Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

simona444
29. črc 2009

ahojte,ja budem mat teraz 20r a babenko zachvilku na svete,velmi sa nan tesim a myslim ze vobec nie som primlada na babo,tak ako to teraz nasa spolocnost vnima,z kazdej strany pocuvame ,,aka mlada, a to si nemohla pockat?,, a nechapem preco ved pred 20rokmi bolo normalne ze 20-tky mali deti,dokonca bola hanba ak sa hned nevydali a nemali deti,a co my sa teraz nedokazeme postarat o dieta??jasne dnes je u niekoho prvorada kariera,a podobne,no pre mna je dolezita rodina a nemam nejake maniere..no ludia by nemali hned vsetkych skatulkovat podla toho ,,co sa praave nosi,, no ale asi s tym nic nenarobime...tak sa nedajte baby 😉

alexandrah
29. črc 2009

baby, mate pravdu, ja si uz niekedy predstavujem, ake som mohla mat velke dieta, keby som ho mala v 20 tke, ale to nebolo mozne, ani ma to vtedy nenapadlo, este som studovala na vs ...
inak, maja177, ak bol ten chlap taky debil, tak ver, ze ti bude lepsie bez neho, ako byt s niekym nespravnym, ja poznam tolko bab okolo mna, co sa v 30 tke rozvadzaju, a uz dieta ... prinajmensom sa podvadzaju ... chlapa si treba dobre vybrat 😀 , predsa si clovek mysli, ze je to na cely zivot.
vsetkym drzim palce!!!!!!!
aspon to budete mat za sebou, a kariera a take veci mozu pockat, to vam nikam neutecie, a potom ju nebudete musiet prerusit v najlepsom, napr. v tej 30 tke ...

maja177
29. črc 2009

alexandrah, ved ono to vypadalo, ze to bude na cely zivot.... len clovek cloveka prave cely zivot spoznava 🙄

hlavna vec ze cul v radiu vypravaju jak Maria Cirova caka dieta, a nikoho to ani len netankuje ze ma len 19... beru to normalne...

miroslava89
29. črc 2009

a to som si myslela ze som jedina taka mladsia maminka🙂
a pozeram ze nas "19-tok" je tu dost vela🙂

alexandrah
29. črc 2009

no hej, cloveka treba spoznavat roky ... a podla mojej skusenosti je dobre s nim dlhsie zit, potom sa uvidi, ci si pasujete ..

maja177
29. črc 2009

vies to mas tak...podla mna by sa v prvom rade mali vediet ludia tolerovat, a na to sa v dnesnej dobe nejak kasle... myslim, ze preto tolko rozvodov, milencov a neviem coho vsetkeho mozneho... dakedy ludia zili spolu 60 rokov, a mali spolu deti aboli stastni...a tiez babka nadavala, ako dedko v noci chrape, a dedko nadaval, ako babka nic ine nerobi, len tu zahradu okopava a pod... ale dokazali sa ti ludia pochopit, a vazili si jeden druheho. ja som sa snazila toho mojho cvoka pochopit, lenze clovek nemoze cely zivot len a len ustupovat... keby to tak pokracuje dalej, zachvilu by mi skakal po hlave... to bol ten problem, ze on nevedel, lepsie povedane nechcel, pochopit mna a podriadit sa obcas mojim potrebam... samozrejme, zo zaciatku bol velice chapavy, rozmaznaval ma jak nik, no ked zistil, ze ma ma omotanu okolo prsta, vsetko preslo... proste, niekedy su spolu ludia dva mesiace, a planuju svadbu a ziju spolu dosmrti jak sa povie, a dakedy spolu chodia desat rokov, zoberu sa, a po dvoch rokoch sa rozvedu...

alexandrah
29. črc 2009

no asponze mas jednu skusenost za sebou, urcite je to o oboch, nemoze jedel iba ustupovat, to by nefungovalo, mozno sa ta snazil prevychovavat, lebo si mlada ... bohvie co ... je to o tolerancii, aj moj muz hadze ponozky pod postel, a ini ludia sa koli tomu dokazu do krvi pohadat, ale ja si poviem, ze taka blbost, tak ich dvihnem, a netravim vzacne chvile s nim hadkami, a on potom ustupuje v inych veciach, a tak to ide dokola, hlavne sa treba strasne lubit, a vediet, preco spolu ste ..

maka123
29. črc 2009

ahojte budoucí maminky to jsem rada ze nejsem jedina mlada budouci maminka,nas prcek se nam narodi v breznu 2010 to mi bude 22 let,chtěla jsem se vas zeptat jste vdane nebo pouze zijete s pritelem a svatba bude az po narozeni miminka,diky za odpoved

maja177
29. črc 2009

maka, ja by som sa aj vydala, ale nemam za koho 😖 😀 😝

sylvka
29. črc 2009

ahojky,můžu se přidat?nevim jestli už nebudu stará bréca tady,je mi 23 a syn se mi narodil před skoro rokem. 😅

sayast
29. črc 2009

ahojky sylvka,
nevim jestli si me pamatujes z dvacitek 🙂. Martinek je nadherny 😵
taky jsem mlada maminka,je mi 23 🙂

holky,moc vam vsem drzim palce. U me chtit miminko bylo nejlepsi rozhodnuti v zivote 😵

ambret
29. črc 2009

Zdravím všechny budoucí i současné maminky 🙂

TAky jsem se řadila mezi mladé maminky. Dětičky jsem měla v 19, 22, 24 a ve skoro 29 letech. Teď už si tedy za nejmladší nepřipadám, ale taky jsem kdysy byla 😀

miroslava72
30. črc 2009

Ahojte tehulky i mamicky

Tiez som sa kedysi radila medzi mlade mamicky-syna som mala v 19-uslo to ako voda a mame skvely vztah.
No a teraz sa tesim z rocnej dcerky a je to tiez uzasne.
Kazde to obdobie,kazdy vek ma svoje caro.
Ja sa citim mlada stale 😀 .

Len si tie deticky uzivajte co najviac-je to nadherne a nenechajte sa znechutit-vsetky tie divne reci a otazky berte sportovo a jednym uchom dnu drunym von-vy najlepsie viete ako sa citite.

Drzte sa.

maja177
30. črc 2009

ambret, vy mate doma aky krasny babinec 😀 😀 😀

alexandrah
30. črc 2009

ahoj miroslava72, pripajam sa k tebe (ja som sa nejak nachomietla k tejto teme, ale ani radsej nepoviem moj vek, aj tak som mladaaaaa), inak som vydata za super muza, oplatilo sa pockat, to vam poviem, aby som odpovedala na otazku maky, ale zili sme spolu pred manzelstvom 6 rokov, po roku chodenia sme sa k sebe nastahovali, svadba uz bola len taka pro forma, dokonca ani neoslavujeme vyrocie svadby, ale den, ked sme si spolu zacali,m to nam pripada dolezitejsie, dokonca na vyrocie svadby zabudame obaja, minule sme si spomenuli az nad rozbalenymi kuframi, ze pocuj, nemame my dneska nahodou vyrocie?? 😎

maka123
30. črc 2009

for maja177-ty chlapy jsou ale svine,to je mi lito jak to zvladas

maka123
30. črc 2009

ambret-klobouk dolů,ty mas ale deti,co delas kdyz se vsechny zacnou hadat

maka123
30. črc 2009

sylvka a sayast a vy jste vdane nebo svobodne,planovali jste miminko a nebo to bylo necekane,co na to rodice?

teriskaa
30. črc 2009

Koukám všichni přibližně podobného věku jako já🙂 Přeju všem mladým maminkám ( nejenom těm) jen to nejlepší!!!🙂

maka123
30. črc 2009

ahoj teriskaaa vdana nebo ne

teriskaa
30. črc 2009

Vdaná🙂 šťastně vdaná..🙂

maka123
30. črc 2009

gratuluji a vy jste se brali kdyz uz jste cekali mimi

teriskaa
30. črc 2009

kdepak.. my jsme mimi neplánovali hnedka teďkon, rozhodlo se, že s náma bude dřív,než jsme to všichni očekávali..takže jsme se brali a za dva měsíce jsem už otěhotněla.. co ty?;)

maka123
30. črc 2009

no my jsme planovali miminko az po svatbe,a ta mela byt v dubnu pristi rok,tak jsme svatbu oddalili vzdyt je to taky jenom o krouzku,a stejnem jmene.Byt mame cely vybaveny,auto nove,tak mame takovou prijemnou zmenu ted,v unoru jsem vysadila antikoncepci,brala jsem ji uz dlouho,ale stale jsme si davali pozor no a vidis to... 😀a tobe je kolik

teriskaa
30. črc 2009

Za pár dní mi bude 21🙂

maka123
30. črc 2009

a partnera mas stejne stareho,a ty jeste studujes nebo uz jsi pracovala?

miroslava89
30. črc 2009

takze mladych mamiciek a buducich mamiciek je tu poriadne vela🙂

ja som teiz mladucka ale pri mojom chlapovi si taka vobec nepripadam 😖 😎

maka123
30. črc 2009

miroslava89 a jak mas stareho partnera?

miroslava89
30. črc 2009

o 12rokov odomna je starsi🙂

maka123
30. črc 2009

jejda tak to uz si asi miminko dlouho pral,a jak jste spolu dlouho jestli to neni tajne,a vy jste sli na umele nebo mate v rodine dvojcata

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru