V 17ti a maminkou. Komu to mám říct? Chci si ho nechat

pajulda
21. dub 2008

Ahojky bude mi v Červnu 17 a mě se nedávno na testu ukázali dvě čárečky. 🙂
Ale Problém mam v tom že nevim komu to mam říct. 😖
Ono tady de hlavně o tu školu že mamka je naštvaná Protože sem už Podruhý v Prváku na další škole a až zjistí že sem v tom tak je asi jasný že tu školu nedodělam.
No a toho se taky bojim že já bych si to miminko chtěla nechat ale až to řeknu mamce tak se bojim že o to Přídu. ☹
Taxem Vás chtěla PoProsit jestli už ste se někdo s takovym Podobnym PříPadem setkali u někoho nebo jestli mi nemůžete ňák Poradit třeba ňáký náPady co bych měla dělat nebo tak, děkuju moc.

micanek
21. dub 2008

jo a ještě k tomu kondomu. Když příjdeme domů a manža má chuť mě hodit na linku ... tak ještě shánět kondom ... to fakt ne. 😀 😀 😀 ..... teď už teda nevím co to je 😀 😀 😀

petris
21. dub 2008

já jsem po porodu nemohla skoro rok brát antikoncepci jelikož jsem neměla v pořádku játra, takže abych přesně neotěhotněla tak jsme používali kondom, a já bych si na to asi jen tak nezvykla po 8 letém užívání HA, takže ted jsem celá štastní že už mám HA, a řeknu Vám že jsme na to i s kondomem měli menší chut oba dva.....

micanek
21. dub 2008

No, to já mám za sebou 10ti letou dobu braní HA a taky si to nedokážu představit 😀

micanek
21. dub 2008

Holky a zase den v pr.... 😠

petris
21. dub 2008

micanek:musím se smát protože si myslím že jsme skoro stejně naladěný v názorech 😀 taky tak nějak jsem na to myslela 😀
kulicka: já to nemyslela tak doslova pokud jí někdo nemůže brát tak je to jiný,ale navazovala jsem na to ztý telky, že ženský co můžou brát v poho HA a jen to odsuzují ztoho důvodu že zrovna aby argumentovali proč ne HA že je to jed tak mi to přijde nesmysl!Některý opravdu to maji v sugerovaný že za každou cenu HA ne a budou propagovat že je to nejvíc nejhorší a ještě k tomu zabíjíme děti....miluju děti ale nejsem zrovna typ abych měla 10 dětí,) 😀 radši třeba 2 a co nejvíc se jim věnovat!Tohle všechno jsem tam totiž slyšela že kdo používá HA tak vraždí děti, to je hrozný takhle nazvat, já tedy z používání Ha nemám pocit že bych vraždilla mimčo 😠 😒

petris
21. dub 2008

tohle nechápu jak to může vůbec někdo vypustit z pusy, 😖 a to mi nikdo nevymluví, že to je normální 😝

meleri
21. dub 2008

No mi kondom nikdy nevadil.
S tou antikoncepcí se holky nezlobte.. 😔 prostě už na to názor asi nezměním..
se přiznám, že jsem tu antikoncepci jednou zkusila, ale nevydržela jsem to jak mi to dělalo špatně..
a pak jsem měla vždycky i problémy s hormony co se berou na IVF, IUI. prostě na to reaguju daleko hůř než jiné ženy, tak proto na to nadávám. a to jsem měla úplně minimální dávky..jiné ženy braly dvakrát tolik na to IVF.

petris
21. dub 2008

v poho, každý má svůj názor, a já ten svůj také nezměním, Ha je pro mě max. ok 🙂

micanek
21. dub 2008

Meleri: Holt někumu svědčí to, někomu to. sestřenka Ha taky nemohla brát bylo jí po ní zle. Já brala asi až 3 druh, než mi to fakt sedlo. každej je holt naladěnej na jinou notu.

micanek
21. dub 2008

Petris: ty brďo , teď jsem ti namrkla do albíka ... v kolikátým jsi proboha rodila. tak malinkýho jsem nic snad nikdy neviděla. Ale je nádherná.

petris
21. dub 2008

micanku: to já jsem předtim taky nic tak malinkatýho neviděla 🙂 porodila jsem ve 27 tt. a ted si nedokážu představit kdybych neměla pořádné zázemí hlavně chlapa, protože je to hrozný na psychiku, musely jsme za ní 3 měsíce každý den dojíždět do nemocnice a tím to zdaleka nekončí ☹ jinak ted už je to velká holka 🙂 a děkuju 🙂

micanek
21. dub 2008

Petris: 27týdnu? Ty brďo. je malá v pohodě, nebomá nějaké zdravotní probl. Většinou se říká, ža jak nemají něco dovivinuto, tak je někde problém .... ale fakt čučím s otevřenou papulou. Já jsem v 36týdnu ... už si teda přeju aby malej zachvilku šel ... ale přeci si ještě říkám ... radši ať je dopečenej ... hlavně teď kuli plícím.

sylvka
21. dub 2008

Ahoj pajulda,já takový případ znám,holčina měla dítě v 16-bez otce...a docela jí vše vychází,školu skončila snad taky v prváku,klukovi je rok a půl a celkem nic jim nechybí.
já být tebou bych si tó nejdřív nechala potvrdit od gynekologa a pak bych si promyslela co s tim.prvák doděláš,musís se snažit..pak budeš čekat až přijde miminko a pak můžeš navázat na studium(třeba i dálkově)....až si to promyslíš,řekni to mamce,neboj ona si rozmyslí poslat tě na potrat,přece jen bude babička 🙂 a když s ní budeš jednat jako dospělá,přilédne k tvému názoru 😎 držim palce a dej vědět jak to dopadlo 😉

adriana1
21. dub 2008

Ahojky,
Pajuldo: znám holčinu která otěhotněla ve 14 byla bez přítele ale mamka ji sevším pomohla. Dodála si i školu. V dnešní době je už dospělá a má druhé dítě a je štasně vdaná. Hlavně se neboj všechno má řešení. Zavolej nebo běž k nákému gynekogovi a řekni že co nejrychlejš potřebuješ vědět že jsi těhotná. Oni si tě but objednají nebo tě rovnou vyšetří. Držím ti palečky a dej vědět jak si dopadla.Co tatínek na to?
P.S. Mamka určitě bude naštvaná ale zachvílku vní převládne pocit že bude babička a bude všechno v pořádku.

petris
21. dub 2008

micanek:je skvělá, dokonce se řiká že ty nedonošenci jsou pozadu ale Terka dělá ještě dříve věci než její kámoši tak jsem nesmířně ráda jelikož jsme měli strašnou lítačku po dr. se vším možným pořád jí hlídali a tak, tak doufám že na to brzy zapomeneme 😉

micanek
21. dub 2008

Petris: klobouk dolů. 😅

petris
21. dub 2008

děkuji 🙂

pajulda
autor
21. dub 2008

No já o tý antikoncePci vim ale bojim se to zkusit brát kuli vedlejším účinkům co vyPrávěly kamošky.
Moc tomu nedůvěřuju Příde mi to trošku jako třeba Prášky na hubnutí taky to může škodit.
Jínak 17 mi fak bude se dyžtak můžete juknout na Lidé -> PajaTucnak na muj Profil.
A docela mě to i zamrzelo jaxte naPsaly že si nemyslíte že mi je tolik já vim že na to kolik mi je se nezdam i kolikrát bych se taky i na tu základku vrátila.

pajulda
autor
21. dub 2008

Prostě se mi nic takovýho etě nestalo a ani sem to tak brzo nečekala a ani bych nechtěla lhát.
Celá tadle situace je komPlikovaná.
Já Přítele mam jenže je mu 15 a to je asi i důsledek toho že sem v tom i dyž se známe už 3 roky.
Vim že se to zdá celý Praštěný ale Právě Proto sem se obrátila na Váš jestli mi s tim Pomůžete Protože to fak neni jednoduchý a jestli se to někomu zdá jako že si z Vás dělam Prču tak mě to oPravdu mrzí.☹
Já nemam důvod Vás otravovat takovejma Problémama dyby to nebyla Pravda a moc děkuju každýmu kdo se mi snaží Pomoct. Díky

lavazzza
21. dub 2008

Ty jsi vdaná?Nebo proč to tam máš?

lavazzza
21. dub 2008

A tvoje maminka vypadá moc sympaticky fakt bych jí to řekla 😉

pajulda
autor
21. dub 2008

Hehe to je ze srandy sem si ten Profil dělala s tim mym Přítelem on tam taky zadal ženatý
😀

micanek
21. dub 2008

Paulda: Vím, že teď už je pozdě, ale pro příště se HA určitě neboj. Udělají ti i jaterní testy. A jak píši, tak HA tě i chrání před rakovinou. Já ji brala teď 10 let a žádné negat. následky s toho nemám. to co bejvalo, už dávno není,... teď už jsou prášky uplně na jiném stupínku dokonalosti. Dokonce, i když se ti podaří otěhotnět přes HA, tak plod až tak neohrožuješ.
Jinak to, že tvému příteli je 15, tak upřímě to je fakt mazec. aLE BEJT TEBOU, TAK JDU ZA ČLOVĚKEM, KTEREJ TO S TEBOU MYSLÍ VŽDYCKY NEJLÍP A IKDYŽ Z NĚHO JDOU NĚKDY HROMI A BLESKY, TAK TI VŽDY POMŮŽE A TO JE MÁMA .... VE SRABU TĚ PŘECE NENECHÁ.

lavazzza
21. dub 2008

micanek moje řeč

mikca
21. dub 2008

víte s tou ATK ..taky jsem neměla problém po ní otěhotnět vedlejčí učinky no budiž že to jde tak trochu na tlouštku ale jsou i jiné způsoby ochrany....takže vymluva že jsem to nechtěla používat kvuli..mi přijde tak trocchu jako alibismus....tak když se nechráním musím počítat s tím co se může stát.... ale ted už asi tady o to nejde, jde o to aby tě to dostatečně poučilo až se rozhodneš jakoliv a rozhodnutí to nebude jednoduché....tak jen doufám že příště se budeš chovat zodpovědněji..ale fakt ti držím palce at se rozhodneš jakoliv budeš to mít sakra těžké

pajulda
autor
21. dub 2008

KULIČKA : to jo mýmu tátovi je 37 a Pořád se chová jako v Pátý třídě.
Zkouší takový ty ftíPky co fak nejsou vtiPný a každej se mu kuli tomu směje ale on si myslí že se smějou jeho vtiPům.
A ty dyž se s nim hádala mamka kuli tomu jaxe k ní choval taxe začal hádat taky ale ne takovym zPůsobem aby neco vyřešili ale aby mámu co nejlíP setřel.
A dyž to na něm Poznám i já ... ? 😔

pajulda
autor
21. dub 2008

Tomu mýmu Příteli je sice 15 ale je fak úžasnej.
Se všim mi Pomáhá, vysvětluje mi i věci kerý já necháPu a je se mnou každej den a chodí všude se mnou.
Dokonce se i bavíme o všem.
I o tý antikoncePci a to řikal že se taky bojí aby se mi něco nestalo nebo se bavíme o budoucnosti že sPolu zůstanem a taky i o dítěti.
Ono to nezní moc důvěryhodně ale motáme se okolo sebe už 3roky ale Před 5ti měsícema sme absolutně neodlučitelní.
Ale dyž sem se ho Ptala jak by se tvářil dybych teďka byla v tom tak řikal že by nechtěl bejt tak mladej tátou.
Já ho i cháPu a Proto se mu to bojim říct ale je to moje První mímo já bych si ho nechtěla vzít a PoPravdě se na něj těšim ale bojim se jak bude reagovat okolí a aby máma neřekla že mě vezme na Potrat.
A na tu gyndu Pudu asi s Přítelem ale nebojim se tam jít jenom se tam musim objednat.

micanek
21. dub 2008

Mikca: pokud po antikoncepsi tloustneš, co samozdřejmě může bejt, tak ti nesedí ... ale kolikrát stačí změnit druh. Měla jsem to taky tak. Změnila jsem a pak bylo vše ok. Jsou ale i antikoncepční injekce a nebo ti můžou dát pod kůži antikoncepci ... je to myslím malá tyčinka, ale jistá si nejsem.

boobinka
21. dub 2008

Pajuldo... napsala jsem ti interní zprávu 😉

pajulda
autor
21. dub 2008

No jaxe tam bavíte o tý antikoncePci a tak, tak Přiznávam že to je asi chyba nás obou že sme se nechránili.
Protože já sem se Prášků bála a Pořád nedůvěřuju a jemu to s tim kondomem taky neni Přijemný měl ho jenom Párkrát a Protrh ho taxme se na to vykašlali.
Zatim to šlo a já se vůbec nebála taky sem si řikala že mě se to jen tak nestane.
Vim že si za to můžem sami ale Právě Proto sem Přišla sem za Váma dyž už se to Přihodilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru