Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

mmirunda
30. zář 2012

@zako No i teď mi přijde, že to září bylo nějaké plodné 😀 samoej pozitivní testík, rojilo se to den za dnem 😉

martinka87
30. zář 2012

Jj, myslim, ze je jeste moc brzo a ze tu pribyde spoooousta stastnych tehulek 😉

zako
30. zář 2012

@mmirunda to vis...vecer je brzy tma, venku zima, tak se to tuli v posteli 😀 🙂

mmirunda
30. zář 2012

@zako 😀 😀 to je pravda 😀

lucifer1987
30. zář 2012

Ahoj holky, já jdu na první UTZ tento čtvrtek. Tak snad bude vše ok.

martinka87
30. zář 2012

@lucifer1987 ja taky, tak snad to bude stastny ctvrtek! 😉

zako
30. zář 2012

@martinka87
@lucifer1987 tak to drzim moc palce!

martinka87
30. zář 2012

@zako dekuji!!!! 😉

emalkova
30. zář 2012

Ahojky, ráda bych se k vám taky přidala... Akorát teda něco víc o sobě až v uzavřené diskuzi, nechci, aby si kdokoliv mohl najít takhle soukromé věci, tohle se pak těžko bere zpět ☹. Jinak vypadá to, že se zadařilo po opravdu dlooooouhém snažení (už jsme nedoufali), dle ovu bych měla být 4+4tt (termín 5.6.) a k doktorce půjdu tak až po půlce října, ať máme jasno...

Brzy se to tu určitě červnovkama začne hemžit, tak se chci jen přihlásit, dokud je v tom trošku přehled, aby se se mnou do soukromé diskuze počítalo 🙂

Držím všem palce, ať to zdárně dotáhneme... 😵

petramarie
30. zář 2012

@emalkova já jsem dnes 4+2tt, tak to jsme hodně podobně. 🙂 A taky raději do uzavřené diskuse. 😉

petramarie
30. zář 2012

@lucifer1987 a kolikátý jsi týden? já jsem 4+2tt a ještě si chvíli počkám. 🙂

petramarie
30. zář 2012

@mmirunda ahojky šestý týdne, 🙂 už jsi byla u dr. na kontrolu?

lucifer1987
30. zář 2012

@petramarie já snad dneska začínám 6.tt, ale k dr. musím co nejdřív, protože si musím píchat injekce na ředění krve hned jak to bude možné

petramarie
30. zář 2012

@mmirunda jo jo, začala krvácet.. ☹ ☹ a od té doby o ní nic nevím.

petramarie
30. zář 2012

@lucifer1987 aha, tak to jo. 🙂 Pak mi prosím písni, copak ti řekl ohledně UTZ, jestli už bylo vidět srdíčko 🙂

mmirunda
30. zář 2012

@petramarie AHojky, ještě ne, kontrolu mám až 15.10. 😉 a ty?

petramarie
30. zář 2012

@mmirunda já nic 😀 já jsem dnes 4+2tt, zítra budu volat dr. na kdy mě objedná nebo jakože co nebo co. 😀 Ty máš až 15.10.? Aha, na první UTZ se chodívá až v 8tt? Já myslela kolem 6tt. Jsem z toho srnec, jelen, daněk. 🙂

mmirunda
30. zář 2012

@petramarie No tak já jsem po IVF a u nás v CAR to tak je. 14 dnů po trasnferu si mám udělat test a oni mě objednají za dalších cca 14 dnů na UTZ, chtějí už mít jistotu srdíček 😉 tak proto, jinak může být srdíčko už kolem 6 nebo 7 týdne 😉

petramarie
30. zář 2012

@mmirunda ajo, takhle to chodí. Tak hlavně ať je vše v pořádku 🙂 A já uvidím, co se uvidí ten 6tt. 🙂

mmirunda
30. zář 2012

@petramarie to se uvidí, některé dr. stejně objednávají až na později, jak kdo no 😉 Tak já ti taky držím palečky, teď tyzčtky jsou ošemetné 😖

zako
1. říj 2012

hezke rano 🙂
jinak se takypak priklanim k soukrome diskuzi, prispivala jsem do jedne otevrene a moc se mi to nevyplatilo ☹ tak jsme ji pak s holkama uzamkly a byl klid!

lupmice88
1. říj 2012

já se též přikládám jinak 🙂
@petramarie ja jsem byla na gynde o presně podle netu 5+0 a nic tam nevidel proto me poslal na krev a teprve z krve mi zjistil ze sem tehotna,jdu tam ted zase v 7+2 tak doufam ze ted tam neco uvidi

amandab
1. říj 2012

Ahoj holky,můžete mi poradit, poslední menses jsem měla 26.8. takže začínám asi 6tt jestli to dobře počítám a už týden mám nepřetržitou bolest v podbříšku, neni to nic velkého,ale je to nepříjemné,kort když to trvá neustále. K doktorce jdu až 16.10. tak by mě zajímalo zda to některá taky nemáte nebo s tím nemáte nějakou zkušenost? Moc děkuji za každý názor a Všem přeji krásné těhulkování 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@amandab Ahojky, já občas taky mívám bolest v podbříšku, jako by na menzes, ale netrvá to teda nepřetržitě, ale občas mám prostě pocit, že teď už musí přijít. Takže podle mě je to normální 😉

lupmice88
1. říj 2012

PŘesně Tak t.aky me takhle boli to břicho a říkám si ze teď to Urcite přijde ale Pak to zase zmizí a mam klid .ale mám tyto stavy několikrát za den ,Takze Ja si těz myslím ze to je normální 🙂

magdalena2
1. říj 2012

Zdravím Vás všechny! Zatím se tady jdu pouze podívat, ale snad se tu ohřeju delší dobu a doufám, že až do porodu 🙂 Zatím se neraduji na 100%, protože mám za sebou dva potraty v 6tt a 9tt, ale radost samozřejmě mám 🙂 Ve čtvrtek, 8 DPO, jsem na testu objevila ducha (duchy mám téměř pokaždé, ale tenhle byl vidět i bez naklánění), tak jsem pojala naději. V pátek už tam byla slaboučká růžová čárka a nemohla jsem se dočkat dneška - bála jsem se, že čárka už tam buď nebude, nebo nebude sílit. Ale jaké bylo mé překvapení, když se tam objevila už hodně výrazná červená čárka, silnější, než bych očekávala 🙂 Nyní jsem 12 DPO a v pátek by mi měla dorazit mentruace (mám delší luteální fázi) a trochu se bojím, že do té doby čárka zmizí a menstruace přijde... Je to prý hodně časté...

Ale chtěla bych se zeptat, není to nějaké divné, že čárka už je 12 DPO opravdu hodně výrazná? Minule byla stejný den o polovinu slabší... Doufám, že to nejsou dvojčata, protože jsem dnes skutečně 12 DPO, maximálně 13 DPO - ovu si měřím testy...

petramarie
1. říj 2012

@amandab ahoj, mě občas pobolívá jako před MS a jsem z toho docela nervozní. ☹ Jinak jdu k dr. taky 16. 10. 🙂

petramarie
1. říj 2012

@mmirunda @lupmice88 jo jo, s tím pobolíváním to mám jako vy..

petramarie
1. říj 2012

@zako
@lupmice88
@mmirunda jinak kočky uzamknout tuhle diskusi myslím nejde, bude se muset založit nová..

mmirunda
1. říj 2012

@petramarie Nervózní z toho nebuď, prý je to normální 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru