TP červenec 2018 (jsem v tom? 😮 )

tynka07
11. lis 2017

Ahojky ,,snad,, těhulínky 🙂

zkládám tuto diskuzi, aby jsme se mohli společně kochat výsledkama, pomáhat si v potížích a i pro nejkrásnější spolutěhulkování 🙂

Vkládejte testy, grafy, fotky, příznaky, no prostě cokoliv, o čem se dá skvěle bavit.
Doufám, že se tu sejdeme a všechny dorazíme skvěle až do cíle.

PS.: gratuluji k //

papajisek
11. lis 2017

@tynka07 Z grafu toho moc nevyctu. Musim pockat holt do zitra. To se zas nevyspim 😝
Kazdopadne dik za povzbuzeni! Lepe to utika kdyz si o tom clovek muze pokecat 🙂

tynka07
autor
11. lis 2017

@papajisek to vypada dobre, Ovulka mozna 17DC?? 21DC nidace, ale to tezko rict jestli to neni nrzy, ale muze byt.
Ja mela takovej hned den po nidaci, ale opet, hcG roste kazde jinak. Rozhodne zkus znovu a az bude doopravdy pozitivni , nejlepe testovaci silna jako kontrolni, tak bych zkusila TT.
Budu na tebe myslet. Jinak jsem testovala vzdy az odpoledne :D

papajisek
11. lis 2017

@tynka07 Jj ovu byla i dle testu 17dc. Zitra se uvidi. Ale moc tomu nedavam. Uz 3 dny spinim. Coz se mi takhle rozjizdi ms. Ale to je fuk! Takhle stranka je pozitivni o cerstvych tehulkach, takze si to krasne uzivej a ja vas tu snad brzy dozenu 🙂. Kdyz to vyjde tak dam vedet;). Dekuji!😘

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 hele mega velky..jako ja na sobe zmeny pocitovala hned od 4dne od poceti ze sem si myslela ze uz uz a jaho prsa bolej nejaky dny dost a nejaky ne ale sou vetsi :D

astyna
11. lis 2017

Teda holky, vy to berete vědecky 🙂 nj, syndromy jsem měla vždy největší, když jsem těhotná nebyla, jakmile jsem byla, nebylo mi zase nic...člověk si toho vsugeruje hodně. Ale tady to vypadá spíš na těhotenství 🙂 gratuluju, jsi v začátku, tak jen pfuj, pfuj pfuj hodně štěstí.

tynka07
autor
11. lis 2017

@papajisek jak chces, je to na tobe ;) ale klidne prijd, dvere jsou otevrene ;)
@coreprincess a ro zbarveni nic??
@astyna jj ja jesu vedecky :D ne to strasne bavi :D a taky sem to tak mela. Kdyz sem nebyla tehu, tak sem mela vse a ted temer nic. Naucila jsem se priznaky ignorovat. Ted muzu :D

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 hele zbarveni zatim zadny ale bolestivy teda sou

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess tak ty moje diky bohu ne, pamatuju si, jak mne to u holky budilo :D
Jsem jak klaun ockaty. Snad se moc nezvetsi :D uz ted mam z Dcek Fka :D

jaaaninda
12. lis 2017

Ahojky holky, ráda bych se k Vám přidala, čekání na další kontrolu je nekonečný 😉 jsem Jana a s přítelem máme 17m kloučka. Druhé jsme chtěli nejlépe s dvouletým odstupem,takže jsem v lednu vysadila prášky. Ale vzhledem ke kojení se mi nechtěl cyklus moc rozjíždět. MS byla na konci března a další až v půlce srpna (přestala jsem kojit v červnu). Od toho srpna jsem čekala na ovulku a ta furt nikde. Pila jsem kontryhel a kolem 65DC (přesně 16.10) jsem zašla na gyndu,kde mi byl aplikován agolutin na vyvolání MS. Po 11 dnech jsem byla na gyndě opět s tím, že jsem to ani po injekci nedostala, vzali mi krev mimo jiné i na HCG a po víkendu s tim,že o těhu nikdo nemluvil (HCG 4,2) mi byla aplikovaná dvojtá dávka agolutinu. To bylo 30.10. A noc na to se mi zdál živý sen, který byl jak podle skutečnosti, ze jsem byla na gyndě, dostala injekci, atd.,ale udělala jsem si TT a pozitivní. Tak mi to ráno nedalo a ten TT udělala a byl tam duch 🙂 teď 7.11. doktor potvrdil, ale zatím jen gestační váček. K ovulaci došlo někdy po te první injekci (nezaznamenala jsem klasické známky ovu),takže teď jsem tak max. 5+5tt.. Na další kontrolu až 28.11 a děsně se to vleče. Nevolnosti zatím žádné. Promiňte za sloh 🙂

tynka07
autor
12. lis 2017

@jaaaninda jeee, moc gratuluju 🙂 nejkrasnejsi zpravy, ale ze jste si taky uzili.
No hlavne ze se zavedlo 🍀🍀🍀💕💕

tynka07
autor
12. lis 2017

@coreprincess co ty, jak je??? 🙂

jaaaninda
12. lis 2017

@tynka07 no, na to,že mi doktor vyhrožoval IVF centrem, se opravdu povedlo 🙂 ale pořádně si oddychnu až uvidím srdíčko ❤ do kontroly jsem nějaké příznaky těhu měla, jako pálení žáhy a pocit na zvracení.. Najednou to přešlo a jsem z toho trochu nervní... Zůstala jen únava.. A co ty,kdy máš nejakou tu prohlídku u doktora? 🙂

tynka07
autor
12. lis 2017

@jaaaninda ti toho nakecaji :D hlavne ze to tam je. A uvidis, urcite to je dobre ;)
Ja zatim nevim, zitra budu volat na gyndu 🙂 tak snad jeste tento mesic :D

nicmenenapada
12. lis 2017

Ahoj, tak já se k vám taky přidávám 🙂 dneska jsem prý 6+4, a v úterý mě čeká první ultrazvuk ;) jinak taky pořád kontroluju, jestli ještě mens. nepřišla :D

coreprincess
12. lis 2017

@tynka07 ale prosimte celou noc sem nespala teď jdu z práce kde sem zaucovala kolegyni a sem hotova a mam migrenu

coreprincess
12. lis 2017

@nicmenenapada je tak už to mas potvrzené od doktora ju

jaaaninda
12. lis 2017

@nicmenenapada Vítej 🙂 taky pokaždý kontroluju 🙂 už pár měsíců nedělám nic jiného, jen před tím jsem zkoumala,jestli není ovu podle hlenu 🙂 po UTZ dej určo vědět, to by už mohlo být i srdíčko 🙂

nicmenenapada
12. lis 2017

Zatim to prave potvrzene nemam 😊 ale obav mam plno :D urcite dam vedet, jsem rada ze nas tu bude vic co na tom jsme podobne ;)

coreprincess
12. lis 2017

Ja jdu na kontrolu zítra min týden to ještě vidět nebylo a od 5tt to prý na uz uvidi

jaaaninda
12. lis 2017

@coreprincess měl by jít vidět alespoň gestační váček.. U mě už vidět byl v úterý, coz jsem byla cca 5+0tt, ale spis min asi tak 4+5tt...

elwe
12. lis 2017

Ahoj holky, taky se k vám přidávám. Dnes bych měla být podle ovu 5+4, v 5+0 jsem byla na kontrole a dutinka už byla, další kontrola mě čeká příští středu, to budu 7+0, tak jsem zvědavá, jestli už bude i srdíčko. Ale vůbec jsem to tento měsíc nečekala, graf nebyl dokonalý (za celou dobu, a to jsem měřila až do 19. DPO, jsem neměla nad pověstných 37°C), ovulace byla až 22. DC (obvykle mívám 16. DC), a na testy jsem se nemohla úplně spoléhat, protože mám cystu, která je může dělat falešně pozitivní. Takže jsem si nedávala velké naděje, ale teď jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo, a pomalinku se na miminko začínáme těšit 🙂

elwe
12. lis 2017

a rodičům to taky chceme oznámit na Vánoce, snad už budu mít nějakou fotku z ultrazvuku, kterou jim budu moct dát, a k tomu asi dokoupím nějaké bačkůrky 🙂 Akorát se bojím, že se to provalí dřív, vidíme se celkem často a já neumím moc lhát 😀 A zase bych to nerada oznamovala moc brzo, když se ještě může lehce něco stát...

jan_on
12. lis 2017

Já se také přidávám. Je mi 25, jsem 5+6tt a těhotenství máme potvrzené od doktora. Pokud vše dobře půjde, tak budeme také oznamovat rodině pod stromečkem. Jestli to do té doby neprokouknou sami. Mívám hodně nafouknuté bříško, takže musím nosit volnější oblečení. Nevolnosti naštěstí zatím moc nemám, ale únava mě trápí hodně. O víkendu ráno vstanu, pak jdu spát dopoledne i odpoledne a večer také usínám okamžitě. V týdnu chodím často spát jakmile se vrátím z práce.

coreprincess
13. lis 2017

Potvrzeno je to maličké je tam vacek ale je to tam 👏❤️🤩 5+3tt

jaaaninda
13. lis 2017

Tak to bude v plno rodinách o Vánocích veselo 🙂 také se chystám jim to prozradit na Vánoce.. Za predpokladu, že nepřijdou nějaké větší nevolnosti, jinak mým rodičům dřív, bo by to stejně poznali... Mám pro malého připravené body s nápisem "Budu velký brácha", které mu obleču 🙂

jaaaninda
13. lis 2017

@coreprincess Jéé, gratuluji 🙂 a to už i průkazku, jo? Můj dává až v 8tt..

coreprincess
13. lis 2017

@jaaaninda jojo ❤️👏a za týden si mam zavolat a objednat na genetiku

astyna
13. lis 2017

@jaaaninda

můj dává až po první genetice, takže já ho dostala až v 15.tt, ale mě to bylo stejně jedno, pořád jsem ji nechávala doma 😀 Nechtěla bych ale zažít pocit, kdy bych ji měla odevzdat ...

jan_on
13. lis 2017

Taky koukám, že coreprincess dostala průkazku tak brzy. Můj doktor ji dává také mnohem později. Ve středu mám jít na kontrolu a budu 6+2tt a jsem zvědavá, jestli už bude vidět srdíčko.

tynka07
autor
13. lis 2017

@coreprincess jee, to je nepříjemný :/ hezky šup domu a odpočívat
@nicmenenapada tak obavy si myslím že už budou až do smrti :D
@elwe ahojky, koukám že sis taky užívala :/ ale hlavně že to dopadlo, jak to dopadlo. Já ten graf mám taky katastrofální :D a s rodičema to máme v plánu taky :D alespoň nějakej dárek máme :D
@coreprincess Jééé, tak to gratulka 🙂 a to už i průkazku jo?? Tu doufám že dostanu před vánocema :D
@astyna fuj, jen jsem si o odevzdání průkazky přečetla a mám husinu jak blázen

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru