Vadí že som otehotnela 10 mesiacov po cisárskom reze?

slnyecko
26. únor 2009

Baby som po CR,maly ma 10 mesiacov,a dnes som si robila test ktory vysiel pozitivne...Viem ze som v tom,presne tie iste priznaky som mala aj pri malom,a teraz sa velmi bojim,lebo mi kazali az 2 roky pockat.Lenze ja som este menzes nedostala po porode tak som myslela ze si nemusime davat pozor...

alexandra0991
25. zář 2015

Ahojte ma otazku som 3mesiace po prečasnom CR ale všetko dopadlo zle v 27tt my praskla voda
Narodil sa nam syn Miško bohužial po 5tyždnoch v inkubatore nam odišiel do nebička
Mam vsebe tolko smutku a tužby po dietatku. Neviem čo mam robit chce ešte dietatko
ale bojm sa teraz všetkeho čo sa môže stat. A kedy by bol čas na dalšie diatatko. Dakujem

molindule
25. zář 2015

@alexandra0991 Moc mě mrzí, co se ti stalo. Taky jsem rodila císařem hodně předčasně, je to půl roku a pomalu začínáme přemýšlet o dalším miminku, ale taky mám strach... Proberu to se svým lékařem při další návštěvě, myslím, že to bude hodně individuální. Držím palce, ať příště všechno dobře dopadne!

alexandra0991
25. zář 2015

@molindule dakujem a v ktorom tyzdni si rodial? Dost sa bojim
co sa môže zase stat a ci bude všetko v poriadku ked som mala
cisarsky ci sa my ta jazva neroztrhne.

molindule
28. zář 2015

@alexandra0991 Napsala jsem ti do IP

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru