Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

angua27
6. srp 2008

plánované, aj keď prekvapivé. mala som veľké stresy v práce, keď sa nám podarilo malého zarobiť, takže ma 2 čiarky na teste prekvapili. 😀

geegee
6. srp 2008

prve planovane, chcene, zacate vo vsetkej pocestnosti 10 hodim po svadbe 🙂
druhe planovane, ale tak o rok 😀 chcene a uz pomaly uspesne skoncene. A tak som si vravela, ze ak sa nam podarilo otehotniet z 1 nechraneneho styku, tak to tak asi malo byt 😵

gedren
6. srp 2008

Obe dve planovane tak jako neprilis dlouho ("tak ze bysme to dneska uz zkusili?" 🙂) a samozrejme chtene 🙂

domulienka
6. srp 2008

prva planovana vytuzena,druha nas trochu zaskocila,ale zato velmi chcena,tretia dcerka vymodlena nielen nasou rodinou ale mnohimi inymi ktori nas poznaju,lebo uz sme ani nedufali lebo v novembri 2006 som prisla o dietatko v 13t.preto som sa aj bala znova skusit a zrazu prisil maj2007 a pocali sme nasu malu .Vravim si asi to tak malo byt jedneho anjelika mame v nebi a tu dalsieho nasu Dominicku.

asitka
6. srp 2008

syn vytúžený...plánovaný....dcéra je malý zázrak...nejak ani neviem...ako sa nám to stalo....ja ju volám moje malé chorvátske šťastie... 😀 asi viac slniečko svietilo....more lákalo...pohoda bola 😀

pepibubu
7. srp 2008

první těhotenství stylem "tak bychom to mohli už zkusit, co říkáš," - povedlo se hned, bohužel, 6tt samovolný potrat - a měla to být dvojčátka....Nařízené šestinedělí jsme ehm nedodrželi, po 14 dnech jsme se zkusili opatrně pomilovat, nic mě nebolelo, žádný výtoky, pohoda... no a další měsíc už mé dny nepřišly a za 13 dní první termín....

Takže obě těhotenství chtěná, ale obě byla celkem překvapení.

gucz
7. srp 2008

moja dcérka bola plánovaná, 7 rokov som brala HA, tak som ju vysadila, tri mesiace sme si dávali pozor a potom hovorím MM že tak už môžeš, nemusíš si dávať pozor. A hneď bola aj dcérka zarobená 😉 🙂 😉

z359
7. srp 2008

Tak my jsem se snažili asi 9 měsíců a 2 měsíce před otěhotněním mi pan doktor předepsat prášky a dneska čekáme dvojčátka 🙂

rova
7. srp 2008

Až se po tolika odpovědích - vymodlené stydím. Ale bylo to absolutně neplánované. A to naše neplánované zlatíčko bude mít za tři dny své třetí narozky a já už bych si to bez ní neuměla představit.. 🙂

fiallinka
7. srp 2008

vymodlené, a nakonec až po ivf, na druhou stranu jsme čekali jen dva roky a něco 🙂

lucpet
7. srp 2008

moc chtene a planovane, zadarilo se hned prvni mesic po vysazeni HA, byli jsme moc mile prekvapeni 😉
druhe planujeme za rok

haninka
8. srp 2008

snažili jsme se rok, takže chtěné a vymodlené 🙂

bzucinka2
9. srp 2008

chcene, planovane a nakoniec prekvapivo necakane a rychle 😀

bzucinka2
9. srp 2008

hned v prvy mesiac po vysadeni tabletiek 😉

zuzkap2
9. srp 2008

planovane, ale pri oboch sme sa snažili rok

lienka55
9. srp 2008

planovane,vymodlene 3mes. po svadbe

maca793
9. srp 2008

dvojičky tak povediac plánované ale len jedno a podarili sa dve
karolínka neplánovaná

cazadora
10. srp 2008

plánované snažení na začátek dubna, povedlo se už vlednu, nejprve šok pak hrozná radost že se nebudu muset stresovat když to nevyjde(znám se, ořvala bych každou MS) 😎

pmk
10. srp 2008

Obě plánované a otěhotněla jsem u obou hned druhý měsíc snažení.

petka_s
10. srp 2008

no malicke neplanovane,ale tiez tazko povedat,lebo sme to aj tak chceli ked sme to robili,ale mysleli sme ze to nevyjde... 😅

gladriel
10. srp 2008

ahojte no nase bolo velmi chcene a vysnazilkovane.snazilkovali sme rok s coho sme maly 3 mesiace zakazane a ked sme neverili a ked som sa prestala na to sustredit podotykam hned 1 mesiac nemyslenia som otehotnela

blcha
10. srp 2008

tak my sme sa zacali snazit hned po svadbe a podarilo sa hned na prvy krat 😀 😀

sarkal
9. říj 2008

Ahoj kočky.Tak se jdu také pochlubit..
Já jsem někdy v září-říjnu 07 vysadila HA,ale prostě jen tak,že už jsem ji nechtěla brát 😀
Věděly jsme sice,že mimčo může přijít,ale moc jsme s tím nepočítaly.Někdy v březnu po třech týdnech kdy mi bylo hrozně zle,každý den jsem zvracela,celé dny proležela a už v sedm večer jsem v sedě usnula u televize jsem si prostě "jen tak" udělala test a hned naběhla první čárka,byla jsem v šoku,vůbec jsem to nečekala,naopak myslela jsem jestli nejsem nemocná a už jsem chtěla jít k praktikovi,protože moje nevolnosti a únava nebyli normální a to,že bych mohla být těhotná mě nikdy nenapadlo,protože MS jsem normálně měla i když neobvykle slabou,ale měla.No kulila jsem na test oči a nevěděla co se děje.Sny o tom jak jednou až zjistím,že jsem "v tom" zabalím manžovi testík do krabičky s mašličkou se úplně vytratily a já hned psala manžovi sms,že už vím proč mi je pořád tak zle a jsem unavená a on proč?Tak jsem mu to napsala,ale než jsme jeli k dr. tak jsme tomu ani jeden nemohly uvěřit a pořád jsme myslely,že je to omyl.Když mi to dr.potvrdil a zeptal se jestli je to chtěné,samozřejmě,že jsem řekla,že jo.Když jsem přišla za manžou do auta a dala mu do ruky fotku z utz kde už byla krásně vidět hlavička a tělíčko (byla jsem už v 10tt) dobu fotku držel a zíral na ní.. 😀
Celou cestu domů byl mimo a jen říkal co vše musíme udělat aby se u nás prckovi líbylo a že už nemám být do večera v práci,dělat nic těžkého (o jedno mimčo jsme v 8tt před čtyřmi lety přišly) atd.Já pořád čekala do toho třetího měsíce,snažila jsem se kór netěšit,protože dr.říkal,že ty tři měsíce jsou kritické..Po každé návštěvě wc jsem s bušícím srdcem kontrolovala zda na papíru není krev. Mimčo je ale silné!!
Celé těhu nemám větší problémy,jen ze začátku trochu s tlakem,ale to bylo kvůli špatnému praktikovi,kterého jsem změnila....Jinak všechny testy a utz byli vpořádky a já celé těhu pracuji i když s mírou.Do pátého měsíce mi sice bylo zle a někdy fakt dost,ale to k tomu patří a hlavně,že jinak je vše ok!Teď už jsme 36tt podle utz 37tt a jen čekáme kdy k nám náš Tomíček příde a móóóóc se na něj těšíme!! 🙂
Tak to byl můj příběh.

lyongirl
9. říj 2008

synáčik plánovaný, podaril sa po pol roku a druhé? Ako píše asitka....ani neviem, ako sa to stalo. Chata, slniečko svietilo a bola pohodička.... 😀

marselina
9. říj 2008

první synek byl neplánovaný,ale chtěný,druhé dítko bylo naplanované,chtěné a zadařilo se nám hned napoprvé.

norma
9. říj 2008

První bylo neplánované,ale chtěné,a druhé plánované a chtěné a zadařilo se hned na poprvé. 🙂

zoeno.1
11. říj 2008

planovane,podarilo sa po 7 mesiacoch 🙂

akzeret1
11. říj 2008

dcera byla chtěná,vymodlená,plánovaná a podařila se nám na první pokus 😵

krtko.
11. říj 2008

u nas bola prva dcera tiez vymodlena 🙂
k druhej ani neviem ako som prisla 🙂
a toto tehu bolo uplne neplanovane 🙂

ingra73
12. říj 2008

1. neplanovane, ale chcene
2. neplanovane ale chcene
3. planovane, chcene....zial potratila som
4. po potrate planovane, chcene, vymodlene, vysnivane, vyplakane, cele od zaciatku do konca rizikove- vysledok je vsak uzasny- nadherny super pohyblivy kuceravy chlapcek 😀
5. absolutne neplanovane, prijate s velkymi obavami, strachom, avsak s respektom..... tiez vsak rizikove, cize neostava ine, iba dufat, ze bude dobre 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru