Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

miroslava89
30. črc 2009

nie az tak velmidlho.. sme spolu skoro 4roky.. a babetko si skor nemohol priat kedze nechcel babo s neplnoletou.. par dni po mojej 19tke som vysadila antikoncepciu a o skoro5 mesiacov som bola prirodzene tehulka🙂 a dvojcatka nema nikto v rodine🙂

maka123
30. črc 2009

takze dvojta radost to je pekny nemas trosku strach

maka123
30. črc 2009

a nbrat se budete az po miminku

miroslava89
30. črc 2009

strach mam.. 3tyzdne som na rizikovom tehu.. mam zasity krcok maternice..
takze strach mam ci to vobec dotiahneme dokonca tehu..

maka123
30. črc 2009

tak aspon te tvuj obskakuje,musi,dotahnes vsechno bude v poradku,musis lezet a odpocivat

ambret
30. črc 2009

Maka 123, když se začnou všechny hádat a rvát se, tak radši utíkám někam do kouta, protože to je jak pohroma. Naše holky jsou dost akční, takže je doma docela šrumec

miroslava89
30. črc 2009

prave ze moj manzel to s obskakovanim az prehana.. ja lezim cele dni🙂

vy ste tehulkovanie tiez planovali?🙂 alebo to bolo necakane?

maka123
30. črc 2009

miroslava89:no da se rict ze planovali ale necekala jsem ze se to tak brzo podari,jsme ale radi moje kamaradka ve stejnem veku si prala dlouho a neslo jim to byla 3x na umelem a pak na laparu atd.
ambret:to ti verim musi to byt u vas divocina ale i radostna.Jestli to mimco bude po me tak si to pujdu asi hodit byla jsem hrozna,pritel byl ale hodne miminko tak snad.....

teriskaa
30. črc 2009

maka: Manželovi je 30..🙂 no a studuji i pracuji.. teď nastupuji na kombinované studium na VŠ..a i když to bude asi těžší..jdu do toho🙂

maka123
30. črc 2009

ty brdo tak to jsi dobra,klobouk dolu

teriskaa
30. črc 2009

no zatím není důvod.. uvidíme..🙂 ale půjde to..věřím tomu.. vejšku prostě vystudovanou mít chci a odkládat už to nechci..
maka: a ty pracuješ nebo jak?🙂

maka123
30. črc 2009

ted momentalne jsem na neschopence a do porodu taky budu,jsem totiz zdravotni sestra a pracovala jsem na onkologické gynekologii a urologiii takze jsem podavala chema a taky tam byli zarici pacienti takze doufam ze mimco bude zdrave zatim je vse oky

schwarzovka
30. črc 2009

ahojky, jsem taky mladá maminka...když se malý narodil bylo mi čerstvě 22 let...otěhotněla jsem neplánovaně a dozvěděla jsem se to týden před svatbou....manžel je o 13 let starší...mimi jsme chtěli až tak 3 roky po svatbě...ale vůbec nám to nevadí...a Hnojíka bychom nedali za nic na světě.... 🙂

teriskaa
30. črc 2009

maka: to já nevím,co bych doma dělala, být na neschopence..ale tvoje zaměstnání tedy obdivuji..to spíš tobě klobouk dolů..určitě bude všechno fájn,uvidíš!!!

maka123
30. črc 2009

teriskaa:no taky me to doma neba,ale jestli ti rika neco Zluty kopec v brne to je jedine pracoviste na nadory v CR-no a oni me nemojli dat jinam,protoze je to na vsech oddelenich a podstupovat takove riziko pro vic penez,to ne.takze si doma lebedim teda spis porad zvracim uz aby to skoncilo,bylo ti taky zle a zvracela jsi a do kdy?

maka123
30. črc 2009

schwarzovka:vitej mezi nama,me se taky maly narodi tesne po mych 22 narozeninach,holky tusili jste pohlavi ditete jeste pres narozenimnemyslim ted utrazvukem nebo podle briska-spis intuice?

teriskaa
30. črc 2009

maka: Já jsem přišla na to, že jsem těhotná, až ve 13.týdnu;-) Otěhotněla jsem i přes normální menstruaci a antikoncepci.. nezvracela jsem.. jen mi dělá problém,když se mění tlaky..to je mi pak nevolno..ale jinak pohoda.. zvlášť o prvním trimestru jsem takřka nevěděla..takže...😉

maka123
30. črc 2009

jejda takze mate doma dobre spermousky,ktere nic nezastavi 😀 no tak to mas dobry ja zvracim denne,kazdy den drhnu zachod jak se krasne leskne dalo by se z neho i jist 😀 proc ja to nemuzu zvladat jak ty a jsem docela rada ze jsem na neschopence kdyz si predstavim kolik lidi bych ohodila 😀

teriskaa
30. črc 2009

maka: Jojo..pan doktor si dělal srandu,že cizinci mají spermie agresivnější🙂takže to bylo dost nečekané, možná i trochu šok..ale teď už si to užívám.. však neboj, oni nevolnosti za chvilku přejdou a pak bude dobře!!

maka123
30. črc 2009

no ted me moje kamoska co uz ma malou kajku strasila ze zvracela az do porodu teda jenom obcas ale i tak,tak snad to nepotka i me,a tcuj manzel je jake narodnosti?

teriskaa
30. črc 2009

maka: Většinu to přejde maximálně tak do 15.týdne, tak klid😉 Manžel je z Nigérie, takže máme na cestě čokoládové dítko..jen ještě nevíme , zda s pindíkem nebo bez🙂

maka123
30. črc 2009

je tak to je krasne čokoládový miminka jsou stejne nejkrasnejsi,a co vasi na to kdyz jste spolu zacali chodit neprotestovali je to prece jenom starsi generace 😎

teriskaa
30. črc 2009

stará se o mě jen mamka.. a ta zprvu se toho lekla..proč ne doktora nebo právníka..proč zrovna černocha,že?🙂 ale brzo si ho všichni zamilovali..a teď na něj nedají dopustit,což je hrozně hezké..a důležité..pro klid a pohodu..

maka123
30. črc 2009

tak to je krasne,a jake mate jmena vybrane?

teriskaa
30. črc 2009

v tom strašně váháme pořád.. příjmení jsem si vzala po manželovi.. takže,když to bude chlapeček, tak se bude nejspíš jmenovat Nicolas ( po tatínkovi) a když holčička..tak zatím netuším..padaly už návrhy na Naomi..ale já pořád váhám..co Vy?🙂

maka123
30. črc 2009

naomi je krasny jmeno no my zustanem u tech ceskych bud dominik nebo julie oba budou Tichý

teriskaa
30. črc 2009

hezkáá jména..obě🙂také bych měla jednodušší rozhodování vybírat si mezi českými jmény..🙂 a kočárek už máš vyhlídlý nebo tak něco?

maka123
30. črc 2009

ne jeste je brzo mam jen par oblecku jsem totiz strasna fanynka zelv tak mam dupacky tricka a bodicka se zelvama,proste blazen,no uz jsem se divala po necem nejaka predstava uz je,nejake veci budu mit pujcene od svagrove hrazdicku a tak.a tvuj nesouhlasi s ceskymi?

majina
30. črc 2009

Ahojky... nejsem teda ještě maminka ale jednou snad budu a ještě se snad budu řadit mezi ty mladší 😀 Koukala jsem na začátek diskuse a taky jsem tam něco připisovala... to to letí 😀

Jinak vám moc moc fandím, jsem zastánkyně mladých maminek 😉

schwarzovka
30. črc 2009

náš malej je z té "kapičky lásky" nebo jak se tomu říká...manželovi ujely nohy a bylo... 😀 hlavně, že mi doktor tvrdil, že budu mít asi problém otěhotnět...haha...
jinak já chtěla taky cizí jméno...William, ale nakonec jsme dali po manželovi...
my můžeme dát cizí jméno, aniž by to vypadalo blbě, páč máme cizí příjmení...nelíbí se mi ty kombinace Kevin Novák apod.
teriska...čokoládové mimi...ty jsou krásné... 😵

nakoupování hadříků mě chytlo až po porodu...ale je to hrozná závislost...místo abych si konečně taky něco koupila, radši kupuju malýmu...miluju dětstký hadříky v HM...a můžu vřele doporučit... bodýčka, co jsem malýmu kupovala když mu bylo asi 7 měsíců...nosí ještě teď...sama nechápu, protože z ostatních vyrostl rychle...tyhle asi rostou s dítětem a hlavně se na nich nedělají žmolky...fakt něco vydrží...a že malej je prase a peru skoro nonstop 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru