Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

majka07
25. črc 2008

měsíc před svatbou jsme si řekli tak do toho půjdeme a na svatbě jsme byli už tři a ani jsme to nevěděli:o) že to bude hned tak to nás ani nenapadlo, takže krásné, milé překvápko a nejrásnější svatební dar 😵

magika
25. črc 2008

Moje první bylo velmi brzy,takže neplánované...malilinkou chvilku nechtěné,ale pak se stal smyslem mého života a zvedl mě ze dna...druhé dítátko bylo plánované a velmi chtěné a třetí se plánuje tak za tři roky 😵

dnada
26. črc 2008

janula : moc děkuji,zatím zvládáme statečně,malej je zlatíčko,sice si trošku pobrečí ale jen malinko,jinak je hrozně zlatej 😉 stejně chci ještě holčičku ,tak za dva roky , tak se snad i najde i fajn tatínek 😉

berynka
26. črc 2008

Neplánované, ale chtěné 🙂

slavica2
26. črc 2008

planove a vytuzene 🙂

poupe
26. črc 2008

planovane a chtene 🙂 ,

niki2
26. črc 2008

vymodlene

lenko
27. črc 2008

vytúžené, teda aj plánované. 😉

dori
27. črc 2008

plánované vytúžené a vymodlené 😀 😀 😀 a nakoniec ten najkrajší darček k narodeninám 😀 😀 😅 😵

maca793
27. črc 2008

dvojčatá- tak povedané plánované
karolínka nechcene 😉

bashka
27. črc 2008

chcene, ale neplanovane...kedze mam kopu kamosiek, ktore planovali a planovali a snazilkovali a nedarilo sa a tak teraz maju namiesto deti len velke depky 😒 ☹ Dietatko pride vtedy, ked ma prist...nam sa podarilo na prvy sup, ale vobec som to necakala...som ratala, ze tak do roka by sa mohlo podarit 🙂

artuse
27. črc 2008

my moc neplánovali, ale řekli jsme si, že už tomu necháme volný průběh, myslela jsem si, že bude chvíli trvat než se zadaří, ale zadařilo se ihned 😀 takže to byl trošinku šok, ale od začátku určitě chtěné 🙂

kisska
27. črc 2008

noooo asi aj planovane (nerobili sme nic proti tomu 😀 ), velmi chcene, aj ked drahy hovori, ze si velmi neuzil nasho "snazilkovania sa", lebo sa nam to podarilo za 6 mesiacov, z toho 2 bol mimo SK 😎 Uz sa tesi na druhe 😉

biba12
30. črc 2008

Planovane a vyslo to hned na prvy pokus.

sakura77
30. črc 2008

moc moc chcene,potom ked sme to vzdali,tak to prislo 🙂

adulik16
30. črc 2008

Ahojte, moje je vymodlene a vytuzene, nedarilo sa mi otehotniet tri roky, uz som podstupila vselico a nakoniec to vyslo, tak sa velmi tesim a pevne verim, ze uz to dotiahnem do uspesneho konca🙂

alcatko.j
30. črc 2008

Nelinka- velmi velmi chtene miminko, velice precizne naplanovane poceti a pozitivni test nebyl prekvapko 😀 materstvi byl pro me sok, ale prijemny 😅

Druhe miminko 😔 neplanovane, sok, ale chtene a nakonec to neklaplo...

petapi
30. črc 2008

Hodně chtěné a plánované 🙂 , vyšlo na druhý pokus

filipi
30. črc 2008

Obe deti veľmi chcené. Filipko hneď po svadbe. A Linduška po 8 rokoch insemináciou, ktorá vyšla hneď na prvý pokus. 🙂 🙂 🙂

zanetak
3. srp 2008

Jeden letný deň sme si ešte vtedy s priateľom /teraz manžel/ povedali, že poďme si spraviť bábo, no a hneď sa nám to na prvý krát podarilo. Takže plány vyšli dosť skoro 🙂

adetka
3. srp 2008

1. prve... MA v 7 tt... neplaniovane... zaskocene... ale aj tak som sa tesila.... a potom neskutocne trpela... par mesiacov po zasnubach

2. druhe... MA v 5 tt... tuzene... par dni pred svatbou...

3. tretie... uspesne... castou rodiny, znamymi a priatelmi vymodlene, vytuzene, vysnivane... ale aj tak som si prve tyzdne musela na skutocnost, ze som tehotna, zvyknut... narodila sa dva roky po svadbe...

kitty68
3. srp 2008

neplanovana ale chtena ♥

smardik
3. srp 2008

plánované a chtěné ale nečekaně rychlé 🙂

janii
3. srp 2008

Chtěné hrozě moc, ale absolutně neplánované(otěhotněla jsem během 1 týdne)

mata78
3. srp 2008

s manželom sme sa vzali a dohodli, že zacneme pracovať na dieťatku. on si myslel, že bude stačiť iba raz a bude. ale nakoniec nám to trvalo dva roky a za pomoci roznych liekov a vyšetrení. a druhé babo sme ani neplanovali ( ja som ani len neuvažovala o druhom dieťati a popravde som si myslela, že to bude zase problém ako pri prvom) a ani poriadne nevieme kedy sa to stalo a už čoskoro tu bude leuška, na ktorú sa všetci traja veľmi tešíme

mywiel
3. srp 2008

Planovane a babo prislo za dva mesiace. 😀 😵

marinka
3. srp 2008

U nás vymodlené po IVF..

martinka83
6. srp 2008

Plánované a po třech měsících snažení se nám to povedlo.

tunylyk
6. srp 2008

vytúžené 😉

alca22
6. srp 2008

U nás to bylo těhotenství plánované a hned po vysazení HA. Byly jsme překvapení,protože jsme nečekaly že to bude tak rychle.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru