila dneska, tak jsem v plné euforii 🙂 tak trochu bych se měla uklidnit 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@petikx Tak já to zjistila už 5.den po ET, ale moc jsem tomu pořád nevěřila a ani teď mi nepřijde, že jsem těhotná, ic mi není 😉 ale občas si ještě počůrám jen tak pro jistotu testík, jestli ty dvě // nezmizely a to už jsem dneska 19 den po ET 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru