Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

zelva
12. říj 2008

Tak u nás bylo miminko plánované a zadařilo se i díky bohu brzy (4. měsíc snažení).

dula_renka
12. říj 2008

ingra73....klobúk dole, tehotenstvo v tvojom veku...ale musím povedať, že staršie rodičky rodia úžasne. Väčšinou si ma vyberajú staršie.....vzhľadom na môj vek 😉 .....tak držím všetky palce 😉

majsan
12. říj 2008

u nas bol prvy planovany,druhy planovany zial som potratila v 12 tt a treti planovany ,vymodleny,vyplakany ale je to zdravy bambulik 🙂

[url=http://premamy.sk/ticker][img]http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/7158...[/img][/url]

ingra73
12. říj 2008

dula-renka: no ja poznam aj ovela starsie maminy, nezda sa mi 35-tka raritny vek na rodenie, i ked je pravda, ze dobrovolne by som si to nenaplanovala ☹

konja
12. říj 2008

první těhu bylo neplánované,ale radostně přijaté a druhé těhu bylo moc,moc chtěné a plánované 😀

asitka
12. říj 2008

syn...plánovaný....vytúžený...chcený..
dcéra....neplánovaná....ale chcená....a nedala by som ju za nič na svete...aj keď som neverila...až kým sa nenarodila, že to bude dievčatko----zlatíčka moje 😀

gabka.d
13. říj 2008

Plánované, chtěné, nakonec vymodlené!!!Museli jsme se ale modlit 3roky a jíst všelijaké léky a chodit pravidelně k dr. ....

skalnicka
14. říj 2008

planovane, chcene, prislo velmi veeelmi rychlo 🙂 , len raz sme sa po tuleni spolu rozpravali, opytala som sa "co keby sme mali male" a on povedal:"majme!"...a dalsia menstruacia uz neprisla 😀 neuveritelna zhoda nahod, xixi

ivulinda
2. lis 2008

Po vysazení antikoncepce jsem hned zapadla,a hrozně jsem si miminko přála:Takže vymodlené a plánovanéé 😀

mariska1980
2. lis 2008

My jsme planovali vysadila jsem prasky a porad kupovala testy a porad nic az jsem mela zdr.problemi a doktor me poslat chtel na rengen ale zeptal se nejste nahodou tehotna odpovet byla nevim,poslal me si udelal test nared sem tam nic nevydela az po 5minutach se tam obevila tenka cervena carka nikdo jsme nemohli uverit a dnes mame prekrasnou holcicku ale nemocnou.

limin
3. lis 2008

Taky se přidám 🙂
Plánované 😀, chtěné 😅 , šťastné 😉

k.bett
3. lis 2008

Ahojky všem.

Tak naše miminko bylo vymodlené 😉 🙂

sylvar
3. lis 2008

Sofinka se narodila po 3. měsíčním snažení, v červnu jsem vysadila HA, v září už byly //.

mercy
3. lis 2008

Prvé -plánované, chcené, po siedmich mesiacoch snaženia
Druhé-plánované, chcené-na prvý šup🙂

jaduska
3. lis 2008

Prvé - plánované
Druhé - plánované
Tretie - totálne neplánované prekvapko 😀

anickaajanko
4. lis 2008

prvé tehotenstvo, neplánované ale chcené (žiaľ som potratila)
druhé tehotenstvo chcené, vymodlené, plánované a máme krásneho syna

daisy33
4. lis 2008

plánované - na druhý pokus sa zadarilo.

cernovlaska
4. lis 2008

Ahojky,u nás neplánované,překvapivé,ale chtěné a za pár týdnů naplněné 😀 😀 😀

misicka85
4. lis 2008

Tak u nás bylo moooc chtěné, plánované a nakonec fakt vymodlené-snažili jsme se 2,5 roku- ale vyplatilo se, naše adélka by se měla narodit 24.12.2008 🙂

tamarka
5. lis 2008

prvé plánované - na prvý šup
druhé plánované - na prvý šup
ja sa len obtrem o trenky a som v tom 😀

slunicko552
5. lis 2008

Tak u nás bylo vymodlené-po 5letech se podařilo 🙂

janika7
5. lis 2008

U nas chtene s tim ze tomu nechame volny prubeh a mysleli jsme si ze tak do roka bude miminacek a ono to bylo hned na poprve. Takze Chtene a prekvapko 😀

pasoa
5. lis 2008

Chcené, plánované, zadarilo sa hneď na prvú ovuláciu 😉

dicinka1
13. lis 2008

ajojte..u nas to bolo vymodlene....ivf-umele oplodnenie.. 😉

sisa32
13. lis 2008

1. plánované, chtěné, přirozené.
2. plánované, chtěné,vymodlené, rizikové, ale po IVF až po 4-řech letech snažení.

tinka19
13. lis 2008

ahojte ....tak u nás to bolo vymodlene...podarilo sa nam to po piatich rokoch...tesne pred tym ako sme sa rozhodli ist na IVF

majula009
13. lis 2008

caute, chcené, plánované.... 😀

samik2008
18. lis 2008

ahojte,obě chtěné a plánované

pemb
18. lis 2008

ahojky, obě jsou chtěné, plánované a každým dnem netrpělivě očekávané 😀 😀 😀

tweetinkapp
18. lis 2008

No nase male bolo neplanovane, sposobilo nam velke prekvapenie a zmenu zivota....ale vsetci sa mu teraz tesime....len nech je uz medzi nami 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru