Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

maja177
4. zář 2009

majatob, hej chcela by som od buduceho roku nastupit externe, tento to uz nevyslo 🙂

majatob
4. zář 2009

ale tak prece at si nemyslii, ze bych to rok pred koncem vzdala, ne? 😅 kdyz uz jsem se tam ty dva roky trapila, tak to ted zabalim jen kvuli tomu ze mam dve decka? 😀

majatob
4. zář 2009

maja, tak to je super 😵 na co chces jit?

maja177
4. zář 2009

na psychologiu 🙂

majatob
4. zář 2009

hehe, nejlepsi na tom bylo, ze predtim slysela jak se bavim se spoluzakem a rikal mi: " hele, tak v prvaku s pupkem, ve tretaku s pupkem, to stihnes v pataku jeste treti" 😀 😀 😀

majatob
4. zář 2009

maja, hmmm, taky jsem nad psychologii kdysi uvazovala 🙂

steelska
4. zář 2009

ahojky jsmenuji se Bára a je my 17 čekám miminko jsem ve 4 měsíci matka už to ví ale pořád mi vyčítá že jsem sy ho nechala mrzí mě to nevim co mam dělat aby byla take rada mate někdo take takovou skušenost poradíte? 😢

stylly
4. zář 2009

😀 Ahojky steelska,..myslím,že jsi to byla TY co ses rozhodla si miminko nechat,důležité je si položit otázku jestli víš co tě čeká a máš zázemí,muže, atd🙂 Přeji hodně štěstí 🙂

majatob
4. zář 2009

ahoj Barco 🙂 vydrz jeste pet mesicu a uvidis ze mama zmeni nazor az uvidi svoje vnoucatko... 😉

majatob
4. zář 2009

ono, v 17 bych asi ani jinou reakci necekala...teda na potrat by me nasi neposlali, ale ani ve 20 nebyli nadseni z myho tehotenstvi 😀

majatob
4. zář 2009

vidis to, ve 4. mesici, to jsme na tom stejne, kdy mas termin? 🙂

majatob
4. zář 2009

ach jo, tady aby si clovek povidal furt sam se sebou...jdu pokracovat v uklidu 😀

artikula
4. zář 2009

Ahoj majatob, ja si myslim totez 😀

adelka89
4. zář 2009

holky ☹ je mi nanic m je stale v praci a cesta domu mu trva 6 hodin

majatob
4. zář 2009

artikula, ahoj, my se jeste nezname, co? 😀
adel, jak to ze tak dlouho???

artikula
4. zář 2009

v dubnovkach je take porad mrtvo. A jsem na tom podobne, ono nekdy je jedno, jestli ti je 20 ci 23, okoli tve tehotenstvi muze stejne pripadat jako nerozum...asi zavisi na okolnostech.... Ja nastesti mam milujici polovicku a ditka chtena. Taky si o nas ale mysli, ze jsme nerozumni

majatob
4. zář 2009

arti a tobe je kolik? 🙂

artikula
4. zář 2009

Ahoj majatob, uz jsem tu jednou prispela do diskuze, ale asi jste mne prehlidly

majatob
4. zář 2009

aha, jdu se kouknout... 😀

adelka89
4. zář 2009

maji tento tyden je zas na sluzebce v Grazu, cesta odtud trva 6 hodin... je mi z toho fakt nanic holky a za toto fakt hormony nemuzou.

artikula
4. zář 2009

me bude ted 26, ale pri Sofince mi 23,5 a byla jsem doma narcena, ze si kazim ditetem zivot, takova blbost!!!!!!!!!!

majatob
4. zář 2009

ja te nenasla... 😅

artikula
4. zář 2009

to uz je naky tyden...no neva. Mate moc krasnou svatebni fotku!

majatob
4. zář 2009

adel ☹ jezdi pryc casto?
kdyz jsem cekala Tobika, videli jsme se jen o vikendech a jeste ne kazdy...do ted nechapu jak jsem to mohla vydrzet... 😅

majatob
4. zář 2009

arti, je, dekuju 🙂 pridam odkaz na beremko.. 🙂

artikula
4. zář 2009

posledne, kdyz jsem tu byal, tak jste se bavily o skole. Ty jeste studujes, ne? Nebo se pletu?

majatob
4. zář 2009

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

arti, jj, studuju, urcite to bylo v tehle diskuzi? ja myslela, ze do ni dnes pisu poprve 😅

adelka89
4. zář 2009

maji ☹ ted skoro porad

majatob
4. zář 2009

adel a bude to tak furt? nebo je ted jen takovy obdobi, ze je furt pryc?

adelka89
4. zář 2009

je to jen obdobi ale toto obdobi potrva az do Vanoc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru