• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan na udržení těhotenství - máte zkušenosti?

24. listopadu 2016 
@svobodka86 Být tebou zavolám doktorovi a řeknu co a jak hele.
16. říj ve 21:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 to každopádně, mně jen napadlo jestli s stím nemá někdo zkušenost..díky moc
16. říj ve 22:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 já ho dostala, když jsem byla na pohotovosti, že jsem začala krvácet,... ale nakonec jsem měla zamlklé... takže tak no :frowning2:

A doktor by měl vědět, co a jak, jak jsi na tom i s hormony....
16. říj ve 22:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@svobodka86 Myslím si, že tím nic nepokazíš. Já mám hormony v pořádku a i tak mi doktorka řekla, ať si dávám dva na noc. Má to taky trochu protektivní účinek proti potratu. Není to samospásné, ale těhu to může jen podpořit :wink:
17. říj v 09:17  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (15. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@alicie_k nakonec jsem volala Dr. ale nebyla tam.,..v pátek jdu na kontrolu a domluvím se s ní, ale stejně sem v sobotu brala poslední a čárka zatím sílí :slight_smile:
17. říj v 15:34  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
zavádím utrogestan 2 ráno 2 na noc. jsem v 11tt. V těhu je lepší zavádět, je to účinější a hlavně menší vedlější účinky, i když já jsem po něm jak praštěná a šíleně unavená, tak nevím..S prvním synem jsem brala dlouho, uvidíme, jak teď..
22. lis v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ja jsem v 6 tydnu a zacalo mi opravdu silne krvaceni.:(..myslela jsem, ze uz je potrat.Muj doktor provedl ultrazvuk a mimi se jeste drzi..nasadil utrogestan 1-1-1.a ascorutin.a mosim jen lezet. Napadlo vas nekterou ty leky odmitnout? MUDr. rikal, neco v tom smyslu, ze deloha (telo)se chce plodu zbavit....napr.kvuli spatnemu pozdejsimu vyvoji...kvuli vadam plodu.Tak me napadlo,jestli neni rozumnejsi to nechat na ,,prirode" nez zjistit ve 12 tydnu, ze dite bude postizene....:confused:
24. lis v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeste jsem zapomnela dodat , mam hematomy v deloze..a krvaceni vylo nejspis kvuli praskle cevce?
24. lis v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lhlhlh tak nejak takhle to probihalo u me, napred velikostne neodpovidalo, pak spineni, pak krvaceni, kdy jsem myslela, ze uz je po vsem, plod se jeste drzel, zjisten hematom, ale i pres utrogestan se potrat spustil. Ve finale byl "prijemnejsi" v tom, ze se naraz oddelila cela delozni sliznice a odkrvacelo to behem par hodin, pak uz jen spineni, aby se deloha plne vycistila. Ale u me se ani neobjevilo srdicko a proste bylo videt, ze se to blbe vyviji...
24. lis ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bledulka84 jj.no mi se srdecni akce ukazala dnes...uvidime jak to dopadne...doktor samozrejme rikal,ze i pres leky muze dojit k potratu.
24. lis ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lhlhlh jako u spousty maminek hematom jeste neznamena postizeny plod, muze se vstrebat a tehu dale probehne bezproblemove a narodi se zdrave miminko. Pokud je srdicko, tak bych asi lezela a uvidis, treba bude vsechno dobry.
24. lis ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bledulka84 jj dekuji.snad ano...
24. lis ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek