V 17ti a maminkou. Komu to mám říct? Chci si ho nechat

pajulda
21. dub 2008

Ahojky bude mi v Červnu 17 a mě se nedávno na testu ukázali dvě čárečky. 🙂
Ale Problém mam v tom že nevim komu to mam říct. 😖
Ono tady de hlavně o tu školu že mamka je naštvaná Protože sem už Podruhý v Prváku na další škole a až zjistí že sem v tom tak je asi jasný že tu školu nedodělam.
No a toho se taky bojim že já bych si to miminko chtěla nechat ale až to řeknu mamce tak se bojim že o to Přídu. ☹
Taxem Vás chtěla PoProsit jestli už ste se někdo s takovym Podobnym PříPadem setkali u někoho nebo jestli mi nemůžete ňák Poradit třeba ňáký náPady co bych měla dělat nebo tak, děkuju moc.

nensy
25. dub 2008

jo tak to nevím ještě se neozvala.zrovna jsem říkala že v kutný hoře leje to je zase počasí 😀

lavazzza
25. dub 2008

ty jsi z kh?

denousek
25. dub 2008

pajulda ted si ctu tvuj pribeh to ja bych nevydrzela byt v takove situaci jako ty ze nevim co bude a nebude ted je nejprednejsi jit na tu gyndu v tomhle pripade jde bohuzel skola stranou takze se sbal i misto skoly a upaluj na gyndu!!!oni ti tam daji razitko jako omluvenku...

jo a ja kdyz jsem sem zacala chdit tak mi tady taky par lidi neverilo a bylo to dost neprijemny tak jsem nevedela jak jim to tady mam dokazat tak jsem si zalozila album kde jsem vyfotila i tehu testy aby mi verily a kdosi mi tenkrat napsal ze testy si muzu pujcit treba od segry a delat si prdel....jo hold tim si tady proslo hodne lidi nez si ziskali duveru a hodne lidi si tu prcu tady taky dela....ja jen neresto,jestli mas nejaky problem tak si vsimej jen prispevku ktery se ti snazi pomoct.....ahoj...

nensy
25. dub 2008

jo jsem .a znám oba tvý bratry 😀

nensy
25. dub 2008

tak co ta pajulda už se někomu ozvala? 😒

adriana1
25. dub 2008

Ahojky,mě se ozvala ale nechám to naní

lavazzza
25. dub 2008

fakt jo tak to je paráda.Já je znám taky,bohužel,jsou nevlastní,bohudík 😠

Tak Pajulda nám to nechce říct,tak to neva má na to právo.Jen jsme chtěli pomoct

nensy
25. dub 2008

a jak aspon dopadla je nebo není .tak to nám snad můžeš napsat adriana 😉

miruskaaa
25. dub 2008

ahojte kdyz to tu ctu tak pajulda se tu dlouho neukazala chtela jsem ji napsat ze se nema ceho bat me je ted 16 a 3 cervna me bude 17 a koncem srpna se mi narodi chlapecek pro mamku to byl sok ale jsem rada za to jak mi ted pomaha s pritelem jsme si nasli podnajem kousek od nasich a na miminko se tesime takze pajulda myslim ze je na tobe jak se rozhodnes a ne na mamce..

pajulda
autor
25. dub 2008

Denousek : no mě to šlo hodně na city ...
Hlavně mě to ani nenaPadlo že by si z ničeho nic mohly ty holky myslet že si z nich střílim etě v takový situaci ...

pajulda
autor
25. dub 2008

Miruskaaa : a nehraješ náhodou Wowko na ofiku ????????????

miruskaaa
25. dub 2008

co??tem slovum nerozumim 😒

miruskaaa
25. dub 2008

a uz jsi byla u doktorky???a co na to teda tvoje mamka

pajulda
autor
25. dub 2008

No my sme se ve čtvrtek s mym Přítelem sme se sebrali nejdřív k jednomu bylo 9:30h a on otvíral až za Půl hodky ... tak jedem k dalšímu v 10h sme tam a ten zase otvíral v 10:30h.
Tak etě k třetímu a tam zase bylo strašně moc lidiček ... 😀
Nakonec sme skončili u toho druhýho ... tam si mě naPsali a řekli že mam Přijet neska.
Přijela sem neska a oni mi tam udělali ultrazvuk a Podle něj mi řekli že sem v 5.týdnu a že mam za týden Přijít s mamkou jak dál ...

miruskaaa
25. dub 2008

aha a mamka uz to vi???ja mam svou doktorku a to neresila s mamkou ale to je asi na kazdym doktorovi ....

pajulda
autor
25. dub 2008

Miruskaaa : to neřeš wowko je taková hra a muj Přitel tam zná jednu holku co jí bude 17 3.6. a taky má takovej Podobnej Problém ... to je jedno

pajulda
autor
25. dub 2008

No mamce se to chystam říct ale nevim jak začnu ...
Nejdřív si musim uklidit aby mi neřikala že mam celý Patro Pro sebe a mam tady bordel ... tak čim víc bude v klidu tim líP

sylvka
25. dub 2008

Ahoj pajula,sleduju tady tu diskusi(nepravidelně) a chci se jen zeptat,jestli už to máš potvrzené od lékaře...

lavazzza
25. dub 2008

Pajuldo je fajn že tam šel přítel s tebou,držím palce s mamkou bude to dobrý uvidíš 😉

miruskaaa
25. dub 2008

no myslim ze bys ji to mela rict co nejdriv...

sylvka
25. dub 2008

pajula a jak na tvoje těhu přítel reaguje?

pajulda
autor
25. dub 2008

No Přítel mi jako řikal že by nechtěl bejt v 15ti taťkou ale že kdyby mu bylo 18 tak by tak by skákal radostí, vytáh kreditku a šel nakouPit všecko co bych Potřebovala 😀
On se bojí že by z toho mohli bejt nějaký Problémy ale řikal mi že i Přesto má radost ale vadí mu že mu ten věk.
A já zase si nedokážu Představit že bych si to měla jít na Potrat už jenom třeba z toho důvodu že budu jedna z těch omylů který už díky tomu nemůžou mít nikdy vlastní miminko.
Je to nePravděPodobný v našem století ale stává se to ☹ a bylo by mi to moc líto si to nechat vzít

petule.h
25. dub 2008

já ti opravdu fandím, ale nebojíš se, že tě přítel opustí a ty budeš na všechno sama? přeci jen v 15 letech je prakticky v pubertě? ty už jsi v 17 letech mnohem vyspělejší než on a určitě je vidět, že o dítě by jsi stála. budeš potřebovat každou pomoc, hlavně finanční...jednou budeš chtít dodělat školu, končí ti zábava a začnou povinnosti a vstávání, což není tak hrozné, ale musíš mít určitě podporu alespoń rodiče, přítel v 15 letech neskončí školu a co jeho rodiče? no opravdu ti fandím, já bych do toho asi nešla nemít alespoň přítele staršího a pracujícího...tak ti držím palce

denousek
25. dub 2008

pajuldo a proc by si tam mela chodit s mamkou??to nechapu...vzdyt 15 uz si mela tudis sex uz muzes 😅 a mimina nejsou povoleny az po 18ctce myslim...teda....no i kdyz ze nejsi plnolata a ona je tvuj zakonny zastupce...no nevim drzim ti palecky...napis co mamka ju

petule.h
25. dub 2008

no asi půjde o tu plnoletost, i když si myslím, že o potratu si může rozhodnout sama, že tam je ta hranice 15 let a níže, kdy by rozhodoval rodič.

pajulda
autor
25. dub 2008

No asi by nemusela teda kdybych chtěla Potrat tak to musej zavolat rodičům takže to jedině asi jo ale tady de o to že mamka když čekala mýho druhýho mladšího bráchu tak měla rakovinu děložního číPku a Prej je to dědičný mamka řikala ...
Takže si tam chtěj s mamkou Promluvit jako co dál a tak ...

irenan
26. dub 2008

ahoj.. ja si myslim ze tam chteji nekoho z rodicu kvuli tomu ze pajdul neni plnoleta urcite. Kdyz by byl jeji pritel plnolety tak by tam mohl s ni zajit klidne on, ale do 18 let za ni rozhodujou rodicou, jsou jeji pravni zastupci, takze proto tam podle me chteji jeji mamu. Na potrat se taky podle me muze az od 18 ti sama a jinak se souhlasem rodicu. Protoze predpokladam ze kdyz prijdes v 16 ti ,ze chces potrat tak ti ho prece asi nikdo neudela, kdyz i hospitalizaci v nemocnici do 18 let podepisujou rodice.

irenan
26. dub 2008

mam tam chybu misto pravni zastupce ma byt zakonny.
Denous: ja si myslim ze bez zakonneho zastupce to asi nejde, protoze az by se to dite narodilo, taky bude nejakyho potrebovat a to pajdul zatim nebude( takze by za ni asi ted v tehotenstvi a pak po porodu mela rozhodovat jeji mamca nebo nejaky jiny zakonny zastupce a to jestli pujde na potrat nebo ne zalezi podle me na ni ale musi mit toho zak. zastupce, kterej to bude vsechno spolecne s ni nejak resit dal, jedine ze by ji nejak ostarsili, ale to se asi dela jen v pripade ze by se k tomu jeste vdala-nevim, nevim.

petule.h
26. dub 2008

no hlavně aby ses rozhodla správně a pokud to dítě opravdu chceš, tak teda aby tě mamka podpořila.já byla na potratu ve 20 letech(taky čerstvejch), ale měla jsem opačný problém a to přítele o 25 let staršího.tak jsem si napsala zda mít či nemít dítě, prostě takové pro a proti. a dala jsem to pryč, protože jsem neviděla svoji budoucnost vůbec růžově, nikdo by mě nezabezpečil..a rodiče určitě nepodpořili...apod.Dnes čekám 2 dítě a jsem š´tastná, dítě má co potřebuje, já taky.Ale každý má svou hlavu a jiné přesvědčení. 🙂 Každopádně je to celkem statečnost

kulicka
26. dub 2008

Petule a ja pridam, ze kazdy je v jine situaci, ma jine zazemi, jiny zivot za sebou, jine hodnoty, jine pro a proti 😉

Me se taky Pajulda ozyva celkem pravidelne, mozna se ozyva tomu, v koho ma duveru a to ja naprosto chapu po tom, co ji tu nektery holky napsaly. Chapu, ze tu nechce spoustu veci ventilovat verejne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru