V jakém jsem týdnu těhotenství?

qacula
2. dub 2012

Ahoj holky.. chci se zeptat včera jsem si dělal těhu test..vyšli mi // a byly stejně silné...poslední menses jsem dostala 16.2. Co myslíte v jakém jsem týdnu?? Nějak mi to nejde spočítat :D děkuji za info

mamkamarketa
2. dub 2012

zalezi kdy si mela ovulaci

qacula
autor
2. dub 2012

A taky bych se chtěla zeptat jestli mužu coca colu,perlivou minerálku(př:ondrášovku) ..No jestli mi můžete poradit co smím a nesmím..je to totiž moje první těhu 🙂

salomee
2. dub 2012

Podle mě a poslední MS dneska začínáš osmej plus mínus den...7+0, nebo 7+1..

qacula
autor
2. dub 2012

mamkamarketa: Aha :/ no to já přesně nevím..ale podle intern.kalkulački mi to vypočítalo že 26.2-3.3.

janinka1987
2. dub 2012

Mrkni na www.tehotenskakalkulacka.cz
Jsi 6+4 tt.

ckei
2. dub 2012

@qacula tak podle ms jsi dneska 6+4, tedy ukončený 6. týden, probíhající 7. týden.

qacula
autor
2. dub 2012

Děkuji vám..moooc 🙂

mamkamarketa
2. dub 2012

@qacula no tak to ti moc neporadim,ale jak pise salomee asi budes 7ty tyden.

jinak kdyz se podivas-do nabidky temat-spolecny termin je tam diskuze listopad 2012. poptej se tam, neee ze bych ti nechtela poradit,ale jsou tam holky co jsou tehotne stejne dlouho 😉

qacula
autor
2. dub 2012

@mamkamarketa děkuji kuknu 🙂

coufii
2. dub 2012

@qacula myslim ze mineralka nnebude problem...pritele mamina mi za to nadava ale me ty bublinky po tejdnu chybely tak sem se k mineralkam ratila a jsme oba zdravy 🙂 na colu mi taky nadavala, tak ji neiju jen pred ni 😀 jinak si taky ormalne dam..a hlavne, kdyz mas prujem, ten cernej caj mi taky moc nechutna a cola je spolehliva...ale ne abys toho vypila treba 4 litry denne 😉 hodne se doporucuje voda a caje...ja si dam vodu se stavou a je mi fajn 🙂 kdyztak si jeste kup vitaminy pro tehulky a bode to ok 🙂

salomee
2. dub 2012

Jo, já jsem to tak počítala, až jsem to spočítala špatně... 🙂 jsem se sekla o tři dny.
Bez bublin bych nemohla být, jak nemám delší dobu nějakou cukernatou limču s bublinama... ale pozor na ty s umělými sladidly, to už je asi lepší ten cukr.

timbouctou
2. dub 2012

@coufii
@qacula
@salomee
holky, já jsem při prvním těhu vypila při příchodu do práce na ex dvoulitovku višňového džusu každý ráno 😀 😀 a taky jsem, hlavně v tom prvním trimestru, byla na cole úplně závislá. Tam je trochu problém, že to někomu zvedá tlak, ale já měla spíš nižší, tak dobrý.
Jinak jsem taky řešila, kdy jsem do toho vlítla a hrozně jsem počítala, nakonec bylo všechno jinak a zjistila jsem, že jsem otěhotněla hned hezky asi druhý či třetí den po ms, naprosto mimo ovulaci 😀 Tak nevím, nakolik je to počítání spolehlivé, asi + - 10 dní.

coufii
3. dub 2012

no já 4-5 den ms...jelikož jsem to měla vždycky silný jen ty prnvní 2 dny....tak pak dopoledne jsem od toho měla asi na 2 hodinky klid.Tak jsme na to skočili a ejhle 😉 budem mít prcka 🙂 to bylo těsně před vánocema...v lednu jem to nedostala aa už po 14ti denním zpoždění jsem si udělala test 🙂 strašně jsem se rozbrečela, jak jsem byla šťastná ale zároveň mě trápilo jak to oznámit budoucím prarodičům 😖 teď je vše ok a těšíme se na září 🙂

salomee
3. dub 2012

@timbouctou S tím tlakem to máš pravdu... vždycky jsem mívala kolem 140/90, na různých těch vstupních a preventivních prohlídkách mě vždycky chtěli pak ještě přeměřovat, nebo se to svedlo na to, že jsem přišla k dr. rychlejší chůzí atp.. a teď na gyn. mívám kolem 110/70 i když mě vezmou rovnou po příchodu. Často mě začne bolet hlava..a to pomůže právě trocha kofoly nebo tak něco, tak doufám, že to po trochách fakt mimču neškodí.

timbouctou
3. dub 2012

@salomee neboj, teď už by mu uškodilo jen přímé ohrožení 🙂 nejvíc se má dávat pozor ty první týdny, a to jsem zrovna byla na mamografu, když jsem byla tak 10 dní těhu a nevěděla o tom 😠 a taky jsme měli několik šílených pitek narozeninových a já jsem si po té poslední říkala, jak mi je divně blbě a že jsem asi nemocná 😀 jojo, při prvním jsem byla v pohodě, nebýt toho, že mi rostlo břicho, tak jsem vůbec nevěděla, že jsem těhu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru