Utrogestan na udržení těhotenství - máte zkušenosti?

veruunek
23. srp 2013

Ahoj holky, podařilo se mi otěhotnět, ale protože jsem měla v 9tt zamlklý potrat, napsala mi doktorka Utrogestan na udržení těhotenství, Počali jsme tedy bez jakýchkoliv preparátů,hormonů a všeho možného. Zajímaly by m vaše zkušenosti právě s užíváním Utrouše- zavádět X polykat, pomohl X nepomohl, vedlejší účinky a podobně... Díky moc!

creatif
16. dub 2016

@petulaho uz ne:(

hankamisa
16. dub 2016

@petulaho -ne....když jsem ho měla a nabízela nikdo ho nechtěl. už je dávno v koši .

pethulemishule
16. dub 2016

@petulaho Bohužel již nee.

lenicz
17. dub 2016

@petulaho uz nemam :/

sedlakovasary
17. dub 2016

Výpadek bude min.3 měsíce,co mi zjišťovala kamarádka z lékárny...ale nejhorší na tom je,že v tuto chvíli není alternativa,kterou by šlo Utrogestan nahradit...

luscinnia
17. dub 2016

Mám dvě krabky po 30 tabletách. Zbylo 🙂. Akorát jsem je chtěla nést do lékárny. Ale na poštu chodit nemám čas. Tak kdyby potřebovala nějaká Pražanda a dojela si.

lussinka88
17. dub 2016

@luscinnia já bych mela zajem 🙂 domluvime se?

aaajjjaaa912
17. dub 2016

prosím některo z holek které zbyl utrogestan, ráda bych si ho vzala , koupila..... děkuji za jakokoliv odpověd..... krásný den...

sebestovahanka
17. dub 2016

taky mi zbyly asi 2 krabičky ...

aaajjjaaa912
17. dub 2016

@sebestovahanka a jsou volné mohla bych si je od tebe vzít... děkuji děkuji

petulaho
17. dub 2016

@luscinnia prosim poslat postou zaplatim to nb ppl?
@sebestovahanka beru hned

petulaho
17. dub 2016

@sedlakovasary me dr misto utrog.napsal lekbse stejnym sloxenim ale da se ppuze polykat nikoliv zavadet

petulaho
17. dub 2016

@sedlakovasary Jmenuje se gynprodyl

lucina81
21. dub 2016

Ahojky holky, prosím Vás kdyby tady byla některá která má k dispozici utrogestan, tak bych měla velký zajem😯 okolí HK si to pro něj dojedu. Děkuji moc za odpovědi😊

ankil
21. dub 2016

holky až budu doma tak se kuknu jestli mě něco nezbylo a písnu 🙂

lucina81
21. dub 2016

@ankil to by jsi byla moc hodná, kdyby jo, tak určitě beru a vše i samozřejmě uhradim apod.😊

marty87
25. dub 2016

Ahojky včera jsem si dělala test a mela jsem tam ducha. Ale když jsem otěhotněla poprvé potratila jsem na začátku. Začala jsem krvácet tak mi dr napsal utrogestan. Ale uz to nepomohlo. 😞 A rikal ze při příštím těhu ho radši budu brát. Jsem objednala až na pátek to bude týden od zpoždění. Nebylo by prý nic vidět. To vím ale Od kdy jste ho brali když jste otěhotněli. Děkuji

sedlakovasary
25. dub 2016

@marty87 ne teď zajímá podobná věc,volala mi před chvilkou kamarádka...hrozně natěšená...že je a dní lo ovulaci a už ji test ukazuje,že je těhu...myslíte,že je to možné ?Mě to přijde hrozně brzo...ale nechci je nějak zrazovat...

sedlakovasary
25. dub 2016

Chybí tam 14 dní po Ovu..m 😉

azalka123
25. dub 2016

mužubse také zeptat... jsem cca čtvrtý týden těhotná, a začala jsem špinit a jelikož doktorted neordinuje vzala jsem si utrogestan co jsem brala před otěhotněním, myslíte že to nevadí když mi to výslovně doktor neřekl že si ho mám vzít? nemuže mi to ublížit? mam strach abych nepotratila

lucina81
25. dub 2016

@azalka123 ahojky, nic tím určitě nezkazis, ja ho brala před otehotnenim a předpokládám, ze ho budu brát až do cca 13 tydne, tak se neboj, ze by jsi udelala něco špatně. Utrogestan je na udržení. Tak Tě to snad trošku uklidnilo😯

azalka123
25. dub 2016

@lucina81 uklidnilo mě to hodně děkuju. Zítra to doktorovi řeknu, a doufám že mi utroš nechá co nejdýl

lucina81
25. dub 2016

@azalka123 to jsem rada☺ klid jé důležitý, hodně štěstí u doktora...!!!!!!

darlinkajanis
1. kvě 2016

nepoužíváte někdo gynprodyl?

petulaho
1. kvě 2016

@darlinkajanis já.bala jsem se toho,mela jsem zkus.jen se zaváděním utrogesranu.polským na noc a v pohode

petulaho
1. kvě 2016

@darlinkajanis *polykam ho před usnutim a v pohide

azalka123
2. kvě 2016

ahoj, tak doktor mi řekl, že jsem udělala dob

azalka123
2. kvě 2016

dobře že jsem si utrogestan vzala a mam brát 3x1 ráno, odpo a večer zatím mi neřekne jak dlouho, podle ultrazvuku 🙂 a mam ho zavádět, zítra jdu na první ultrazvuk tak jsem na to zvědavá, prý už na 100% pujde vidět. Moc se těším

m.e.a.
2. kvě 2016

@darlinkajanis Ano,jiz tyden,nyní 5+3.Nepocituji zadne vedlejsi ucinky,utrogestan nebyl k sehnani.Nasazen pro spineni v 4+5 a po dvou predchozich neuspesnych tehotenstvich

prostejina
2. kvě 2016

Já ho brala preventivně a bylo mi neskutečně zle po něm. Zhruba do 20 minut jsem byla v jak jiném světě, točila se mi hlava, bylo mi slabo. Ale dobrala jsem ho do doby, kdy už bylo vidět srdíčko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru