Ve 4tt byl na UTZ vidět jen obal, měly jste to taky tak?

janina419
15. únor 2014

Ahoj měla jsem 2 pozitivní testy byla jsem u dr nebylo vidět jen obal ve kterém je uloženo mimi měli jste to taky tak ? Mám přijít za 14 dní kdo má stejnou zkušenosti vyšlo to?

lenkaef
15. únor 2014

@janina419 v kolikáté jsi tt? Bývá vidět tak 8-9 tt.

janina419
autor
15. únor 2014

@lenkaef podle dr jsem na začátku tak 4tt prý je brzy mám přijít za 14 dní mám strach aby vše bylo ok

metallico_mondo
15. únor 2014

na začátku těhu jsem to taky tak měla! neboj se všechno je dobrý 🙂

lenkaef
15. únor 2014

@janina419 to jsi opravdu na zacátku.Myslím,že za 14 dní taky ještě vidět nic nebude.Vydrž dočkáš se.

janina419
autor
15. únor 2014

@metallico_mondo díky takže později už šlo vidět jo?

janina419
autor
15. únor 2014

@janina419 díky moc za odpověď

janina419
autor
15. únor 2014

@lenkaef díky za odpověď

lenkaef
15. únor 2014

@janina419 hlavně se nenervuj.:o)

metallico_mondo
15. únor 2014

@janina419 určitě 🙂

missveru
17. únor 2014

Ahoj, já jsem teď byla na gyndě, protože jsem v 5tt+1, al emám poměrně silné bolesi podbřišku a ráno jsem trochu špinila. Nicméně prý je všechno v pořádku, jen musím doma ležet a za dva týdny jdu na kontrolu. Trochu mě ale zarazilo, že na UTZ byl vidět opravdu jen flek, podle doktorky ještě žádné embryonální struktury. řitom v 6. týdnu už by mělo tlouct srdce, ne?

dezyre
17. únor 2014

@janina419 buď v klidu,ve 4tt jde vidět jen váček, a to opravdu malý 😉 dej miminku čas, srdíčko bývá vidět kolem 7tt a to nejdříve.

bajana
17. únor 2014

@missveru nie, vobec to nie je pravidlo...navyse mozes mat posunutu ovulku a tym aj plod je mladsi aj niekolko dni...u mna bolo srdiecko v 6+4tt a druhy krat som pre istotu isla na 1. kontrolu az v 9tt

janina419
autor
17. únor 2014

@dezyre aha diky

missveru
17. únor 2014

@bajana Děkuju 🙂

janulkahr
28. únor 2014

Ahoj holky, jsem vážně ráda za takové diskuse, dokážou uklidnit, já byla včera na první kontrole u doktorky, těhotenství sice potvrzeno, ale srdíčko zatím vidět (slyšet) nebylo ☹, takže dalších 14 dní čekání a očekávání 😒 ... dle prvního dne poslední menstruace jsme 6+4 (7.týden?)

janulkahr
14. bře 2014

Tak včerejší kontrola dopadla dobře, dneska už jsme 7+4, máme 11 mm a srdíčko krásně tluče 🙂

mooncicak
24. čer 2014

@janina419 Mám to teď taky tak, dr. Mi řekla 5 tt na ultrazvuku a byl vidět jen gestační váček. Mám obavy a ještě 4 dny musim čekat...

chris_n
24. čer 2014

me ani tak rychle objednat nechteli. ja sla az v osmem tydnu cca a byl zloudkový váček

muchomurkazelena
27. čer 2014

@chris_n a srdíčko už bylo vidět? Já jsem totiž v 8 tt a doktor našel jen žloutkový váček, bez srdeční akce. Takže jdu za 4 dny na ultrazvuk do nemocnice a tam se rozhodne co dál. Je to moje první těhotenství a mám z toho dost špatný pocit, bojím se, že to nedopadne dobře.

chris_n
27. čer 2014

@muchomurkazelena ne, srdeční akce byla az na dalším utz

milca111
28. črc 2014

@chris_n prosím tě, a ty už jsi v kolikátém týdnu? Já dnes byla na kontrole u dr. a podle ms mám být 6+5 tt a byl vidět jen váček,žádný zárodek a srdíčko už vůbec ne ☹(( jsem to už i obrečela,protože se bojím,že to bude zamlklý potrat,už jednou jsem ho měla ☹ Řekni mi prosím,že v tom tvém 8 týdnu jak nic vidět taky nebylo ještě kromě váčku,tak už jsi teď byla na utz a je vidět plod i srdíčko.
Holky dejte mi naději že za 14 dní jak půjdu k dr. tak mi neřekne špatné zprávy ☹ ☹ ☹

denca2000
28. črc 2014

@milca111 Hlavně v klidu, žádný stres - máš dva chlapáky, tak tě třetí těhu nemůže rozhodit ☺ Já jsem podle MS 6+2tt a jdu na kontrolu 11.8. - má se chodit kolem 7tt - je to lepší, aby se pak maminky nestresovaly a zbytečně něco nepřivolaly. Někdo má hold pozdější ovu a vše je tím pádem posunuté - držím pěstičky

milca111
28. črc 2014

děkuji,ale to u mě nehorzí právě, vím přesně kdy jsem otěhotněla,takže ovulace musela být přesně ☹ proto by měly ty týdny odpovídat plus minus pár dní,než tam ty spermie doklusaly 😎 No snad bude tedy vše ok,ale na další kontrolu to půjdu s nervama. Právě já bych měla být asi už skoro bez 2 dní ten 7 týden a nic není vidět kromě váčku. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru