• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

1. prosince 2016 
ked dieťa má dieťa...................... :unamused:
5. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
murinka: To je jasné, že se lidi jako ty vždycky najdou..nemůžou všichni souhlasit..ale nikdo neví, jak je to v tvém případě a jestli s tím všichni souhlasí.. každý, ať si dělá,co uzná za vhodné, ne? Sám nese odpovědnost
5. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
murinka, nevyjadrujem sa, lebo by som ti len zbytocne skaredo vynadala... :zipper_mouth:
5. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Kliiid, ne? Jsme šťastné, zvládnem to a ať si ostatní trhnou nohou :grinning:
5. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moj nazor-a bohuzial ked som sa niekoho dotkla...ziadne dievca,ktore ma sestnast sa nedokze samo postarat o svoje dieta-ved je z toho vyhukane...sama by sa o to dieta nepostarala,nazabezpecila by ho...na to su tu rodicia,ktori sa staraju nielen o dieta ale aj o vnuca...a nikto so mnou nemusi suhlasit-je to moj nazor
5. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahoodou niektore mlade maminky sa dokazu o deti postarat ovela lepsie ako stare zeny.. :zipper_mouth:
5. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako souhlasím, že pokavaď ani jeden z rodičů nevydělává a tahle zodpovědnost je přenesená na rodiče rodičů, tak je to trošku jiný příklad..ale to neznamená, že všechny mladé maminky se nedokážou postarat,ne?
5. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:Jasně,... :slight_smile: moc jsme miminko chtěli :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
otehotniet v sestnastich je normalne u romskeho etnika...a ked je to podla vas normalne tak by bolo normalne aby otehotneli dievcata ktore dostanu prvykrat menstruaciu...no nie :fearful:
5. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč tu pořád bereš v potaz jen šestnáctileté matky? :confounded:
5. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
reagovala som na prispevok zakladatelky................................ :rolling_eyes:
5. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:Jé,..ty budeš mít černouška :grinning: :grinning: to je hezké :wink:
5. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
murinka: Aha, ale ta diskuze se tady přece jenom rozvinula nepatrně a jsou tu i maminky, kterým už 16 bylo před pár roky.. to jsme si asi neporozuměly.. :wink:
5. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem ze prispevok je uz stary dost dlho ale nazor som chcela vyjadrit :angry:
5. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: Jojo, čokoládku..:slight_smile: už se na něj moc těším,kluka mýho.. jen toho zbývá ještě dost zařídit..koukám,že máme i tak podobně termín :grinning:
5. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
murinka: Ale však nikdo tu neříká, že nemůžeš vyjádřit svůj názor,ne? :wink:
5. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:Jojo,..mi budeme mít ale bílou čokoládku :grinning: a jaký jméno jste vybrali? :wink:
5. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: On,když se ale náš narodí,tak tady bude světlounkej.. zbarví se až tak do čtvrtého měsíce :grinning: Noo, bude po tatínkovi Nicolas :wink:
5. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:To je pěkné jméno,...to je celkem zajímavý,že se ty mimuška barví až později,...jak se těšíš na raubíře,...chtěli jste chlapečka? :wink:
5. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: Asi takhle..manžel si přál holčičku ( holčičky milujou tatínky víc), ale já přesto, že rmáme v rodině samé holky,jsem nějak tušila,že to bude chlapák a neměnila bych.. ale kdyby to byla holčička,těšila bych se úplně stejně :grinning:
5. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:Jasně,..taky si myslím,že pohlaví je jedno,jen at je mimísek v pořádku :wink: Jen ta holčička bude další cíl :wink:
5. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,muzu se pridat?bude mi 21 a mimiska uz cekame :grinning:
5. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca:ahojky,.....který jsi týden,...ulož si to v nastavení :wink:
5. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: Tak to já nebudu nijak spěchat:slight_smile: Času dost a hlavně jsem malýho neplánovala..ale to nic nemění na tom,jak se na něj těším..
co ty? Jak těhotenství jde? :slight_smile: A kočárek a všechno tohle už máš vybrané?
5. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly jsem 16tt,vis ja tu mivala i fotky a i foto v pase,ale chodili sem smiraci...
5. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:No vybrané je jenom jméno :slight_smile: Máme pár oblečení,..ale nic zásadního,to nás ještě čeká,kočárek se mění každý týden :grinning: vždy něco najdu je jich plno :unamused: Těhotenství bylo první trimestr peklo,..zhodila jsem 6kg a proležela celou dobu,bylo mi zle a pořád jsem spala,...ted už je to lepší:slight_smile:

luca:šmíráci???A co z nich máme,vždyt těhotenství není nic špatného,..ba naopak :grinning:
5. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly: Joo, s těma kočárkama je to peklo.. když se mi nějaký líbí, nesplňuje všechno,co bych chtěla.. a máš něco teď vyhlídnutého?:slight_smile:
Tak to já měla úplně jinak.. o prvním trimestru jsem ani nevěděla..to,že mám uvnitř brouka jsem se dozvěděla až ve 13.týdnu :grinning:
5. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
stylly napsala jsem ti to do ip,nejdriv sem to ignorovala,ale pak to zaclo byt husty...a zacli bejt fakt zly...
pritom uz tam ani nebydlim...
a jaky mate jmeno??my uz mame vybranej kocarek a jmeno temer taky,pokud teda manzilek nevymysli zas neco jinyho,ale kdyz to bude kluk tak chci to svy a nak ho ukecam,kdyby si to rozmyslel a pro holcicku jsme se shodli na dvouch tak jsem rekla at si vybere jaky :grinning:
5. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:Moc se nám s manželem líbí bugaboo,...ale něco mám i v albíčku :wink: Jéé tak pozdě?Já jsem zjistila,že jsem těhu v 5tt
5. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, ten Imperia Clipper se mi též líbí:slight_smile: Potřebuju velký nafukovací kola se vzorem, aby se dal sporťák použít pro i proti směru jízdy,což si nejsem jistá, že u něj jde.. no není to vůbec jednoduchý :grinning:

Jojo, až tak pozdě..ale na jednu stranu první trimestr byl tím pádem úplně bez problému :grinning:
5. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek