Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

andy21
22. črc 2008

Tak my se o mimčo snažili od O6/2007, 12/2007 positivní test, bohužel v 11tt zamlklé těhotenství.....pak jsme si řekli, že to chvíli necháme a budem si dávat pozor a najednou 04/2008 přesně na apríla 1.4. pozitivní test, tak jsme nevěřili 😀 A samozřejmě jsme strašně šťastný 🙂

pinco
22. črc 2008

straaašne chcené, takže aj plánované 😎

kacka.va
22. črc 2008

plánované a chtěné

lenkabu
22. črc 2008

plánované a chtěné 😉

krista
22. črc 2008

U nás plánované až moc 😵 (chtěli jsme březňátko a máme ho) a velmi chtěné 😵

jankapo
22. črc 2008

chcene, planovane (neplanovane na 1x zamiesene... 😉 "plan" bol tak pol roka "miesenia" 🙂
tehu rizikove, takze velmi vymodlene 😵 modlitby vyslysane, babenko aj mamina zdravunke

mkremilek
22. črc 2008

plánované a chtěné a povedlo se hned po vysazení prášků 😀

coryna
23. črc 2008

plánované,vymodlené - tím pádem logicky chtěné 🙂 😉

katka.m
23. črc 2008

Na prvom sme "pracovali" 1 a pol roka a druhý vyšiel doslova do písmena na druhý pokus. A to skutočne. 😀

mobina
23. črc 2008

U nás plánované, po roce snažení i trochu vymodlené, ale stejně byl pozitivní test velký nečekaný překvápko 😀

quinny
23. črc 2008

plánované & chtěné 🙂 Máme přesně to co jsme si přáli 😵 😵 😵
i u nás byl pozitivní test překvápko 😉 to je myslím tak trošku vždycky i když plánujete 😉

digysa
23. črc 2008

Obidve planovane do bodky....a skoda, ze sa nam to podarilo hned...mohli sme dlhsie "pracovat"... 😀

nikka.vo
23. črc 2008

dlooouho chtěné, jen z mé srany bohužel 😔 a následně plánované na první pokus zadělané 😀

mirrinka
23. črc 2008

aj moje bolo plánované a chcené 😉 ale chvalabohu z obidvoch strán 😉

bambulik
23. črc 2008

takže chtěné bylo, ale že jsem otěhotněla druhý cklus bylo velké překvapení

binki
24. črc 2008

plánované, podpořené léky a chtěné

katulka2709
24. črc 2008

My sme si ho naplanovali vecer, isli sme hned na to a podarilo sa na prvy pokus 😵

makak21
24. črc 2008

Plánované a rychlé 😅 😵

matru
24. črc 2008

první dítě-neplánované,super rychlé, ale chtěné...druhé- plánované a rychlé

vachovka
24. črc 2008

planovane a hned na prvy mesiac sa podarilo 😉 😀

petule.h
25. črc 2008

první plánované, čekali jsme rok, takže trochu vymodlené(a to není tak dlouho), ale na nervy šílené...druhé plánované, ale mile hned za měsíc 🙂čekala jsem zase, že to bude trvat a nijak jsem to nehrotila ...takže platí, jak něco moc chceš, tak to nejde a jak vypneš, jde všechno 😀

sarkal
25. črc 2008

Já sem v 09/07 vysadila antikoncepci,ale nějak sme se nesnažily,ale také sme věděli,že to může nastat.A proto když sme vbřeznu 08 zjistily,že čekáme mimi bylo to velké a krásné překvapení a doteď tomu nemůžu uvěřit a to už jsem miminko mockrát viděla na utz.Je to malý zázrak 🙂 (jinak taky si myslím,že čím víc to člověk chce tím víc to nejde)

lacherka
25. črc 2008

s přítelem jsme spolu začali v srpnu- v říjnu jsem zjistila že jsem v 5týdnu, takže těhu se podařilo po měsící známosti-samozřejmě neplánované a bohužel musím říct i nechtěné-ani jeden jsme mimčo ještě nějaký rok nechtěli, přemýšleli jsme co dál. Nakonec jsem v těhu pokračovala a za to jsem moc ráda-takže nakonec byl přece jen chtěný🙂 Ted máme krásného chlapečka a oba ho moc moc milujeme! I když jsme na dítě nebyli připravení, myslím,že zvládáme dobře a jsme oba štastní,že ho máme. Proto budoucím maminkám, které se také rozhodují, doporučuji do toho jít! Jednou byste litovaly, já jsem vděčná těm, kteří mě přemlouvaly a podporovaly. Je to opravdu štěstíčko, i když někdy dost uřvané! A když si vzopemu na to, co by se stalo, kdybych šla na interupci-je mi do breku a radši na to nemyslet!

weroni
25. črc 2008

my sme s manzelom spolu chodili asi pol roka a uz sme tuzili po babenku, po dva a tristvrte roku sme sa vzali, zacala som uzivat vitaminy na planovane tehotenstvo ale babo sme chceli "zamiesat" az na svadobnej ceste na Vianoce (svadba bola v aprili) a 04. oktobra som si nasla dve krasne ciarky 🙂 takze Esterka nas predbehla o nejake tri mesiace a zo svadobnej cesty bola nakoniec stavba domu 😀

pavlina05
25. črc 2008

tak my jsme s MM děťátko chtěli. V r.2007 jsem vysadila HA a po 3 měsících otěhotněla. Byla jsem děsně happy. Jenže v 11 tt jsem o miminko samovolně přišla. ☹ ☹ ☹ Strašná rána. Myslela jsem že se z toho zármutku ani nedostanu, moc mi pomohly tady holky na MK a jejich osudy...
No a v září jsme jeli do Řecka a splodili si tam iminko!! Narodilo se 10.6. 2008 ajsme nadšeni!!! Je to nejkrásnější dar na světě!
Teda...někdy šíleně pláče a nevíme proč...ale stejně ho milujeme se vším všudy!!! 😀 😀 😀 😀

bihan
25. črc 2008

Chcené a veľmi precízne naplánované 😀

dnada
25. črc 2008

neplánované a vyloženě šok,že sem těhotná.Při interupci před 12ti lety mi poškodily vaječníky a doktoři před 6ti lety řekli,že už nebudu moct mít děti,tak ssem vysadila HA a v loni na podzim sem měla spoždění a s údivem sem zjistila,že sem těhotná.Otec malýho táta být nechce ,tak sem s kulišpínkem sama,ale vůbec nelituju,sem šťastná,že se moje tělo samo opravilo a malýho sem se všemi možnými problémy donosila 😉 Je to to nejkrásnější co může být,porodit malého tvorečka 😎

yara2
25. črc 2008

bihan - ako to myslis "velmi precizne" ? 🙂

janula2008
25. črc 2008

Dnapa držím ti palečky, ať zvládáte, určitě jsi udělala skvělé rozhodnutí. I když samoživitelky to v dnešní době lehké nemají 😖 . O to víc ti přeju, ať se máte fajn, jistě jsi super máma. 😉

bihan
25. črc 2008

Yara, my sme plánovali mimi pred svadbou, potom nás čakalo sťahovanie, tak som na svadbe už chcela byť po prvom trimestri ale aby ešte nebolo veľmi vidieť bruško, aby som pri sťahovaní nemala problémy s cestou lietadlom a navyše, aby sa malá narodila okolo MM narodenín.... 😅 Ja som bola fanaticky fixovaná na to, aby sa nám mimi podarilo na prvý šup a podarilo sa 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru