Vaše těhotenství bylo plánované, neplánované, vymodlené?

karot
21. črc 2008

Začnu zase já,když dovolíte?!......... 😀 :
Vymodlené

muddledgirl
2. led 2014

plánované, chtěné,vymodlené po cca 2,5 letech po IVF 😉

sarriku
17. únor 2014

u nás bylo chtěné, plánované a vymodlené a nakonec přišlo až dýl a neplánovaně😀 ani jsem o něm nevěděla 😉

majusik26
19. únor 2014

ahojte chcela som vedieť že som 2 dni pred MS mam 3 dni pozitívny test bola som u ginekologa a predpísal mi duphaston
ale ja som chcela vedieť že asi kedy bi malo biť už vidno na ultrazvuku 🙂 dúfam že mrcha nedorazí a budem už medzi Vami 🙂

blahova_andrea
19. únor 2014

to druhé rozhodně neplánované 😅

zewa11
19. únor 2014

u nás obe plánované 😉

bbarboraa
19. únor 2014

planovane 🙂 v poslednom rocniku VS kazdy myslel ze zacne megakariera po VS ptm som planovane otehotnela a vsetci sa sklebili ze sa nam ´smykli´paty :D lol a vobec ma to netrapilo... my sme vedeli ssvoje :P

uzjetotak
11. čer 2015

Neplánované.
Když mi v době rozchodu s tehdejším přítelem řekli, že přiřozenou cestou neotěhotním, přestala jsem se chránit. Doufala jsem že snad jednou v budoucnu, až budu zajištěná a bude se mi to hodit, podstoupím IVF a snad se dočkám.... Takhle to dopadlo🙂

tristizia
11. čer 2015

Plánované 🙂

jajulinkaa
11. čer 2015

Plánované a velmi chtěné tedy hlavně z mé strany no a když už sem se po půl roce smiřovala s tím ,,že další dítě 😉 mít nebudu´´ přestože sem zdravá a přemýšlela kdy to dostanu tak jsem 13.2. zjistila že jsem těhotná 🙂))

sonjuletka
11. čer 2015

plánované, nečekaně rychlé. občas mám stavy kdy toho krutě lituji, ale jen v souvislosti s jejím tatínkem, jinak bych ji v životě nedala!!! i kdybych měla jednou žít v podnájmu a uklízet po večerech.

akankeo
11. čer 2015

Trikrat a pokazde neplanovane a to mam mit problem s pocetim a potracenim dle diagnoz a vzdycky otehotnim i pres antikoncepci. Aneb jsme krasna ukazka jak planovane hospodarstvi proste nefunguje, vdala jsem se s tim, ze o deti se zacneme snazit az si dodelame skoly a postavime barak. A buch ho jednou - pry prechod v 26 - ne tehotenstvi to bylo, pak buch ho podruhe, to uz jsem vedela, ze tu skolu proste nedam. Prace je nastesti dobra, takze i kdyz jsem opet neplanovane tehu, deti bych mela uzivit i kdyby se neco nedejboze stalo a tatinek v pohode, i kdyz chtel puvodne jen 2 deti, tak neni co resit 🙂 . Jen ta skola se hold doela pozdeji a barak bude taky az casem, no 😀

naxii
11. čer 2015

Poprvé ve 20ti moc chtěné a přišlo tak brzy, že jsme byli až v šoku.. podle všeho jsem měla mít s otěhotněním i problém.. což se potvrdilo, když jsem šla darovat vajíčka do Pronatalu, tam mi sdělili, že až budu plánovat druhé dítě, mám se stavit... otěhotněla jsem plánovaně po druhé po Dostinexu, měla jsem zvýšenou laktaci... teď jsem otěhotněla ani něvím jak a záhy zase o to přišla ani nevím jak... a po dovolené chceme miminko zkusit znovu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru