• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan na udržení těhotenství - máte zkušenosti?

24. listopadu 2016 
Ahoj holky tak uz jsem po treti na mereni hcg z krve hodnoty 72-119 a dneska 300 ja se budu radovat az bude prcek na svete :D
20. kvě v 11:05  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “léky na předpis”
6. čer v 11:05 • ajousek1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “léky na předpis”
6. čer v 15:11 • sistr
6. čer v 15:14 • sistr
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nepatří do fóra”
8. čer v 00:00 • merope
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nepatří do fóra”
12. čer v 11:07 • ajousek1
Taky mi byl dneska předepsán kvůli špinění,na udržení mimíska,tak snad bude vše v pořádku :wink:
7. črc ve 21:26  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla utrogestan u prvního těhu a to kvůli strašným bolestem břicha a občasnému krvácení.Prakticky první tři měsíce jsem se sotva doplazila na wc a to bylo vše.Nakonec to dobře dopadlo a mám zdravého krásného syna,takže určitě za mě to pomohlo.Hodně štěstí i tobě :wink: :wink:
13. črc v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte, taky jsme ho brala u prvního dítěte a pomohl, a taky jsem byla klidnější, že se "nemůže nic stát".... teď mám potřetí pozitivní testy a uvidíme, jestli ho MUDr. doporučí, nebo jestli to zvládneme bez něj :slight_smile:
17. črc v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a zhruba jak dlouho se užívá?
17. črc v 09:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ho brala do 12tt.
17. črc ve 21:03  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
taky tak, dele už asi nemá smysl.... aspoň tak jsem to pochopila.... Stejně jsem pak ve 14 tydnu začala trošku krvacet, ale nic to nebylo.... Naštěstí. A synátor půjde v září do školy.... uteklo to :slight_smile:
18. črc v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Díky :wink: tak to už nám taky za chvilku uteče :slight_smile:
18. črc v 06:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, jsem 11+4tt. V úterý jsem byla u gyn. S tím že špinim.Predepsam utrogestan. 2-0-2. Druhý den už jsem musela na pohotovost s tím že krvácím. A mám klidový režim. Vše dodržují ale stále se objevuje krvácení. Na kontrolu jdu až v pondělí. Myslíte že nezabírá?
20. srp v 17:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danculina Mě zabral do týdne a špinění ustalo,tak ať je to i u tebe,hodně trpělivosti :wink:
20. srp ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Me doktorka predepsala v patek jeden rano jeden vecer, kdyz jsem skončila na pohotovosti s krvacenim... V ten samy den mi ale krvaceni prestalo... Pokracuji v brani, ale kolikrat mi je z nej spatne :-/
23. srp v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím řict, že utrogestan fakt zabral co se týče krvácení. Špiním pořád, ale doktroka neříkala že by to bylo nějak špatně. Tak uvidime, až doberu poslední.
23. srp v 11:33  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem měla zt v 6+4, odešlo to samo s ms 1.3.. Potom jsem našla // 18.7. myslím, dr. na sonu nenašla žluté tělísko, tak jsem Utrogestan dostala na zavádění, 30 globulí. Dávala jsem na noc 1 ks asi 13x, pak jsem ty plata zapomněla doma, když jsme jeli na dovolenou na 2 týdny. Říkala jsem si, že to už Bejbyvávra zvládne (zas z něho nebudem dělat žádného chudáka, prostě silnější přežije). Nešpinila jsem, není mě blbě, krom toho, že mě není oblečení a mám záchvaty hladu, ani nevím, že jsem v tom. Bejbyvávra měří 2,5 cm a srdce mu bije jako zvon, je to všechno v cajku. :slight_smile:
23. srp v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu. Snažíme se od února ale první MS byla až v květnu, teď konečně dva poslední cykly stejné. Minulý cyklus 30 dní, a ovu 18 dc a teď je to stejné, akorát ovu probíhá..od 5DC jsem měla tento cyklus od Dr. clostylbegit až do 9DC jsem brala 2tbl.denně a mám brát utrogestan, Dočetla jsem se že radši až po ovu, že by jí mohl zastavit...takže až teď ovu skončí tak ho mám začít zavádět? A jakmile začne docházet balení tak jet k doktorce pro další, pokud bych byla těhotná...? Díky moc za rady a zkušenosti ;)
2. říj ve 22:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes sem byla u doktorky a vypada to na uplný začatek těhu. Napsala mi utrogestan, ale už mi neřekla kolik jich mam brat? Mate nějaka zkušenost?
4. říj ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeasse já zaváděla 1ráno a 2večer celé první 3měsíce.Ani v lékárně ti neřekli?
4. říj ve 21:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja jsem dostala v 6tt utrogestan 1-0-1, zapijela vodou a k tomu ascorutin kvuli spineni. Utrogestan by se mel brat snad do 12tt jen. Ja ho dele nebrala. A ascorutin jsem mela asi 2 prasky.
4. říj ve 21:11  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeasse Pokud ho máš jen pro jistotu,tak mi přijde nejlepší 1-0-1 a pokud nešpiníš,je lepší zavádět než polykat.
4. říj ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ak utroš jsem brala na začátku těhotenství a ted na konci jsem ho opět dostala, tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
4. říj ve 21:42  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Neřekly, doktorkami ho napsala aby mi pomohla otěhotnět (Tam sem byla utery ), že 15 dni po prvni dni ms. Jenže je sobota a mam pozityvní těh.test, tak tet nevím co mam dělat . Na objednání je to min za 14 dní a už sem před pul rokem byla na revizi po zamlklem těhu v 10 tt. Děkuji za jakoukoli radu
8. říj ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeasse Tak alespoň zkus zavolat na gyndu a poradit se.Pokud již těhotná budeš,myslím,že je lepší ho opravdu zavádět.Držím pěsti :wink:
8. říj v 15:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeasse pokud máš těhotenský test pozitivní a víš, že bys skutečně mohla být těhotná, tak zaváděj, při polykání je hodně vedlejších účinků. Já měla z pohotovosti nařízeno 1-0-1. Můžeš se případně poradit i v lékárně, nebo si zavolat doktorce popř. na pohotovost. Říká se, že by mělo podpořit těhotenství.
8. říj v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moc děkuju
8. říj v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Utrogestan mi gynekoložka předepsala, kvůli neskutečným bolestem při menstruaci. Říkala, že to trošku upraví hormony a pomůže. Měla pravdu a bylo mi trochu líp. Sice žádný zázrak ale bylo. No a co se nestalo, otěhotněla jsem. Poradila mi, at' prášky beru do 12tt. Nikdy mi po prášcích nebylo špatně. Nepocit'ovala jsem ani únavu. Vše v pořádku :slight_smile: Beru jednu tabletu denně a dala mi vybrat mezi práškama a čípkama. jelikož je mi nepříjemné si takové věci zavádět, tak jsem zvolila prášky k polknutí :slight_smile:
9. říj v 17:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosím o radu. Dostala sem utrogestan na urovnání cyklus, zaváděla sem ho od 19DC (ovu byla 17DC) a skončila s ním 29DC, měla sem ho na 10 dní no a našla sem na testu dvě čárky, takže čekám jen aby sílili a potvrdilo se že sem fakt těhotná.....mám ho brát dál (musí mi ho teda dr.předepsat),,díky moc za vaší zkušenost.
16. říj ve 21:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek