Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

kackaxno1
17. říj 2012

@mmirunda Ahoj Miru! Mohla bych také k vám do diskuze? 😉

mmirunda
17. říj 2012

@kackaxno1 Ani nevíš jak ráda tě přidávám 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

jittuzka
17. říj 2012

Ahoj, mohla bych se k Vám taky přidat? 🙂 Dnes jsem našla //, tak bych se do června měla snad vejít 🙂

radkayeboah
18. říj 2012

@mmirunda teta aj me prosim pridas??

mmirunda
18. říj 2012

@radkayeboah jasně a jak ráda 😀

luluninka
18. říj 2012

Ahoj holky, hledala jsem termín porodu červen 2013 a našla tuto diskuzi, leč jste si vytvořili soukromou, která je mnohem lepší.Mám termín jako jedna z vás 3.6.2013....:-) ráda bych s váma řešila naše těhu 🙂 přidáte me prosím k vám? nebo se tu najde další skupinka holek? které se přidávají až ted?

rennu
18. říj 2012

@mmirunda mohla bych prosím také poprosit o přidání do skupiny? 😉

mmirunda
18. říj 2012
boruvky
21. říj 2012

Dobrý den dámy... mám termín okolo 20.června...Je tu nekdo se stejným nebo podobným termínem?

lusany
21. říj 2012

Ahoj, mohla bych poprosit o pridani? Mam take termin v cervnu 2013.

sookie
21. říj 2012

ahoj, muzu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze?🙂

mmirunda
22. říj 2012

@boruvky
@lusany
@sookie Ahojky holky, tak jsem Vás všechny přidala do soukromé diskuze 😉 tady je odkaz https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

andulka86
22. říj 2012

ahoj holky já objevila dnes odpol. dvě pěkné čárky 12 DPO. Byla jsem překvapená, protože po pár bílých testech každý měsíc jsem byla na rozčarování opět připravená. Taky už budeme červencoví, protože podle OVU testu, byl den D 10.10.
Od včerejška mám zvýšenou teplotu, patrnou pouhým dotykem čela a bolest svalů a trochu bolest v krku, takže jsem to šacovala na virózku. O to milejší bylo dnešní překvapení. U dcery jsem žádnou teplotu ani pseudochřipku neměla, takže opravdu překvapení.

mmirunda
22. říj 2012

@andulka86 my jsme ale všechny červnoví 😉

andulka86
23. říj 2012

tak to se omlouvám, já byla tak rozrušená, že jsem i špatně četla.. I když dceru jsme počali lehce po polovině prosince a narodila se nám 3.9. Takže možá, když tentokrát početí bylo v první polovině měcíse se třeba ještě do června vejdem, ale kdo ví ? Počkám příští týden, co zvím u doktora. Hlavně, aby vše zůstalo jak má. Zatím se mějte hezky, já se kdyžtak dodatečně ozvu. Zatím nashledaou

lusany
23. říj 2012

Chtěla bych se Vás zeptat, jak je to s pitím kávy v těhotenství? Může se, nebo vůbec ne, ani jedna?

mmirunda
23. říj 2012

@lusany Podle mě jedna káva denně nevadí. Já taky piju denně jeden hrnek černého čaje 😉

centrino
23. říj 2012

@mmirunda ahojky, na testu jsem nasla // termim by jsem mela mit 28.6. mohla bych se k vam pridat do diskuze? diky moc

mmirunda
23. říj 2012
rasha
23. říj 2012

@boruvky
Zdravím 🙂.Já našla před týdnem //,první termín mám 21.6.,ale přesnější bude podle UTZ 🙂

rasha
23. říj 2012

@mmirunda
Zdravím.Já našla před týdnem //,první termín mám 21.6.,ale přesnější bude podle UTZ.Můžu taky do diskuze?

mmirunda
23. říj 2012
luluninka
23. říj 2012

@mmirunda
AHoj, holky, mě ta stránka nějak nufunguje a nevím, jak se tam mám přihlásit na tu soukromou diskuzi...prosím o radu..

mmirunda
24. říj 2012

@luluninka Odkaz ti nefunguje, protože do soukromé skupiny nejsi přidaná, vždy tam každého přidávám jednotlivě. Máš tedy termín porodu červen 2013? Pokud ano, ráda tě přidám

simaky
24. říj 2012

ahojky holky..tak dnes mi právě doktor potvrdil 6 tt..těhu tudíš se přidávám k vám..termín porodu 12.6.2013:-) ted nás čeka jen strach z kontrol,aby bylo vše v pořádku 😉 můžu taky poprosit o přidání?

kajalka
24. říj 2012

Zdravím holky, přidáte mě taky? 🙂

mi_chelle
24. říj 2012

Ahoj holky, mám také termín v červnu, ale koukám, že to odtud mizí někam pryč... 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru