• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

1. prosince 2016 
adel, jj, koupila jsem baterky do fotaku, tak vyfotim :slight_smile:
luci, to si pis, ja te tipuju nejpozdej na leden, ze otehotnis :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly a s mimousem bys to nedodelala? dokud je maly je to mnohem jednodussi nez s rocnim a tomu ver :sweat_smile:
4. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja:Jsem strašně unavená,chci hlavně být s malým ze začátku,..pak bude tatka,..podniká takže je svým pánem a máme na to lidi:slight_smile:))) :wink:
4. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako holky..mám tady ještě celý balení prášků:grinning: takže je stejně ještě asi doberu:D
4. zář 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci treba se jeste po porodu budou hodit :grinning:
4. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja:A co jméno pro mimouše,...už máte? :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i když...:grinning:
4. zář 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, prasky jsou od toho aby se nebraly!!! :grinning: :grinning: :grinning:
stylly, stejne ti to neda a budes se malymu chtit naplno venovat aj za ten rok a je mnohem jednodussi se ucit kdyz miminecko spinka, nez kdyz kolem tebe poletuje dite dozadujici se pozornosti... :wink:
4. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly, kuk dopasu, jsou tam favoriti :grinning:
maja: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adel diky:slight_smile: i když máš pravdu..no musím to prodiskutovat s mou drahou polovičkou..jen by mě zajímalo,kdo vsází na to,že vysadím ještě letos:slight_smile:
4. zář 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly, vis jak, nechci ti nic vnucovat, jen mluvim ze sve zkusenosti, protoze jsem o odkladu taky premyslela a ted dekuju panubohu ze jsem to neudelala... :grinning:
4. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ja, pak si date chvilu bacha a jak jsem psala, nejpozdej v lednu ses v tom :grinning:
4. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako kámoška ta mi furt říká, ať do toho s Michalem jdeme:grinning: teda ono většina kámošek:grinning:
4. zář 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, to mas dobry kamosky, me vsechny rikali, jestli jsem se nezblaznila :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je krása že se snad zase vrací boom mladých maminek, mě je 23 a taky na mě kolikrát lidi koukali jak na exota, že tak brzo svatba, mimčo.. ALe z mého pohledu lepší než první dítě v 35 :grinning: jen at nás mladých maminek přibývá :sunglasses:
jdu trochu pouklizet, ale nakukuju, tak pekne piste :grinning:
ja som tu najmladsia hihi ja som 90.ty rocnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nestazujem si, uz je to len za par a bude na svete o jednu krasnu princeznu viac :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja:Ale maličký bude mít když budu znovu nastupovat 7,5měsíce,..to tatínek zvládne :wink:
4. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: no ono se to holkám radí..všechny ještě jsou na škole :grinning: tak se jím to radí :grinning: sousedka v bytovce den přad svatbouz myslela,že musíme a říkala,jak se těší,že bude vozit kočárek..moje máti taky plánuje jak bude vozit kočárek:grinning:
4. zář 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja177: držím pěsti:slight_smile:
4. zář 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby to bolo len o tom vozeni kocarku, ze jo :wink:
4. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja177:no jo,...a to bylo plánované miminko?
4. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly, ani nie, ale nejak sme sa nebranili... :slight_smile: on chcel, no ja som mala este skolu, takze som nebola tym napadom nadsena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz som uspesne zmaturovala, tak pohoda :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja177:Tak to gratuluji:slight_smile:máš už velké bříšenko :wink:
4. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mifi, taky su rada, ze se tu najdou aj jini exoti :grinning: :grinning: :grinning:
stylly, no jo zvladne, to je jasny, ze zvladne...ale dovedes si predstavit zimni zkouskovy? az budes met srotit a oni nebudou moct se spakovat a na celej den nekam vypadnout? :grinning:
maja, gratuluju k maturite :slight_smile: a budes pokracovat na VS nebo uz ne?
4. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen tak k tem studijim...ted se mne jedna profesorka zeptala, jestli si jako myslim, ze s dvema malyma deckama odstatnicuju :sweat_smile: no tak jsem rekla, ze nemyslim, ale doufam :grinning:
4. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja:ta musela mít radost:grinning:
4. zář 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, no tvarila se vselijak :grinning:
4. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek