• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

11. června 2015 
plánované, aj keď prekvapivé. mala som veľké stresy v práce, keď sa nám podarilo malého zarobiť, takže ma 2 čiarky na teste prekvapili. :grinning:
6. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prve planovane, chcene, zacate vo vsetkej pocestnosti 10 hodim po svadbe :slight_smile:
druhe planovane, ale tak o rok :grinning: chcene a uz pomaly uspesne skoncene. A tak som si vravela, ze ak sa nam podarilo otehotniet z 1 nechraneneho styku, tak to tak asi malo byt :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obe dve planovane tak jako neprilis dlouho ("tak ze bysme to dneska uz zkusili?" :slight_smile:) a samozrejme chtene :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prva planovana vytuzena,druha nas trochu zaskocila,ale zato velmi chcena,tretia dcerka vymodlena nielen nasou rodinou ale mnohimi inymi ktori nas poznaju,lebo uz sme ani nedufali lebo v novembri 2006 som prisla o dietatko v 13t.preto som sa aj bala znova skusit a zrazu prisil maj2007 a pocali sme nasu malu .Vravim si asi to tak malo byt jedneho anjelika mame v nebi a tu dalsieho nasu Dominicku.
6. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn vytúžený...plánovaný....dcéra je malý zázrak...nejak ani neviem...ako sa nám to stalo....ja ju volám moje malé chorvátske šťastie... :grinning: asi viac slniečko svietilo....more lákalo...pohoda bola :grinning:
6. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
první těhotenství stylem "tak bychom to mohli už zkusit, co říkáš," - povedlo se hned, bohužel, 6tt samovolný potrat - a měla to být dvojčátka....Nařízené šestinedělí jsme ehm nedodrželi, po 14 dnech jsme se zkusili opatrně pomilovat, nic mě nebolelo, žádný výtoky, pohoda... no a další měsíc už mé dny nepřišly a za 13 dní první termín....

Takže obě těhotenství chtěná, ale obě byla celkem překvapení.
7. srp 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja dcérka bola plánovaná, 7 rokov som brala HA, tak som ju vysadila, tri mesiace sme si dávali pozor a potom hovorím MM že tak už môžeš, nemusíš si dávať pozor. A hneď bola aj dcérka zarobená :wink: :slight_smile: :wink:
7. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsem se snažili asi 9 měsíců a 2 měsíce před otěhotněním mi pan doktor předepsat prášky a dneska čekáme dvojčátka :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až se po tolika odpovědích - vymodlené stydím. Ale bylo to absolutně neplánované. A to naše neplánované zlatíčko bude mít za tři dny své třetí narozky a já už bych si to bez ní neuměla představit.. :slight_smile:
7. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymodlené, a nakonec až po ivf, na druhou stranu jsme čekali jen dva roky a něco :slight_smile:
7. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc chtene a planovane, zadarilo se hned prvni mesic po vysazeni HA, byli jsme moc mile prekvapeni :wink:
druhe planujeme za rok
7. srp 2008 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažili jsme se rok, takže chtěné a vymodlené :slight_smile:
8. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcene, planovane a nakoniec prekvapivo necakane a rychle :grinning:
9. srp 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned v prvy mesiac po vysadeni tabletiek :wink:
9. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
planovane, ale pri oboch sme sa snažili rok
9. srp 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
planovane,vymodlene 3mes. po svadbe
9. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojičky tak povediac plánované ale len jedno a podarili sa dve
karolínka neplánovaná
9. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
plánované snažení na začátek dubna, povedlo se už vlednu, nejprve šok pak hrozná radost že se nebudu muset stresovat když to nevyjde(znám se, ořvala bych každou MS) :sunglasses:
10. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obě plánované a otěhotněla jsem u obou hned druhý měsíc snažení.
10. srp 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malicke neplanovane,ale tiez tazko povedat,lebo sme to aj tak chceli ked sme to robili,ale mysleli sme ze to nevyjde... :sweat_smile:
10. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no nase bolo velmi chcene a vysnazilkovane.snazilkovali sme rok s coho sme maly 3 mesiace zakazane a ked sme neverili a ked som sa prestala na to sustredit podotykam hned 1 mesiac nemyslenia som otehotnela
10. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme sa zacali snazit hned po svadbe a podarilo sa hned na prvy krat :grinning: :grinning:
10. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.Tak se jdu také pochlubit..
Já jsem někdy v září-říjnu 07 vysadila HA,ale prostě jen tak,že už jsem ji nechtěla brát :grinning:
Věděly jsme sice,že mimčo může přijít,ale moc jsme s tím nepočítaly.Někdy v březnu po třech týdnech kdy mi bylo hrozně zle,každý den jsem zvracela,celé dny proležela a už v sedm večer jsem v sedě usnula u televize jsem si prostě "jen tak" udělala test a hned naběhla první čárka,byla jsem v šoku,vůbec jsem to nečekala,naopak myslela jsem jestli nejsem nemocná a už jsem chtěla jít k praktikovi,protože moje nevolnosti a únava nebyli normální a to,že bych mohla být těhotná mě nikdy nenapadlo,protože MS jsem normálně měla i když neobvykle slabou,ale měla.No kulila jsem na test oči a nevěděla co se děje.Sny o tom jak jednou až zjistím,že jsem "v tom" zabalím manžovi testík do krabičky s mašličkou se úplně vytratily a já hned psala manžovi sms,že už vím proč mi je pořád tak zle a jsem unavená a on proč?Tak jsem mu to napsala,ale než jsme jeli k dr. tak jsme tomu ani jeden nemohly uvěřit a pořád jsme myslely,že je to omyl.Když mi to dr.potvrdil a zeptal se jestli je to chtěné,samozřejmě,že jsem řekla,že jo.Když jsem přišla za manžou do auta a dala mu do ruky fotku z utz kde už byla krásně vidět hlavička a tělíčko (byla jsem už v 10tt) dobu fotku držel a zíral na ní.. :grinning:
Celou cestu domů byl mimo a jen říkal co vše musíme udělat aby se u nás prckovi líbylo a že už nemám být do večera v práci,dělat nic těžkého (o jedno mimčo jsme v 8tt před čtyřmi lety přišly) atd.Já pořád čekala do toho třetího měsíce,snažila jsem se kór netěšit,protože dr.říkal,že ty tři měsíce jsou kritické..Po každé návštěvě wc jsem s bušícím srdcem kontrolovala zda na papíru není krev. Mimčo je ale silné!!
Celé těhu nemám větší problémy,jen ze začátku trochu s tlakem,ale to bylo kvůli špatnému praktikovi,kterého jsem změnila....Jinak všechny testy a utz byli vpořádky a já celé těhu pracuji i když s mírou.Do pátého měsíce mi sice bylo zle a někdy fakt dost,ale to k tomu patří a hlavně,že jinak je vše ok!Teď už jsme 36tt podle utz 37tt a jen čekáme kdy k nám náš Tomíček příde a móóóóc se na něj těšíme!! :slight_smile:
Tak to byl můj příběh.
9. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
synáčik plánovaný, podaril sa po pol roku a druhé? Ako píše asitka....ani neviem, ako sa to stalo. Chata, slniečko svietilo a bola pohodička.... :grinning:
9. říj 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
první synek byl neplánovaný,ale chtěný,druhé dítko bylo naplanované,chtěné a zadařilo se nám hned napoprvé.
9. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
První bylo neplánované,ale chtěné,a druhé plánované a chtěné a zadařilo se hned na poprvé. :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
planovane,podarilo sa po 7 mesiacoch :slight_smile:
11. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcera byla chtěná,vymodlená,plánovaná a podařila se nám na první pokus :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas bola prva dcera tiez vymodlena :slight_smile:
k druhej ani neviem ako som prisla :slight_smile:
a toto tehu bolo uplne neplanovane :slight_smile:
11. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. neplanovane, ale chcene
2. neplanovane ale chcene
3. planovane, chcene....zial potratila som
4. po potrate planovane, chcene, vymodlene, vysnivane, vyplakane, cele od zaciatku do konca rizikove- vysledok je vsak uzasny- nadherny super pohyblivy kuceravy chlapcek :grinning:
5. absolutne neplanovane, prijate s velkymi obavami, strachom, avsak s respektom..... tiez vsak rizikove, cize neostava ine, iba dufat, ze bude dobre :slight_smile:
12. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek