Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

majatob
4. zář 2009

adel, jj, koupila jsem baterky do fotaku, tak vyfotim 🙂
luci, to si pis, ja te tipuju nejpozdej na leden, ze otehotnis 😀 😀 😀

majatob
4. zář 2009

stylly a s mimousem bys to nedodelala? dokud je maly je to mnohem jednodussi nez s rocnim a tomu ver 😅

stylly
4. zář 2009

maja:Jsem strašně unavená,chci hlavně být s malým ze začátku,..pak bude tatka,..podniká takže je svým pánem a máme na to lidi🙂))) 😉

luciasek07
4. zář 2009

tak jako holky..mám tady ještě celý balení prášků😀 takže je stejně ještě asi doberu:D

adelka89
4. zář 2009

luci treba se jeste po porodu budou hodit 😀

stylly
4. zář 2009

maja:A co jméno pro mimouše,...už máte? 🙂

luciasek07
4. zář 2009

no i když...😀

majatob
4. zář 2009

luci, prasky jsou od toho aby se nebraly!!! 😀 😀 😀
stylly, stejne ti to neda a budes se malymu chtit naplno venovat aj za ten rok a je mnohem jednodussi se ucit kdyz miminecko spinka, nez kdyz kolem tebe poletuje dite dozadujici se pozornosti... 😉

majatob
4. zář 2009

stylly, kuk dopasu, jsou tam favoriti 😀

stylly
4. zář 2009

maja: 😀 😀 😀 😀

luciasek07
4. zář 2009

adel diky🙂 i když máš pravdu..no musím to prodiskutovat s mou drahou polovičkou..jen by mě zajímalo,kdo vsází na to,že vysadím ještě letos🙂

majatob
4. zář 2009

stylly, vis jak, nechci ti nic vnucovat, jen mluvim ze sve zkusenosti, protoze jsem o odkladu taky premyslela a ted dekuju panubohu ze jsem to neudelala... 😀

majatob
4. zář 2009

luci, ja, pak si date chvilu bacha a jak jsem psala, nejpozdej v lednu ses v tom 😀

luciasek07
4. zář 2009

no jako kámoška ta mi furt říká, ať do toho s Michalem jdeme😀 teda ono většina kámošek😀

majatob
4. zář 2009

luc, to mas dobry kamosky, me vsechny rikali, jestli jsem se nezblaznila 😀 😀 😀

mifinka
4. zář 2009

Holky je krása že se snad zase vrací boom mladých maminek, mě je 23 a taky na mě kolikrát lidi koukali jak na exota, že tak brzo svatba, mimčo.. ALe z mého pohledu lepší než první dítě v 35 😀 jen at nás mladých maminek přibývá 😎

majatob
4. zář 2009

jdu trochu pouklizet, ale nakukuju, tak pekne piste 😀

maja177
4. zář 2009

ja som tu najmladsia hihi ja som 90.ty rocnik 😝 ale nestazujem si, uz je to len za par a bude na svete o jednu krasnu princeznu viac 🙂 🙂

stylly
4. zář 2009

maja:Ale maličký bude mít když budu znovu nastupovat 7,5měsíce,..to tatínek zvládne 😉

luciasek07
4. zář 2009

maja: no ono se to holkám radí..všechny ještě jsou na škole 😀 tak se jím to radí 😀 sousedka v bytovce den přad svatbouz myslela,že musíme a říkala,jak se těší,že bude vozit kočárek..moje máti taky plánuje jak bude vozit kočárek😀

luciasek07
4. zář 2009

maja177: držím pěsti🙂

maja177
4. zář 2009

keby to bolo len o tom vozeni kocarku, ze jo 😉

stylly
4. zář 2009

maja177:no jo,...a to bylo plánované miminko?

maja177
4. zář 2009

stylly, ani nie, ale nejak sme sa nebranili... 🙂 on chcel, no ja som mala este skolu, takze som nebola tym napadom nadsena 😝 ale uz som uspesne zmaturovala, tak pohoda 🙂

stylly
4. zář 2009

maja177:Tak to gratuluji🙂máš už velké bříšenko 😉

majatob
4. zář 2009

mifi, taky su rada, ze se tu najdou aj jini exoti 😀 😀 😀
stylly, no jo zvladne, to je jasny, ze zvladne...ale dovedes si predstavit zimni zkouskovy? az budes met srotit a oni nebudou moct se spakovat a na celej den nekam vypadnout? 😀
maja, gratuluju k maturite 🙂 a budes pokracovat na VS nebo uz ne?

majatob
4. zář 2009

jen tak k tem studijim...ted se mne jedna profesorka zeptala, jestli si jako myslim, ze s dvema malyma deckama odstatnicuju 😅 no tak jsem rekla, ze nemyslim, ale doufam 😀

luciasek07
4. zář 2009

maja:ta musela mít radost😀

stylly
4. zář 2009

maja: 😀 😀 😀

majatob
4. zář 2009

luci, no tvarila se vselijak 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru