Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

mmirunda
24. říj 2012

@mi_chelle počkej přidám tě do soukroné 😉

mmirunda
24. říj 2012
inde
25. říj 2012

ahoj děvčata, ráda se k Vám přidám do června 2013, když jsme na tom stejně🙂. Děkuji.

mmirunda
25. říj 2012
andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romluk
26. říj 2012

Ahoj holky, mohla bych také poprosit o přidání do skupiny? TP mi vychází 25.6.2013.

laloona
26. říj 2012

Ahojky, taky se přidávám 🙂

luciaa1
29. říj 2012

ahojky, máme termín 15.6. tak bych se ráda přidala mezi vás 🙂
Díky 😉

bara2
31. říj 2012

Rada bych se přidala do skupiny, pokud je to mozne, tp mám 10.6.. Dekuju moc

michaelazim
1. lis 2012

Ahoj, prosím také o přidání 🙂

bara74
2. lis 2012

Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? Jaké máte zkušenosti s TT clearblue digital ? Je spolehlivý, nebo ukázal falešně?
Včera jsem si dělala obyčejný test a vyšel negativně. Dnes jsem dělala TT clearblue digital a vyšel pozitivně a 1-2 týdny.
Čemu mám tedy věřit?

mmirunda
2. lis 2012

@bara74 Přidat se klidně můžeš, pokud budeš TP v červnu 😉 Jinak my máme soukromou skupinu, kam bych tě když tak přidala 😉 Jinak já dělala oba testy a pozitivní jsem měla oba, tak nevím 😖. Záleží asi jak citlivý byl ten obyčejný 😉

adelll
6. lis 2012

ahoj všem 😉
můžu se k vám přidat? Termín mám 9.6. 😎

m_d
6. lis 2012

Ahojte devcata, ja mam termin 13. 6. Takze take budu cervnova maminka, jsem prvorodicka 🙂

antymania666
7. lis 2012

ahoj holky, pridavam se. podle ultrazvuku mam termin 22.6. dalsi kontrolu mam 21.11. tak snad bude vse ok, pred 2 mesici jsem prodelala zamlkly potrat v 9tt. jak vam je?

alenkaa91
8. lis 2012

Ahoj holky, jsem v 10tt a termin nam pani dokrorka spocitala na 6.6.2013, chtela jsem se zeptat kdy jste vzaly poprvi partnera s sebou na UTZ 🙂

m_d
10. lis 2012

@alenkaa91 ahojky, semnou byl hned podruhé, co jsem tam byla...tzn. v při první kontrole jsme zjistili, že jsem tak ve 4 týdnu a při další kontrole, jsme byli zjistit, jestli je to 100% a to už byl 5 tt.... teď když jsem tam byla naposledy, tak jsem tam byla taky s manželem, ale nešel dovnitř...vypadalo to blbě, kvůli problémům a byla jsem tak vystresovaná, že když mi doktor řekl, že už ťuká srdíčko, tak jsem seskočila z lužka ultrazvuku a bylo, takže nic neviděl. Měla bych jít na kontrolu 20. listopadu, tak ho možná vezmu s sebou. To by měla být ta potvůrka už dobře vidět 🙂)) a vypadat trošku jako človíček, tak uvidíme jak bude chtít jít 🙂

dasenecka
10. lis 2012

Ahoj holky.Dnes mám 2 dny po plánované MS a mám pozitivní test.Hcq v krvi 219, myslíte že to klapne? 😵 😅

alenkaa91
10. lis 2012

@m_d Ahoj, me to vychazi na 6.6.2013 taky prvni miminko 🙂 drzim palecky 😉

alenkaa91
10. lis 2012

@m_d tak ja ted pujdu na druhou kontrolu a to uz bych mela byt v 10+6tt tak myslim ze uz by ten nas broucek mohl taky byt pekne videt... 🙂 a uz dostanu tehotenskou prukazku 🙂 ja se tak tesim nikdy bych neverila ze tak rada budu chodit na gyndu 🙂

m_d
10. lis 2012

@alenkaa91 já už ji dostala, taky tam ráda chodím 🙂 jak už jsem někde psala, přála bych si mít ultrazvuk doma a dívat se na toho drobečka pořád 🙂 a gratuluji k prvnímu miminku 🙂 musíme věřit, že vše bude v pořádku 🙂

dasenecka
10. lis 2012

gratuluji🙂 Doufám, že vše půjde jako po másle.Snažíme se o miminko už deset let.Mám za sebou umělá oplodnění a nic.Rozvedla jsem se a přítelem čekáme po dvou letech miminko.Snad bude vše ok. 😵

alenkaa91
10. lis 2012

@dasenecka moc ti blahopřeju, držím palečky ať vše je v pořádku 🙂

dasenecka
10. lis 2012

děkuji, jsi hodná 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru