Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

hancas
18. lis 2008

s přítelem jsme si miminko chtěli přivést z dovolené v Řecku,ale nějak to nevyšlo a já jela na dovolenou ve 3.měsíci těhotenství.Vysadila jsem prášky v prosinci 2006,a miminko jsme počali v dubnu 2007 a miminka(dvojčátka)se narodila v lednu 2008.Řekla bych že jsem otěhotněla ihned,vůbec jsem na to nemyslela a ono se to podařilo.Miminko/a byli plánované a moc jsme se na ně těšili.Maminka jestli mohu poradit nemyslete na to že dnes musím otěhotnět většinou se to nepovede budete zklamaná,nervozní a zlá na celé okolí.Cho´dte do práce dělejte normální věci co před tím a sexík si užívejte jak před tím a ne aby byl jen kvůli malému prcku.Pomůže to 🙂 Držím pěstičky štěstí

misa.ottovka
21. lis 2008

Naše miminko bylo plánované a vymodlené, snažili jsme se půl roku 😉

mirjanka
21. lis 2008

My se snažili na oba kluky půl roku...na holčičku jsme se snažili, ale dopadlo to zhruba po dvou letech

llaayllaa
26. lis 2008

s manželom sme sa snažili pre nás strááášne dlhých osem mesiacov,a teraz ked ju tu máme sa strááášne vytešujeme z princezničky našej

kathuska
30. lis 2008

no a holky ty neplánované mimi, jak se vám to povedlo? (co selhalo? ) 😉 z čistě ženské zvědavosti 🙂 zda se mi že někdy selže HA, ale selže nebo se třeba 1-2x zapomene vzít? to by mě zajímalo

alcatko.j
1. pro 2008

Kati, u nas selhala vira v to, ze kojim, nemam ms a tudiz jsem docasne neplodna 😅

kathuska
1. pro 2008

alcatko.j - taky dobry 😀

barusha
2. pro 2008

Plánované a chtěné 😉

usnicka
2. pro 2008

u nas tiez chcene a planovane

lucie.krajcarova
4. pro 2008

ahoj, ráda se přidám, vzhledem k tomu, že miminko přišlo, až jsme vypustili prášky, tak bylo plánované a chtěné, asi druhý měsíc bez antikoncepce (první menstruace po dobrání prášků je brána jako "Pseudomenstruace" , jinak by to byl třetí měsíc. akorát že jsem si udělala testy až v 7. týdnu 😀

pajulinkka
4. pro 2012

První plánované vymodlené, druhé zatím nepotvrzené a neplánované

haniplanetka
16. pro 2012

u nás to bylo taky mega překvapení. Haluz, miminko jsme neplánovali (ne teˇd), ale už jsem tu HAK tak nehlídala, protože jsem konečně potkala chlapa, se kterým jsem děti chtěla. Takže když jsem otěhotněla, byl to šok, ale zároveˇn nádherné štěstí. Bála jsem se mu to říct, co to s ním udělá, tak jsem za ním ještě ten den jela a dostalo mě, jak byl rozzářený a nadšený. Takže miminko je rozhodně chtěné i když je to překvapení. Za dva měs. rodím a moc už se na malinkou princezničku těšíme 🙂

sisisi
19. pro 2012

chcene, neplanovane, ale nijako extra sme sa nechranili 😝

mysicka_lb
3. srp 2013

U mě je těhotenství plánované a chtěné, ale přesto jsem nečekala, že se "zadaří" takhle hned, takže mě to trochu zaskočilo. Ale jsem samozřejmě moc ráda, doslova dojatá, jen si zvyknout.....

marcela23
8. srp 2013

Neplánovane🙂

janeita
8. srp 2013

Neplanovane ale chcene, nechranili sme sa jednoducho (kto mal vediet ze sa to tak skoro podari? 🙂 )

prahaxx
8. srp 2013

zatial.. obe planovane, tvrdo vydrete 😀

vetyver
8. srp 2013

plánované, chtěné, povedlo se hned 2. měsíc, takže i překvapující 🙂

emilia25
8. srp 2013

kazde jedno tehotentsvo bolo planovane iba teraz vjuni som potratila tak to bolo velmi ale ze velmi neplanovane tehotenstvo ale teraz zas tak planujeme tak uvidime ci nam to vyslo alebo nie do 25 musim vydrzat.

elastiq
6. zář 2013

Nám to vyšlo hezky, těhotenství byla plánovaná a vyšel nám i měsíc narození 🙂

pejsanek
6. zář 2013

na začátku dubna jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh a nejpozději na dovolené ve Francii /srpen/ snažení zintenzivníme 🙂 a nakonec to dopadlo, že se podařilo v červnu a na dovolenou do Francie jsme jeli už tři 😀

jjanickaa
6. zář 2013

U nás taky plánované, nečekané... 🙂 Mysleli jsme, že to bude trvat mnohem dýl /endometrioza/, ale prcek k nám asi moc chtěl 🙂

motylek17
6. zář 2013

U nas tiez planovane, ale necakane... po 1 a pol roku sme sa dockali... teraz uz premyslame nad druhym 🙂

pisisvori
6. zář 2013

první chtěné a plánované na první pokus, druhé neplánované "náhodné" skončilo potratam v 9tt, třetí chtěné a plánované po 3 měsících snažení skončilo potratem v 6tt

beandy
4. pro 2013

Vymodlené.. 🙂

lucia20
4. pro 2013

prve planovane, druhe planovane, tretie planovane, stvrte doslova vymodlene.... taky velky zazrak, ze ho vobec cakame....
@karot

punky
4. pro 2013

prve neplanovane ale od zacatku chtene a moc jsme se na nej tesili 🙂 a ted se modlime aby jsem mohli mit druhe (zdravotni duvody)

coreprincess
6. pro 2013

pořád jsme o něm mluvili, ale spíše ze srandy, co by kdyby . Řekli jsme si, že až to přijde tak to přijde. A ejhle opravdu. Rodičům (mojim a přítelovým) to oznámíme pod stromeček...snad to skousnou 🙂 😀

malamonika
7. pro 2013

neplánovane ale sme šťastný 🙂

mima1722
7. pro 2013

planovane 🙂 aj ked v mladom veku ale velmi som chcela a podarilo sa na "prvy sup" 😀 😀 ako sa hovori. Vysadila som tabletky a za par dni som otehotnela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru