Utrogestan na udržení těhotenství - máte zkušenosti?

veruunek
23. srp 2013

Ahoj holky, podařilo se mi otěhotnět, ale protože jsem měla v 9tt zamlklý potrat, napsala mi doktorka Utrogestan na udržení těhotenství, Počali jsme tedy bez jakýchkoliv preparátů,hormonů a všeho možného. Zajímaly by m vaše zkušenosti právě s užíváním Utrouše- zavádět X polykat, pomohl X nepomohl, vedlejší účinky a podobně... Díky moc!

pethulemishule
8. říj 2015

@anetulina Nabízím Utrogestan...k dispozici 1,5 balení. Můžeme osobně předat, případně pouze za poštovné.

lenicz
20. říj 2015

@lenicz uz nemam

rollova
24. říj 2015

Já mám jedině pozitivní zkušenosti 🙂,jinak bych možná i potratila .

karlajasmine
24. říj 2015

Mam taky dobry zkusenosti - pomohl mi aby se rychleji vstrebal hematom. Akorat se mi po nem zhorsily ranni nevolnosti, ale tak to se dalo vydrzet.

wendissek
25. říj 2015

Holky neprodavate někdo utrogestam prosím spicha

gracinka7
25. říj 2015

@wendissek Mám doma tři krabičky.

wendissek
25. říj 2015

A za kolik prodavas rada si vezmu 😊

sephorka
30. lis 2015

Holky, nečetla jsem diskuzi, tak doufám, že můj příspěvek není úplně mimo… jsem 14+6 a zbyla mi krabička utrogestanu, kterou ráda někomu daruji emoticon

zandi
7. led 2016

@sephorka Ahoj mas jeste krabicku? Pripadne holky nezbylo nekomu jeste?

89veronika
7. led 2016

Já ho brala preventivně kvůli vícečetnému těhotenství. Jednou denně zavádět asi do konce 1. trimestru. Vedlejší účinky žádné, porod za rohem 😎

mejan
8. led 2016

H

mejan
8. led 2016

omluva-syn mi bere telefon z ruky.jinak mam taky zkusenost s utrogestanem 4-0-4

creatif
8. led 2016

Mam doma jedno baleni a kousek, rada nekomu venuji...

lolly77
8. led 2016

Ahoj holky, také bych měla zájem o Utrogestan. Pokud některá máte nepotřebný, budu ráda. Díky moc.

kolmenka
8. led 2016

Ahojky holky nemá doma někdo navíc alespoň 1 celé balení UTROGESTANU? Mám ho ,brát 18 daní a dr. který zastupoval mého dr. mi napsal omylem jen 1 balení a to mám jen na 10 dní.

zandi
8. led 2016

@creatif Ja bych potrebovala. Lzr ho zaslat postou? Poslala bych penize na ucet za postu i krabicku 🙂 Klidne mi napis IP.

monanika
8. led 2016

kdyby mel nekdo doma utrogestan na vic,beru.Penize zaslu predem.

creatif
8. led 2016

Za me uz je fuc:(

markytkaz
13. led 2016

Ahoj holky,jsem 5+3.V pondeli odpoledne jsem zacala spinit,v utery rano mi doktor napsal Utrogestan 2-0-2,na ultrazvuku videl ze je tam dost krve,vcera odpoledne,kdyz jsem sla na wc,tak na toal.pap.jsem mela uz cervenou krev,a dneska rano tmavou...Mate s takovym pripadem nektera zkusenost?Donosily jste miminko?Dekuji moc za kazdou zpravu.

aaajjjaaa912
19. led 2016

zdravím vás tu holky ,prosím vás nezbyl některé utrogestan, dyžtak bych si ho od vás vzala , děkuji za jakoukoliv odpověd....

binki
4. únor 2016

Taky uzivam, kdyz je mi vecer blbe, tak se mi zda, ze po zavedení se to malinko uklidni. Ale nevím... Při prvním mi takhle divně nebylo. Holt jsem už starší matka :D

sistr
14. únor 2016

Ahoj holky, já beru Utroš 4-2-4, ty dvě odpoledne polykám. Mám pocit ž mi Utroš zhoršuje ranní nevolnosti, nezvracím, ale nemůžu nic sníst, hlavně maso. Nemám na nic chuť. A také mám trochu průjem, ale to nevím, jestli není z nervů. Měla jste to tak některá?

rollova
14. únor 2016

@sistr jj je to možny ,ja je zaváděla a když jich bereš tolik,tak ti je blbe určite z toho .Tak vysokou davku jsem nečetla ještě u nikoho
.Max 2-2-2

sistr
14. únor 2016

Ahoj, no já jsem po ivf resp. p ketu takže to mám takto naordinované už od stimulace. A nejde to teď vysadit ikdyž se mimi chytlo. Jsem po první kontrole, hcg bylo přes 2000 jednotek a už máme i fotku z utz. Ve čtvtek mám jít na kontrolu a strašně se bojím, aby bylo vše ok a bylo už vdět srdíčko. De facto se bojím pořád. Ten Utroš mi dělá dobře, protože jse po něm ospalá a tak moc se nebojím...

veruncik12
29. únor 2016

dobrý den já beru teprve 10 dni utrogestan a dostala jsen o 5 dni menstruaci dřív to se mě srounala ale do toho budu brát clostilbegyt tak se chci zeptat kdo stim máte skušenosti a jestli nekdo brzo otěhotnel?

sosiik
14. dub 2016

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Jsem 8 tt, beru utrogestan2-0-2. Po celou dobu jsem měla příznaky těhotenství (naběhlý prsa, bolení prsou, nevolnosti), ale je to týden co všechny příznaky odezněly, zdá se mi, že i prsa nejsou tak naběhlá. Je možný, že o mimi přicházím?

petulaho
16. dub 2016

@lenicz mate jeste na prodej utrogestan?mated vypadek v lekarnach
@hankamisa

petulaho
16. dub 2016
tofife
16. dub 2016

Já jsem brala Utroš 1-0-2 na udržení až do nějakého 16. týdne, ale stačilo do konce prvního trimestru. Bez něj bych těhotenství neudržela - mám nefunkční žluté tělísko. Zaváděla jsem ho vaginálně a k tomu jsem zaváděla ještě občas Gynocaps, ať se mi tam něco nerozjede, když tam pořád něco zavádím a navíc jsem chodila na těhotenské plavání...

rollova
16. dub 2016

Utrogestan má opravdu výpadek ,ale dá se ještě sehnat v lékárnách přímo v nemocnicích a nebo porodnicích

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru