Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

majatob
8. zář 2009

luci, no super a stehuji se uplne pryc, jo?

lucarka
8. zář 2009

maji..jo jo fajn...a co vy??a co Tobik,ete maze brisko?

majatob
8. zář 2009

luca, my nic moc, mam strevni chripku a je mi pekne blbeee ☹ ale Tobinek je sikulka. sam od sebe zacal chodit po obede spinkat sam, zamava, zacpe pusu dudlem a odkraci do svoji postele 😵 😵 😵

lucarka
8. zář 2009

jeee to je ale sikulka 😀 😀 😀

majatob
8. zář 2009

no nic holciny, zacina se mi opet zvedat zaludek, takze se jdu naklonit do vodorovne polohy 🙄 dobrou

luciasek07
8. zář 2009

no byt jsme od nich odkoupili-.oni si předělávají chalupu - teda teď už je skoro předělaná,takže k nám jezdí už jen max. přespat 😀 takže už se připravuju na to,že jen co si odvezou obývák,tak se budou brousit parkety a pak malovat😀 z okrových stěn budou červené a bílé😀

lucarka
8. zář 2009

maji dobrou a brzy se uzdrav 😉

luci..a vy cekate miminko??

luciasek07
8. zář 2009

Luc bohužel ještě ne..já bych moc chtěla,ale ještě beru HA

lucarka
8. zář 2009

luci a pritel nechce?

luciasek07
8. zář 2009

no od 11.července už manžel...no on by to viděl na vysazení HA tak v lednu

lucarka
8. zář 2009

luci,tak to mas za chvilku 😉

luciasek07
8. zář 2009

já vím........

lucarka
8. zář 2009

😉

sonusa
13. zář 2009

Ahojte.Rada by som sa k Vám veľmi mladým maminkám pridala ale neviem ako je myslenný názov.Podľa mňa ja som veľmi mladá mám 17 a synčeka.Samko sa narodil 31.8. o dva týždne skôr spontánne je to krásny zdravý chlapček.

lucarka
13. zář 2009

sonu...vitej 😀

sonusa
13. zář 2009

ďakujem 🙂

lucarka
13. zář 2009

a maly asi nebyl puvodne planovany vid

sonusa
13. zář 2009

nie nebol ale som rada,že ho mám 🙂

lucarka
13. zář 2009

a jaky jsou prvni maminkovsky pocity? 😀 a je hodnej?

sonusa
13. zář 2009

Pocity sú úžasné 😵 zvykám si na rolu mamičky 🙂 Samko je úžasný papá každé dve a pól hodinky inak stále spinká aj pri kúpkani 🙂

lucarka
13. zář 2009

jeee,tak jen si to pekne uzivej 😀

lucarka
13. zář 2009

jste moc hezky par-fakt vam to slusi a maly je nadherny 😀

sonusa
13. zář 2009

ďakujeme veľmi pekne 🙂

lucarka
13. zář 2009

neni zac,rikam jen co si myslim 😉

sonusa
13. zář 2009

🙂

r123
14. zář 2009

dobré ránko maminkám těhulkám a snažilkám.vrátili jsme se z týdenní dovolené na chatě-jééé to byla pohoda.jinak vítám nové.je mi už skoro non stop zle bleee 🤐

luciasek07
14. zář 2009

tak to vypadá,že ještě chvilku počkám..asi budu měnit práci,protože v téhle,co jsem ted toho mám už plný zuby ☹

maruska7
18. zář 2009

Ahoj holky, rozhodla jsem se že už chci miminko, je mi 20 let, přítelovi 24, přítel by ještě nějaký čas chtěl počkat, až postavíme dům, atd. Ale mě to přijde zbytečné, jsme spolu 3 roky. Co myslíte? Myslíte že se do toho ženu moc brzo? 😉 mějte se pěkně 😵

sigsauer
18. zář 2009

maruska7-tak to si daj veľký pozor, píšem ti z mojej vlastnej skúsenosti spred pár rokov - mala som 22, priateľ mal 27, ja som veľmi túžila po dieťatku, a potom aj on súhlasil, tak som otehotnela a moje prekvapenie? nechal ma tak☹((( vraj som to naňho "nahrala" a on o ničom nevedel. A tak tiež sme malli rozostavaný domček, našťastie tam neboli jeho financie, no ja som dieťtko v 4 mesiaci stratila. Tkže si daj pozor.

siwama
22. bře 2010

Ahoj holky, píšu sem jako nastávající babička.
Dceři bude za měsíc teprve 17 a včera jsem se dozvěděla, že je těhulka.
Jedno vnoučátko už mám, holčičku, bohužel můj syn v únoru zemřel a vypadá to, že vnučku už mi snacha neukáže. Žijí na Slovensku.
Synovi bylo 21, když se vnučka narodila a byla jeho život, dýchal pro ni.
A tak mě zajímá, jak se mladé, tak moc mladé maminky vypořádávají s mateřstvím???
Je fakt, že Danča má průpravu, mám tří letou dcerku, s kterou byla Danča stále. Ale něco jiného je sestra, než dcera

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru