V 17ti a maminkou. Komu to mám říct? Chci si ho nechat

pajulda
21. dub 2008

Ahojky bude mi v Červnu 17 a mě se nedávno na testu ukázali dvě čárečky. 🙂
Ale Problém mam v tom že nevim komu to mam říct. 😖
Ono tady de hlavně o tu školu že mamka je naštvaná Protože sem už Podruhý v Prváku na další škole a až zjistí že sem v tom tak je asi jasný že tu školu nedodělam.
No a toho se taky bojim že já bych si to miminko chtěla nechat ale až to řeknu mamce tak se bojim že o to Přídu. ☹
Taxem Vás chtěla PoProsit jestli už ste se někdo s takovym Podobnym PříPadem setkali u někoho nebo jestli mi nemůžete ňák Poradit třeba ňáký náPady co bych měla dělat nebo tak, děkuju moc.

nikka.vo
21. dub 2008

pajuldo a kondom vám prasnul? 😕 😕 😕 nebo ste ani nepraktikovali přerušovanou soulož? 😕 Jsem nedočítala podrobně, tak nevim 😉

hvezdicka29
21. dub 2008

Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend... Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.

Piš jako člověk ty P**** Plesnivá 😎

hvezdicka29
21. dub 2008

můj příspěvek patřil "pajuldě" 🙂

nikka.vo
21. dub 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nikka.vo
21. dub 2008

to jsem pochopila, ale to P**** Plesnivá?????? 😕

kristynaw
21. dub 2008

holky,to je nase stara znama,nemyslite?

nikka.vo
21. dub 2008

kristi, kdo....Hvězdička? 😕

hvezdicka29
21. dub 2008

já Vás neznám 😉

kristynaw
21. dub 2008

no,nejdriv mame osobu c,1 s porblemem,pak osobu c.2 ,ktera osobe.c1 nadava...zachvili bude osoba c.3 ,ktera bude na strane osoby c.1...klasika

nikka.vo
21. dub 2008

kris 😅 ... já to už radši neřešim, kdo ví 😕

myslim že Pajulda je ,,opravová,, 😕 😅 ... taková mluva se snad nedá nafixlovat 😀

kristynaw
21. dub 2008

to je fakt 😀

lolinka20
21. dub 2008

souhLasíím s pajuLdou necháápu co těěm Lidem na tom vadíí 🙂
jáá pro w změěnu pííššu všše w s veLkýým jen L 😀

nikka.vo
21. dub 2008

🙄 🙄 🙄 áááááách

kristynaw
21. dub 2008

vidis,co jsem rikala,to uz je moc

nikka.vo
21. dub 2008

no co se dá dělat 🙄 ... běžž užž spáát, ty veLkej magore 😀

lolinka20
21. dub 2008

LLLLoLLLL 🙂
užžžžžžžž jdu 😀

nikka.vo
21. dub 2008

co to je dneska za mluvu 😕 ... lol atd 😕 Jako brát si na dnešní mladou generaci slovník 😝 😠

nikka.vo
21. dub 2008

ne že bych nebyla mladá, 😅 ale to je poslední tak tři roky mi přijde že náctiletí mluví svou hatmatilkou 😒

hvezdicka29
21. dub 2008

@nikka.vo: právě jsem chtěla napsat to samé 🙂 Nechtěla bych potkat dítě vychované podobně mluvícím "člověkem" ... asi bychom se spolu nedomluvili 😒

kristynaw
21. dub 2008

lol znamena laugh out loud- smat se nahlas,proste se rehtat

nikka.vo
21. dub 2008

aha, díky za vysvětlení, to vážně neznám 😅

kristynaw
21. dub 2008

ja to taky neznala,nez jsem si vzala Amika😀

pajulda
autor
22. dub 2008

Hvezdicka29 : no dobrý ale já myslela že tadle diskuze je o něčem jinym a fak sem nečekala že PoProsim o radu a najde se tady někdo kdo mi začne nadávat za to jak Píšu ...

paolin
22. dub 2008

nebudu cist celou diskuzi - stejne se to zvrhlo uplne nekam jinam...ale postup je asi jednoduchy:
- gynda a potvrzeni pripadneho tehu
- probrat to s ptc tatkou
- probrat to s maminkou

alenka83
22. dub 2008

Pajulda, neber některé příspěvky vážně a být tebou, tak udělám to, co ti radí paolin 😉 Přeci jenom každý den je teď cenný, pokud jsi opravdu těhule. Dělala jsi si druhý test???

pajulda
autor
22. dub 2008

Alenka83 : no taky to tak ňák vidim.
No já sem si u Přitele jako že to zkusíme udělala jeden test a to mi ukázalo jako že sem ale že mam málo hCG taxem tomu nevěřila a Přitel si myslí že to bylo negativní a za Pár dní sem si to udělala znova a mam tam čárky obě a Plný ...
ale etě se chystam že si udělam třetí.

pajulda
autor
22. dub 2008

Alenka83 : teda dokaď neseženu tu gyndu.

alenka83
22. dub 2008

jak dlouho ti mešká menstruace??? Pokud už máš 2 silné //, tak je víc jak pravděpodobné, že těhule jsi. Zvlášť pokud se ti zesilovaly. No, nečekej na nic a běž hned dneska k nějakého gyndaři ve tvém městě. Můžeš tam jít sama, bez souhlasu rodičů, aby tě vyšetřil! Jedině tak to pak budeš moct začít naplno řešit.

andy80
22. dub 2008

Holky, že se tím zaobíráte, myslím, že si tady z vás děvče akorát vystřelilo a teď se baví. Jinak si myslím, že pajulda, hvezdicka a lolinka je jedna a tatáž osoba. Taky si založím nový nick a napíšu sem takovouhle kravinu. To je můj názor, klidně se do mě hned pusťte.

pajulda
autor
22. dub 2008

No já to nemam Pravidelný ale většinou to mívám tak + - 2dny že v Březnu sem to měla asi od 19. do 23. a tedˇ¨ka v Dubnu sem to měla dostat tak 17.
Ale jak řikam nemam to Pravidelně takže to klidně může Přijít i Pozdějš.
A hlavně ani nevim v kolikátym bych měla bejt měsící takže chci zajít na tu gyndu ale etě musim někde najít ňákýho gynekologa ... no a Pak teda zjistim jak na tom oPravdu sem
Bych tam chtěla jít už neska ale nevim kam tak ho zkusim najít tady v okolí má někde bejt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru